MECHANICKÉ A ELEKTRICKÉ OPRAVY.

Využite výhody našej odbornosti a kvality.

Opravy mechanických dielov vášho BMW, napríklad brzdového obloženia a kotúčov, alebo rôznych elektronických systémov, ako je palubná navigácia, si vyžadujú skúsených odborníkov. Práve autorizované servisy BMW disponujú požadovanou odbornosťou a najmodernejším vybavením, vďaka ktorým sa vaše BMW opäť dostane do skvelej formy.
Samozrejme, na opravu vášho BMW sa používajú iba originálne diely BMW, ktoré sú šité na mieru pre konkrétny model a spĺňajú najvyššie štandardy kvality a funkčnosti. Dokonalosť, ktorú budete cítiť na každom kilometri vašej jazdy.

Read more

MECHANICKÉ OPRAVY BMW.

Ak vaše vozidlo potrebuje mechanickú opravu, napríklad výfuku alebo tlmičov, môžete sa plne spoľahnúť na odbornosť a kompetentnosť vášho servisného partnera BMW. Veď napokon, nikto nepozná inovatívnu technológiu BMW lepšie, než naši vysoko odborne kvalifikovaní servisní špecialisti. Postarajú sa o dokonalú súhru všetkých mechanických komponentov vášho vozidla a ich bezproblémové fungovanie. V prípade opravy dielov podliehajúcich opotrebovaniu, ako je napríklad brzdové obloženie alebo brzdové kotúče, sa používajú iba originálne diely BMW špecificky vyrobené pre váš model. Originálne diely BMW sa vyznačujú vysokou spoľahlivosťou a dlhou životnosťou, preto sú mimoriadne rentabilné.

ELEKTRICKÉ OPRAVY BMW.

V prípade elektrických opráv je váš servisný partner BMW jednoznačne vašou prvoradou voľbou. Postará sa o bezproblémový tok elektronických údajov medzi všetkými technologicky vyspelými komponentmi vozidla.
Pri opravách citlivej elektroniky vozidla, ako je napríklad navigačný systém BMW alebo iné riadiace jednotky BMW, servisní špecialisti BMW najprv vykonajú analýzu vzniknutej chyby a následne problém odstránia – vďaka všestrannej odbornosti a najmodernejšiemu vybaveniu.