THE 1

Vzbudí túžbu: úplne nové BMW radu 1 priťahuje všetky obdivné pohľady. Vďačí za to výnimočnému dizajnu a progresívnemu dizajnovému jazyku, ktorý ho na prvý pohľad odlišuje. To isté platí pre jeho interiér s modernou atmosférou, ktorá inšpiruje prvotriednou kvalitou a vzdušnosťou. Účinné motory, pohon predných kolies, ktorý má v novom BMW radu 1 premiéru a najmodernejšie technológie podvozka garantujú zážitky z jazdy plné dynamiky a agility, zatiaľ čo inovatívne technológie a asistenčné systémy vodiča zaručujú, že sa vždy dostanete do cieľa bezpečne a pohodlne.

Aktuálna ponuka

Teraz navyše získate:
  • Financovanie s 0% navýšením a podporu na sadu zimných kolies vo výške 1 020 € + dodatočné zvýhodnenie až do 15 % *
  • ALEBO
  • Balík výbavy až do 1 999 € zdarma a podporu na sadu zimných kolies vo výške 1 020 € + dodatočné zvýhodnenie až do 15 % *
FDSF

Charakteristické prvky

  • BMW Head Up displej
  • BMW Intelligent Personal Assistant
  • BMW Live Cockpit Professional
  • Aktuálna ponuka
  • Charakteristické prvky

PONUKA FINANČNÉHO LEASINGU OD BMW FINANCIAL SERVICES S 0% NAVÝŠENÍM

116i
118i
118d

Reprezentatívny príklad financovania modelu BMW 116i: pri financovanej hodnote 11 500€ na 48 mesiacov bude výška mesačnej splátky prostredníctvom finančného lízingu s 0% úrokom spolu so zákonným a havarijným poistením vo výške 290,57€. Poplatok za spracovanie obchodného prípadu je 0€, predajná cena je 1,20€, poplatok pri ukončení lízingovej zmluvy je 60€ a RPMN = 8,9 %. Celková čiastka, ktorú 48 splátkami zaplatíte bude 14 008,56€. Všetky ceny sú uvádzané s DPH.

 

Bližšie informácie o ponuke žiadajte u Vášho predajcu BMW. Zmeny vyhradené. Obrázky sú ilustračné. Všetky dáta, údaje a zobrazenia sú určené len na informačné účely a táto prezentácia nie je ponukou, resp. návrhom na uzatvorenie zmluvy. Vyhradzujeme si právo na zmenu ponuky. Všetky ceny sú vrátane DPH, pokiaľ nie je uvedené inak.

Zistiť viac
xxx

NÁJDITE SVOJHO BMW PREDAJCU.

NÁJDITE SVOJHO BMW PREDAJCU.