RADOSŤ NEPOZNÁ ŽIADNE HRANICE.

RADOSŤ NEPOZNÁ ŽIADNE HRANICE.

Špeciálne ponuky pre dovezené vozidlá BMW.

RADOSŤ NEPOZNÁ ŽIADNE HRANICE.

Špeciálne ponuky pre dovezené vozidlá BMW.

RADOSŤ NEPOZNÁ ŽIADNE HRANICE.Špeciálne ponuky pre dovezené vozidlá BMW.

Poskytnúť maximálnu radosť z jazdy všetkým majiteľom BMW je náš najdôležitejší cieľ. Dosahujeme ho ponukou širokej palety služieb – bez ohľadu na to, či ste si svoje BMW kúpili u vášho lokálneho predajcu, v zahraničí alebo z druhej ruky. Zaregistrujte sa ešte dnes a získajte bezplatne BMW príručku majiteľa vo vašom materinskom jazyku. BMW má pre vás aj ďalšie služby, napríklad aktualizáciu digitálnej cestnej mapy, BMW kontrolu vozidla, BMW jazykovú aktualizáciu alebo súpravu osviežovača vzduchu Natural Air. Servis ešte nikdy nebol taký férový a vaše BMW bude v tých najlepších rukách.

ŠPECIÁLNE PONUKY PRE DOVEZENÉ VOZIDLÁ BMW.

Bezplatná BMW príručka majiteľa

Bezplatná BMW príručka majiteľa.

Získajte BMW príručku majiteľa vo vašom materinskom jazyku. Úplne bezplatne. Vyžiadajte si ju teraz.
Aktualizácia digitálnej cestnej mapy

Aktualizácia digitálnej cestnej mapy.

Cesty sa neustále menia a rovnako tak aj vaše ciele. Naši BMW špecialisti vás informujú o kompatibilnej verzii softvéru pre váš BMW navigačný systém.
BMW kontrola vozidla

BMW kontrola vozidla.

Bezpečnosť je dôležitá. Nechajte si našimi BMW servisnými špecialistami dôkladne skontrolovať brzdový systém, osvetlenie, riadenie, pneumatiky a všetky ostatné bezpečnostné systémy vášho BMW.
BMW jazyková aktualizácia

BMW jazyková aktualizácia.

Kúpili ste si vaše vozidlo v zahraničí a chceli by ste zmeniť jazyk softvéru vášho BMW na váš materinský jazyk? Kontaktujte nás ohľadom dostupnosti slovenského jazykového balíka pre vaše vozidlo.
Súprava osviežovača vzduchu Natural Air

Súprava osviežovača vzduchu Natural Air.

Osviežte si vzduch vo vašom BMW – so súpravou osviežovača vzduchu BMW Natural Air, ktorú tvorí tyčinka s parfémom a jej držiak.
Owners Manual

BMW PRÍRUČKA MAJITEĽA.

Úplne bezplatne a vo vašom materinskom jazyku.

Radosť hovorí všetkými jazykmi. A radosť je, keď na jazykové bariéry nemusíte ani len pomýšľať. Avšak stále tu môže byť prekážka: Kúpili ste si vaše BMW v zahraničí? Alebo z druhej ruky? Potom síce môžete mať používateľskú príručku k vášmu BMW, avšak v angličtine. Aby bola vaša radosť z jazdy maximálna, BMW vám ponúka príručku majiteľa k vášmu BMW vo vašom materinskom jazyku. Zaregistrujte sa ešte dnes a získajte bezplatnú kópiu vo vašom materinskom jazyku.

Ako získať príručku majiteľa k vášmu BMW.

Zaregistrujte sa – a BMW príručku majiteľa vám zašleme.

Digital Roadmap

AKTUALIZÁCIA DIGITÁLNEJ CESTNEJ MAPY.

Cíťte sa na každej ceste ako doma.

Digitálne cestné mapy pre BMW navigačné systémy prinášajú aktuálne dopravné a turistické informácie priamo k vám. Cesty sa neustále menia a rovnako tak aj vaše ciele, či už hľadáte najkratšiu trasu, scénické výhľady, obchádzku, parkovacie miesto alebo tipy na dobré reštaurácie, BMW digitálne cestné mapy majú pre vás všetky odpovede. S aktuálnymi mapovými údajmi vždy nájdete najlepšiu trasu do vášho cieľa. Naši BMW špecialisti vám radi pomôžu s kompatibilnou verziou softvéru pre váš BMW navigačný systém.


Aktuálne cenové ponuky vám poskytne váš servisný partner.

Ako získať aktualizáciu vašej digitálnej cestnej mapy.

Zaregistrujte sa – a váš lokálny BMW partner vás bude kontaktovať s detailnými informáciami.

Safety Check

BMW KONTROLA VOZIDLA.

Bezpečnosť, na ktorú sa môžete spoľahnúť.

Zaručujeme bezpečnosť vozidla BMW. Znamená to, že vy si môžete vychutnávať čistú radosť z jazdy a súčasne si môžete byť istí, že ste vy a vaši pasažieri v absolútnom bezpečí. Pri BMW kontrole vozidla naši BMW servisní špecialisti dôkladne skontrolujú všetky bezpečnostné prvky vášho BMW s pomocou 12-bodového kontrolného zoznamu – od bŕzd a osvetlenia až po riadenie a pneumatiky. BMW kontrola vozidla je perfektný spôsob prípravy na povinnú technickú kontrolu alebo na ohodnotenie vozidla, ak sa chystáte vymeniť ho. Ako investíciu do vašej bezpečnosti vás budeme kontaktovať a rezervujeme vám termín.

 

Aktuálne cenové ponuky vám poskytne váš servisný partner.

Nechajte si vaše vozidlo skontrolovať v rámci BMW kontroly vozidla.

Zaregistrujte sa – a váš lokálny BMW partner vás bude kontaktovať s detailnými informáciami.

Language Update

BMW JAZYKOVÁ AKTUALIZÁCIA.

Vaše vozidlo s vami komunikuje vo vašom materinskom jazyku.

Kúpili ste si vaše BMW v zahraničí alebo z druhej ruky? Chceli by ste, aby bol softvér vozidla vo vašom materinskom jazyku? Žiadny problém – naši BMW špecialisti skontrolujú, či je pre vaše vozidlo k dispozícii príslušný jazykový balík. Zažite ničím nerušené pohodlie vášho BMW – vo vašom materinskom jazyku.


Aktuálne cenové ponuky vám poskytne váš servisný partner.

Získajte BMW jazykovú aktualizáciu.

Zaregistrujte sa – a váš lokálny BMW partner vás bude kontaktovať s detailnými informáciami.

Natural Air

SÚPRAVA OSVIEŽOVAČA VZDUCHU NATURAL AIR.

Osviežte atmosféru vášho BMW.


Súprava osviežovača vzduchu BMW Natural Air je najpohodlnejší spôsob vytvorenia osviežujúcej vnútornej atmosféry pohody a ešte väčšieho pôžitku – vône extrahované z esenciálnych prírodných olejov a vyrobený exkluzívne pre BMW. Súprava osviežovača vzduchu BMW Natural Air pozostáva z jednej tyčinky s vôňou „Sparkling Raindrops“ a držiaka, ktorý je farebne zladený s interiérom a ľahko sa upevňuje k ventilačnej mriežke akéhokoľvek BMW. Osviežte sa!


Aktuálne cenové ponuky vám poskytne váš servisný partner.

Získajte súpravu osviežovača vzduchu Natural Air.

Zaregistrujte sa – a váš lokálny BMW partner vás bude kontaktovať s detailnými informáciami.