BMW radu 4 Coupé

BMW RADU 4. INDIVIDUALITA.

Štýlové kupé so skutočne nezávislou povahou

Nekompromisne nekonvenčné: Nové BMW radu 4 Coupé sa rezolútne a elegantne vyčleňuje zo všetkých existujúcich zvyklostí. Nezávislý dizajn a klasická kupé silueta sú referenčnými ikonami, pričom zároveň podčiarkujú progresívny charakter. Športová ľahkosť sa priamo prenáša na cestu, kde sa očividná dynamika a pozoruhodná agilita postarajú o návaly adrenalínu. Výsledkom je silné športové kupé, vyžarujúce auru nedosiahnuteľnosti, ktorá však o to viac umocňuje aj jeho atraktívnosť.

Zistiť viac
BMW RADU 4. INDIVIDUALITA.Štýlové kupé so skutočne nezávislou povahou

LÁKAVÝ LESK

BMW radu 4 Coupé je vzor hodný nasledovania.

Hladká línia splývajúcej kupé strechy, nápadné obličky s novým štýlom pre zvýraznenie silného imidžu predných partií, alebo neprehliadnuteľné farby karosérie, ako napríklad Arctic Race Blue, sú iba niektoré z prvkov, vďaka ktorým BMW radu 4 Coupé na cestách ozaj vynikne. Športový exteriér je dokonalo vyvážený s modernou eleganciou interiéru. Technologické novinky vytvorené pre maximálne možné spríjemnenie vášho jazdného zážitku dopĺňajú celkovú auru exkluzívnej jedinečnosti.
BMW radu 4 Coupé

ŠTÝLOVÉ KUPÉ

Elegantná silueta so splývajúcou líniou strechy a vybrúsenými kontúrami harmonizuje so svalnatými proporciami, vytvárajúc silný imidž nespochybniteľnej krásy, kombinovanej so športovým duchom a silným výkonom.
BMW radu 4 Coupé

NOVÉ IKONICKÉ OBLIČKY

Nové BMW radu 4 Coupé dostalo prepracované obličky, ktoré vytvárajú ešte silnejší dojem štýlu a dominancie. Špecifické vertikálne BMW obličky s elegantnou výplňou prispievajú k modernému imidžu vozidla a na cestách hovoria veľmi jasnou rečou.
PREVODOVKA STEPTRONIC SPORT

ŠPORTOVÉ RADENIE

Premeňte každú jazdu na výnimočný zážitok pomocou 8-stupňovej prevodovky Steptronic Sport. Automaticky aj manuálne, pomocou voliaceho prepínača aj radiacimi pádlami, pre komfortné presuny aj ostrú športovú jazdu. Objavte režim SPORT pre maximálnu dynamiku.

BMW radu 4 Coupé

SYSTÉM RIADENIA

Celková športovosť, komfortné riadenie a úžasná agilita garantujú vysoký výkon a výnimočnú jazdnú dynamiku. Vychutnajte si intenzívnejšiu radosť z jazdy so silnými motormi BMW TwinPower Turbo a so systémom riadenia, ktoré pasujú toto športové kupé na ozajstného dobrodruha.
LIVE COCKPIT PLUS

NOVÝ BMW CURVED DISPLAY

BMW Live Cockpit Professional obsahuje nový veľký zaoblený displej s 12,3-palcovým prístrojovým displejom za volantom a 14,9-palcovým iDrive displejom. Oba riadi nový BMW iDrive 8 systém, vytvorený pre ešte intuitívnejšie ovládanie zo strany vodiča.

BMW radu 4 Coupé

INTEGRÁCIA SMARTFÓNU

Využite Apple CarPlay a Android Auto na pripojenie vášho smartfónu k BMW radu 4 Coupé. Vďaka bezdrôtovému pripojeniu môžete využívať svoje obľúbené aplikácie tak ako zvyčajne - cez ovládací panel na novej dotykovej obrazovke BMW Curved Display a zobrazí vám ich aj BMW Head-Up displej.

BMW radu 4 Coupé

PARKOVACÍ ASISTENT PLUS

Priveďte svoje parkovacie manévre k dokonalosti pomocou Parkovacieho asistenta Plus. Tento systém združuje prvky ako napríklad Surround View, Top View, Panorama View s podporou pri pozdĺžnom parkovaní a asistentom cúvania.
Driving Assistant Professional

DRIVING ASSISTANT PROFESSIONAL

Vaše BMW radu 4 Coupé môže byť ešte chytrejšie, s balíkom výbavy Driving Assistant Professional. Tento súbor asistenčných systémov obsahuje bezpečnostné a komfortné funkcie ako napríklad Asistent riadenia a jazdného pruhu, Aktívny systém udržiavania rýchlosti alebo Automatický Speed Limit Assist.
Remote Software Upgrade

REMOTE SOFTWARE UPGRADE

Vďaka funkcii Remote Software Upgrade bude vaše BMW radu 4 Coupé aktuálne. Získanie aktualizácií je intuitívne a jednoduché, aplikáciou My BMW alebo cez SIM kartu vo vozidle.

Skontaktujte sa s nami a doprajte si radosť z vášho vysnívaného BMW.

Pokračujte v konfigurácii a nakonfigurujte si vaše vysnívané BMW Radu 4 Coupé.

Pokračujte v konfigurácii
BMW radu 4 Coupé

M40i xDrive

BMW X1
 • Doplnky v prevedení Cerium Grey
 • Driving Assistant Professional
 • Digital key

 

 

Pokračujte v konfigurácii
BMW radu 4 Coupé

Základný model

BMW X1
 • Head-Up displej
 • BMW Live Cockpit Professional
 • Driving Assistant Professional

Pokračujte v konfigurácii
BMW radu 4 Coupé

Model M Sport

BMW X1
 • BMW Live Cockpit Professional
 • Driving Assistant Professional
 • Laserové LED svetlá

OBJAVTE VŠETKY VERZIE!

BMW radu 4 Coupé

BMW radu 4 Coupé je k dispozícii vo viacerých unikátnych modelových variantoch.

BMW radu 4 Coupé rozhodne má čo ponúknuť. Nájdite prvky výbavy, vytvorené pre splnenie vašich potrieb!

Skontaktujte sa s nami a doprajte si radosť z vášho vysnívaného BMW.

PONUKA BMW FINANCIAL SERVICES SLOVAKIA S.R.O.

Úver 1,99%

BMW radu 4 Cabrio.

Ponuka úverového financovania nie je určená pre súkromné osoby spotrebiteľov. Splátka je indikatívna a je kalkulovaná na uvedený model bez poistenia. Služby BMW Financial Services sú na Slovensku poskytované prostrednictvom BMW Financial Services Slovakia s.r.o.

Zistiť viac

Spotreba paliva a emisie CO₂.

 • BMW M440i xDrive Coupé:
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,5–8,1
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 170–186

  Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.