KEĎ JE CIEĽOM CESTA.

Jazdné vlastnosti BMW radu 6 Gran Turismo.

KEĎ JE CIEĽOM CESTA.

Jazdné vlastnosti BMW radu 6 Gran Turismo.

KEĎ JE CIEĽOM CESTA.Jazdné vlastnosti BMW radu 6 Gran Turismo.

Pripravené na každú cestu: BMW radu 6 Gran Turismo je majstrom automobilovej všestrannosti. Vysoko efektívne motory kombinuje s inteligentnou aerodynamikou a odľahčenými konštrukčnými prvkami, s cieľom priniesť zážitok z čistej dynamiky. Zároveň sa pomocou inovatívnych podvozkových technológií, ako je Executive Drive, postará o špičkový komfort v každej situácii. Bez ohľadu na to, aké sú vaše plány, BMW radu 6 Gran Turismo je vždy tým správnym spoločníkom.

BMW 640i xDrive Gran Turismo(1):
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,7–8,2
Emisie CO2 v g/km (kombinované): 177–187


Zistiť viac

ŠTÝLOVÝ SPOLOČNÍK.

Komfort cestovania v BMW radu 6 Gran Turismo.

ŠTÝLOVÝ SPOLOČNÍK.

Komfort cestovania v BMW radu 6 Gran Turismo.

Kombinácia estetiky, priestrannosti a komfortu pasuje BMW radu 6 Gran Turismo na priekopníka štýlového cestovania na dlhé trasy. Aktívnymi podvozkovými technológiami plne využíva potenciál špičkových jazdných vlastností – pre pozoruhodnú agilitu pri každej rýchlosti.

Zistiť viac

PRAMEŇ SILY.

Motory BMW radu 6 Gran Turismo.

PRAMEŇ SILY.

Motory BMW radu 6 Gran Turismo.

Motory BMW radu 6 Gran Turismo sú pozoruhodne výkonnými strojovňami a zdrojom čistej radosti z jazdy. Vďaka špičkovým technológiám poskytujú mimoriadny potenciál ťahu, spojený s vysokou ochotou ísť do otáčok a príkladnou kultúrou chodu. Inovatívne systémy z programu BMW EfficientDynamics zároveň garantujú špičkovú hospodárnosť spotreby a ekologicky nízke emisie CO2.

Zistiť viac

Prehľad technických údajov

NAJKRAJŠIA FORMA AERODYNAMIKY.

NAJKRAJŠIA FORMA AERODYNAMIKY.

Siluetu BMW radu 6 Gran Turismo charakterizuje športová elegancia, viditeľná na prvý pohľad vďaka špeciálnej aerodynamike, ktorá prispieva aj k jazdným vlastnostiam, akustike a efektivite. Medzi aerodynamickými prvkami sa nachádza aj aktívny zadný spojler, ktorý sa automaticky vysúva pri rýchlosti nad 110 km/h. Výsledkom je citeľne zvýšený prítlak, teda zlepšená trakcia, na zadnej náprave.

Zistiť viac

BMW EFFICIENT LIGHTWEIGHT.

BMW EfficientLightweight predstavuje inteligentnú odľahčenú konštrukciu, ktorá podstatne prispieva ku zvýšeniu jazdnej dynamiky a efektivity. Zníženie hmotnosti predstavuje základ pre najlepšie možné jazdné výkony a exemplárnu efektivitu. Hmotnostne optimalizované materiály, napríklad vysokopevnostná oceľ, hliník alebo horčík, sa strategicky aplikujú na konštrukciu konkrétnych komponentov.

BMW EFFICIENT DYNAMICS.

BMW EFFICIENT DYNAMICS.

Nižšia spotreba paliva, viac radosti z jazdy: BMW EfficientDynamics predstavuje stratégiu na minimalizáciu spotreby aj emisií CO2, zároveň však na zvýšenie jazdnej dynamiky a pôžitkov. Jej funkčný balík obsahuje systémy pohonu, manažment energie a celkovú koncepciu vozidla.

Zistiť viac

KONEKTIVITA A ASISTENCIA VODIČA.

Spotreba paliva a emisie CO₂.

  • Tu uvedené hodnoty spotreby paliva a emisií CO2 boli stanovené na základe smernice EC 715/2007, vo verzii platnej k termínu schválenia vozidla. Hodnoty sa vzťahujú na vozidlá so štandardnou výbavou vo verzii, vyrobenej pre trh v Nemecku. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje doplnkovú výbavu a rozličné rozmery diskov kolies a pneumatík.

    (1) Tieto hodnoty platili do 15.4.2018. Prosím overte si dostupnosť u vášho predajcu BMW.

    Hodnoty vozidiel označených indexom (3) už vychádzajú z novej smernice WLTP, sú však prevedené späť do hodnôt ekvivalentných pre normu NEDC, aby bolo možné porovnanie medzi vozidlami. [S ohľadom na tieto vozidlá, pre dane z vozidiel alebo iné poplatky, súvisiace (okrem iného aj) s emisiami CO2, sa hodnoty CO2 môžu od tu uvedených líšiť, v závislosti od zákonov na jednotlivých národných trhoch.]

    Hodnoty efektivity CO2 boli stanovené podľa smernice EC 1999/94 a podľa smernice Pkw-EnVKV a vychádzajú z hodnôt spotreby paliva a emisií CO2, stanovených podľa testovacieho cyklu NEDC.

    Ďalšie informácie o oficiálnej spotrebe paliva, elektrickej energie a oficiálnych špecifických emisiách CO2 pre nové osobné automobily získate zo smernice „New Passenger Vehicle Fuel and Energy Consumption and CO2 Emission Guidelines ", dostupnej bezplatne na všetkých predajných miestach a na adrese "DAT Deutschland Automobil Treuhand GmbH, Helmut-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Deutschland alebo na adrese http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html.