BMW radu 3 Sedan

BMW 330i xDrive Sedan

SHOP THE LOOK

BMW 330i xDrive Sedan

BMW 330i xDrive Sedan

THE NEW

3

NOVÉ BMW RADU 3 SEDAN.

BMW 330i xDrive Sedan[1]: Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná, WLTP): 7,8 - 7; Emisie CO2 v g/km (kombinované, WLTP): 176 - 158

[1] Predbežné hodnoty a/alebo chýbajúce hodnoty, ktoré neboli k dispozícii v čase uzávierky.

RADOSŤ Z JAZDY.

Nové BMW radu 3 Sedan v sebe spája dynamický pocit z jazdy a moderný interiér. Inovatívne technológie a inteligentné asistenčné systémy vodiča premenia každú cestu na nezabudnuteľný zážitok. Exteriér vozidla BMW radu 3 Sedan je športový a elegantný. Nová podoba interiéru ponúka úplný komfort a intuitívne ovládanie. Objavte všetky modelové varianty nového BMW radu 3 Sedan, možnosti jeho výbavy, technické údaje plus veľa riešení pre úver a lízing.

TECHNICKÉ ÚDAJE

VARIANTY.

   BMW 330i xDrive Sedan
   BMW 330i xDrive Sedan

   Výkon[1]

   180 kW (245 k)

   Krútiaci moment[1]

   400 Nm

   0-100 km/h[1]

   5,7 s

   Max. rýchlosť[1]

   250 km/h

   BMW 330i xDrive Sedan[1]: Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná, WLTP): 7,8 - 7; Emisie CO₂ v g/km (kombinované, WLTP): 176 - 158


   [1] Predbežné hodnoty a/alebo chýbajúce hodnoty, ktoré neboli k dispozícii v čase uzávierky.

   DIZAJN

   DIZAJN EXTERIÉRU.

   DIZAJN INTERIÉRU.

   TECHNOLÓGIE

   PRIPOJENIE PRE VÄČŠIU RADOSŤ Z JAZDY.

   INTELIGENTNE K DISPOZÍCII.

   Vždy v správnom pruhu a so správnym odstupom.

   Driving Assistant Professional udržiava vaše vozidlo vo vašom pruhu a s bezpečným odstupom od vozidla pred vami.

   Zjednodušené cúvanie.

   Cúvací asistent vám pomáha pri manévrovaní, napríklad na úzkych príjazdových cestách. Zaznamenáva prejdenú vzdialenosť v smere dopredu do 50 m. V prípade potreby potom vaše BMW túto trasu nacúva samo.

   Nechajte kľúč od vozidla doma.

   Z kompatibilných mobilných zariadení sa stane BMW Digital Key. Svoje BMW môžete odomknúť a naštartovať pomocou smartfónu alebo inteligentných hodiniek. Zároveň môžete Digital Key zdieľať až s piatimi ľuďmi.

   Uvidíte viac už na prvý pohľad.

   BMW Head-Up displej premieta navigáciu a pre jazdu relevantné informácie priamo do vášho zorného poľa. Augmented View zobrazí navigačné navádzanie so živým videoobrazom na iDrive displeji a na prístrojovom paneli.

   JAZDNÁ DYNAMIKA

   SPOJENIE RADOSTI Z JAZDY A KOMFORTU.

   PORADENSTVO A SLUŽBY

   PROACTIVE CARE V NOVOM BMW RADU 3 SEDAN.

   Servis – presne vtedy, kedy ho potrebujete.

   Vždy o krok vpredu. Či už nastal čas na servis, alebo sa opotrebovali pneumatiky, budeme vás včas kontaktovať. Termín si môžete dohodnúť priamo pomocou správy v aplikácii My BMW. A následne môžete v pohode pokračovať v jazdení.

   BMW radu 3 Sedan: BMW Financial Services

   LÍZING A FINANCOVANIE

   SVOJE NOVÉ BMW RADU 3 SEDAN.

   Úver so zvýhodneným úrokom*

          318i

   318d

   320d xDrive

   Cenníková cena modelu s DPH

        44,500 €

         47,900 €

     54,000 €

   Dĺžka financovania

   48

   48

   48

   Splátka vopred

   50%

    50%

   50%

   Mesačná splátka bez poistenia

                                 502 €

                           541 €

                            610 €

   *Ponuka úverového financovania nie je určená pre súkromné osoby spotrebiteľov. Splátka je indikatívna a je kalkulovaná na uvedený model bez poistenia. Poistenie je možné doplniť do splátok u našich obchodných partnerov. Služby BMW Financial Services sú na Slovensku poskytované prostrednictvom BMW Financial Services Slovakia s.r.o. Ponuka platí do 30.6.2024.

    

   Bližšie informácie o ponuke žiadajte u Vášho predajcu BMW. Zmeny vyhradené. Obrázky sú ilustračné. Všetky dáta, údaje a zobrazenia sú určené len na informačné účely a táto prezentácia nie je ponukou, resp. návrhom na uzatvorenie zmluvy. Vyhradzujeme si právo na zmenu ponuky. Všetky ceny sú vrátane DPH, pokiaľ nie je uvedené inak.

   ČASTO KLADENÉ OTÁZKY O BMW RADU 3 SEDAN.

   Spotreba paliva a emisie CO₂.

   BMW 330i xDrive Sedan[1]: Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná, WLTP): 7,8 - 7; Emisie CO₂ v g/km (kombinované, WLTP): 176 - 158

    

   [1] Predbežné hodnoty a/alebo chýbajúce hodnoty, ktoré neboli k dispozícii v čase uzávierky.

   Jazdné výkony benzínových motorov platia pre palivo s oktánovým číslom RON 98. Hodnoty spotreby paliva platia pre vozidlá, používajúce referenčné palivá v súlade so smernicou EÚ 715/2007. Použité môžu byť aj palivá s oktánovým číslom RON 91 a vyšším, s maximálnym podielom etanolu 10 % (E10). BMW odporúča palivo s oktánovým číslom RON 95. Pre vysokovýkonné automobily BMW odporúča palivo s oktánovým číslom RON 98.

    

   Hodnoty spotreby paliva, emisií CO₂, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO₂, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.