Text Disclaimer

The content below presents a special purpose page that shall not be available in publish view. It's meant for authoring purposes only.

5SS_AAG

BMW M550i xDrive Sedan:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 8,9–9,2*
Emisie CO2 v g/km (kombinované): 204–209*

* Tieto hodnoty sú predbežné a zatiaľ neboli oficiálne potvrdené. Údaje o spotrebe paliva a emisiách CO2 pre BMW 520d EfficientDynamics Edition ešte nie sú k dispozícii.

Údaje o spotrebe paliva, emisiách CO2 a spotrebe elektrickej energie závisia od použitého rozmeru diskov kolies a pneumatík. Hodnoty spotreby boli stanovené v súlade s jazdným cyklom ECE.

Dojazd závisí od množstva faktorov, predovšetkým od osobného vodičského štýlu, zvolenej trasy, počasia, použitia kúrenia/klimatizácie alebo predklimatizácie.

Ďalšie informácie o oficiálnej spotrebe paliva, elektrickej energie a oficiálnych špecifických emisiách CO2 pre nové osobné automobily získate zo smernice "'New Passenger Vehicle Fuel and Energy Consumption and CO2 Emission Guidelines ", dostupnej bezplatne na všetkých predajných miestach a na adrese "DAT Deutschland Automobil Treuhand GmbH, Helmut-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Deutschland.