Remote Software Upgrade a BMW Software Update

NECH JE VAŠE BMW STÁLE AKTUÁLNE.

Remote Software Upgrade a BMW Software Update

Aby bolo vaše BMW aj po kúpe stále v najaktuálnejšom stave, stačí si jednoducho stiahnuť softvérové aktualizácie. V závislosti od vozidla sú k dispozícii rozličné možnosti, napríklad Remote Software Upgrade alebo BMW Software Update.

Zistiť viac
NECH JE VAŠE BMW STÁLE AKTUÁLNE.Remote Software Upgrade a BMW Software Update

REMOTE SOFTWARE UPGRADE.

Remote Software Upgrade: Aktualizácia softvéru na diaľku

Aktualizácia softvéru na diaľku.

Je príjemné mať pocit istoty, že vaše BMW je vždy v najaktuálnejšom stave a že jazdíte s najnovším softvérom. Preto máme v ponuke Remote Software Upgrade – komfortnú službu, ktorá vám bez stresu zabezpečí inštaláciu najnovšieho softvéru a jeho aktualizácií, na diaľku, presne ako sa to deje na vašom smartfóne. Výsledkom je ušetrený čas, vďaka SIM karte, vstavanej vo vozidle. Informácie o vykonaných modifikáciách softvéru si môžete nechať zobraziť kedykoľvek. Takýmto spôsobom je možné aktualizovať aj ďalšie funkcie vo vozidle.

BMW SOFTWARE UPDATE.

BMW Software Update: Stiahnite si aktualizácie a preneste ich na USB kľúči do vášho BMW.

Udržiavajte svoj softvér vždy v najnovšom stave.

Systémy pre smartfóny, hudobné prehrávače a tablety sa neustále vyvíjajú. Práve preto poskytuje BMW Software Update záruku, že vaše aplikácie a vaše BMW budú vždy kráčať s dobou. Vďaka tomu budete môcť svoje mobilné zariadenia kedykoľvek využívať vo vozidle.

BMW Software Update: Prosím stiahnite si aktualizáciu a preneste ju na USB kľúči do svojho BMW.

SPRACOVANIE OSOBNÝCH ÚDAJOV.

Spoločnosť Bayerische Motoren Werke Aktiengesellschaft (Petuelring 130. 80809 Mníchov, „BMW AG“) spracúva len tie osobné údaje, ktoré poskytnete, aby sme mohli odpovedať na vaše otázky a na účelové služby. Ak je to potrebné, spoločnosť BMW AG prenáša údaje, ktoré ste poskytli predajným spoločnostiam BMW, vášmu miestnemu trhu. Ďalšie podrobnosti o spracovaní vašich osobných údajov spoločnosťou BMW AG sú k dispozícii v pravidlách ochrany údajov (https://www.bmw.com/en/footer/legal-disclaimer.html).

Zistiť viac