SOCHA V POHYBE.

Dizajn BMW radu 6 Gran Turismo.

SOCHA V POHYBE.

Dizajn BMW radu 6 Gran Turismo.

SOCHA V POHYBE.Dizajn BMW radu 6 Gran Turismo.

So svojimi čistými kontúrami je moderný dizajn BMW radu 6 Gran Turismo ozajstnou pastvou pre oči. Za jeho harmonickou štylistikou je ukrytá komfortná koncepcia, ktorá prináša luxus aj funkčnosť. Jeho cieľom je splniť tie najvyššie očakávania: Je to ideálny spoločník na cesty, ktorý kombinuje eleganciu so športovosťou.

BMW 640i xDrive Gran Turismo(1):
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,7–8,2
Emisie CO2 v g/km (kombinované): 177–187


 

Zistiť viac

SEBAVEDOMÁ CHARIZMA.

Adaptívne LED predné svetlomety svojím štíhlym dizajnom a unikátnym tvarom svetelných tubusov vytvárajú dojem mimoriadne širokých predných partií BMW radu 6 Gran Turismo. Ploché zadné svetlá v tvare písmena L sa prezentujú trojrozmernou štylistikou svietiacich LED prvkov, pre dynamickejšie vizuálne zakončenie vozidla.

Viac o koncepcii osvetlenia.

PROSTREDIE PRÍJEMNÝCH POCITOV.

Atmosféra v BMW radu 6 Gran Turismo je potešením pre zmysly. Ambientné osvetlenie v jedenástich voliteľných dizajnoch vám ponúka svetelnú náladu pre každú vašu cestu. O svieži vzduch sa stará balík Ambient Air. A veľká panoramatická sklenená strecha s plochou takmer jedného štvorcového metra k tomu pridá mimoriadne silný pocit otvoreného priestoru pre členov posádky.

ORIGINÁLNE BMW PRÍSLUŠENSTVO.

Či už na víkendový výlet alebo pre veľkolepé cestovanie v štýle Gran Tour, ponuka Originálneho BMW príslušenstva obsahuje správne riešenie pre každú požiadavku – a unikátnu paletu produktov pre individuálne vybavenie BMW radu 6 Gran Turismo.

JAZDNÁ DYNAMIKA A EFEKTIVITA.

Spotreba paliva a emisie CO₂.

  • Tu uvedené hodnoty spotreby paliva a emisií CO2 boli stanovené na základe smernice EC 715/2007, vo verzii platnej k termínu schválenia vozidla. Hodnoty sa vzťahujú na vozidlá so štandardnou výbavou vo verzii, vyrobenej pre trh v Nemecku. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje doplnkovú výbavu a rozličné rozmery diskov kolies a pneumatík.

    (1) Tieto hodnoty platili do 15.4.2018. Prosím overte si dostupnosť u vášho predajcu BMW.

    Hodnoty vozidiel označených indexom (3) už vychádzajú z novej smernice WLTP, sú však prevedené späť do hodnôt ekvivalentných pre normu NEDC, aby bolo možné porovnanie medzi vozidlami. [S ohľadom na tieto vozidlá, pre dane z vozidiel alebo iné poplatky, súvisiace (okrem iného aj) s emisiami CO2, sa hodnoty CO2 môžu od tu uvedených líšiť, v závislosti od zákonov na jednotlivých národných trhoch.]

    Hodnoty efektivity CO2 boli stanovené podľa smernice EC 1999/94 a podľa smernice Pkw-EnVKV a vychádzajú z hodnôt spotreby paliva a emisií CO2, stanovených podľa testovacieho cyklu NEDC.

    Ďalšie informácie o oficiálnej spotrebe paliva, elektrickej energie a oficiálnych špecifických emisiách CO2 pre nové osobné automobily získate zo smernice „New Passenger Vehicle Fuel and Energy Consumption and CO2 Emission Guidelines ", dostupnej bezplatne na všetkých predajných miestach a na adrese "DAT Deutschland Automobil Treuhand GmbH, Helmut-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Deutschland alebo na adrese http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html.