ZIMNÁ RADOSŤ.

S ORIGINÁLNYM BMW PRÍSLUŠENSTVOM, BMW SERVISOM A BMW LIFESTYLE.

ZIMNÁ RADOSŤ.

S ORIGINÁLNYM BMW PRÍSLUŠENSTVOM, BMW SERVISOM A BMW LIFESTYLE.

ZIMNÁ RADOSŤ.S ORIGINÁLNYM BMW PRÍSLUŠENSTVOM, BMW SERVISOM A BMW LIFESTYLE.

Zažite zimu so svojim BMW a prebádajte zasneženú krajinu nášho regiónu – zákrutu za zákrutou. Čokoľvek od zimy očakávate, s optimálnou prípravou je úspech zaručený. Atraktívne servisné ponuky, napríklad zimná servisná prehliadka alebo výmena motorového oleja, čakajú už len na vás a vaše BMW. Okrem toho vám ponúkame komplexné príslušenstvo, ktoré pridá vášmu BMW individuálny nádych – napríklad Originálne BMW zimné sady kolies. Okrem toho vám kolekcia BMW Lifestyle poskytne ešte väčšiu radosť, dokonca aj mimo cesty. Spoznajte naše atraktívne sezónne ponuky.

BMW SERVICE. ABY VAŠE BMW ZOSTALO BMW.

Sneh, ľad a blato – kvôli zimným poveternostným podmienkam je enormne dôležité, aby boli vodič a vozidlo dokonale pripravení. Preto vám BMW ponúka profesionálny servis a viacero servisných balíkov na zimné obdobie. Nechajte si vaše vozidlo detailne skontrolovať na zimu – BMW zimná prehliadka vám to umožňuje. Postarajte sa o dlhú životnosť vášho motora s BMW výmenou motorového oleja. Okrem toho, najvyšší výkon motora si vyžaduje najvyšší výkon aj pri brzdení. Preto vám ponúkame ten najlepší servis, aj pri výmene brzdových doštičiek. Pre bezstarostnú radosť z jazdy, dokonca aj v mraze a zime.

 • BMW zimná prehliadka

  Zima predstavuje pre vaše vozidlo špeciálne výzvy. S BMW zimnou prehliadkou môžete zostať pokojní: Všetky agregáty a funkcie vášho BMW sa dôkladne skontrolujú. Takým spôsobom budete absolútne pripravení!

  Náš tip: Rezervujte si termín včas – ideálne v kombinácii s výmenou kolies.

  BMW zimná prehliadka zahŕňa:

  • Kontrola hladiny prevádzkových kvapalín (motorový olej, chladiaca kvapalina, ostrekovač čelného skla, posilňovač riadenia, brzdová kvapalina)
  • Kontrola zavesenia kolies, tlmičov a komponentov riadenia
  • Vizuálna kontrola bŕzd, hnacieho remeňa a tlmičov pruženia
  • Kontrola stieračov a ostrekovačov
  • Kontrola svetiel
  • Kolesá/pneumatiky (stav, hĺbka dezénu a tlak)

  Aktuálne cenové ponuky vám poskytne váš servisný partner.

 • BMW výmena predných brzdových doštičiek

  Výmena predných brzdových doštičiek zahŕňa:

  • Výmena predných brzdových doštičiek
  • Výmena snímačov predných brzdových doštičiek
  • Čistenie bŕzd
  • Resetovanie servisného displeja podľa výrobných predpisov
  • Pracovný čas a materiály


  Aktuálne cenové ponuky vám poskytne váš servisný partner.

 • BMW výmena motorového oleja

  BMW výmena motorového oleja zahŕňa:

  • Výmena motorového oleja za originálny BMW motorový olej, vrátane likvidácie starého oleja
  • Výmena olejového filtra
  • Resetovanie servisného displeja podľa výrobných predpisov
  • Pracovný čas a materiál


  Aktuálne cenové ponuky vám poskytne váš servisný partner.

BMW SVETELNÉ INOVÁCIE. NAJVÝRAZNEJŠIE PRVKY.

Zlá viditeľnosť je sprievodným javom zimného obdobia roka. Preto je bezchybné osvetlenie kľúčovým faktorom bezpečnosti premávky, obzvlášť v zimnom období. Okrem toho si môžete zlepšiť viditeľnosť našimi xenónovými a halogénovými žiarovkami. Či už osvetlenie vozovky alebo interiéru vozidla – BMW osvetlí aj tie najtmavšie kúty.

 • BMW LED hmlové svetlo s odbočovacím svetlom

  Pri slabej viditeľnosti uvidíte viac: LED hmlové svetlo znižuje odraz svetla v hmle a v zlých poveternostných podmienkach. Poskytuje lepšie osvetlenie bočných strán ako halogénové svetlomety a zvyšuje bezpečnosť a komfort. Vďaka lepšiemu osvetleniu pri odbočovaní, manévrovaní, parkovaní a počas jazdy po extrémne kľukatých cestách výrazne zvyšuje bezpečnosť po zotmení a počas jazdy v zlých svetelných podmienkach.

  Pre BMW radu 1 (F2x) a BMW radu 3 (F3x) bez montáže:

 • BMW interiérový balík LED osvetlenia

  BMW interiérový balík LED osvetlenia má mimoriadne nízku spotrebu energie a veľmi dlhú životnosť. Biela farba svetla vytvára moderné prostredie a poskytuje príjemný jas. LED sa dá vložiť priamo do existujúceho držiaka interiérového osvetlenia (svetlo na čítanie, osvetlenie interiéru alebo osvetlenie priestoru pre nohy).

  10-dielna súprava pozostáva zo 6 LED modulov stropného osvetlenia a 4 LED modulov osvetlenia priestoru pre nohy a osvetlenia dverí.

  Cena, napr. pre BMW radu 5 (F10/F11) bez montáže: 130,68 EUR

 • Modré xenónové žiarovky BMW D1S

  Modré xenónové žiarovky BMW (stretávacie a diaľkové svetlá) vás očaria ultra moderným a intenzívnym modrým efektom.

  Cena D1S, bez montáže: od 320,18 EUR
  Cena D2S, napr. pre BMW radu 5 (E60/E61) bez montáže: od 320,18 EUR

 • Halogénová žiarovka BMW Power (H7)

  Halogénová žiarovka BMW Power H7 (stretávacie a diaľkové svetlá) umožňuje dosiahnuť najlepšie osvetlenie priestoru a zvyšuje bezpečnosť na ceste, pre uvoľnenejšiu jazdu a menšiu vizuálnu námahu v nepriaznivých svetelných podmienkach.

  Cena bez montáže: 48,82 EUR

BMW TRANSPORTNÉ SYSTÉMY. UŽITE SI ZIMU.

Vybavenie ako lyže a snowboard je počas zimy dôležitým spoločníkom. Aby ste mohli do auta všetko jednoducho uložiť, ponúkame vám špeciálne batožinové a transportné riešenia. Vytvárajú priestor, ktorý potrebujete – či už na streche alebo vo vozidle. Nezáleží na tom, pre ktorý produkt sa rozhodnete, všetky majú jedno spoločné: Sú perfektne prispôsobené vášmu BMW, majú najlepšie montážne riešenie pre každú situáciu a poskytujú maximálnu mieru bezpečnosti. Samozrejme, že v tej najvyššej BMW kvalite.

 • Strešný box 520

  BMW strešný box s objemom 520 l. Vďaka obojstrannému otváraciemu systému s trojitým centrálnym uzamykaním na oboch stranách umožňuje jednoduché nakladanie. Vhodný pre všetky BMW strešné transportné systémy s kapacitou 8 párov lyží s dĺžkou až do 220 cm.

  Cena bez montáže: 996,30 EUR

 • Nosič lyží a snowboardov

  Inovatívny BMW nosič lyží a snowboardov je kompatibilný so všetkými originálnymi základnými nosičmi BMW. Jednoducho sa montuje a obsluhuje a zabraňuje krádeži vďaka svojmu uzamykaciemu systému. Vhodný na prepravu až 6 párov lyží, 4 párov lyží s palicami alebo 2 snowboardov a 1 páru lyží.

  Cena bez montáže: 141,34 EUR

 • Strešný nosič

  Strešný nosič sa dá kombinovať s rôznymi BMW transportnými systémami. Priečniky sú vyrobené z mimoriadne pevných hliníkových profilov. Dá sa namontovať mimoriadne jednoducho a spĺňa najvyššie štandardy kvality a bezpečnosti vďaka svojej robustnej konštrukcii.

  Cena, napr. pre BMW radu 3 (F30/F34): 230,58 EUR
  Cena, napr. pre BMW radu 3 Sedan (E90): 207,52 EUR

BMW ZIMNÉ SADY KOLIES. PRIĽNAVOSŤ NIE JE SEZÓNNOU ZÁLEŽITOSŤOU.

Žiadny iný produkt príslušenstva neovplyvňuje jazdné vlastnosti a bezpečnosť tak, ako výber kombinácie diskov kolies a pneumatík. Optimálna priľnavosť, maximálna bezpečnosť a bezpečné brzdné dráhy sú najmä v zime hlavné predpoklady nerušenej radosti z jazdy. Naše kompletné zimné sady kolies sú perfektne prispôsobené vášmu BMW a poskytujú výrazné výhody oproti letným kolesám už od teploty nižšej ako 7 °C – aby ste si mohli vychutnávať každú zákrutu aj na ľade a snehu. Jednoduchým kliknutím si môžete hneď teraz pozrieť, ktoré Originálne BMW zimné sady kolies sa najlepšie hodia vášmu BMW.

 • Starspoke 379

  17“ kompletné zimné koleso s pneumatikou Continental WinterContact TS830P* RSC s rozmerom 225/45 R17 91H. Pre BMW radu 1 a radu 2 (F2x).

  Úspora paliva: F
  Priľnavosť na mokrom povrchu: E
  Hlučnosť: 72 dB

  Cena za kus, vrát. RDC: 513,07* EUR

  *Príslušná cena za kus, bez montáže, pri nákupe 4 kolies ako kompletnej sady kolies. Rozmery pneumatík sa líšia v závislosti od príslušného modelu. Radi vám poradíme.

 • V-Spoke 658

  18“ kompletné zimné koleso s pneumatikou Continental WinterContact TS830P* RSC s rozmerom 225/50 R18 99V XL. Pre BMW radu 3 Gran Turismo (F34).

  Úspora paliva: F
  Priľnavosť na mokrom povrchu: E
  Hlučnosť: 72 dB

  Cena za kus, vrát. RDC: 555,83* EUR

  *Príslušná cena za kus, bez montáže, pri nákupe 4 kolies ako kompletnej sady kolies. Rozmer pneumatiky sa líši v závislosti od príslušného modelu. Radi vám poradíme.

 • M Doublespoke Performance 405M, čierne

  18“ kompletné zimné koleso s pneumatikou Pirelli W240 Sottozero S2* RSC s rozmerom 225/45 R18 95V XL. Pre BMW radu 3 (F30/F31) a BMW radu 4 (F32/F33/F36).

  Úspora paliva: E
  Priľnavosť na mokrom povrchu: C
  Hlučnosť: 72 dB

  Cena za kus, vrát. RDC: 577,21* EUR

  *Príslušná cena za kus, bez montáže, pri nákupe 4 kolies ako kompletnej sady kolies. Rozmer pneumatiky sa líši v závislosti od príslušného modelu. Radi vám poradíme.

 • M Doublespoke 623M, sivá

  19“ kompletné koleso s pneumatikou Pirelli Scorpion Winter* RSC s rozmerom 255/50 R19 107V XL vpredu a 255/50R19 107V XL vzadu. Pre BMW X6 (F16).

  Úspora paliva: C/C
  Priľnavosť na mokrom povrchu: B/B
  Hlučnosť: 73/73 dB

  Cena za kus, vrát. RDC: 855,13* EUR

  *Príslušná cena za kus, bez montáže, pri nákupe 4 kolies ako kompletnej sady kolies. Rozmer pneumatiky sa líši v závislosti od príslušného modelu. Radi vám poradíme.

 • M Doublespoke 648M

  20“ kompletné koleso s pneumatikou Pirelli W240 Sottozero S2* RSC s rozmerom 245/40 R20 99V XL vpredu a 275/35 R20 102V XL vzadu. Pre BMW radu 7 (G11/G12).

  Úspora paliva: C/C
  Priľnavosť na mokrom povrchu: E/C
  Hlučnosť: 72/73 dB

  Cena za kus, vrát. RDC: od 983,40* EUR

  *Príslušná cena za kus, bez montáže, pri nákupe 4 kolies ako kompletnej sady kolies. Rozmer pneumatiky sa líši v závislosti od príslušného modelu. Radi vám poradíme.

BMW INFOTAINMENT. DOBRÁ NÁLADA.

Aby bola vaša zimná jazda ešte pohodlnejšia, ponúkame vám široké spektrum interiérových produktov. Či už na ceste na víkendový výlet alebo na zimnú dovolenku: BMW navigácia vás bezpečne privedie do vášho cieľa v každom počasí. A so správnym vybavením bude nuda cudzím slovom pre všetkých pasažierov vozidla. Čas bude letieť aj počas tej najdlhšej cesty.

 • Aktualizácia digitálnej cestnej mapy

  Navigačný systém je len taký dobrý ako presnosť jeho máp. Každý rok sa v Európe zmení takmer 15% ciest, čo znamená pribl. 250 000 zmien a aktualizácií. Bezproblémová navigácia do cieľa a zohľadnenie varovaní pred dopravnou zápchou sa dá zabezpečiť len vtedy, ak sú mapové podklady aktuálne. BMW preto v závislosti od navigačného systému poskytuje pravidelné aktualizácie.

  Kontaktujte priamo vášho lokálneho partnera BMW, ktorý vám poskytne ponuku prispôsobenú priamo vašim potrebám.

 • BMW integrovaná navigácia

  Nová BMW integrovaná navigácia je perfektným riešením pre vozidlá bez navigačného systému. Upevnenie s navigačnou jednotkou nie je vidieť z vonkajšej strany vozidla, pretože je umiestnené v odkladacej schránke, vďaka čomu poskytuje vysokú úroveň bezpečnosti. Mapy si zákazník môže pravidelne aktualizovať online pomocou USB pripojenia.

  Kontaktujte priamo vášho lokálneho partnera BMW, ktorý vám poskytne ponuku prispôsobenú priamo vašim potrebám.

 • Pripájací adaptér Connect Universal

  Pripájací adaptér Connect Universal je vhodný pre všetky zariadenia Apple iPhone™ s konektorom Lightning a má integrovaný ventilátor, ktorý sa cirkuláciou vzduchu stará o to, aby sa smartfón neprehrial. Ponúka mimoriadne rýchlu, optimalizovanú funkciu nabíjania, spája telefón s externou anténou vozidla pre čo najlepší príjem signálu a gumený povrch držiaka zaisťuje bezpečné a stabilné uloženie mobilného telefónu vo vozidle.

  Cena: 215,36 EUR

 • BMW USB adaptér pre Apple iPhone™/iPod™

  BMW USB adaptér pre Apple iPhone™/iPod™ (Lightning) umožňuje nabíjanie zariadenia a prehrávanie hudobných skladieb uložených v zariadení, ako aj ovládanie pomocou ovládača iDrive, multifunkčného volantu alebo rádia. V závislosti od modelu vozidla, vybavenia a roku výroby, sa palubný displej dá použiť na zobrazenie obalu albumu alebo dokonca na prehrávanie videí.

  Cena, napr. pre BMW radu 1 (F20 do 06/13): 39,86 EUR

BMW MALÍ POMOCNÍCI. PERFEKTNE PRIPRAVENÍ.

Niekedy pripraví zima človeku a vozidlu skutočnú skúšku ohňom. Avšak BMW má vhodné riešenia aj na tieto problémy. Naši pomocníci predstavujú tú najlepšiu prípravu na každú situáciu. Pozrite si detailné informácie a inšpirácie, počnúc snehovými reťazami, cez nezávislé kúrenie, až po sadu produktov pre zimnú starostlivosť o vozidlo.

 • Nezávislé kúrenie

  Nezávislé kúrenie umožňuje ohriatie priestoru pre pasažierov na príjemnú teplotu bez nutnosti naštartovania motora. Takže už žiadne zamrznuté alebo zahmlené okná po nastúpení do vozidla. Vďaka diaľkovému ovládaniu môžete nezávislé kúrenie zapnúť z pohodlia domova.

  Nezmeškajte cenové zvýhodnenie vo výške 500,00 € pri zakúpení nezávislého kúrenia spolu s montážou.

  Platí do 28.02.2017 u všetkých zúčastnených partnerov BMW.

  Kontaktujte priamo vášho lokálneho partnera BMW, ktorý vám poskytne ponuku prispôsobenú priamo vašim potrebám.

 • Kotúčové snehové reťaze

  Snehová reťaz BMW Disc má integrovanú plastovú ochranu disku kolesa, ktorá zabraňuje kontaktu reťaze s diskom kolesa a tým zabraňuje poškodeniu diskov kolies z ľahkých zliatin. Vďaka pružinovému krúžku, ktorý je upevnený k reťazovej sieti, sa dá reťaz ľahko natiahnuť na pneumatiku.

  Cena, napr. pre BMW radu 5 (F10/F11) a BMW radu 6 (F06/F12/F13) bez montáže: 334,68 EUR

 • Sada produktov pre starostlivosť o vozidlo, zimná edícia

  Biele vrecko so sivou gumenou časťou perfektne ladí s dizajnom produktov BMW určených pre starostlivosť o vozidlo. Vhodné na zimné obdobie, súprava obsahuje nasledujúce produkty: 1x nemrznúca kvapalina do ostrekovača (1000 ml), 1x odmrazovač skiel (500 ml), 1x interiérový čistič (250 ml), malá škrabka na ľad.

  Cena: 49,25 EUR

 • Rohož do batožinového priestoru s kovovými vložkami

  Odolná, protišmyková, vodotesná rohož chráni batožinový priestor pred nečistotami a vlhkosťou. Vložky z kvalitnej nerezovej ocele s embosovaným logom BMW sú skutočným ťahákom, ktorý tejto rohoži prepožičiava mimoriadne elegantný vzhľad. Povrchová úprava zabezpečuje odolnosť rohože voči olejom a rozpúšťadlám.

  Cena, napr. pre BMW X3 (F25) a BMW X4 (F26): 149,99 EUR

 • Podlahové rohože do každého počasia s kovovými vložkami

  Originálne podlahové rohože BMW do každého počasia kombinujú robustnú funkčnosť a mimoriadne kvalitný dizajn. Kvalitná nerezová vložka BMW prepožičiava podlahovej rohoži jej nezameniteľný, dynamický vzhľad, pričom zvýšený okraj a hrubý materiál zabezpečuje, že rohož vždy zachytí všetky nečistoty a vlhkosť.

  Cena podlahových rohoží do každého počasia, predné, napr. pre BMW X3 (F25) a X4 (F26): 69,70 EUR
  Cena podlahových rohoží do každého počasia, zadné, napr. pre BMW X3 (F25) a X4 (F26): 47,92 EUR

BMW LIFESTYLE. VYJADRITE SVOJ POSTOJ.

Sebavedomý štýl a najvyššia kvalita – BMW Lifestyle ponúka produkty pre všetky vekové kategórie. Nechajte sa inšpirovať našou kolekciou a nájdite vianočné darčeky pre vás a vašich blízkych. BMW Lifestyle – Prémiové produkty, ktoré hovoria samé za seba.

 • BMW M peňaženka s priečinkom na mince

  Kožená peňaženka s priečinkom na mince, jedenástimi priečinkami na kreditné karty a dvomi doplnkovými priečinkami. Dizajn pásov BMW M, embosované M logo na vnútornej strane. Individuálne priečinky s podšívkou z červenej tkaniny. Vonkajší materiál: koža. Podšívka: viskóza. Rozmery: 12 x 9,4 x 1,5 cm. Čierna.

  Cena: 119,81 EUR

 • BMW ikonická dámska peňaženka, obdĺžniková

  Ručne spracovaná teľacia koža s dvojitým švom voskovým vláknom. Štyri vnútorné vrecká, jeden priečinok na mince, jeden vonkajší priečinok a desať priečinkov na kreditné karty. Žakárová podšívka. Vyrobené v Taliansku. Materiál: koža, polyester. Rozmery: 19 x 10 x 2 cm. Čierna.

  Cena: 166,39 EUR

 • BMW M USB pamäťové médium

  Vysúvacie USB pamäťové médium s vyrazeným vzorom masky chladiča modelu BMW M4. Vysúvací mechanizmus odhaľuje farebné pásy BMW M, keď sa pamäťové médium používa. Materiál: kov. Čierna, 32 GB.

  Cena: 31,37 EUR

 • BMW M4 Coupé RC

  Tento miniatúrny model BMW M4 Coupé na diaľkové ovládanie má funkčné svetlomety, koncové svetlá a osvetlenie interiéru a funkciu všesmerového riadenia kolies. Napájanie z batérií. Originálny žltý lak Austin Yellow. Mierka 1:14

  Cena: 54,36 EUR

 • BMW M nabíjačka

  Externá USB nabíjačka batérií. Kapacita nabíjania a konektory pre dve zariadenia. Povrchová textúra, ktorá znázorňuje masku chladiča BMW M4, laserom gravírované logo BMW M na bočnej strane. Materiál: kov. Čierna.

  Cena: 41,84 €