Android Auto integrácia smartfónu menu na iDrive displeji BMW ConnectedDrive

ANDROID AUTO.

Android Auto vám poskytne prístup k množstvu funkcií a obsahu vášho Android smartfónu počas jazdy vo vašom BMW.

Chcete svoj Android smartfón využívať aj na cestách vo vašom BMW? Android Auto vám poskytne prístup k množstvu funkcií a obsahu vášho smartfónu počas jazdy. Váš smartfón je komfortne bezdrôtovo pripojený k vášmu vozidlu. Všetky dôležité informácie sa zobrazia v štandardnej prezentácii Android aplikácie na iDrive displeji vozidla. To znamená, že Android Auto poskytuje rýchly a bezpečný prístup k vašim osobným smartfónovým aplikáciám počas jazdy.

Využívajte Android Auto pri riadení vozidla na telefonovanie, diktovanie a odosielanie správ, alebo na ovládanie vašej smart domácnosti. Ak vás nič nezaujme v rádiu, môžete si nájsť tú správnu stanicu cez TuneIn, počúvať audio knihy cez aplikáciu Audible alebo prehrávať najnovšie podcasty, spolu s vašimi preferovanými playlistmi na YouTube Music. Počas toho všetkého vás budú navádzať do cieľa cesty Google Maps, spolu s navigačnými tipmi priamo do vášho zorného poľa na Head-Up displeji.

Aplikácie smartfónu sú prístupné cez ovládací systém vášho BMW, alebo aj komfortným hlasovým ovládaním cez Google Assistant (vo vybraných svetových jazykoch). Stačí povedať „OK, Google“ alebo stlačiť tlačidlo hlasového ovládania na volante, pre aktiváciu digitálneho hlasového asistenta na vašom smartfóne.

Zistiť viac
ANDROID AUTO. Android Auto vám poskytne prístup k množstvu funkcií a obsahu vášho Android smartfónu počas jazdy vo vašom BMW.
Android Auto integrácia smartfónu vysvetlenie funkcií a benefitov v inštruktážnom videu

VIAC O ANDROID AUTO SA DOZVIETE V NAŠOM INŠTRUKTÁŽNOM VIDEU.

POŽIADAVKY PRE ANDROID AUTO.

Android Auto je k dispozícii od roka 2020. Ak chcete využívať Android Auto, potrebujete Android smartfón s operačným systémom Android 11 a 5 GHz Wi-Fi, nezávisle od výrobcu smartfónu. Smartfóny výrobcov Google a Samsung sú kompatibilné aj so systémom Android 10.


Android Auto vyžaduje vo vašom vozidle BMW Operating System 7. Služba je súčasťou doplnkovej výbavy Connected Package Professional (6C3). K dispozícii je iba v kombinácii s výbavou BMW Live Cockpit Plus (6U2) alebo BMW Live Cockpit Professional (6U3). Adekvátne vybavené vozidlá, ktoré majú BMW Operating System 7, môžu byť vybavené funkciou Android Auto dodatočne, pomocou aktualizácie softvéru.


V krajinách, v ktorých nie je k dispozícii Connected Package Professional, je Android Auto súčasťou doplnkovej výbavy Integrácia smartfónu (6CP).


Služba Android Auto nemá dátum exspirácie a je trvalo dostupná pre vaše BMW.


Poznámka: Požiadavky sa na jednotlivých trhoch môžu líšiť.

Zistiť viac

BMW CONNECTED DRIVE: ĎALŠIE INFORMÁCIE A ODKAZY.

BMW ConnectedDrive Zákaznícka podpora

ZÁKAZNÍCKA PODPORA BMW.

Ak máte akékoľvek ďalšie otázky ohľadom služieb a produktov BMW ConnectedDrive, stačí sa obrátiť na zákaznícku podporu BMW.
BMW ConnectedDrive FAQ často kladené otázky žena so smartfónom pri okne

FAQ.

Naša sekcia často kladených otázok (FAQ) vám poskytne informácie o mnohých témach, súvisiacich so službami a produktmi BMW ConnectedDrive.
BMW Driver’s Guide aplikácia digitálny manuál k vozidlu smartfón

BMW DRIVER’S GUIDE.

BMW Driver’s Guide je digitálna užívateľská príručka k vozidlu pre vybrané modely BMW – vrátane detailov o vozidle, výbave, vyhľadávania obrázkov a vysvetľujúcich animácií.
BMW ConnectedDrive digitálne služby prehľad žena so smartfónom pred BMW

SPÄŤ NA PREHĽAD.

Chcete preskúmať ďalšie produkty a služby od BMW ConnectedDrive? Kliknite sem pre návrat na prehľad.