KEĎ JE CIEĽOM CESTA.

Jazdné vlastnosti BMW radu 6 Gran Turismo.

KEĎ JE CIEĽOM CESTA.

Jazdné vlastnosti BMW radu 6 Gran Turismo.

KEĎ JE CIEĽOM CESTA.Jazdné vlastnosti BMW radu 6 Gran Turismo.

Pripravené na každú cestu: BMW radu 6 Gran Turismo je majstrom automobilovej všestrannosti. Vysoko efektívne motory kombinuje s inteligentnou aerodynamikou a odľahčenými konštrukčnými prvkami, s cieľom priniesť zážitok z čistej dynamiky. Zároveň sa pomocou inovatívnych podvozkových technológií, ako je Executive Drive, postará o špičkový komfort v každej situácii. Bez ohľadu na to, aké sú vaše plány, BMW radu 6 Gran Turismo je vždy tým správnym spoločníkom.


BMW 640i xDrive Gran Turismo:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,7–8,2
Emisie CO2 v g/km (kombinované): 177–187

Read more

ŠTÝLOVÝ SPOLOČNÍK.

Komfort cestovania v BMW radu 6 Gran Turismo.

ŠTÝLOVÝ SPOLOČNÍK.

Komfort cestovania v BMW radu 6 Gran Turismo.

Kombinácia estetiky, priestrannosti a komfortu pasuje BMW radu 6 Gran Turismo na priekopníka štýlového cestovania na dlhé trasy. Aktívnymi podvozkovými technológiami plne využíva potenciál špičkových jazdných vlastností – pre pozoruhodnú agilitu pri každej rýchlosti.

Read more

PRAMEŇ SILY.

Motory BMW radu 6 Gran Turismo.

PRAMEŇ SILY.

Motory BMW radu 6 Gran Turismo.

Motory BMW radu 6 Gran Turismo sú pozoruhodne výkonnými strojovňami a zdrojom čistej radosti z jazdy. Vďaka špičkovým technológiám poskytujú mimoriadny potenciál ťahu, spojený s vysokou ochotou ísť do otáčok a príkladnou kultúrou chodu. Inovatívne systémy z programu BMW EfficientDynamics zároveň garantujú špičkovú hospodárnosť spotreby a ekologicky nízke emisie CO2.

Read more

Prehľad technických údajov

NAJKRAJŠIA FORMA AERODYNAMIKY.

NAJKRAJŠIA FORMA AERODYNAMIKY.

Siluetu BMW radu 6 Gran Turismo charakterizuje športová elegancia, viditeľná na prvý pohľad vďaka špeciálnej aerodynamike, ktorá prispieva aj k jazdným vlastnostiam, akustike a efektivite. Medzi aerodynamickými prvkami sa nachádza aj aktívny zadný spojler, ktorý sa automaticky vysúva pri rýchlosti nad 110 km/h. Výsledkom je citeľne zvýšený prítlak, teda zlepšená trakcia, na zadnej náprave.

Read more

BMW EFFICIENT LIGHTWEIGHT.

BMW EfficientLightweight predstavuje inteligentnú odľahčenú konštrukciu, ktorá podstatne prispieva ku zvýšeniu jazdnej dynamiky a efektivity. Zníženie hmotnosti predstavuje základ pre najlepšie možné jazdné výkony a exemplárnu efektivitu. Hmotnostne optimalizované materiály, napríklad vysokopevnostná oceľ, hliník alebo horčík, sa strategicky aplikujú na konštrukciu konkrétnych komponentov.

BMW EFFICIENT DYNAMICS.

BMW EFFICIENT DYNAMICS.

Nižšia spotreba paliva, viac radosti z jazdy: BMW EfficientDynamics predstavuje stratégiu na minimalizáciu spotreby aj emisií CO2, zároveň však na zvýšenie jazdnej dynamiky a pôžitkov. Jej funkčný balík obsahuje systémy pohonu, manažment energie a celkovú koncepciu vozidla.

Read more

KONEKTIVITA A ASISTENCIA VODIČA.

Spotreba paliva a emisie CO₂.

  • Údaje o spotrebe paliva a emisiách CO2 závisia od použitého rozmeru diskov kolies a pneumatík. Hodnoty spotreby boli stanovené v súlade s jazdným cyklom ECE.

    Ďalšie informácie o oficiálnej spotrebe paliva, elektrickej energie a oficiálnych špecifických emisiách CO2 pre nové osobné automobily získate zo smernice "'New Passenger Vehicle Fuel and Energy Consumption and CO2 Emission Guidelines ", dostupnej bezplatne na všetkých predajných miestach a na adrese "DAT Deutschland Automobil Treuhand GmbH, Helmut-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Deutschland, alebo na internete: http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html.