BMW radu 4 Coupé metalíza Arctic Race Blue G22 2020

THE 4

BMW RADU 4 COUPÉ:
PONUKY A SLUŽBY

Na mieru vytvorené produkty z Originálneho BMW príslušenstva vám umožnia individualizovať vaše BMW radu 4 Coupé tak, aby dokonalo vyhovovalo vašim osobným preferenciám, zatiaľ čo špecifické BMW M Performance diely zvýraznia dynamickú stránku tohto fascinujúceho kupé. Atraktívny rozsah ponuky BMW služieb k tomu pridá garanciu komplexnej ochrany v prípade, keď dôjde k najhoršiemu, ako aj pri servise a údržbe – pre nekonečné kilometre bezstarostnej radosti z jazdy vo vašom BMW radu 4 Coupé.

Zistiť viac
THE 4 BMW RADU 4 COUPÉ: <br>PONUKY A SLUŽBY

ORIGINÁLNE BMW PRÍSLUŠENSTVO PRE BMW RADU 4 COUPÉ.

Doplnková výbava a dizajnové prvky pre BMW radu 4 Coupé.

Všetci vodiči športového BMW radu 4 Coupé si vychutnávajú radosť z jazdy ako štandard. Originálne BMW príslušenstvo existuje preto, aby splnilo vaše špeciálne požiadavky. Ponúkame bohatý výber individuálnych doplnkov a extra prvkov, dokonalo zladených s vaším BMW radu 4 Coupé po stránke kvality, dizajnu aj výkonu, so zárukou maximálnej pridanej hodnoty – nech už máte na mysli čokoľvek.

BMW držiak lyží a snowboardov, s bočným výsuvom BMW radu 4 Coupé G22 2020 detailný pohľad

BMW držiak lyží a snowboardov, s bočným výsuvom.

Uzamykateľný BMW držiak lyží a snowboardov, ktorý sa dá na bokoch rozšíriť, poskytuje bezpečné uchytenie až piatich párov lyží alebo snowboardov a uľahčuje nakladanie vyšších vozidiel. Dá sa kombinovať s akýmkoľvek BMW strešným nosičom a pojme aj lyžiarske palice.
Zistť viac
BMW strešný nosič bicyklov BMW radu 4 Coupé G22 2020 detailný pohľad

BMW strešný nosič bicyklov.

BMW strešný nosič bicyklov bezpečne prepraví športové, turistické, horské aj detské bicykle, do maximálnej hmotnosti 20 kg. Jeho ovládacie prvky sú komfortne umiestnené vo výške strešných nosičov vozidla. Ak je to potrebné, nakladanie je možné zmeniť z pravej strany na ľavú.
Zistť viac
BMW zadný nosič na bicykle Pro 2.0 BMW radu 4 Coupé G22 2020 detailný pohľad

BMW zadný nosič na bicykle Pro 2.0.

BMW zadný nosič na bicykle Pro 2.0 je ľahký, ale odolný, s nosnosťou až do 60 kg. Pozoruhodne jednoduchá manipulácia a možnosť prepraviť dva klasické alebo elektrické bicykle (s možnosťou rozšírenia pre tretí). Funkcia odklápania kedykoľvek umožňuje jednoduchý prístup do batožinového priestoru.
Zistť viac
BMW LED projektory vo dverách BMW radu 4 Coupé G22 2020 detailný pohľad

BMW LED projektory vo dverách.

Nové BMW LED projektory vo dverách so zvýšenou kvalitou projekcie a nadpriemernou životnosťou menia nastupovanie a vystupovanie na jedinečný zážitok. Aktivujú sa automaticky pri otvorení dverí a oblasť pri nich osvetlia individuálnou projekciou zobrazenia na zem vedľa vozidla. Vodič si sám môže zvoliť premietaný obraz pomocou výmenných okienok a môže sa rozhodnúť pre BMW logo alebo BMW M logo.
Zistť viac
18-palcový M Performance disk z ľahkej zliatiny Double-spoke style 796 M Jet Black matný, predný, bez pneumatiky BMW radu 4 Coupé G22 2020 detailný pohľad

18-palcový M Performance disk z ľahkej zliatiny Double-spoke style 796 M Jet Black matný, predný, bez pneumatiky.

Vysoko kvalitný 18-palcový M Performance disk z ľahkej zliatiny Double-spoke style 796 M v matnej farbe Jet Black, s logom M. Jedno predné koleso, rozmer disku 7,5J x 18, bez pneumatiky.
Zistť viac
20-palcový kovaný M Performance disk z ľahkej zliatiny Cross-spoke style 794 M Bicolour Jet Black leštený, predný, bez pneumatiky BMW radu 4 Coupé G22 2020 detailný pohľad

20-palcový kovaný M Performance disk z ľahkej zliatiny Cross-spoke style 794 M Bicolour Jet Black leštený, predný, bez pneumatiky.

Vysoko kvalitný 20-palcový kovaný M Performance disk z ľahkej zliatiny Cross-spoke style 794 M je v dizajne Bicolour Jet Black leštenom a obsahuje farebné logo M. Jedno predné koleso, rozmer disku 8J x 20, bez pneumatiky.
Zistť viac
20-palcový kovaný M Performance disk z ľahkej zliatiny Y-spoke style 795 M Bicolour Ferric Grey matný, frézovaný, predný, bez pneumatiky BMW radu 4 Coupé G22 2020 detailný pohľad

20-palcový kovaný M Performance disk z ľahkej zliatiny Y-spoke style 795 M Bicolour Ferric Grey matný, frézovaný, predný, bez pneumatiky.

Vysoko kvalitný kovaný 20-palcový M Performance disk z ľahkej zliatiny Y-spoke style 795 M je v dizajne Bicolour Ferric Grey matnom, s frézovaním, farebným logom M a frézovaným nápisom M Performance. Jedno predné koleso, rozmer disku 8J x 20, bez pneumatiky.
Zistť viac
BMW rohož do batožinového priestoru BMW radu 4 Coupé G22 2020 detailný pohľad

BMW rohož do batožinového priestoru.

Odolná, protišmyková a vodovzdorná rohož s vyvýšenými okrajmi na všetkých stranách a presne tvarovaným dizajnom chráni batožinový priestor pred vlhkosťou a znečistením. S čiernym dizajnom a vysoko kvalitnou aplikáciou z nehrdzavejúcej ocele dokonalo pasuje do interiéru batožinového priestoru.
Zistť viac
BMW rohož na podlahu predná BMW radu 4 Coupé G22 2020

BMW rohož na podlahu predná.

Spoľahlivá funkčnosť kombinovaná so športovou eleganciou: Protišmyková, odolná a vodovzdorná BMW rohož na podlahu s vyvýšenými okrajmi na všetkých stranách a presne tvarovaným dizajnom chráni predný priestor pre nohy pred vlhkosťou a znečistením. V čiernej farbe, s ozdobou z nehrdzavejúcej ocele. Špeciálny 3D formát dokonalo pasuje po priestorovej aj dizajnovej stránke.
Zistť viac
BMW vnútorné spätné zrkadlo s integrovaným otváraním garážových brán BMW radu 4 Coupé G22 2020 detailný pohľad

BMW vnútorné spätné zrkadlo s integrovaným otváraním garážových brán.

Toto bezrámové vnútorné spätné zrkadlo s automatickým stmavovaním je zároveň univerzálnym adaptívnym diaľkovým ovládaním na brány do garáže alebo vonkajšie brány. Dokáže nahradiť až tri samostatné diaľkové ovládače a je kompatibilný skoro so všetkými exteriérovými aj garážovými bránami. Na ovládanie slúžia tri tlačidlá na zrkadle.
Zistť viac
BMW bezdrôtová nabíjacia stanica univerzálna BMW radu 4 Coupé G22 2020 detailný pohľad

BMW bezdrôtová nabíjacia stanica univerzálna.

Bezdrôtové nabíjanie, kedykoľvek a kdekoľvek: BMW bezdrôtová nabíjacia stanica univerzálna umožňuje komfortné a efektívne nabíjanie smartfónu vo vozidle bez použitia kábla. Mobilný telefón je pritom stabilne a bezpečne uložený. Obzvlášť inteligentné: Integrovaný powerbank sa jednoducho vyberá a umožňuje bezdrôtové nabíjanie aj mimo vozidla.
Zistť viac

Objavte ďalšie BMW príslušenstvo pre BMW radu 4 Coupé v rozličných kategóriách.

BMW SLUŽBY PRE BMW RADU 4 COUPÉ.

Servisné ponuky a balíky pre BMW radu 4 Coupé.

BMW stanovuje štandardy služieb a vždy je k dispozícii pre vás aj vaše BMW radu 4 Coupé. Pomoc pri poruche a nehode umožní našim odborníkom nonstop disponibilitu pre núdzové situácie – 365 dní v roku. Vďaka inovatívnym službám BMW Teleservices vaše BMW radu 4 Coupé automaticky upozorní vášho BMW servisného partnera na poruchy alebo nutnosť údržby, aby vás mohol následne priamo kontaktovať. BMW Service Inclusive finančne pokrýva tieto a ďalšie služby na časové obdobie podľa vášho výberu. Zaistite si viac času pre dôležité veci vo vašom živote: Vďaka bohatému arzenálu služieb v ponuke BMW je o vás vždy bezpečne postarané.

Muž za volantom BMW, pozerajúci sa cez čelné sklo

BMW Service Inclusive.

Uvoľnite sa a myslite na to, čo je pre vás ozaj dôležité – na radosť z jazdy s vaším BMW radu 4 Coupé. BMW Service Inclusive vám to umožní. V jednorazovej platbe máte zahrnuté všetky služby a údržbu na obdobie podľa vášho vlastného výberu.
Zistiť viac
Žena vystupuje z BMW a pozerá sa na smartfón

BMW Teleservices.

Inovatívnymi službami Teleservices od BMW ConnectedDrive vám vaše BMW radu 4 Coupé pomôže zbaviť sa starostí: Keď je potrebná údržba alebo sa vyskytne porucha, pošle vášmu preferovanému BMW servisnému partnerovi relevantné dáta o vozidle. Váš servisný partner vás následne bude kontaktovať a dohodne si s vami termín. Takto sa môžete spoľahnúť na rýchly a jednoduchý servis bez toho, aby ste na všetko museli myslieť sami. Jediné podmienky: Vaše BMW radu 4 Coupé musí byť zaregistrované online na BMW ConnectedDrive portáli a musíte mať zvoleného servisného partnera. Objavte hneď teraz spôsoby, akými môžu BMW Teleservices vniesť viac komfortu do vášho života.
Zistiť viac
Žena stojaca pri otvorených dverách BMW


BMW Roadside Assistance.

Bezplatná asistenčná služba BMW Roadside Assistance je k dispozícii pre všetkých BMW vodičov nonstop, 365 dní v roku. Stačí jediný telefonát a naši odborníci vám pomôžu buď po telefóne, alebo aj priamo na mieste, ak si to situácia vyžiada.
Zistiť viac

BMW M PERFORMANCE DIELY PRE BMW RADU 4 COUPÉ.

Športová výbava pre BMW radu 4 Coupé.

BMW radu 4 Coupé inšpiruje športovosťou a nezávislým dizajnovým jazykom: Vysoko kvalitné BMW M Performance príslušenstvo podčiarkuje dynamický charakter tohto športového kupé.

BMW M Performance diely BMW radu 4 Coupé G22 2020 príslušenstvo
M Performance predný splitter karbónový BMW radu 4 Coupé G22 2020 detailný pohľad

M Performance predný splitter, karbónový.

Rázne naznačenie úmyslov: M Performance predný splitter vyrobený z karbónu zvýrazní mužný štýl vozidla vysoko exkluzívnym spôsobom. Unikátny vzhľad motoršportu pre každého, kto odmieta kompromisy.
Zistť viac
M Performance lišty vysokolesklé čierne, pravá aj ľavá, BMW radu 4 Coupé G22 2020 detailný pohľad

M Performance lišty vysokolesklé čierne, pravá aj ľavá.

Čistá atmosféra motoršportu: Vysoko kvalitné M Performance lišty na predný nástavec boli zladené s vozidlom v aerodynamickom tuneli a umožňujú športovejšiu jazdu. Sú vyrobené z extra pevného polyuretánu a dodajú vozidlu nápadný pretekársky vzhľad aj svojou vysokolesklou čiernou farbou.
Zistť viac
20-palcový kovaný M Performance disk Y-spoke style 795 M Jet Black matný, kompletné letné koleso, BMW radu 4 Coupé G22 2020 detailný pohľad

20-palcový kovaný M Performance disk Y-spoke style 795 M Bicolour Jet Black matný, kompletné letné koleso.

Vysoko kvalitné 20-palcové kované M Performance disky z ľahkej zliatiny Y-spoke style 795 M sú v dizajne Jet Black matnom s farebným logom M a frézovaným nápisom M Performance. Kompletná letná sada so senzormi merania tlaku a runflat pneumatikami, vpredu 8 J x 20, pneumatiky 225/35 R20 RSC, vzadu 8,5J x 20, pneumatiky 255/30 R20 RSC.
Zistť viac
M Performance koncovka výfuku vysokolesklá čierna, ľavá, BMW radu 4 Coupé G22 2020 detailný pohľad

M Performance koncovka výfuku vysokolesklá čierna, ľavá.

Detaily, ktoré rozhodujú: Svojím charakteristickým 8-valcovým štýlom a ďalšími nápadnými dizajnovými prvkami dosiahne M koncovka výfuku ešte športovejší vzhľad zadných partií vozidla. Vyrobená z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele s povrchovou úpravou Black Chrome.
Zistť viac
M Performance volant BMW radu 4 Coupé G22 2020 detailný pohľad

M Performance volant.

Rukolapné fakty: Vďaka vencu potiahnutému Alcantarou sa M Performance volant obzvlášť príjemne a pevne drží – pre športovejší pocit z reakcií riadenia. Jeho špecifický dizajn a stredová značka z červenej kože zvýrazňujú štýl motoršportu.
Zistť viac

BMW CONNECTED DRIVE SLUŽBY A APLIKÁCIE PRE BMW RADU 4 COUPÉ.

Inovatívne technológie a ponuky pre maximálny komfort v BMW radu 4 Coupé.

BMW ConneactedDrive portál BMW 4 Series Coupé G22 2020 apps

BMW CONNECTED DRIVE PORTÁL.

SPOTREBA PALIVA A EMISIE CO2.

BMW M440i xDrive Coupé:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,5–8,1
Emisie CO2 v g/km (kombinované): 170–186


Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy.


Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2,


ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.

Zistiť viac

Spotreba paliva a emisie CO₂.

  • BMW M440i xDrive Coupé:
    Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,5–8,1
    Emisie CO2 v g/km (kombinované): 170–186

    Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy.

    Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.