JOY KNOWS NO BOUNDARIES

RADOSŤ BEZ HRANÍC.

Špeciálne ponuky pre importované vozidlá BMW.

Poskytovanie maximálnej radosti z jazdy všetkým majiteľom vozidiel BMW je našim nejdôležitejším cieľom. To dosahujeme prostredníctvom ponuky širokej škály služieb – bez ohľadu na to, či ste si svoje BMW zakúpili u vášho miestneho predajcu, v zahraničí alebo z druhej ruky.

Zaregistrujte se ešte dnes a využite množstvo služieb, ktoré sú vám k dispozícii. Či už sa jedná o bezplatný BMW Návod k obsluhe v slovenčine, aktualizáciu digitálnych cestných máp, BMW Bezpečnostnú prehliadku, BMW Jazykovú aktualizáciu, štartovaciu sadu vôní Natural Air alebo kontrolu, či sa na vaše vozidlo nevzťahuje niektorá z aktuálne vyhlásených technických kampaní – užite si skvelý pocit z vedomia, že vaše BMW je v tých nejlepších rukách!

Zistiť viac
RADOSŤ BEZ HRANÍC.Špeciálne ponuky pre importované vozidlá BMW.

ŠPECIÁLNE PONUKY PRE IMPORTOVANÉ VOZIDLÁ BMW.

Bezplatný BMW Návod k obsluhe

Bezplatný BMW Návod k obsluhe.

Získajte svoj BMW Návod k obsluhe v slovenčine. Úplne zdarma. Stiahnite si ho teraz.

Zistiť viac
Kontrola technickej kampane

Kontrola technickej kampane.

Overte si, či je na vaše vozidlo vyhlásená technická kampaň.

Zistiť viac
Aktualizácia digitálnych cestných máp

Aktualizácia digitálnych cestných máp.

Cestná sieť se neustále mení a taktiež ciele vašich ciest. Naši technici BMW vás budú informovať o aktualizovanej verzii softvéru, ktorá je kompatibilná s vašim BMW Navigačným systémom.

Zistiť viac
BMW Bezpečnostná prehliadka

BMW Bezpečnostná prehliadka.

Bezpečnosť je zásadná. Zverte svoje BMW do rúk našich servisných technikov BMW, ktorí dôkladne skontrolujú jeho brzdový systém, osvetlenie, riadenie, pneumatiky a všetky ďalšie bezpečnostné prvky.

Zistiť viac

BMW NÁVOD K OBSLUHE.

Úplne zdarma a v slovenčine.

Radost hovorí všetkými jazykmi. A radosťou je, keď nemusíte zdolávať jazykové bariéry. A predsa by sa však mohla objaviť jedna prekážka: Kúpili ste svoje BMW v zahraničí? Alebo z druhej ruky? V tom prípade síce môžete mať BMW Návod k obsluhe, ale v cudzom jazyku. Aby ste mali zaručenú maximálnu radosť z jazdy, spoločnosť BMW vám ponúka BMW Návod k obsluhe v slovenčine. Stiahnite si ho jednoducho do Vášho telefónu alebo tabletu a majte ho tak vždy pohodlne po ruke.

Ako získať digitálny BMW Návod k obsluhe.

Stiahnite si aplikáciu BMW Driver’s Guide a získajte špecifický uživateľský manuál pre Váš model BMW. Zistíte viac informácií o schopnostiach vášho vozidla pomocou kompletného uživateľského manuálu, prostredníctvom hľadania obrázkov alebo vysvetľujúcich animácií. Čím lepšie poznáte svoje vozidlo, tím istejšie sa budete cítiť v premávke.

Kontrola technické kampaně

KONTROLA TECHNICKEJ KAMPANE.

Vylepšenia sériového stavu tzv. technické akcie alebo zvolávacie akcie sú opatrenia založené na konštrukčných alebo výrobných toleranciách, ktoré môžu mať vplyv na bezpečnú prevádzku alebo kvalitu vozidla. Samozrejme, cítime zodpovednosť za kvalitu a bezpečnosť našich výrobkov. Z tohto dôvodu sme nastavili funkciu vyhľadávania. To môžete použiť na kontrolu, či sa takéto opatrenia aktuálne vzťahujú aj na Vaše vozidlo. Ak áno, Váš BMW partner vám kedykoľvek rád pomôže; vám nevznikajú žiadne náklady.

Ako zistiť, či je na vaše vozidlo vyhlásená technická kampaň?

AKTUALIZÁCIA DIGITÁLNYCH CESTNÝCH MÁP.

Aby ste sa na každej ceste cítili ako doma.

Cestná sieť sa neustále mení, tak ako aj ciele vašich ciest. Či už hľadáte najkratšiu trasu, nejkrajšie cesty, možnosti, ako sa vyhnúť dopravným kolónam, parkovacie miesto alebo dokonca tipy na dobrú reštauráciu, BMW Digitálne cestné mapy pre BMW Navigačné systémy vám poskytnú adekvátne odpovede. Vďaka týmto aktualizovaným digitálnym cestným mapám vždy nájdete nejlepšiu trasu k svojmu cieľu a budete mať aktuálne dopravné a turistické informácie na dosah ruky! Naši technici BMW vám ochotne poradia, ktorá verzia softwaru je kompatibilná s vašim BMW Navigačným systémom.

Ako získať aktualizáciu digitálnych cestných máp.

Kontaktujte prosím BMW Zákaznícky servis.

BMW BEZPEČNOSTNÁ PREHLIADKA.

Bezpečnosť, na ktorú sa môžete spoľahnúť.

Zaručujeme maximálnu bezpečnosť vozidiel BMW. To znamená, že si môžete spolu se svojimi pasažiermi užívať čistú radosť z jazdy s pocitom úplného bezpečia. V rámci BMW Bezpečnostnej prehliadky naši servisní technici BMW dôkladne preveria všetky bezpečnostné prvky vo vašom BMW pomocou 12bodového kontrolného zoznamu – od brzdového systému a osvetlenia až po riadenie a pneumatiky. BMW Bezpečnostná prehliadka je nie len dobrou investíciou do vašej bezpečnosti, ale taktiež skvelým spôsobom, ako sa pripraviť na povinnú technickú prehliadku (STK). Taktiež je užitočná, ak chcete získať predstavu o odhadovanej hodnote svojho vozidla.

Ako sa objednať na BMW Bezpečnostnú prehliadku?

Kontaktujte prosím BMW Autorizovaného dealera.