Divoch, rebel, unikát. BMW radu 2 Coupé má všetko, čo má športové kupé mať. Jeho nezameniteľne atletický dizajn vizuálne zvýrazňuje jazdnú dynamiku, najlepšiu v danej triede. Dokonalo vyvážené rozloženie hmotnosti na nápravy v pomere 50:50, výkonné motory BMW TwinPower Turbo a inteligentné opatrenia BMW EfficientDynamics sú typickými črtami tohto kupé. Vrcholom jeho dynamiky je model M240i, ktorý zrýchli z 0 na 100 km/h rýchlejšie, než si to stihnete všimnúť. Presne podľa svojho hesla: Menej pravidiel. Viac výkonu.
 

Nenútený vzhľad, kompaktné proporcie – to je prvé BMW radu 2 Cabrio. Jeho extrovertný dizajnový jazyk s krátkymi prevismi, mohutnými kontúrami a svalnatými zadnými partiami odráža jeho sebavedomú povahu. O ďalšie zintenzívnenie charakteru sa postarajú balíky výbavy Luxury Line, Sport Line a M Šport balík, ako aj komplexná paleta Originálneho BMW príslušenstva. BMW radu 2 Cabrio sa neriadi nikým, razí si svoju vlastnú cestu. A BMW M240i je ešte impulzívnejšie. Jeho radový benzínový 6-valec M Performance TwinPower Turbo prebudí k životu najenergickejšiu stránku BMW radu 2 Cabrio a so zrýchlením prúdenia voľného povetria prináša aj úplne novú dimenziu radosti z jazdy.
 

Pre vzrušujúce každodenné aktivity aj pre pohodlie na dlhých cestách: Vďaka veľkoryso dimenzovanému batožinovému priestoru, miestam na sedenie až pre sedem osôb a množstvu odkladacích možností uspokojí BMW radu 2 Gran Tourer všetky vaše požiadavky na komfort a flexibilnosť. A nie je iba inteligentné, ale aj športové, vďaka dizajnu s atletickými kontúrami a výkonným 3-valcovým aj 4-valcovým motorom s technológiou BMW TwinPower Turbo.

Zistiť viac