X3 xDrive20

SHOP THE LOOK

X3 xDrive20

BMW X3 20 xDrive

THE NEW

X3

BMW X3.

UŽ OD 655 €

MESAČNE*

X3 xDrive20[1]: Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná, WLTP): 7,6 - 6,9; Emisie CO2 v g/km (kombinované, WLTP): 172 - 156

[1] Predbežné hodnoty a/alebo chýbajúce hodnoty, ktoré neboli k dispozícii v čase uzávierky.

* Ponuka úverového financovania nie je určená pre súkromné osoby spotrebiteľov. Splátka je indikatívna a je kalkulovaná na uvedený model bez poistenia. Poistenie je možné doplniť do splátok u našich obchodných partnerov. Služby BMW Financial Services sú na Slovensku poskytované prostrednictvom BMW Financial Services Slovakia s.r.o.

Varianty a technické údaje.

   X3 xDrive20
   X3 xDrive20

   Výkon[1][2]

   153 kW (208 k)

   Krútiaci moment[1][2]

   330 Nm

   0-100 km/h[1]

   7,8 s

   Max. rýchlosť[1]

   215 km/h

   X3 xDrive20[1]: Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná, WLTP): 7,6 - 6,9; Emisie CO2 v g/km (kombinované, WLTP): 172 - 156

   [1] Predbežné hodnoty a/alebo chýbajúce hodnoty, ktoré neboli k dispozícii v čase uzávierky.
   [2] Pozostáva zo spaľovacieho motora (uvedená menovitá hodnota) a elektromotora (až do uvedenej menovitej hodnoty).

   BMW X3 SUV: formálne spracovanie

   Skonštruované na objavovanie sveta.

   BMW X3 v sebe spája pohodlie, každodennú flexibilitu a jedinečnú, charakteristickú jazdnú dynamiku X. BMW X3 posúva funkčnosť, bezpečnosť a zábavu na novú úroveň vďaka inovatívnemu pripojeniu v aute a asistenčným technológiám vodiča. Jeho dizajn stanovuje štandardy vďaka novým výrazným prvkom, ako sú prepracované BMW obličky Iconic Glow. A vďaka pôsobivému objemu batožinového priestoru je vo vozidle BMW X3 dosť miesta pre všetko, čo si chcete vziať so sebou. Objavte všetky varianty modelu, možnosti výbavy a technické údaje, prípadne si nakonfigurujte BMW X3 podľa vlastných individuálnych požiadaviek.

   Univerzálne riešenie na všetko, čo si pre vás život pripraví.

   BMW X3 SUV: ikona minimálneho objemu batožinového priestoru

   Minimálny objem batožinového priestoru 570 litrov

   BMW X3 SUV: ikona maximálneho objemu batožinového priestoru

   Maximálny objem batožinového priestoru 1700 litrov

   BMW X3 SUV: ikona hmotnosti prívesu

   Hmotnosť prívesu 2400 kg

   Vaše nové BMW X3.

    InfoI content placeholder

    Pôsobivé z každej perspektívy.

    Z exteriéru vozidla BMW X3 vyžaruje rozmernosť a dominancia. Monolitické rozmery tohto SUV tvorí spojenie veľkých plôch a ostrých obrysov – od impozantného predku vozidla, cez dlhú bočnú stranu s pôsobivým rázvorom až po širokú zadnú časť. Medzi výrazné prvky patrí úplne prepracovaný dizajn obličiek BMW s obrysovým osvetlením a nová dvojitá svetelná signatúra predných svetlometov.

    Ideálne prostredie na každú cestu.

    Interiér vozidla BMW X3 pôsobí moderným a pohodlným dojmom. O to sa starajú prémiové materiály a celkový minimalistický dizajn. V kokpite vozidla nájdete špičkovú technológiu a dokonale praktické možnosti ovládania vďaka 14,9-palcovej obrazovke BMW Curved Display, dynamickej kompozícii osvetlenia, inteligentnému panelu BMW a tyčovým svetlám. Vďaka udržateľnému recyklovanému obloženiu z polyesterovej tkaniny v sebe vozidlo BMW X3 spája prívetivosť a pohodlie textílií v snahe vzbudiť úplne nový estetický dojem.

    Pocit úžasnej priestrannosti.

    Pocit úžasnej priestrannosti sa vzťahuje aj na zadné sedadlá vozidla BMW X3. Neuveriteľné pohodlie si tu môžu vychutnávať až traja spolujazdci vďaka väčšiemu priestoru na nohy a použitiu prémiových materiálov.

    Digitálne prvky. Špičkové technológie.

    Vozidlo BMW X3 stanovuje nové štandardy vďaka svojim špičkovým digitálnym funkciám. S funkciou BMW Digital Key Plus môžete svoje BMW odomykať a zamykať bezkontaktne pomocou smartfónu, keď sa nachádzate v jeho dosahu. Počas jazdy môžete prakticky ovládať kľúčové funkcie pomocou nového systému BMW Intelligent Personal Assistant, ktorý podporuje inteligentné hlasové ovládanie. V prestávkach medzi cestami sa môžete odreagovať pri vzrušujúcom zábavnom či hernom obsahu na 14,9-palcovej obrazovke BMW Curved Display v rámci voliteľného balíka BMW Digital Premium. Jediná aplikácia poskytuje prístup k rôznym poskytovateľom streamingových služieb.

    BMW X3 SUV: streamovanie videí cez BMW Digital Premium

    Skvelá zábava počas prestávok.

    Sledujte filmy a seriály na iDrive displeji vo vašom BMW. Vďaka plne integrovanému streamovaniu videí s vysokým rozlíšením vám rýchlo ubehne čas pri čakaní.

    Nová generácia zábavy v aute.

    Neobmedzené pripojenie. Inteligentná bezpečnosť.

    Viac než len kľúč.

    S funkciou BMW Digital Key Plus môžete používať kompatibilné mobilné zariadenia ako kľúče od vozidla. Zároveň ich môžete digitálne zdieľať až s piatimi ľuďmi. Keď sa priblížite k svojmu BMW, automaticky sa odomkne v sprievode svetelných efektov.

    Váš pozorný asistent.

    Driving Assistant Professional udržiava vaše vozidlo vo vašom pruhu a s bezpečným odstupom od vozidla pred vami. Ak je to potebné, vaše BMW zabrzdí až do úplného zastavenia a dokáže sa tiež samo rozbehnúť. Skutočná pomoc hlavne v hustej premávke.

    Vaše BMW samo zaparkuje.

    Môžete zaparkovať bez toho, aby ste vôbec sedeli vo vozidle. Parking Assistant Professional automaticky zaparkuje a vyvedie vaše BMW z parkovacieho miesta. Tento jazdný manéver vykonajte najskôr do vzdialenosti 200 m a potom si ho uložte.

    Dosiahnite cieľ cesty ešte jednoduchšie a s jasnými pokynmi.

    Vďaka rozšírenému zobrazeniu presne uvidíte, kam idete. Prenáša vaše okolie na kontrolný displej a pridáva informácie, ktoré vám pomôžu pri navigácii. Šípky na živom videu jasne ukazujú, kde máte najbližšie odbočiť.

    Jazdná dynamika pre prieskumníkov.

    Z 0 na 100 km/h za 7,8 sekundy.(1) Ale tam sa radosť z jazdy vo vozidle X3 xDrive20 nekončí. Vďaka výkonnému zrýchleniu a dostatočnej rezerve sa po dosiahnutí cieľa môžete rovno vydať objaviť ten ďalší.

    BMW X3 SUV: financovanie a lízing

    Vaše nové BMW X3.

    Úver so
    zvýhodneným úrokom

    X3 20 xDrive

    X3 20d xDrive

    Cenníková cena
    modelu s DPH

    56 900 €

    58 900 €

    Dĺžka financovania

    48

    48

    Splátka vopred

    50%

    50%

    Mesačná splátka bez poistenia

    655 €

    678 €

    Obohaťte si svoj individuálny lízingový produkt alebo pôžičku o atraktívne služby a poistenie v jednom balíku.

    Obsahuje všetko. Do detailov premyslená. BMW Financial Services.

    Proactive Care vo vozidle BMW X3.

    Servis – presne vtedy, kedy ho potrebujete.

    Vždy o krok vpredu. Či už nastal čas na servis, alebo sa opotrebovali pneumatiky, budeme vás včas kontaktovať. Termín si môžete dohodnúť priamo pomocou správy v aplikácii My BMW. A následne môžete v pohode pokračovať v jazdení.

    Často kladené otázky o vozidle BMW X3.

    Môže sa vám tiež páčiť.

    Spotreba paliva a emisie CO₂.

    X3 xDrive20[1]: Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná, WLTP): 7,6 - 6,9; Emisie CO₂ v g/km (kombinované, WLTP): 172 - 156 

    [1] Predbežné hodnoty a/alebo chýbajúce hodnoty, ktoré neboli k dispozícii v čase uzávierky.

    Jazdné výkony benzínových motorov platia pre palivo s oktánovým číslom RON 98. Hodnoty spotreby paliva platia pre vozidlá, používajúce referenčné palivá v súlade so smernicou EÚ 715/2007. Použité môžu byť aj palivá s oktánovým číslom RON 91 a vyšším, s maximálnym podielom etanolu 10 % (E10). BMW odporúča palivo s oktánovým číslom RON 95. Pre vysokovýkonné automobily BMW odporúča palivo s oktánovým číslom RON 98.

    Hodnoty spotreby paliva, emisií CO₂, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO₂, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste. .

    . .