BMW korporátny predaj pre firmy a firemných klientov muž pred BMW

BMW KORPORÁTNY PREDAJ: ZMODERNIZUJTE SVOJU FLOTILU.

Korporátny predaj pre medzinárodné spoločnosti a firemných klientov.

Na aké výhody sa môžete tešiť, keď sa rozhodnete pre BMW korporátny predaj?
Vozidlá s moderným dizajnom, efektívnymi a náklady šetriacimi motormi, ako aj zamestnanci motivovaní predstavou dynamickej jazdy a inovatívnych technológií. Navyše, tím International Key Account Managers, ktorý poskytuje odbornú podporu naprieč hranicami, vo viac než 150 krajinách sveta.

Zistiť viac
BMW KORPORÁTNY PREDAJ: ZMODERNIZUJTE SVOJU FLOTILU.Korporátny predaj pre medzinárodné spoločnosti a firemných klientov.
BMW korporátny predaj konzultácie a produkty muži pri konverzácii

BMW KORPORÁTNY PREDAJ: PRODUKTY.

Špičkové automobilové riešenia pre korporátnych klientov.

Ak spravujete flotilu viac než 100 firemných vozidiel, BMW Business Partnership je dokonalým programom pre vás: Váš osobný International Key Account Manager je vám k dispozícii pre riešenie vašich požiadaviek. BMW ponúka vysoko dynamické vozidlá, zároveň však pomáha vašej spoločnosti dosahovať udržateľné ciele – ponukou efektívnych produktov a služieb ako sú BMW eDrive a BMW EfficientDynamics. Ak má vaša flotila menej než 100 vozidiel, naše miestne kontakty vo vašej krajine vám ochotne pomôžu.

Zistiť viac

BMW KORPORÁTNY PREDAJ: PRODUKTY.

Špičkové automobilové riešenia pre korporátnych klientov.

MODELY BMW PRE KORPORÁTNYCH KLIENTOV.

Či už je to BMW radu 1 pre jazdu v meste, priestranné BMW radu 5 alebo prestížne BMW radu 7 pre recepcie a oficiálne podujatia, BMW má to správne vozidlo pre každú príležitosť. Pre efektivitu vašej flotily obsahuje bohatá ponuka BMW aj modely s vysoko ekologickými motormi, ktorých emisie CO2 sú nižšie než 120 g/km. Rozličné modely – napríklad BMW 530e alebo BMW i3/i3s – sú obzvlášť hospodárne a dokonca spadajú pod hranicu 90 g/km emisií CO2, čo prináša v mnohých krajinách daňové výhody. Navyše, najnovšie asistenčné systémy vodiča, ako napríklad BMW Intelligent Personal Assistant, poskytujú ešte bezpečnejšiu a komfortnejšiu jazdu.

Zistiť viac
BMW radu 1

BMW radu 1.

Udávajte tón, žite pre daný okamih a brázdite ulice miest s atletickými kontúrami a inovatívnym dizajnom. Okrem intenzívnych jazdných pôžitkov však disponuje BMW radu 1 aj vysokou hospodárnosťou.

 

Zistiť viac
BMW korporátny predaj firemní klienti BMW radu 2

BMW radu 2.

BMW s typickým dynamickým dizajnom, ktoré je súčasne kompaktné, funkčné aj flexibilné – spoznajte naše modely BMW radu 2: Active Tourer, Gran Tourer, Coupé, Cabrio a Gran Coupé. Čokoľvek plánujete – športovanie, dovolenku či každodenné jazdy – vždy sa k vám ochotne pridá.

Zistiť viac
BMW korporátny predaj firemní klienti BMW radu 3

BMW radu 3.

Dych vyrážajúca dynamika, dokonalé proporcie, pozoruhodná technológia a balíky BMW Line udeľujú BMW radu 3 a jeho modelom ako Sedan alebo Touring jasne identifikovateľný vzhľad a postavia ho do čela pretekov v efektivite aj výkonnosti.

Zistiť viac
BMW korporátny predaj firemní klienti BMW radu 4

BMW radu 4.

Športovosť kombinovaná s dych vyrážajúcou estetikou: BMW radu 4 Coupé a Cabrio sú obdivuhodnými reprezentantmi úplne novej generácie vozidiel BMW. BMW radu 4 Gran Coupé dokonalo kompletizuje tento modelový rad a očarí svojou prirodzenou eleganciou.

Zistiť viac
BMW korporátny predaj firemní klienti BMW radu 5

BMW radu 5.

Pozoruhodne expresívne a dokonalo prispôsobené aj tým najnáročnejším požiadavkám. BMW radu 5 prezentuje silu a štýl vo všetkom, čo robí – bez ohľadu na to, či preferujete nové BMW radu 5 Sedan alebo BMW radu 5 Touring.

Zistiť viac
BMW korporátny predaj firemní klienti BMW radu 6

BMW radu 6.

Úžasná tradícia nadčasovej fascinácie: BMW radu 6 Gran Turismo je unikátnou kombináciou agilnej dynamiky a exkluzívnej elegancie.

Zistiť viac
BMW korporátny predaj firemní klienti BMW radu 7

BMW radu 7.

BMW radu 7 je určené pre tých, ktorí už všetko dosiahli, chcú však ešte viac. Zažite špičkovú technológiu vozidla, efektívne vysoké výkony a komfort, ktorý tvorí svoju vlastnú triedu.

Zistiť viac
BMW korporátny predaj firemní klienti BMW radu 8

BMW radu 8.

Zrýchlenie pulzu šité na mieru: Či už ako Coupé, Cabrio alebo Gran Coupé, modely BMW radu 8 kombinujú charakter športového vozidla s duchom luxusnej triedy BMW, čím vytvárajú novú formu estetiky.

Zistiť viac
BMW korporátny predaj firemní klienti BMW X

BMW X.

Byť flexibilným znamená zostať mobilným. Od BMW X1 až po BMW X7 – voľba je na vás. Modelové rady BMW ponúkajú nekonečné možnosti v meste aj v teréne, s dramatickým temperamentom navonok aj vnútri – tieto výnimočné charaktery skrátka túžia mať to všetko.

Zistiť viac
BMW korporátny predaj firemní klienti BMW i

BMW i.

BMW i so svojimi modelmi BMW iX, BMW i4, BMW iX3 a BMW i3/i3s ponúka revolučné elektrické vozidlá aj prepravné služby pre flotily a zameriava sa na udržateľnosť v celom hodnotovom reťazci.

Zistiť viac
BMW korporátny predaj BMW eDrive modely pre firemných klientov BMW modely na ulici

VIAC NEŽ 60 MODELOV S EMISIAMI CO₂ NIŽŠÍMI NEŽ 120 G/KM.

Technológia BMW eDrive v plug-in hybridnom systéme kombinuje tri komponenty pre najčistejšiu a najefektívnejšiu jazdu: inovatívny elektrický pohon, vysokovýkonnú lítium-iónovú batériu a inteligentný manažment energie. Vždy si zvolí ideálny jazdný režim pre najlepšiu možnú efektivitu v závislosti od miery nabitia batérie, rýchlosti a trasy. Jazda v čisto elektrickom režime, ako aj jazda s čisto elektrickými modelmi BMW iX, BMW i4, BMW iX3 alebo BMW i3/i3s má lokálne nulové emisie – a poskytuje pozoruhodnú akceleráciu.

BMW EFFICIENT DYNAMICS.

BMW korporátny predaj BMW EfficientDynamics premávka v meste

Pre splnenie najvyšších štandardov novej, prehľadnejšej a realistickejšej testovacej metódy WLTP sa BMW EfficientDynamics stáva ešte dôležitejším než predtým. Ako súčasť udržateľnej, efektívnej a ekologicky zodpovednej stratégie zahŕňa úsporné motory, funkciu Auto Start Stop, zlepšenú aerodynamiku, rekuperáciu brzdnej energie a mnoho ďalšieho.

BMW korporátny predaj služby pre firemných klientov BMW na nabíjacej stanici

BMW KORPORÁTNY PREDAJ: SLUŽBY.

Individuálne riešenia BMW pre vašu spoločnosť – na celom svete.

My v BMW sme odhodlaní urobiť všetko, čo je v našich silách, aby sme dlhodobo dokázali uspokojovať požiadavky vašej organizácie. Poskytujeme produkty a služby, prispôsobené vášmu lokálnemu trhu. Disponujeme globálnou sieťou zastúpení aj predajcov a pripravíme vám také riešenie, ktoré bude šité presne na mieru vašej spoločnosti. 

Zistiť viac

BMW KORPORÁTNY PREDAJ: SLUŽBY.

Individuálne riešenia BMW pre vašu spoločnosť – na celom svete.

MOŽNOSTI ÚVERU A LÍZINGU.

BMW korporátny predaj služby BMW úver a lízing pre firemných klientov muži idú k vozidlu BMW

BMW Financial Services vám ponúkajú výber prispôsobiteľných možností financovania vozidiel, či už formou lízingu alebo úveru na BMW. U každého BMW predajcu nájdete špecialistu pre BMW Financial Services, ktorý vám pomôže s požiadavkami vašej flotily. Len čo si z možností financovania zvolíte napríklad lízing či prenájom, nemôžete čakať nič iné než naše komplexné služby. Náš cieľ: Dostať vás a vašich zamestnancov na cesty tak rýchlo ako sa len dá.

BMW korporátny predaj služby BMW ConnectedDrive pre firemných klientov žena za volantom

BMW CONNECTED DRIVE.

BMW ConnectedDrive vám umožní rozšíriť si kanceláriu aj do vozidla. Tento technologický balík je plný digitálnych služieb a aplikácií pre prepojenie s okolitým svetom. Pomocou BMW ConnectedDrive dokážete prijímať, čítať a odpovedať na e-maily či synchronizovať svoje dáta ako napríklad váš adresár, s vaším vozidlom. Užitočný je aj BMW Intelligent Personal Assistant, ktorý zvýši inteligenciu vášho BMW a s ňou aj vašu podporu v každej situácii.  

BMW KORPORÁTNY PREDAJ: KONTAKT.

Sme k dispozícii pre všetky vaše otázky na tému BMW špecializovaný predaj a jeho ponuky pre firemných klientov.

Prosím poskytnite nám stručné informácie o vašej požiadavke a čoskoro vás budeme kontaktovať. Všetky poskytnuté informácie budeme považovať za plne dôverné.

Chcete okamžitú odpoveď? Prosím obráťte sa na tento kontakt:
 

Zistiť viac