ČAS NA NOVÉ MYŠLIENKY.

ORIGINÁLNE BMW PRÍSLUŠENSTVO, BMW SERVICE A BMW LIFESTYLE.

ČAS NA NOVÉ MYŠLIENKY.

ORIGINÁLNE BMW PRÍSLUŠENSTVO, BMW SERVICE A BMW LIFESTYLE.

ČAS NA NOVÉ MYŠLIENKY.ORIGINÁLNE BMW PRÍSLUŠENSTVO, BMW SERVICE A BMW LIFESTYLE.

Jar prichádza. Zelené lúky a príjemné teploty vás lákajú na výlet spolu s vašim BMW. Aby ste cestovali vždy bezpečne a spoľahlivo, naši kompetentní BMW servisní technici vaše vozidlo dôkladne skontrolujú, napríklad v rámci BMW jarnej prehliadky.

Okrem toho sa môžete tešiť na maximálny komfort cestovania s našimi inteligentnými transportnými a informačno-zábavnými riešeniami, alebo na svieži vzhľad vášho BMW s kompletnými BMW letnými sadami kolies. Pre vyššiu dávku adrenalínu vám ponúkame príslušenstvo M Performance, ktoré rozbúši srdce každého fanúšika motoristického športu. A okrem toho máte možnosť zvýšiť si sebavedomie našou BMW Lifestyle ponukou. Pre viac radosti, dokonca aj mimo ciest.

BMW SERVIS. V NAJLEPŠÍCH RUKÁCH.

Obzvlášť po zime je veľmi dôležité dôkladne skontrolovať vaše BMW. Naši BMW servisní technici zabezpečia, aby bolo vaše vozidlo vždy v tom najlepšom možnom stave a mohli ste si tak vychutnávať typickú BMW radosť z jazdy. V rámci BMW jarnej prehliadky sa vaše vozidlo podrobí dôkladnej kontrole, takže teplé obdobie roka budete môcť začať absolútne bez starostí. Zabezpečte vášmu vozidlu dlhú životnosť s BMW výmenou motorového oleja a zachovajte najvyššie výkony vášho vozidla výmenou brzdových doštičiek. Okrem toho si vychutnajte pohodu so servisným balíkom BMW Service Inclusive zaplatením len jednej jednorazovej platby. Môžete sa tak plne sústrediť na BMW radosť z jazdy.

 • BMW jarná prehliadka

  Obzvlášť po náročných zimných mesiacoch je veľmi dôležité dôkladne skontrolovať vaše BMW. Teraz je perfektné obdobie na BMW jarnú prehliadku. Náš kompetentný servisný tím sa postará o to, že budete vždy bezpečne a spoľahlivo v pohybe.

  BMW jarná prehliadka zahŕňa:

  • Kontrola brzdového systému
  • Kontrola hladín hydraulických kvapalín
  • Kontrola vonkajšieho poškodenia
  • Kontrola hnacích remeňov na opotrebovanie a správne napnutie
  • Kontrola stavu diskov kolies a pneumatík
  • Kontrola systému osvetlenia
  • Kontrola funkcie klimatizácie/vykurovania
    

  Aktuálne cenové ponuky vám poskytne váš BMW servisný partner.

 • BMW servis, výmena motorového oleja

  BMW výmena motorového oleja je viac ako len výmena oleja. Naši BMW servisní experti skontrolujú, napríklad aj brzdy a pneumatiky vášho vozidla a poskytnú vášmu motoru motorový olej, ktorý je perfektne prispôsobený vášmu BMW. Dôverujte našej dlhoročnej odbornosti a zabezpečte svojmu vozidlu dlhú životnosť.

  BMW výmena motorového oleja zahŕňa:

  • Výmena motorového oleja za originálny BMW motorový olej, vrátane likvidácie starého oleja
  • Výmena olejového filtra
  • Resetovanie servisného displeja podľa výrobných predpisov
  • Pracovný čas a materiály
    

  Aktuálne cenové ponuky vám poskytne váš BMW servisný partner.

 • Výmena brzdových doštičiek

  Vysoký výkon motora kladie vysoké nároky aj na vaše brzdy. S originálnymi BMW brzdami sa môžete spoľahnúť na maximálnu bezpečnosť, najkratšiu brzdnú dráhu a maximálnu mieru spomalenia v každej situácii.

  Výmena predných brzdových doštičiek zahŕňa:

  • Výmena predných brzdových doštičiek
  • Výmena snímačov predných brzdových doštičiek
  • Čistenie bŕzd
  • Resetovanie servisného displeja podľa výrobných predpisov
  • Pracovný čas a materiály


  Aktuálne cenové ponuky vám poskytne váš BMW servisný partner.

 • Aktualizácia servisného balíka BMW Service Inclusive

  Servis počas celej životnosti vozidla: So servisným balíkom BMW Service Inclusive si môžete naplno vychutnávať radosť z jazdy po zaplatení jedného jednorazového poplatku. Pre absolútnu kontrolu nákladov bez akýchkoľvek negatívnych prekvapení. Použite aktualizáciu pre BMW Service Inclusive a predĺžte si dobu trvania/prejazdenú vzdialenosť – až do desiatich rokov alebo 200 000 km. Samozrejme s overenou kvalitou BMW a jednoduchým postupom spracovania.

  Všetky výhody v skratke:

  • Servis v overenej kvalite BMW
  • Výber dĺžky trvania/prejazdenej vzdialenosti až do max. 10 rokov/200 000 km podľa potreby
  • Zachovanie transparentnosti nákladov a využívania služby
  • Zachovanie hodnoty vozidla vďaka používaniu originálnych BMW dielov
  • Vysoká hodnota pri opätovnom predaji vďaka možnosti prenosu služby na nového majiteľa

BMW M PERFORMANCE PRÍSLUŠENSTVO. DOPLNKOVÝ ADRENALÍN.

Chcete mať BMW, ktoré je ešte dynamickejšie a výkonnejšie? Upravte si svoje vozidlo našimi doplnkovými dielmi z kategórie aerodynamika, hnacie ústrojenstvo, kokpit a podvozok, aby ste dosiahli nekompromisný športový charakter. Či už sa rozhodnete pre ešte atletickejší vzhľad alebo mimoriadne impresívny zvuk. S každým jedným produktom vyjadrujete svoj postoj k motoristickému športu a túžbu po individualite.

 

 • BMW M Performance predný spojler, čierny matný

  Ideálny štylistický a funkčný dizajn nezvýrazňuje len dynamickú eleganciu BMW radu 3, ale súčasne podčiarkuje a vylepšuje jeho športový vzhľad. Len v spojení s BMW M Performance zadným spojlerom.

  Cena pre BMW radu 3 Sedan (F30), bez montáže: 587,99 EUR

 • BMW M Performance výfukový systém s aktívnym zvukom

  Želáte si nezameniteľný a expresívny BMW zvuk? Po prvýkrát je športový výfukový systém k dispozícii pre vozidlá s naftovým motorom, ktoré taktiež môžu produkovať emocionálny, športový zvuk. Takže váš naftový motor znie rovnako dobre ako benzínový. Vrátane koncoviek výfuku v chrómovej úprave.

  Cena, napr. pre BMW 320d (F30), bez montáže: 1608,68 EUR

 • BMW M Performance analyzátor jazdy

  Inovatívny zaznamenávací a analytický nástroj jázd s informáciami o vozidle, ktorý je odvodený zo sveta motoristického športu. Systém napríklad analyzuje merania brzdnej vzdialenosti alebo vzdialenosť prejazdenú na pretekoch. Analyzátor jazdy tvorí OBD médium, ktoré sa pripojí do vozidla. K dispozícii pre iOS a Android.

  Cena: 288,77 EUR

 • BMW M Performance Double-spoke 405M, Orbitgrey/leštené

  20“ kompletné koleso s pneumatikou Pirelli P Zero* RSC s rozmerom 225/35 R20 90 Y vpredu a 255/30 R20 92 Y vzadu. Pre BMW radu 3 (F30/F31) a radu 4 (F32/F33/F36).

  Úspora paliva: E/E
  Priľnavosť na mokrom povrchu: B/B
  Hlučnosť: 72 dB/73 dB

  Cena za sadu, vrát. RDC: 4 312,74* EUR

  *Príslušná cena za sadu, bez montáže, pri nákupe 4 kolies ako kompletnej sady kolies. Rozmer pneumatiky sa líši v závislosti od príslušného modelu. Radi vám poradíme.

BMW TRANSPORTNÉ SYSTÉMY. VIAC PRIESTORU PRE VŠETKY VAŠE PLÁNY.

Aby ste sa mohli tešiť na športové aktivity alebo výlety do prírody, ponúkame vám viacero transportných riešení na bezpečný prevoz vášho vybavenia. Prepravte napríklad bicykle alebo batožinu pomocou inovatívnych systémov od BMW a vytvorte tak viac miesta vo vnútri vášho vozidla. Najvyššia kvalita, prvotriedny dizajn a maximálna funkčnosť zabezpečuje vyššiu mieru komfortu a bezpečnosti pre všetky vaše plány.

 • Zadný nosič bicyklov Pro 2.0

  Ideálna kombinácia najvyššej kvality a pohodlnej manipulácie. Zadný nosič sa vyznačuje svojou jednoduchou manipuláciou a ponúka miesto pre 2 bicykle a elektrické bicykle, s maximálnou hmotnosťou 60 kg. Rozšírenie pre tretí bicykel je k dispozícii samostatne.

  Cena bez montáže: 562,13 EUR

 • BMW strešný nosič, uzamykateľný

  Táto multifunkčná podpera pre vozidlá s lyžinami sa dá jednoducho namontovať bez náradia. Uzamykateľný strešný nosič je optimalizovaný na použitie BMW úchytov a vyznačuje sa atraktívnym, kvalitným a perfektne vyladeným dizajnom.

  Cena, napr. pre BMW radu 2 Active Tourer (F45) a BMW radu 3 Touring (F31), bez montáže: 230,69 EUR

  Cena, napr. pre BMW radu 3 Touring (E91), bez montáže: 207,52 EUR

 • BMW základný nosič

  BMW základný nosič ohromuje svojou jednoduchou obsluhou. Priečniky sú vyrobené z mimoriadne pevných hliníkových profilov. Základný nosič spĺňa najvyššie štandardy kvality a bezpečnosti vďaka jeho odolnej konštrukcii a uzamykaciemu systému, ktorý chráni nosič pred odcudzením.

  Cena, napr. pre BMW radu 3 Sedan (F30), bez montáže: 230,58 EUR

  Cena, napr. pre BMW radu 3 Sedan (E90), bez montáže: 207,52 EUR

 • BMW strešný box 460

  Tento strešný box s objemom 460 litrov má kryt vyrobený z vysoko odolného, nárazuvzdorného a UV odolného materiálu. Všetky zosilnenia sú vyrobené z ušľachtilej ocele a ocele (s čiernou povrchovou vrstvou). Okrem toho je box vybavený 6 uzamykacími bodmi, ktoré chránia box pred odcudzením. Dostupné farby: Čierna a titánová strieborná.

  Cena bez montáže: 720,64 EUR

BMW KOMPLETNÉ LETNÉ SADY KOLIES. ZÁLEŽITOSŤ ŠTÝLU.

Štýlový vzhľad, extrémna stabilita a perfektné prispôsobenie vášmu vozidlu. Všetky tieto charakteristiky spĺňajú originálne BMW letné sady kolies. Vďaka ich najvyššej kvalite poskytujú tieto kolesá najvyššiu možnú mieru bezpečnosti, bez ohľadu na teplotu alebo poveternostné podmienky.

 

 • Double-spoke 361, Ferricgrey / leštené

  19“ kompletné koleso s pneumatikou Pirelli P Zero* RSC s rozmerom 225/35 R19 88 Y vpredu a 245/30 R19 89 Y vzadu. Pre BMW radu 1 (F20/F21) a BMW radu 2 (F22/F23).

  Úspora paliva: E/C
  Priľnavosť na mokrom povrchu: B/B
  Hlučnosť: 72 dB/72 dB

  Cena za sadu, vrát. RDC: 3 267,23* EUR

  *Príslušná cena za sadu, bez montáže, pri nákupe 4 kolies ako kompletnej sady kolies. Rozmery pneumatík sa líšia v závislosti od príslušného modelu. Radi vám poradíme.

   

 • Star-spoke 660, Orbitgrey / leštené

  20“ kompletné koleso s pneumatikou Pirelli P Zero* RSC s rozmerom 225/35 R20 90 Y vpredu a 255/30 R20 92 Y vzadu. Pre BMW radu 3 (F30/F31) a BMW radu 4 (F32/F33/F36).

  Úspora paliva: E/E
  Priľnavosť na mokrom povrchu: B/B
  Hlučnosť: 72 dB/73 dB

  Cena za sadu, vrát. RDC: 3 789,98* EUR

  *Príslušná cena za sadu, bez montáže, pri nákupe 4 kolies ako kompletnej sady kolies. Rozmer pneumatiky sa líši v závislosti od príslušného modelu. Radi vám poradíme.

 • Y-spoke 542 Bicolor, čierna matná / leštené

  20“ kompletné koleso s pneumatikou Pirelli P Zero* RSC s rozmerom 245/40 R20 99 Y vpredu a 275/35 R20 102 Y vzadu. Pre BMW X3 (F25) a BMW X4 (F26).

  Úspora paliva: E/C
  Priľnavosť na mokrom povrchu: B/B
  Hlučnosť: 72 dB/73 dB

  Cena za sadu, vrát. RDC: 4 182,05* EUR

  *Príslušná cena za sadu, bez montáže, pri nákupe 4 kolies ako kompletnej sady kolies. Rozmer pneumatiky sa líši v závislosti od príslušného modelu. Radi vám poradíme.

 • Y-spoke 627 Bicolor, Ceriumgrey / leštené

  21“ kompletné koleso s pneumatikou Pirelli P Zero* RSC s rozmerom 285/35 R21 105 Y vpredu a 325/30 R21 108 Y vzadu. Pre BMW X5 (F15) a BMW X6 (F16).

  Úspora paliva: C/C
  Priľnavosť na mokrom povrchu: B/B
  Hlučnosť: 74 dB/74 dB

  Cena za sadu, vrát. RDC: 5 249,34* EUR

  *Príslušná cena za sadu, bez montáže, pri nákupe 4 kolies ako kompletnej sady kolies. Rozmer pneumatiky sa líši v závislosti od príslušného modelu. Radi vám poradíme.

 • Multi-spoke 629 Bicolor, Orbitgrey / leštené

  21“ kompletné koleso s pneumatikou Pirelli P Zero* RSC s rozmerom 245/35 R21 96 Y vpredu a 275/30 R21 98 Y vzadu. Pre BMW radu 7 (G11/G12).

  Úspora paliva: C/B
  Priľnavosť na mokrom povrchu: A/A
  Hlučnosť: 68 dB/69 dB

  Cena za sadu, vrát. RDC: 5 096,87* EUR

  *Príslušná cena za sadu, bez montáže, pri nákupe 4 kolies ako kompletnej sady kolies. Rozmer pneumatiky sa líši v závislosti od príslušného modelu. Radi vám poradíme.

NOVÉ BMW RADU 5 SEDAN. V DOKONALEJ FORME.

Nové BMW radu 5 Sedan stanovuje nové štandardy v oblasti estetiky, techniky a radosti z jazdy. Okrem toho vás tento model presvedčí svojim moderným komfortom s inteligentnými jazdnými asistenčnými systémami, ktoré uľahčujú život vodiča v mnohých náročných situáciách. Aby ste mali možnosť upraviť si vaše BMW radu 5 Sedan podľa vašich záujmov a potrieb, ponúkame vám štýlové príslušenstvo pre exteriér aj interiér.

 • BMW základný nosič

  BMW základný nosič pre vozidlá bez strešných lyžín je kompatibilný so všetkými BMW strešnými nadstavbami a strešnými boxami. Jednoducho sa montuje a spĺňa najvyššie bezpečnostné požiadavky vďaka vysoko kvalitnému systému chránenému proti odcudzeniu. K dispozícii pre viaceré modely, taktiež pre vozidlá so strešnými lyžinami.

  Cena bez montáže: 251,74 EUR

 • BMW strešný box 520

  S týmto strešným boxom rozšírite kapacitu odkladacích priestorov vášho vozidla na 520 litrov. Box vyniká jednoduchým a pohodlným nakladaním a vykladaním s obojstranným uzamykacím systémom. K dispozícii s lesklým čiernym vekom s titánovo-striebornou bočnou úpravou a BMW emblémom. Vhodné pre všetky základné nosiče BMW.

  Cena bez montáže: 996,30 EUR

 • Podlahové rohože do každého počasia

  Podlahová rohož do každého počasia v sebe kombinuje spoľahlivú funkčnosť so športovou eleganciou. Nepremokavý materiál, ako aj špeciálny tvar rohože zaisťujú, že vždy zachytia všetky nečistoty a vlhkosť z interiéru. K dispozícii v modernej čiernej farbe s nerezovou vložkou (číslo 5). K dispozícii pre prednú a zadnú časť v sade 2 kusov.

  Cena predných podlahových rohoží: 77,58 EUR

  Cena zadných podlahových rohoží: 65,54 EUR

 • Cross-spoke 636 Bicolor, Orbitgrey / leštené

  20“ kompletné koleso s pneumatikou Goodyear Eagle F1* RSC s rozmerom 245/35 R20 95 Y vpredu a 275/30 R20 97 Y vzadu. Pre BMW radu 5 Sedan (G30). K dispozícii aj v čiernej farbe Liquid Black.

  Úspora paliva: B/C
  Priľnavosť na mokrom povrchu: B/A
  Hlučnosť: 71 dB/71 dB

  Cena za sadu, vrát. RDC: 4 160,27* EUR

  *Príslušná cena za sadu, bez montáže, pri nákupe 4 kolies ako kompletnej sady kolies. Rozmer pneumatiky sa líši v závislosti od príslušného modelu. Radi vám poradíme.

   

BMW CAR CARE PRODUKTY. UŽ ŽIADNE STOPY PO ZIME.

Odstráňte stopy po zime dôkladne a šetrne s našimi produktami BMW Car Care a zabezpečte vášmu vozidlu šetrnú starostlivosť a ochranu. S produktami BMW Car Care budete vaše vozidlo rozmaznávať najvyššou kvalitou a dosiahnete mimoriadne oslnivý vzhľad.

 • Šampón na umývanie auta, 1000 ml

  Na ideálny štart jarného obdobia odporúčame náš originálny šampón na umývanie auta z palety BMW produktov pre starostlivosť o vozidlo. Tento čistiaci prostriedok je mimoriadne vhodný na starostlivosť o lak a je mimoriadne šetrný k voskovej vrstve na vašom vozidle.

  Cena: 8,84 EUR

   

 • Prostriedok na čistenie interiéru so sviežou vôňou, 250 ml

  Tento čistiaci prostriedok je mimoriadne šetrný k materiálom a je ideálny na rýchle a precízne čistenie všetkých textilných a syntetických materiálov v interiéri.

  Cena: 7,73 EUR

 • Čistič diskov kolies, sada

  Presvedčte sa sami s touto sadou, ktorá pozostáva z 500 ml čističa diskov kolies a špeciálnej čistiacej kefy. Čistič diskov kolies je tekutý čistiaci prostriedok, ktorý bez námahy odstraňuje odolné nečistoty, napr. nahromadený brzdový prach, olej a zvyšky gumy, ako aj iné nečistoty z vozovky. Produkt neobsahuje kyseliny a je vhodný na všetky oceľové a zliatinové disky kolies.

  Cena: 22,27 EUR

BMW LIFESTYLE. POTEŠENIE AJ PO JAZDE.

Kolekcia BMW Lifestyle vás presvedčí pôsobivým, nadčasovým dizajnom a vysokou kvalitou pre fanúšikov v každom veku. Objavte našu ponuku od štýlových slnečných okuliarov typu Pilot až po detské autíčko BMW Baby Racer.

 

 • BMW Baby Racer III

  Baby Racer poskytuje čistú BMW radosť z jazdy pre najmenších. Tiché gumené kolesá a ergonomický volant s klaksónom robia jazdu dokonale jednoduchou. Vrátane mäkkého sedadla a vlečného zariadenia vpredu. Ideálne pre deti od 1 do 3 rokov.

  Cena: 103,82 EUR

 • BMW slnečné okuliare Pilot, Unisex, strieborné

  Ideálne slnečné okuliare pre pánov a pre dámy v klasickom pilotnom štýle. Sklá majú stupňovité sivé šošovky s kovovým rámom. Embosovaná značka BMW na bočniciach. Rám: kov, čiastočne kožené bočnice. Šošovky: polykarbonát.

  Cena: 125,84 EUR

 • Čiapka s nápisom BMW, Space Grey

  Športová 5-dielna čiapka s rebrovaným vzhľadom. Obsahuje 3D vyšitý nápis BMW na prednej časti a embosované logo BMW na zadnej časti. Materiál: 96% polyester, 4% spandex. Veľkosť: nastaviteľná s BMW kovovou sponou v zadnej časti.

  Cena: 32,57 EUR

 • BMW pútko, sivá Space

  Elegantné, sivé a vysoko kvalitné pútko s jedinečným dizajnom. Obrúčka na kľúče na konci pútka má kĺbové farebné BMW logo a dá sa odstrániť jednoduchým otáčacím mechanizmom. Materiál: polyester, koža, kov.

  Cena: 10,79 EUR