SOCHA V POHYBE.

Dizajn BMW radu 6 Gran Turismo.

SOCHA V POHYBE.

Dizajn BMW radu 6 Gran Turismo.

SOCHA V POHYBE.Dizajn BMW radu 6 Gran Turismo.

BMW radu 6 Gran Turismo upúta unikátnou estetikou, ako aj veľkoryso dimenzovaným luxusným interiérom. Jeho špičkové jazdné vlastnosti sú zárukou športovej dynamiky – a maximálneho komfortu jazdy aj na dlhé trate. Toto vozidlo hovorí expresívnym jazykom o modernom dizajne a radosti z cestovania v štýle Gran Tour.

 

BMW 640i xDrive Gran Turismo:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,7–8,2
Emisie CO2 v g/km (kombinované): 177–187

Read more

SEBAVEDOMÁ CHARIZMA.

Adaptívne LED predné svetlomety svojím štíhlym dizajnom a unikátnym tvarom svetelných tubusov vytvárajú dojem mimoriadne širokých predných partií BMW radu 6 Gran Turismo. Ploché zadné svetlá v tvare písmena L sa prezentujú trojrozmernou štylistikou svietiacich LED prvkov, pre dynamickejšie vizuálne zakončenie vozidla.

Viac o koncepcii osvetlenia.

PROSTREDIE PRÍJEMNÝCH POCITOV.

Atmosféra v BMW radu 6 Gran Turismo je potešením pre zmysly. Ambientné osvetlenie v jedenástich voliteľných dizajnoch vám ponúka svetelnú náladu pre každú vašu cestu. O svieži vzduch sa stará balík Ambient Air. A veľká panoramatická sklenená strecha s plochou takmer jedného štvorcového metra k tomu pridá mimoriadne silný pocit otvoreného priestoru pre členov posádky.

ORIGINÁLNE BMW PRÍSLUŠENSTVO.

Či už na víkendový výlet alebo pre veľkolepé cestovanie v štýle Gran Tour, ponuka Originálneho BMW príslušenstva obsahuje správne riešenie pre každú požiadavku – a unikátnu paletu produktov pre individuálne vybavenie BMW radu 6 Gran Turismo.

JAZDNÁ DYNAMIKA A EFEKTIVITA.

Spotreba paliva a emisie CO₂.

  • Údaje o spotrebe paliva a emisiách CO2 závisia od použitého rozmeru diskov kolies a pneumatík. Hodnoty spotreby boli stanovené v súlade s jazdným cyklom ECE.

    Ďalšie informácie o oficiálnej spotrebe paliva, elektrickej energie a oficiálnych špecifických emisiách CO2 pre nové osobné automobily získate zo smernice "'New Passenger Vehicle Fuel and Energy Consumption and CO2 Emission Guidelines ", dostupnej bezplatne na všetkých predajných miestach a na adrese "DAT Deutschland Automobil Treuhand GmbH, Helmut-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Deutschland, alebo na internete: http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html.