Pancierované vozidlá BMW jazda na ulici v meste

PANCIEROVANÉ VOZIDLÁ BMW.

BMW stanovuje nové štandardy v oblasti návrhu a vývoja pancierovaných vozidiel už viac než 40 rokov.

Ľudia, ktorí nesú najvyššiu zodpovednosť, by mali mať možnosť spoľahnúť sa na certifikovanú ochranu – bez toho, aby museli obetovať jedinečný zážitok z jazdy, aký dokážu ponúknuť len pancierované vozidlá BMW. BMW stanovuje nové štandardy v oblasti návrhu a vývoja pancierovaných vozidiel už viac než 40 rokov. Naša súčasná ponuka modelov pokračuje v tejto tradícii v pôsobivom štýle. Nastúpte a usaďte sa s vedomím, že sa nemôžete nachádzať v bezpečnejšom a viac uvoľňujúcom prostredí. Každé pancierované vozidlo je vyrobené na zákazku a každá etapa procesu sa vykonáva s dôrazom na detailné remeselné spracovanie. Výsledkom je automobil, ktorý spĺňa vysoké štandardy balistickej ochrany a zároveň vyhovie aj tým najviac individuálnym potrebám.

Zistiť viac
Pancierované vozidlá BMW.BMW stanovuje nové štandardy v oblasti návrhu a vývoja pancierovaných vozidiel už viac než 40 rokov.
Pancierované vozidlá BMW v akčnom videu pancierované vozidlá BMW jazda na ceste

PRETEKY.

PANCIEROVANÉ VOZIDLÁ BMW: BEZPEČNOSŤ BEZ KOMPROMISOV.

Pancierované vozidlá BMW individualizovaná ochrana BMW vlajka EÚ

Optimálna úroveň bezpečnosti je závislá od individuálnych okolností vodiča a cestujúcich, miesta, na ktorom sa nachádzajú, výziev, ktorým čelia vo svojom každodennom živote, a pozornosti verejnosti, ktorú priťahujú.

Pancierované vozidlá BMW čo je chránené BMW exteriérový pohľad predný
Pancierované vozidlá BMW čo je chránené BMW interiér dvere vozidla
Pancierované vozidlá BMW čo je chránené BMW interiér zadné sedadlo
Pancierované vozidlá BMW čo je chránené BMW interiér kožené sedadlá
Pancierované vozidlá BMW čo je chránené BMW interiér batožinový priestor

ČO JE CHRÁNENÉ.

To, akú ochranu potrebujete, závisí od vašej situácie – kde žijete a pracujete, čo zahŕňa vaša práca a aké vysoké je vaše postavenie v spoločnosti. BMW je jediný výrobca, ktorý berie do úvahy tieto rôzne potreby a čerpá z viac než 40 rokov skúseností s výrobou pancierovaných vozidiel.

 • Priestor pre posádku
 • Stupeň ochrany
 • Certifikácia
Pancierované vozidlá BMW vaše výhody pancierované vozidlo BMW jazda na ceste

PANCIEROVANÉ VOZIDLÁ BMW: VÝHODY PRE VÁS.

Pancierované vozidlá BMW – značková ochrana.

S pancierovanými vozidlami BMW sa nemusíte vzdávať ničoho, na čom vám záleží. BMW má viac než 40 rokov skúseností s vývojom a výrobou pancierovaných vozidiel – a neustále prináša inovácie nielen pre vašu ochranu, ale aj pre zachovanie pocitu radosti z jazdy. Takže získavate maximálnu istotu, že dostávate tú najlepšiu možnú ochranu, bez nutnosti kompromisov na ceste k jej získaniu. Od prvých dizajnových náčrtov až po poslednú vrstvu laku je to všetko naša vlastná práca. Osobná bezpečnosť je príliš dôležitá na to, aby sme ju zverili komukoľvek inému než skutočným expertom. Prirodzene, každé BMW je vyrobené s vysokou precíznosťou a pozornosťou, pri dodržaní najprísnejších štandardov kvality našej celosvetovej produkčnej siete. Vďaka tomu ponúka maximálnu ochranu iba BMW – vyrobené v BMW.

Zistiť viac

PANCIEROVANÉ VOZIDLÁ BMW: VÝHODY PRE VÁS.

Pancierované vozidlá BMW – značková ochrana.

Pancierované vozidlá BMW video Pancierované vozidlá BMW jazda

PANCIEROVANÉ VOZIDLÁ BMW: DYNAMICKÉ V KAŽDOM TERÉNE.

Pancierované vozidlá BMW diskrétnosť a anonymnosť bezpečnostných opatrení predný pohľad
Pancierované vozidlá BMW diskrétnosť a anonymnosť bezpečnostných opatrení zadný pohľad
Pancierované vozidlá BMW diskrétnosť a anonymnosť bezpečnostných opatrení bočný pohľad

DISKRÉTNOSŤ A ANONYMNOSŤ BEZPEČNOSTNÝCH OPATRENÍ.

Ochrana je oveľa účinnejšia vtedy, keď ľudia nevedia, že ju máte. Anonymnosť je veľmi efektívnym bezpečnostným opatrením. Práve preto vyvíja BMW takú intenzívnu snahu chrániť svoje vozidlá spôsobom, pre ostatných nepostrehnuteľným.

Pancierované vozidlá BMW výbava BMW detaily disky z ľahkej zliatiny
Pancierované vozidlá BMW výbava BMW detaily laserové svetlomety
Pancierované vozidlá BMW výbava BMW detaily obličky

PANCIEROVANÉ VOZIDLÁ BMW: OCHRANA DO NAJMENŠIEHO DETAILU.

Každý komponent, ktorý je súčasťou bezpečnostnej koncepcie, je vyrobený s najvyšším dôrazom, aby vozidlo a jeho bezpečnostné prvky tvorili optimálny celok. Pre možnosť komunikácie s osobami mimo vozidla bez nutnosti otvoriť okná alebo dvere je štandardnou súčasťou výbavy interkom. Pre extra bezpečnosť je nainštalovaný aj alarm. BMW X5 Protection VR6 je vybavené aj runflat pneumatikami, ktoré umožňujú pokračovať v jazde aj po strate tlaku. Vyhrievané čelné sklo, takisto v štandardnej výbave, poskytuje dobrý výhľad a zatmavené sklá1 garantujú diskrétnu ochranu pasažierov vzadu.

1doplnková výbava

 • Bezpečnostná nádrž na palivo
 • Viacvrstvové bezpečnostné sklo
 • Dodatočné pancierovanie podlahy a strechy
Pancierované vozidlá BMW dodatočná výbava modré svetlo
Pancierované vozidlá BMW dodatočná výbava štátna vlajka
Pancierované vozidlá BMW dodatočná výbava interiér dvere
Pancierované vozidlá BMW dodatočná výbava interiér stredová konzola
Pancierované vozidlá BMW dodatočná výbava displej na prednom sedadle

DODATOČNÁ VÝBAVA PRE ŠPECIÁLNE POŽIADAVKY.

Občas potrebujete viac než len ochranu. Pre úlohy ako je napríklad preprava dôležitých osôb či bezpečnostné eskorty, musí byť vozidlo schopné behom pár sekúnd dať najavo, že si práve plní oficiálnu misiu. BMW produkuje vozidlá pre dôležité osoby už viac než 50 rokov, v tesnej spolupráci s autoritami a vládnymi agentúrami po celom svete. K dispozícii sú blikajúce svetlá, sirénové systémy s rozličnými zvukovými efektmi, signalizačné zariadenia, vysielačky či dokonca držiaky oficiálnych vlajok.

 • Signalizačná inštalácia
 • Zadné blikajúce svetlá
 • Otvárateľné okná vpredu
 • Držiak na vlajku
 • Systém zatvárania Soft-Close
 • BMW Laserlight
 • Mobilná kompatibilita vrátane bezdrôtového nabíjania
 • Zábava Professional na zadných sedadlách
Pancierované vozidlá BMW Intelligent Personal Assistant kokpit
Pancierované vozidlá BMW Intelligent Personal Assistant iDrive displej

BMW INTELLIGENT PERSONAL ASSISTANT PRE PANCIEROVANÉ VOZIDLÁ BMW.

BMW Intelligent Personal Assistant nenechá žiadne otázky bez odpovedí. Je to dokonalý znalec vášho vozidla, ktorý vám poskytne podporu. Čokoľvek budete chcieť vedieť o svojom BMW a kedykoľvek budete potrebovať pomoc, bude vám k dispozícii. Prezradí vám ešte viac o funkciách vášho vozidla a samozrejme má dokonalý prehľad aj o stave vášho BMW.

JAZDENÉ PANCIEROVANÉ VOZIDLÁ BMW.

Bezpečnosť od začiatku.

BMW stanovuje štandardy aj v oblasti rýchlej a bezproblémovej kúpy jazdeného pancierovaného vozidla, s exkluzívnym výberom vozidiel aj prvotriednymi službami. Každé jazdené pancierované vozidlo BMW spĺňa produkčné štandardy kvality, pre uspokojenie tých najvyšších nárokov na bezpečnosť. Navyše, jazdené pancierované vozidlá BMW sú kryté celosvetovým servisným programom BMW.

Pre ďalšie informácie sa prosím obráťte na nasledujúci kontakt:

Zistiť viac
Pancierované vozidlá BMW bezpečnostný tréning vodičov interiér muž riadi BMW
Pancierované vozidlá BMW bezpečnostný tréning vodičov exteriér BMW v jazde na ulici

BEZPEČNOSTNÝ VODIČSKÝ TRÉNING ZAMERANÝ NA PANCIEROVANÉ VOZIDLÁ BMW.

Tréning pre najhorší možný scenár je dobrým spôsobom ako sa uistiť, že sa nikdy nestane. Prístup BMW k bezpečnosti presahuje samotné vozidlo. K dispozícii sú aj špeciálne zamerané tréningové kurzy, pri ktorých získate zručnosti užitočné pre každé pancierované vozidlo BMW, vrátane školenia ako dokážete maximále využiť BMW X5 Protection VR6. Na dvoch rozličných typoch tréningu dostanú vodiči možnosť precvičiť si najlepšie možné spôsoby zvládania nebezpečných situácií – pretože vďaka tomu takéto situácie nemusia vôbec nastať. Prosím pozrite si katalóg pre podrobné informácie o dvoch kurzoch BMW bezpečnostného tréningu, ktoré ponúkame.

Pre ďalšie informácie sa prosím obráťte na nasledujúci kontakt:

 • PANCIEROVANÉ VOZIDLÁ BMW – ÚROVEŇ 1
 • PANCIEROVANÉ VOZIDLÁ BMW – ÚROVEŇ 2
Pancierované vozidlá BMW X5 Protection VR6 vaše výhody

PANCIEROVANÉ VOZIDLÁ BMW: PREHĽAD MODELOV.

Presne taká bezpečnosť, akú potrebujete.

Pancierované vozidlá BMW poskytujú účinnú ochranu pre vás a vašich pasažierov všade, kde ste. Kombinujú pozitívne vlastnosti sériového modelu so špeciálnymi ochrannými prvkami, ktoré sú ťažko odhaliteľné aj pre cvičený pohľad. Pancierované vozidlá BMW s certifikátom nezávislej štátnej nemeckej inštitúcie garantujú najvyššiu úroveň bezpečnosti v automobile takom exkluzívnom a elegantnom ako máloktorý iný.

Zistiť viac

PANCIEROVANÉ VOZIDLÁ BMW: PREHĽAD MODELOV.

Presne taká bezpečnosť, akú potrebujete.

Pancierované vozidlá BMW X5 Protection VR6 predobočný pohľad nepoškodené
Pancierované vozidlá BMW X5 Protection VR6 predobočný pohľad poškodené

BMW X5 PROTECTION VR6.

Riziko ozbrojeného násilia – a obzvlášť útokov automatickými strelnými zbraňami ako je AK-47 – sú každodenným faktorom života niektorých našich zákazníkov. Zároveň chce stále viac klientov vozidlá typu Sport Activity Vehicle – so všestrannosťou, ktorú ponúkajú po jazdnej aj praktickej stránke. BMW je prvým výrobcom, ktorý na tieto požiadavky zareagoval a ponúka novú úroveň ochrany. Jedným z výsledkov je BMW X5 Protection VR6, ktoré poskytuje vysokú mieru bezpečnosti počas jazdy a komfortne odvezie štyri osoby.

 • Interiér
 • Pancierovanie
 • Podvozok a elektronika
 • Certifikácia
Pancierované vozidlá BMW história BMW radu 7 Security vozidlo

PANCIEROVANÉ VOZIDLÁ BMW: DÔVERA JE DOBRÁ. SKÚSENOSTI SÚ LEPŠIE.

Dlhá tradícia pre vašu ochranu.

BMW už viac než 40 rokov vyvíja a vyrába bezpečnostné vozidlá, ktoré spĺňajú najvyššie štandardy. Jedna z najdôležitejších skúseností, ktoré sme získali: Iba tí, ktorí splnia všetky aspekty bezpečnostnej koncepcie z jediného zdroja, dokážu vyvinúť vozidlo s komplexnou ochranou bez nutnosti kompromisov. Integrácia ochranných opatrení a s nimi spojenej zvýšenej hmotnosti sa berú do úvahy už v štádiu vývoja samotného vozidla. V kombinácii s inovatívnymi materiálmi a špičkovými vývojovými technológiami prináša tento prístup dokonalo koordinovanú integráciu všetkých ochranných prvkov počas celého procesu výroby.

Zistiť viac

PANCIEROVANÉ VOZIDLÁ BMW: DÔVERA JE DOBRÁ. SKÚSENOSTI SÚ LEPŠIE.

Dlhá tradícia pre vašu ochranu.

VIAC NEŽ 40 ROKOV SKÚSENOSTÍ S BEZPEČNOSŤOU.

Pancierované vozidlá BMW história BMW radu 7 Security

1978

BMW radu 7 Security – prvá generácia bezpečnostných vozidiel.

Zistiť viac
Pancierované vozidlá BMW história BMW radu 7 High Security Sedan

1995

BMW radu 7 High Security Sedan – zvýšený štandard na medzinárodnom trhu.

Zistiť viac
Pancierované vozidlá BMW história BMW radu 7 High Security

2003

BMW radu 7 High Security – štvrtá generácia s najmodernejšími technológiami pancierovania.

Zistiť viac
Pancierované vozidlá BMW história BMW X5 Security

2004

BMW X5 Security – prvá generácia pancierovaného Sports Activity Vehicle (SAV)

Zistiť viac
Pancierované vozidlá BMW história BMW X5 Security

2008

BMW X5 Security a BMW X5 Security Plus – prvá generácia Security Plus pre BMW X5 so stupňom balistickej ochrany VR6.

Zistiť viac
Pancierované vozidlá BMW história BMW radu 7 High Security

2012

BMW radu 7 High Security – BMW splnilo stupeň balistickej ochrany VR7 (BRV 2009) ako vôbec prvý výrobca automobilov.

Zistiť viac
Pancierované vozidlá BMW história BMW X5 Security a BMW X5 Security Plus

2013

BMW X5 Security a BMW X5 Security Plus predstavujú novú generáciu pancierovaných SAV.

Zistiť viac
Pancierované vozidlá BMW história BMW X5 Protection VR6

2019

BMW X5 Protection VR6 – štvrtá a najnovšia generácia SAV pre pancierované vozidlá BMW.

Zistiť viac

PANCIEROVANÉ VOZIDLÁ BMW: KONTAKT.

Sme k dispozícii pre všetky vaše otázky na tému pancierované vozidlá BMW.

Prosím poskytnite nám stručné informácie o vašej požiadavke a čoskoro vás budeme kontaktovať. Všetky poskytnuté informácie budeme považovať za plne dôverné.

Chcete okamžitú odpoveď? Prosím obráťte sa na tento kontakt:

Zistiť viac