SOCHA V POHYBE.

Dizajn BMW radu 6 Gran Turismo.

SOCHA V POHYBE.Dizajn BMW radu 6 Gran Turismo.

So svojimi čistými kontúrami je moderný dizajn BMW radu 6 Gran Turismo ozajstnou pastvou pre oči. Za jeho harmonickou štylistikou je ukrytá komfortná koncepcia, ktorá prináša luxus aj funkčnosť. Jeho cieľom je splniť tie najvyššie očakávania: Je to ideálny spoločník na cesty, ktorý kombinuje eleganciu so športovosťou.

BMW 640i xDrive Gran Turismo:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 9,4–10,5
Emisie CO2 v g/km (kombinované): 214–238 

Zistiť viac

* Zobrazený model sa môže líšiť od aktuálneho modelu.

Zistiť viac

SEBAVEDOMÁ CHARIZMA.

Adaptívne LED predné svetlomety svojím štíhlym dizajnom a unikátnym tvarom svetelných tubusov vytvárajú dojem mimoriadne širokých predných partií BMW radu 6 Gran Turismo. Ploché zadné svetlá v tvare písmena L sa prezentujú trojrozmernou štylistikou svietiacich LED prvkov, pre dynamickejšie vizuálne zakončenie vozidla.

Viac o koncepcii osvetlenia.

PROSTREDIE PRÍJEMNÝCH POCITOV.

Atmosféra v BMW radu 6 Gran Turismo je potešením pre zmysly. Ambientné osvetlenie v jedenástich voliteľných dizajnoch vám ponúka svetelnú náladu pre každú vašu cestu. O svieži vzduch sa stará balík Ambient Air. A veľká panoramatická sklenená strecha s plochou takmer jedného štvorcového metra k tomu pridá mimoriadne silný pocit otvoreného priestoru pre členov posádky.

ORIGINÁLNE BMW PRÍSLUŠENSTVO.

Či už na víkendový výlet alebo pre veľkolepé cestovanie v štýle Gran Tour, ponuka Originálneho BMW príslušenstva obsahuje správne riešenie pre každú požiadavku – a unikátnu paletu produktov pre individuálne vybavenie BMW radu 6 Gran Turismo.

JAZDNÁ DYNAMIKA A EFEKTIVITA.

Spotreba paliva a emisie CO₂.

  • Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie.