BMW servis 2024 prehľad

BMW SERVICE.

RELAX. WE CARE.

#WhateverHappens. Vy a vaše vozidlo ste v dobrých rukách u vášho BMW servisného partnera. A náš prísľub služby Proactive Care sa postará o vašu stálu mobilitu. Pohodlne sa usaďte a vychutnajte si naše na mieru šité balíky BMW Service Inclusive. Alebo využite naše atraktívne all-inclusive ceny s BMW FIT Service. Máme pre vás ideálnu ponuku. Pre všetky vaše potreby, pre každý BMW model a pre mnoho bezstarostných kilometrov, ktoré na vás čakajú.

BENEFITY

VAŠE VÝHODY NA PRVÝ POHĽAD.

BMW Service 2024 Proactive ikona

Proactive.

BMW servis 2024 Najvyššia kvalita ikona

Kvalita a odbornosť.

BMW servis 2024 Veľká servisná sieť ikona

Veľká servisná sieť.

BMW servis 2024 Originálne BMW diely ikona

Originálne BMW diely.

BMW servis 2024 Veľká servisná ponuka ikona

Komplexná servisná ponuka.

BMW Proactive Care

NÁŠ SERVISNÝ PRÍSĽUB PRE VÁS.

BMW Proactive Care 2024

Postaráme sa o vaše problémy skôr, ako nastanú. BMW servis s Proactive Care včas rozpozná akúkoľvek potrebu zásahu, od údržby alebo opotrebovania až po technické problémy. Dostanete profesionálnu podporu od našich odborníkov v súlade s vašimi osobnými preferenciami. Vďaka nám budete na cestách vždy v bezpečí.

BMW KONTROLA A SERVIS

PRÉMIOVÁ KVALITA A ZACHOVANIE HODNOTY VÁŠHO VOZIDLA.

BMW Service Inclusive 2024

BALÍK BMW SERVICE INCLUSIVE.

Zaplaťte raz, jazdite bezstarostne. BMW Service Inclusive vám umožňuje rozhodnúť o dĺžke trvania alebo počte najazdených kilometrov podľa vášho výberu a zaplatiť jednorazovú pevnú cenu. Všetky zahrnuté servisné práce sú potom súčasťou ceny. Vaše BMW je v najlepších rukách. U zúčastnených BMW servisných partnerov na celom svete.

BMW FIT Service 2024

BALÍK BMW FIT Service.

Má vaše BMW viac ako 5 rokov? Využite zvýhodnené ceny a exkluzívne BMW služby a vychutnajte si bezpečnosť, zachovanie hodnoty a nefalšovanú radosť z jazdy. Naše atraktívne ceny zahŕňajú použitie BMW originálnych dielov na brzdy, palivové filtre a mikrofiltre, ako aj čas, ktorý naši odborníci strávia prácou.

BMW predĺžená záruka 2024

BMW PREDĹŽENÁ ZÁRUKA.

Zostaňte pokojní. S BMW predĺženou zárukou máte možnosť predĺžiť si štandardnú 2-ročnú záruku na 3 až 5 rokov alebo 200 000 najazdených kilometrov. Počas tejto doby budete môcť využívať širokú škálu služieb, vrátane rýchlej opravy s BMW originálnymi dielmi.

VIAC BMW SLUŽIEB

SPRÁVNY SERVIS PRE KAŽDÚ SITUÁCIU.

Kozmetické opravy, výmena pneumatík alebo asistenčná služba – vašu bezpečnosť kladieme na prvé miesto.

APLIKÁCIA MY BMW

PRIAME SPOJENIE S VAŠÍM BMW.

Aplikácia My BMW vás vždy pripojí k vášmu BMW a poskytne vám všetky relevantné informácie na prvý pohľad. Budeme vás priebežne informovať – či už servisný termín, zobrazenie chybového hlásenia alebo sa dozviete o našej komplexnej servisnej ponuke.

ČASTÉ OTÁZKY.