VAŠE VYTÚŽENÉ STRETNUTIE: RÝCHLE, JEDNODUCHÉ A KEDYKOĽVEK.

BMW Online plánovanie stretnutí. Možné dohodnúť online. Osobne sa o to postaráme.

Plánovanie termínov pohodlnejšie ako kedykoľvek predtým: Prostredníctvom služby Online plánovanie stretnutí od spoločnosti BMW si teraz môžete dohodnúť termín servisu niekoľkými kliknutiami a nepretržite na webovej stránke vášho BMW servisného partnera – čo najrýchlejšie a v čase, keď vám to najlepšie vyhovuje. Či už ide o výmenu brzdových doštičiek, výmenu oleja alebo opravu: kvalitný servis začína online.

Zistiť viac
Vaše vytúžené stretnutie: rýchle, jednoduché a kedykoľvek.BMW Online plánovanie stretnutí. Možné dohodnúť online. Osobne sa o to postaráme.

  VAŠE VÝHODY.

  Rýchlo.
  S BMW Online plánovaním stretnutí si môžete naplánovať návštevu servisu rýchlejšie ako kedykoľvek predtým: zo zoznamu vyberte službu, ktorú potrebujete a vyhľadajte všetky voľné termíny v servise.

  Jednoducho.
  Prevádzka online aplikácie je intuitívna. Použitie tohto online nástroja s osobným účtom sa stáva obzvlášť pohodlným. Informácie, ktoré ste raz uložili, už pri ďalšom plánovaní stretnutia zadávať nemusíte. Váš účet si môžete založiť jednoducho niekoľkými kliknutiami.

  Kedykoľvek.
  Vaše stretnutia si môžete dohodnúť kedykoľvek. Akonáhle si naplánujete termín stretnutia, dostanete e-mailom alebo SMS správou záväzné potvrdenie. Taktiež si môžete stiahnuť automatický kalendár do Vášho smartfónu, ktorý vám vaše plánované stretnutie pripomenie.

  Zistiť viac