Víťazstvo vášne: viac dynamiky, viac emócií, viac inovácií – BMW radu 3 Sedan prináša inšpiráciu do každej jednej jazdy. Koncepciu športového sedanu stelesňuje tak, ako žiaden iný automobil. Teraz, vo svojej siedmej generácii, má opäť viac sily, viac hospodárnosti a viac individuálnej atraktivity. O adekvátny ťah sa starajú silné 6-valcové, 4-valcové a 3-valcové motory so špičkovou technológiou BMW EfficientDynamics. Výsledkom sú sedany, ktoré ohromia tak dynamikou, ako aj spotrebou paliva. Absolútnou špičkou sú dva modely BMW radu 3 Sedan s plug-in hybridným systémom*, ktorý kombinuje benzínový 4-valec s inovatívnou technológiou BMW eDrive. K tomu navyše sa pridáva aj inteligentný systém pohonu všetkých kolies BMW xDrive, ktorý poskytne radosť z jazdy na každej ceste, v každej zákrute a v každej jazdnej situácii.
* BMW 330e xDrive je k dispozícii od 07/2020. Údaje sú predbežné.

BMW radu 3 Touring vás pozýva objavovať svet: všestrannosť a inovatívne technológie spája so sebavedomým vzhľadom. Rodinná dovolenka, víkendový výlet alebo cesta na nákupy - zvládne každú výzvu. Jeho benzínové aj naftové motory BMW TwinPower Turbo disponujú vysokou dynamikou pri viditeľne zníženej spotrebe.
Ako úplne prvé BMW Touring s plug-in hybridným systémom realizujú BMW 330e a BMW 330e xDrive už dnes sny zajtrajška a kombinujú maximálnu radosť z jazdy s podstatne zníženými emisiami CO2. To je možné vďaka priekopníckej koncepcii elektrického pohonu BMW eDrive, ktorá uchváti svojou pozoruhodnou jazdnou dynamikou - a čisto elektrickým dojazdom až do 59 km, s nulovými miestnymi emisiami.
* K dispozícii od 07/2020. Údaje sú predbežné.

Všestranný charakter plný nápadov a cieľov: So svojím športovým dizajnom, vzrušujúcou dynamikou a veľkorysým priestorom tvorí BMW radu 3 Gran Turismo unikátnu koncepciu vozidla. Línia strechy v štýle kupé zvýrazňuje jeho nezameniteľný a atraktívny dizajn. BMW radu 3 Gran Turismo: expresívne, všestranné, fascinujúce.

Či už hľadáte nové alebo jazdené BMW radu 3, tu nájdete všetky informácie, ktoré potrebujete, spolu s testami a ponukami financovania či lízingu pre aktuálne BMW radu 3, samozrejme tiež BMW predajcu pre možnosť skúšobnej jazdy.

Zistiť viac