Rad BMW Vision Neue Klasse

NEUE KLASSE

VSTÚPTE DO NOVEJ ÉRY.

MOBILITA ZAJTRAJŠKA K VÁM ZAVÍTALA UŽ DNES.

Mobilita nami dokáže pohnúť – a to rôznymi spôsobmi. V tomto videu sa dozviete o dvoch priekopníkoch z „novej triedy“. BMW Vision Neue Klasse X a BMW Vision Neue Klasse už čakajú na to, aby vami pohli a inšpirovali vás.

0:00
0:00 /  0:00

VYKROČTE V ÚSTRETY BUDÚCNOSTI MOBILITY. NEPREKONATEĽNÝ AUTOMOBIL.

S platformou BMW Vision Neue Klasse sa snažíme zmeniť podobu mobility, pretože je elektrická, digitálna a cirkulárna. A stredobodom nášho záujmu sú ľudia. Ako si predstavujeme cestu autom v budúcnosti? Čo očakávame od budúcich generácií vozidiel? Výsledkom je prostredie plné inovatívnych technológií, ktoré obohacujú náš zážitok z jazdy. Zároveň však chceme konať zodpovedne a udržateľne. A práve preto si kladieme otázku, čo budúcnosti prinášame my. Zistite viac o dizajne, technológii a efektívnych, plne elektrifikovaných pohonoch, ktoré vám prinesie BMW Vision Neue Klasse.

Dizajn radu BMW Vision Neue Klasse

DIZAJN NOVEJ ÉRY.

Progresívny, ale zároveň nadčasový. Jasný, ale zároveň elegantný. Zúžený na to najnutnejšie – a predsa s typickým štýlom BMW. Dizajn platformy BMW Vision Neue Klasse ukazuje, ako by mohla vyzerať nová podoba mobility. V exteriéri sa snúbia precízne línie s bohatým povrchom. Interiér vás privíta priestranným komfortom a digitálnymi technológiami.

Rad BMW iDrive BMW Vision Neue Klasse

DIGITÁLNE AJ EMOCIONÁLNE.

V interiéri sa spája virtuálny svet s tým skutočným vďaka novému operačnému systému BMW iDrive. Digitálne funkcie vytvárajú úplne nový zážitok z interiéru. Všetko je zamerané na vodiča a prispôsobené výhradne jeho vkusu.

Rad BMW eDrive BMW Vision Neue Klasse

PLNE ELEKTRIFIKOVANÝ POHON, PRVOTRIEDNY KOMFORT A DOKONALÁ RADOSŤ Z JAZDY.

Budúcnosť je v elektrine. A je pohodlnejšia než kedykoľvek predtým. Viac ako o 30 % dlhší dojazd, o 30 % rýchlejšie nabíjanie a o 25 % vyššia efektivita. Užite si bezstarostnú jazdu, ako sa na budúcnosť patrí, s pohonom BMW eDrive šiestej generácie.

VOZIDLO JE ÚLOŽISKOM ELEKTRICKEJ ENERGIE. VĎAKA OBOJSMERNÉMU NABÍJANIU S PLATFORMOU NEUE KLASSE.

Batéria najnovšej generácie zvládne viac než len napájať vaše vozidlo. Použite batériu Neue Klasse ako prechodné úložisko elektrickej energie počas obojsmerného nabíjania. Dokáže dodávať elektrinu do vašej domácnosti alebo vracať energiu späť do siete. Prípadne použite vozidlo ako mobilnú powerbanku, napríklad pre kempingové vybavenie alebo na nabíjanie e-bicykla – kedykoľvek, kdekoľvek a pri každom dobrodružstve.

BMW VISION NEUE KLASSE.

INOVÁCIE. UŽ VO FÁZE VÝROBY.

Prostredníctvom BMW iFACTORY si dala BMW Group za úlohu zodpovedne zaobchádzať so zdrojmi vo výrobe. V súčasnosti už BMW Group získava elektrickú energiu z obnoviteľných zdrojov pre prevádzky od medzinárodných dodávateľov energie a riadi sa princípom cirkulácie.

OBJAVTE NAŠE MODELY ELEKTROMOBILOV BMW.