BMW Group Headquarters

BMW GROUP – MEDZINÁRODNÝ ÚSPECH.

Spoločnosť

Spoločnosť BMW Group so svojimi značkami BMW, MINI, Rolls-Royce a BMW Motorrad je celosvetovo vedúcim výrobcom prémiových automobilov aj motocyklov a poskytovateľom prémiových finančných služieb aj služieb mobility. Zamestnáva približne 125 000 pracovníkov po celom svete. 

Investor Relations

Na webstránke BMW Group Investor Relations nájdete finančné správy BMW Group, dôležité termíny, publikácie, aktuálne ceny akcií, ako aj informácie o dividendách a záväzkoch.

Zistiť viac

Zodpovednosť

Úspech BMW Group sa vždy zakladal na dlhodobom plánovaní a zodpovednom rozhodovaní. Spoločnosť si takým spôsobom vypracovala ekologickú aj sociálnu udržateľnosť v celom hodnotovom rebríčku. Komplexnú produktovú zodpovednosť s jasným odhodlaním šetriť prírodné zdroje má neoddeliteľne zakotvenú vo svojej stratégii.

Zistiť viac

Kariéra

Vášnivé hľadanie nových ciest, priekopnícke myslenie a prekonávanie hraníc je v BMW Group našou spoločnou hnacou silou. Preto hľadáme zamestnancov, ktorí k nám prinesú tímového ducha a iniciatívu – spolu s vôľou neustále sa učiť. Chcete zdieľať svoje nadšenie a odštartovať svoju kariéru v BMW Group? Preskúmajte naše aktuálne ponuky pracovných pozícií a pracovné prostredie na celom svete:

Zistiť viac