THE 2 Gran Coupé

  BMW radu 2 Gran Coupé

  Gran Coupé Nie je to typické coupé, ale skôr neuveriteľný zážitok: úplne prvé BMW radu 2 Gran Coupé predstavuje novú formu autority s výrazným charakterom v kompaktnej triede. Je to predovšetkým nekompromisná estetika zameraná na výkon, ktorá nezameniteľných spôsobom odhaľuje svoje ambície. Nie elegantné, ale extravagantné. Nie konvenčné, ale individuálne. Nie bežné – ale mimoriadne. V súlade s najmodernejšími technológiami a dokonale vyladenými dynamickými vlastnosťami, sa BMW radu 2 Gran Coupé s ľahkosťou odlišuje od davu a sleduje svoju vlastnú cestu.

  Aktuálna ponuka

  Teraz navyše získate:
  • Financovanie s 0% navýšením a podporu na sadu zimných kolies vo výške 1 020 € + dodatočné zvýhodnenie až do 15 % *
  • ALEBO
  • Balík výbavy až do 1 999 € zdarma a podporu na sadu zimných kolies vo výške 1 020 € + dodatočné zvýhodnenie až do 15 % *

  Charakteristické prvky

  • BMW Intelligent Personal Assistant
  • Prvé kompaktné 4-dverové coupé od BMW
  • BMW Head–Up displej
  • Aktuálna ponuka
  • Charakteristické prvky

  PONUKA FINANČNÉHO LEASINGU OD BMW FINANCIAL SERVICES S 0% NAVÝŠENÍM

  218i
  218d

  Reprezentatívny príklad financovania modelu BMW 218i Gran Coupe: pri financovanej hodnote 14 875€ na 48 mesiacov bude výška mesačnej splátky prostredníctvom finančného lízingu s 0% úrokom spolu so zákonným a havarijným poistením vo výške 375,84€. Poplatok za spracovanie obchodného prípadu je 0€, predajná cena je 1,20€, poplatok pri ukončení lízingovej zmluvy je 60€ a RPMN = 9,2 %. Celková čiastka, ktorú 48 splátkami zaplatíte bude 18 101,52€. Všetky ceny sú uvádzané s DPH.

   

  Bližšie informácie o ponuke žiadajte u Vášho predajcu BMW. Zmeny vyhradené. Obrázky sú ilustračné. Všetky dáta, údaje a zobrazenia sú určené len na informačné účely a táto prezentácia nie je ponukou, resp. návrhom na uzatvorenie zmluvy. Vyhradzujeme si právo na zmenu ponuky. Všetky ceny sú vrátane DPH, pokiaľ nie je uvedené inak.

  Zistiť viac

  NÁJDITE SVOJHO BMW PREDAJCU.

  NÁJDITE SVOJHO BMW PREDAJCU.