EXTRA DÁVKA ADRENALÍNU.

Diely BMW M Performance.

BMW M Performance

EXTRA DÁVKA ADRENALÍNU.

Diely BMW M Performance.

Značka BMW je synonymom dynamiky, inovatívnych technológií a dlhoročných skúseností v oblasti motoristického športu. Diely BMW M Performance prenášajú toto know-how z pretekárskej dráhy na cestu: s najmodernejšími komponentmi z kategórií aerodynamika, hnacie ústrojenstvo, kokpit a podvozok môžete zdôrazniť nekompromisne športový charakter svojho BMW.

EXTRA DÁVKA ADRENALÍNU.Diely BMW M Performance.

Značka BMW je synonymom dynamiky, inovatívnych technológií a dlhoročných skúseností v oblasti motoristického športu. Diely BMW M Performance prenášajú toto know-how z pretekárskej dráhy na cestu: s najmodernejšími komponentmi z kategórií aerodynamika, hnacie ústrojenstvo, kokpit a podvozok môžete zdôrazniť nekompromisne športový charakter svojho BMW.

Read more

VÁŠEŇ PRE DOKONALÝ VÝKON.

Iba to najlepšie je dosť dobré. Inšpirovaný motoristickým športom, celý sortiment dielov BMW M Performance zaujme špičkovou funkčnosťou a dizajnom. Každý jeden produkt spĺňa vysoké štandardy BMW a ponúka neprekonateľnú kvalitu a životnosť. To je možné vďaka použitiu iba tých najlepších materiálov a uplatneniu mimoriadne sofistikovaných vývojových a výrobných procesov, vrátane komplexného testovania kvality. Na dosiahnutie dokonalej súhry medzi funkciou a dizajnom sú všetky komponenty precízne prispôsobené konkrétnemu modelu BMW.
Diely BMW M Performance sú k dispozícii pre mnohé modely BMW a BMW M v štyroch kategóriách: aerodynamika, hnacie ústrojenstvo, kokpit a podvozok. Či už hľadáte športovejší vzhľad, ešte pôsobivejší zvuk alebo vyšší výkon, každým produktom dávate najavo svoju vášeň pre motoristický šport a túžbu po individualite.

Posúvame hranice.

HNACIE ÚSTROJENSTVO: RAJSKÁ HUDBA PRE VAŠE UŠI.

Výfukové systémy BMW M Performance udávajú tón – v každom ohľade. Tieto vysokokvalitné komponenty poskytujú ešte športovejší zvuk a zároveň pomáhajú znižovať tlak výfukových plynov. To zasa zlepšuje jazdné vlastnosti a optimalizuje parametre motora. Koncovky výfuku v ušľachtilom chrómovom, karbónovom alebo titánovom prevedení sa vyznačujú pôsobivým moderným dizajnom a zdôrazňujú výrazný vzhľad zadnej časti vozidla BMW.

AERODYNAMIKA: VZDORUJTE SILÁM.

Popasujte sa s odporom vzduchu: S aerodynamickými komponentmi BMW M Performance zlepšíte prítlak a jazdné vlastnosti svojho BMW. Zároveň vylepšíte jeho športový charakter a dodáte mu dravý vzhľad, ktorý perfektne dopĺňa dizajn vozidla.

Obrázky a videá.

KOKPIT: POCIT AKO NA PRETEKÁRSKEJ DRÁHE.

Nasadnite a okamžite zaujmite vedúcu pozíciu: S komponentmi BMW M Performance môžete v interiéri svojho BMW vytvoriť autentickú športovú atmosféru – napríklad s puristickými oceľovými krytmi pedálov, exkluzívnymi hliníkovými prvkami alebo volantom potiahnutým materiálom Alcantara s karbónovými lištami a pretekárskym displejom.

Verdikt profesionála.

PUZDRO NA KĽÚČ BMW M PERFORMANCE.

PUZDRO NA KĽÚČ BMW M PERFORMANCE.

Športový charakter až do najmenšieho detailu. Už pri prvom pohľade na puzdro od kľúča BMW M Performance je jasné, že vyžaruje čistú vášeň pre motoristický šport. Je vyrobený z najkvalitnejšieho materiálu Alcantara čiernej farby s modrým dekoratívnym prešívaním a karbónovým prvkom M Performance. Puzdro ochráni kľúč od vášho BMW pred škrabancami a nečistotami a takisto pred nechceným stlačením. Kľúč sa dá z puzdra jednoducho vyklopiť, takže je vždy okamžite k dispozícii.

PODVOZOK: DÔRAZ NA IDEÁLNU STOPU.

Nejde len o vzhľad. Diely BMW M Performance vám umožnia prispôsobiť podvozok BMW tak, aby dokonale spĺňal vaše potreby a ladil s vaším štýlom jazdy. Či už ide o kolesá z ľahkej zliatiny, tlmiče alebo brzdové systémy, všetky komponenty pochádzajú z oblasti motoristického športu a spĺňajú najvyššie normy v oblasti dizajnu a funkčnosti. Výsledkom je impozantná estetika a vynikajúca agilita.

DTM: ODDANOSŤ MOTORISTICKÉMU ŠPORTU.

Keď sa BMW v roku 2012 vrátilo na preteky DTM, diely BMW M Performance a BMW Motorsport sa stali strategickými partnermi. A toto partnerstvo bolo korunované úspechom. BMW v sezóne svojho návratu na DMT dosiahlo nielen dvanásť umiestnení na stupňoch víťazov, ale aj skvelé víťazstvo v majstrovstvách konštruktérov. BMW Motorsport zopakoval tieto úspechy aj v roku 2013 a 2014 a opäť tak prekonal konkurentov.
Recept na úspech: inovatívne technológie a najvyššie štandardy kvality v kombinácii s túžbou po optimálnom výkone a vášňou pre plnokrvný automobilový šport. Tieto vlastnosti charakterizujú aj diely BMW M Performance, hrdého partnera BMW Motorsport – pre pôsobivé víťazstvá a príslušenstvo, ktoré je triedou samo osebe.

Štart DTM v roku 2013.