Víťazstvo vášne: viac dynamiky, viac emócií, viac inovácií – BMW radu 3 Sedan prináša inšpiráciu do každej jednej jazdy. Koncepciu športového sedanu stelesňuje tak, ako žiaden iný automobil. Teraz, vo svojej siedmej generácii, má opäť viac sily, viac hospodárnosti a viac individuálnej atraktivity. O adekvátny ťah sa starajú silné 6-valcové, 4-valcové a 3-valcové motory so špičkovou technológiou BMW EfficientDynamics. Výsledkom sú sedany, ktoré ohromia tak dynamikou, ako aj spotrebou paliva. Absolútnou špičkou sú BMW M340i xDrive* a BMW 330e* s plug-in hybridným systémom, ktorý kombinuje benzínový 4-valec s inovatívnou technológiou BMW eDrive. K tomu navyše sa pridáva aj inteligentný systém pohonu všetkých kolies BMW xDrive s dôrazom na zadnú nápravu, ktorý poskytne radosť z jazdy na každej ceste, v každej zákrute a v každej jazdnej situácii.

* K dispozícii od 07/2019.

 

BMW radu 3 Touring vás pozýva objavovať svet: všestrannosť a inovatívne technológie spája so sebavedomým vzhľadom. Jeho benzínové aj naftové motory BMW TwinPower Turbo disponujú vysokou dynamikou pri viditeľne zníženej spotrebe. BMW 320d, model s hospodárnym a silným naftovým motorom, vám zaručí skrátenie každej vzdialenosti: vďaka opatreniam BMW EfficientDynamics s ním prejdete na jednu nádrž paliva vyše 1200 km.

 

Dokonalá súhra tvaru a priestoru BMW radu 3 Gran Turismo vytvára eleganciu v štýle kupé, ktorá pôsobí robustne a zároveň ľahko, dynamicky a zároveň komfortne – v kombinácii s dokonalým zmyslom pre priestor. To mu dáva absolútnu jedinečnosť. M Šport balík a línie BMW Modern, Luxury a Sport dodávajú jeho dizajnu ešte viac špecifickej osobitosti.

 

BMW M3 Sedan: štvordverový vysokovýkonný športový automobil. Úplne nový radový benzínový 6-valec M TwinPower Turbo s výkonom 431 koní ponúka spontánnu dynamiku v celom pásme otáčok. Inovácie z motoršportu ako napríklad Aktívny M diferenciál, Adaptívny M podvozok, M Servotronic alebo 7-stupňová M dvojspojková prevodovka s ovládaním Drivelogic, prinášajú novú definíciu hraníc možností. Kokpit je najnovším vydaním ergonomickej dokonalosti. Nové M sedadlá so škrupinovým tvarom majú výrazné bočné vedenie a vytvárajú ideálne spojenie s vozidlom. Všetko je tu orientované na jeden jediný cieľ: vodič.

 

Či už hľadáte nové alebo jazdené BMW radu 3, tu nájdete všetky informácie, ktoré potrebujete, spolu s testami a ponukami financovania či lízingu pre aktuálne BMW radu 3, samozrejme tiež BMW predajcu pre možnosť skúšobnej jazdy.

Zistiť viac