JOY KNOWS NO BOUNDARIES.

RADOSŤ BEZ HRANÍC.

Služby pre Vaše BMW.

RADOSŤ BEZ HRANÍC.Služby pre Vaše BMW.

SLUŽBY PRE VAŠE BMW.

Poskytovanie maximálnej radosti z jazdy všetkým majiteľom vozidiel značky BMW je našim najdôležitejším cieľom. Tento cieľ dosahujeme ponukou širokej škály služieb - bez ohľadu na to, či ste si kúpili vaše BMW u svojho miestneho predajcu, v zahraničí alebo z druhej ruky.

Zaregistrujte sa ešte dnes a využite množstvo služieb, ktoré sú pripravené špeciálne pre vás. Či už bezplatná BMW príručka majiteľa v slovenskom jazyku, aktualizácia digitálnej cestnej mapy, BMW kontrola vozidla, BMW jazyková aktualizáciax, štartovacia sada osviežovača Natural Air alebo kontrola aktuálne prebiehajúcich technických kampaní - vychutnajte si pocit istoty, keď viete, že vaše BMW je v tých najlepších rukách!

Zistiť viac

SLUŽBY PRE VAŠE BMW.

Bezplatná BMW príručka majiteľa.

Bezplatná BMW príručka majiteľa.

Zabezpečte si vlastnú BMW príručku majiteľa v slovenskom jazyku. Úplne bezplatne. Vyžiadajte si ju hneď teraz.

Zistiť viac
Aktualizácia digitálnej cestnej mapy.

Aktualizácia digitálnej cestnej mapy.

Cesty sa neustále menia a rovnako sa menia aj vaše ciele. Naši BMW špecialisti vás informujú o aktualizovaných verziách softvéru, ktoré sú kompatibilné s vašim BMW navigačným systémom.

Zistiť viac
BMW kontrola vozidla.

BMW kontrola vozidla.

Bezpečnosť je dôležitá. Nechajte našich BMW servisných špecialistov dôkladne skontrolovať brzdový systém, osvetlenie, riadenie, pneumatiky a všetky ostatné, na bezpečnosť vplývajúce prvky vášho BMW.

Zistiť viac
BMW jazyková aktualizácia.

BMW jazyková aktualizácia.

Zakúpili ste si vaše vozidlo v zahraničí a chceli by ste zmeniť softvér vášho BMW do vášho materinského jazyka? Kontaktujte nás, pomôžeme vám.

Zistiť viac
Štartovacia sada osviežovača Natural Air.

Štartovacia sada osviežovača Natural Air.

Osviežte vzduch vo vašom BMW – s BMW štartovacou sadou osviežovača Natural Air, ktorá pozostáva z parfémovej tyčinky a jej držiaka.

Zistiť viac
Kontrola technických kampaní.

Kontrola technických kampaní.

Využite šancu a nechajte nás skontrolovať, či sa na vaše dovezené BMW nevzťahuje niektorá z otvorených technických kampaní. Istota je istota - pre vašu bezstarostnú radosť z jazdy!

Zistiť viac

BMW PRÍRUČKA MAJITEĽA.

Úplne bezplatne a v slovenskom jazyku.

Radosť hovorí všetkými jazykmi. A radosť je stav, kedy vôbec nemusíte myslieť na jazykovú bariéru. Avšak vždy sa môže vyskytnúť nejaká prekážka: Kúpili ste si svoje BMW v zahraničí? Alebo z druhej ruky? Potom síce môžete mať BMW príručku majiteľa, ale v anglickom jazyku. Aby bola vaša radosť z jazdy maximálna, BMW vám ponúka BMW príručku majiteľa v slovenskom jazyku. Zaregistrujte sa ešte dnes a získajte bezplatnú kópiu v slovenskom jazyku.

Ako získať príručku majiteľa k vášmu BMW.

Zabezpečte si vlastnú BMW príručku majiteľa v slovenskom jazyku. Úplne bezplatne. Vyžiadajte si ju hneď teraz.

AKTUALIZÁCIA DIGITÁLNEJ CESTNEJ MAPY.

Cíťte sa na každej ceste ako doma.

Cesty sa neustále menia a rovnako sa menia aj vaše ciele. Či už hľadáte najkratšiu trasu, scénickú trasu, chcete sa vyhnúť dopravným zápcham, hľadáte parkovacie miesto alebo dokonca dobrú reštauráciu - BMW digitálne cestné mapy pre BMW navigačné systémy vám ponúkajú odpovede. Vďaka týmto aktuálnym digitálnym cestným mapám vždy nájdete tú najlepšiu trasu do vášho cieľa a vždy budete mať k dispozícii aktuálne dopravné a turistické informácie! Naši BMW špecialisti vám radi poradia s kompatibilnou verziou softvéru pre váš BMW navigačný systém.

 

Aktuálne cenové ponuky vám poskytne váš servisný partner.

Ako získať aktualizáciu vašej digitálnej cestnej mapy.

Zabezpečte si aktualizáciu mapy pre Vaše BMW. Vyžiadajte si ju hneď teraz.

BMW KONTROLA VOZIDLA.

Bezpečnosť, na ktorú sa môžete spoľahnúť.
Garantujeme bezpečnosť vozidla BMW. Znamená to, že si môžete vychutnať čistú radosť z jazdy a zároveň si môžete byť istí, že ste vy a vaši cestujúci v bezpečí. Počas BMW kontroly vozidla naši BMW servisní špecialisti dôkladne skontrolujú všetky bezpečnostné prvky vášho BMW pomocou 12-bodového kontrolného zoznamu - od brzdového systému a osvetlenia až po riadenie a pneumatiky. BMW kontrola vozidla je v prvom rade dobrou investíciou do vašej bezpečnosti, ale súčasne je dokonalým spôsobom prípravy na povinnú technickú kontrolu vozidla a tiež možnosťou odhadu hodnoty vášho vozidla.


Aktuálne cenové ponuky vám poskytne váš servisný partner.

Absolvujte BMW kontrolu vozidla.

Zaregistrujte sa – a váš lokálny BMW servisný partner vás bude kontaktovať, aby si s vami dohodol schôdzku.

KONTROLA TECHNICKÝCH KAMPANÍ.

Máme prehľad o všetkých otvorených technických kampaniach.

Na vaše vozidlo sa môže vzťahovať technická kampaň, ktorá ešte nebola vybavená a vy o nej nemusíte vedieť. 

  • Po poskytnutí vašich údajov radi overíme, či sa na vaše vozidlo vzťahuje otvorená technická kampaň. Ak áno, okamžite vám pomôžeme s dohodnutím termínu. Potrebnú prácu vykoná bezplatne váš preferovaný BMW partner. Aby vaše BMW zostalo v najlepšej kondícii.
  • Po poskytnutí vašich údajov špecialisti vami zvoleného BMW servisného partnera radi overia, či sa na vaše vozidlo vzťahuje otvorená technická kampaň. Ak áno, okamžite dohodnú termín. Potrebnú prácu vykonajú bezplatne. Aby vaše BMW zostalo v najlepšej kondícii.

Skontrolujte si otvorené technické kampane, ktoré sa vzťahujú na vaše BMW.

  • Zaregistrujte sa – a my vás budeme kontaktovať a poskytneme vám bližšie informácie.
  • Zaregistrujte sa – a váš lokálny BMW partner vás bude kontaktovať a poskytne vám bližšie informácie.