BMW radu 3 Sedan, bmw radu 3 lízingové ponuky

PONUKY PRÍSLUŠENSTVA, SLUŽIEB A FINANCOVANIA PRE BMW RADU 3 SEDAN.

Pretože iba to najlepšie je dosť dobré.

Vaše BMW radu 3 Sedan je s nami v najlepších rukách. Naša rozsiahla ponuka originálneho BMW príslušenstva dodáva vášmu BMW osobný dotyk, zatiaľ čo diely BMW M Performance Parts poskytujú autentický pocit z motoristického športu na každej ceste. Atraktívna ponuka služieb spoločnosti BMW zaručuje komplexnú ochranu v prípade núdze, spolu s pokrytím servisu a údržby, ktorá vám umožní plne sa sústrediť na radosť z jazdy. BMW Financial Services ponúka flexibilné a atraktívne leasingové balíky a balíky financovania, ktoré kladú na prvé miesto vždy vaše požiadavky.

Zistiť viac
PONUKY PRÍSLUŠENSTVA, SLUŽIEB A FINANCOVANIA PRE BMW RADU 3 SEDAN.Pretože iba to najlepšie je dosť dobré.

BMW FINANCIAL SERVICES.

Začnite jazdiť svoj sen ešte dnes.

Vaše nové BMW máte na dosah. Všetko, čo potrebujete, je perfektné a na mieru prispôsobené leasingové a úverové riešenie:
BMW radu 3 Sedan, BMW Select
BMW radu 3 Sedan, BMW leasing
BMW radu 3 Sedan, BMW financovanie
BMW radu 3 Sedan, BMW financovanie

BMW SELECT LEASING.

1

Maximálna flexibilita.

 • Individuálne mesačné platby
 • Rôzne možnosti na konci zmluvy
 • Žiadne riziko zvyškovej hodnoty
 • Rozhodnutie o vlastníctve na konci zmluvy

BMW OPERATÍVNY LEASING.

1

Kompletne bez starostí.

 • Pravidelné fixné platby
 • Poistenie, dane a údržba v cene
 • Žiadne riziko zvyškovej hodnoty

BMW ZÁKLADNÝ ÚVER.

1

Priame a transparentné.

 • Neobmedzený počet najazdených kilometrov
 • Úplné vlastníctvo po ukončení zmluvy
 • Fixné mesačné platby
 • Možnosť dlhodobého financovania

BMW CIEĽOVÝ ÚVER.

1

Jednoduché a pohodlné.

 • Neobmedzený počet najazdených kilometrov
 • Individuálne mesačné platby
 • Flexibilné zálohové platby
 • Možnosti refinancovania

ORIGINÁLNE BMW PRÍSLUŠENSTVO.

Familiárny dobrý pocit.

Všetci vodiči BMW si užívajú radosť z jazdy ako štandard. Originálne BMW príslušenstvo existuje, aby splnilo vaše osobitné želania. Ponúkame široký výber individuálnych doplnkov, ktoré sa dokonale hodia k vášmu vozidlu z hľadiska kvality, dizajnu a výkonu a ponúkajú vám maximálnu pridanú hodnotu – nech už máte na mysli čokoľvek.

BMW radu 3 Sedan, BMW strešný box
BMW 3 Series Sedan, BMW Roof box

Roof box 420.

The modern BMW roof box in black with titanium silver side panels has a storage capacity of 420 litres and is compatible with all BMW roof rack systems. Due to the fact that it can be opened from both sides and has triple central locking on each side it is convenient to load and lock for theft protection.
K produktu
BMW radu 3 Sedan, 20“ M Performance Y-Spoke 795 M Bicolor

20" M Performance Y-spoke 795 M Bicolor.

Vysoko kvalitné 20’’ M Performance kované disky kolies Y-spoke 795 M v matnej farbe Bicolor Ferric Grey, leštené, s farebným M logom a frézovaným nápisom M Performance. TPMS kompletná letná sada kolies s pneumatikami typu run-flat, veľkosť disku 8J x 20 s pneumatikou s rozmermi 225/35 R20 90Y XL RSC vpredu a 8.5J x 20 s pneumatikou s rozmermi 255/30 R20 92Y XL RSC vzadu.
K produktu
BMW radu 3 Sedan, 20“ M Performance Cross-Spoke style 794 M Bicolor

20“ M Performance Cross-Spoke Style 794 M Bicolor (Jet Black).

Kvalitné, 20“ M Performance kované disky kolies z ľahkej zliatiny Cross-spoke style 794 M, vo farbe Bicolor Jet Black, leštené, s farebným logom M. TPMS kompletná letná sada kolies s pneumatikami typu run-flat, veľkosť disku 8J x 20 s pneumatikou s rozmermi 225/35 R20 90Y XL RSC vpredu a 8.5J x 20 s pneumatikou s rozmermi 255/30 R20 92Y XL RSC vzadu.
K produktu
BMW radu 3 Sedan, BMW Advanced Car Eye 2.0

BMW Advanced Car Eye 2.0.

BMW Advanced Car Eye 2.0 je vysoko citlivá Full-HD kamera, ktorá zaznamenáva situáciu pred a za vozidlom, aj keď je zaparkované. V prípade otrasov a mimoriadneho pohybu okolo vozidla kamera automaticky zaznamená situáciu, aby zdokumentovala prípadné nehody alebo (pokus o) vlámanie do vozidla.
K produktu
BMW radu 3 Sedan, BMW univerzálna bezdrôtová nabíjacia stanica

BMW univerzálna bezdrôtová nabíjacia stanica.

Bezdrôtové nabíjanie, kedykoľvek a kdekoľvek: Vďaka BMW univerzálnej bezdrôtovej nabíjacej stanici môžete svoj smartfón nabíjať pohodlne a efektívne vo vozidle bez použitia kábla. Mobilný telefón je uložený v stabilnej a bezpečnej polohe. Mimoriadna inteligencia: Integrovaný zdroj Powerbank je vyberateľný a umožňuje bezdrôtové nabíjanie aj mimo vozidla.
K produktu
BMW radu 3 Sedan, predné podlahové rohože do každého počasia

Predné podlahové rohože do každého počasia.

Tvarovo presné, odolné BMW podlahové rohože do každého počasia so zvýšeným okrajom a elegantným dizajnom chránia priestor pre nohy vpredu pred vlhkosťou a nečistotami. Sú čierne a majú kvalitnú vložku z nehrdzavejúcej ocele.
K produktu

BMW SERVICES.

Nerobte si na cestách žiadne starosti.

BMW stanovuje štandardy v oblasti servisu a je pre vás vždy k dispozícii. Vďaka asistenčnej službe sú vám naši experti v prípade mimoriadnych udalostí k dispozícii 24 hodín denne, 365 dní v roku. Vďaka inovatívnym službám BMW Teleservices vaše BMW automaticky upozorní vášho BMW servisného partnera na potrebu vykonania údržby a na poruchy, aby vás mohli následne kontaktovať. So službou BMW Service Inclusive sú tieto a všetky ostatné služby finančne kryté na časové obdobie podľa vášho výberu. Zabezpečte si viac času pre dôležitejšie veci v živote. Vďaka širokej škále služieb, ktoré ponúka BMW, ste vždy v bezpečí.

BMW Service Inclusive

BMW Service Inclusive.

Uvoľnite sa a sústreďte sa len na to, na čom skutočne záleží – radosť z jazdy. S balíkom BMW Service Inclusive si to môžete dovoliť. Jednorazovou platbou získate všetky servisné a údržbárske služby na vami zvolenú dobu.
Zistiť viac
BMW Teleservices

BMW Teleservices.

Vďaka inovatívnym službám Teleservices v rámci BMW ConnectedDrive vám vaše BMW pomôže zbaviť sa zbytočných starostí: v prípade potreby údržby alebo v prípade poruchy poskytne vášmu preferovanému BMW servisnému partnerovi všetky relevantné údaje o vozidle. Váš servisný partner vás potom bude kontaktovať a dohodne si s vami termín. Takže sa môžete spoľahnúť na rýchlu a priamu službu a nemusíte myslieť na všetko sami. Jediná požiadavka: registrácia vášho vozidla online na portáli BMW ConnectedDrive a výber servisného partnera. Objavte hneď teraz, ako môžu služby BMW Teleservices priniesť do vášho života viac pohodlia.
Zistiť viac
BMW asistenčná služba

BMW asistenčná služba.

Bezplatná BMW asistenčná služba je k dispozícii všetkým vodičom BMW 24 hodín denne, 365 dní v roku. Jeden hovor – a naši odborníci sú vám k dispozícii, buď na telefóne alebo na mieste, ak to budete potrebovať.
Zistiť viac

BMW M PERFORMANCE DIELY.

Ukazuje charakter.

Nielen na ceste zanecháva BMW radu 3 Sedan všetko za sebou – konvencie, aj konkurenciu. V kombinácii s dielmi BMW M Performance tento jedinečný športový sedan ukazuje, ako sa dá neustále posúvať vpred.

BMW radu 3 Sedan, M Performance diely
BMW radu 3 Sedan, M Performance dvojitá mriežka chladiča v lesklej čiernej farbe

M Performance mriežka chladiča v lesklej čiernej farbe.

Silný charakter: Lišty mriežky a okolie vo vysoko lesklej čiernej farbe zvýrazňujú výkon a dynamiku. Pre jedinečný vzhľad, ktorý vytvára silný dojem.
K produktu
BMW radu 3 Sedan, M Performance zadný spojler, karbónový

M Performance zadný spojler, karbónový.

Ešte výraznejší: M Performance karbónový zadný spojler zvýrazňuje prémiovú kvalitu a dynamický vzhľad vozidla. Vďaka high-tech karbónu je spojler extrémne ľahký a súčasne mimoriadne pevný. Zadný spojler optimalizuje aerodynamiku a zabezpečuje ešte atletickejšie jazdné vlastnosti.
K produktu
BMW radu 3 Sedan, M Performance predný spojler Pro, karbónový

M Performance predný spojler Pro, karbónový.

Vyjadrite jasné stanovisko: M Performance predné aerodynamické prvky Pro sú vyrobené zo 100-percentného karbónu, zabezpečujú optimálne aerodynamické hodnoty a zvýrazňujú svalnatý vzhľad vozidla v mimoriadne exkluzívnom štýle. Jedinečný športový vzhľad pre každého, kto odmieta kompromisy.
K produktu
BMW radu 3 Sedan, M Performance volant

M Performance volant.

Pevné argumenty: Vďaka povrchu potiahnutého alcantarou padne volant M Performance mimoriadne príjemne a pevne do ruky - pre športovejší pocit pri riadení. Jeho markantný dizajn a označenie stredovej polohy z červenej kože podčiarkujú individuálny športový vzhľad. Navyše: M Performance obloženie volantu, karbón/Alcantara a M Performance pádla radenia z karbónu.
K produktu
BMW radu 3 Sedan, M Performance podlahové rohože

M Performance podlahové rohože.

Prémiový vzhľad, dokonalá priľnavosť: M Performance podlahové rohože dodávajú priestoru pre nohy individuálny atletický nádych a celému vozidlu prepožičiavajú dynamickejší vzhľad. S M logom a nápisom M Performance. Prémiový dizajn dotvárajú lemy z umelej kože s dekoratívnym prešívaním v kontrastných farbách a páskou vo farbách M.
K produktu
BMW radu 3 Sedan, M Performance interiérové lišty, karbónové

M Performance interiérové lišty, karbónové.

Viditeľné vzrušenie: M Performance interiérové lišty sú kompletne vyrobené z karbónu. Vďaka špeciálnemu spracovaniu sú lišty nielen mimoriadne výrazné, ale aj jedinečné. Pre individuálny vzhľad motoristického športu v interiéri vozidla.
K produktu

BMW CONNECTIVITY SERVICES.

Vždy o krok vpred.

Spolu s inteligentnými službami BMW ConnectedDrive, ako sú dopravné správy v reálnom čase, Connected Music alebo Remote Services, ste vždy spojení s vašim BMW a so svetom.

BMW radu 3 Sedan, služba Remote Services

Služba Remote Services.

Mám svoje vozidlo zamknuté? A kde presne ho mám zaparkované? Výbava Remote Services vám poskytne diaľkový prístup k vášmu vozidlu cez aplikáciu My BMW. Svoje BMW môžete zamknúť odkiaľkoľvek, nechať si ho zobraziť na mape alebo skontrolovať jeho stav jednoducho pomocou smartfónu.
K produktu
BMW radu 3 Sedan, dopravné informácie v reálnom čase

Dopravné informácie v reálnom čase.

Prečo strácať čas v dopravných zápchach? Dopravné informácie v reálnom čase vám umožňujú dosiahnuť cieľ rýchlejšie a efektívnejšie. Táto funkcia monitoruje aktuálnu dopravnú situáciu prakticky v reálnom čase a počíta alternatívne trasy. Systém miestneho varovania pred nebezpečenstvom je ďalšou funkciou, ktorá vás upozorní na nepriaznivé podmienky na cestách alebo na nehody.
K produktu
BMW radu 3 Sedan, Connected Music

Connected Music.

Vypočujte si svoju obľúbenú hudbu kdekoľvek práve ste. Klasiku na diaľnici, jazz počas špičky a pop, keď plachtíte krajinou. Cez priamo zabudovanú SIM kartu vo vašom vozidle môžete s funkciou Connected Music počúvať až 30 miliónov skladieb, ktoré vám ponúkajú BMW hudobní partneri Deezer a Napster.
K produktu
BMW radu 3 Sedan, Connected Package Professional

Connected Package Professional.

Concierge Service, Remote Services, Integrácia smartfónu pre Apple aj Android, In-Car Experiences alebo BMW Maps a Connected Navigation? Získajte ich všetky! Balík výbavy BMW Connected Package Professional vám prinesie tieto aj ďalšie služby BMW ConnectedDrive.
K produktu
BMW radu 3 Sedan, príprava pre Apple CarPlay®

Príprava pre Apple CarPlay®.

Nechcete sa vo svojom BMW vzdať funkcií vášho iPhonu a používať ho ako inokedy? S prípravou pre Apple CarPlay® máte bezkáblový prístup k telefónu, k aplikáciám iMessage, WhatsApp, TuneIn, Spotify a Apple Music. Pomocou hlasového tlačidla na volante môžete využiť Apple hlasový asistent Siri.
K produktu
BMW radu 3 Sedan, aktualizácia máp

Aktualizácia máp.

S aktualizáciou máp sú nepresné informácie o trase minulosťou, pretože existujú dva spôsoby, ako aktualizovať mapové informácie vo vašom navigačnom systéme. Automatické aktualizácie máp pracujú bezdrôtovo vo vašej aktuálnej domovskej krajine. Na druhej strane, aktualizácie máp cez USB umožňujú manuálne sťahovanie údajov pre celý región. To znamená, že pri cestách do zahraničia môžete mať vždy najnovšie mapové údaje.
K produktu

Objavte viac BMW služieb mobility podľa kategórií.

Spotreba paliva a emisie CO₂.

 • * K dispozícii od 07/2019. Údaje sú predbežné.

  BMW 330i Sedan:
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 6,1-5,8
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 139-132

  BMW M340i xDrive Sedan(2):
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,5
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 172

  Hodnoty, ktoré sú označené symbolom (2), sú predbežné.

  Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2 a spotreby elektrickej energie boli stanovené na základe predpísaného postupu merania VO (EÚ) 715/2007, vo verzii platnej k termínu typového schválenia vozidla. Hodnoty sa vzťahujú na vozidlo so základnou výbavou vo verzii vyrobenej pre nemecký trh a uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje doplnkovú výbavu a rôzne rozmery diskov kolies a pneumatík, ktoré sú pre daný model k dispozícii.

  Ďalšie informácie o oficiálnej spotrebe paliva a oficiálnych špecifických emisiách CO2 pre nové osobné automobily nájdete v smernici „New Passenger Vehicle Fuel and Energy Consumption and CO2 Emission Guidelines“, ktorá je dostupná bezplatne na všetkých predajných miestach a na adrese „DAT Deutschland Automobil Treuhand GmbH, Helmut-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Nemecko a na https://www.dat.de/co2.

  Hodnoty už vychádzajú z novej smernice WLTP a sú prevedené späť do hodnôt ekvivalentných pre normu NEDC, aby bolo možné porovnanie medzi vozidlami. S ohľadom na dane z vozidiel alebo iné poplatky súvisiace (okrem iného aj) s emisiami CO2, sa hodnoty CO2 môžu líšiť od tu uvedených hodnôt.