SVET PLNÝ PRÍLEŽITOSTÍ.

Digital Services a asistenčné systémy vodiča.

SVET PLNÝ PRÍLEŽITOSTÍ.

Digital Services a asistenčné systémy vodiča.

SVET PLNÝ PRÍLEŽITOSTÍ.Digital Services a asistenčné systémy vodiča.

Spoľahliví pomocníci na cestách: BMW ConnectedDrive ponúka množstvo inteligentných služieb a produktov, ktoré ešte výraznejšie zvýšia komfort a bezpečnosť vášho cestovania v BMW radu 6 Gran Turismo. BMW Personal CoPilot umožňuje obzvlášť pohodový a bezstresový štýl jazdy. Postráži premávku a za každých okolností podporí vodiča inovatívnymi komfortnými a asistenčnými systémami.

BMW 640i xDrive Gran Turismo:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 9,4–10,5
Emisie CO2 v g/km (kombinované): 214–238

Zistiť viac

BMW PERSONAL COPILOT.

Inteligentné asistenčné systémy vodiča od BMW.

BMW PERSONAL COPILOT.

Inteligentné asistenčné systémy vodiča od BMW.

Všetko pred očami: Výbava Driving Assistant Plus zo súboru BMW Personal CoPilot vám poskytuje spoľahlivého osobného pomocníka na cesty. Balík inteligentných asistenčných systémov vás podporí v monotónnych a neprehľadných dopravných situáciách, zvýši vašu bezpečnosť a komfort vo vašom BMW radu 6 Gran Turismo.

Zistiť viac

RADOSŤ Z PARKOVANIA.

Parkovanie dostáva úplne novú dimenziu kvality vďaka inteligentným asistenčným systémom vodiča, obsiahnutým v súbore BMW Personal CoPilot, ako aj vďaka digitálnym službám od BMW ConnectedDrive. Zabudnite na časovo náročné hľadanie voľného parkovacieho miesta, príliš tesné priestory a náročné manévrovanie do úzkych garáží. Všetky tieto úlohy za vás v budúcnosti prevezme BMW.

Zjednodušené nájdenie parkovacieho miesta.

 • Parkovací asistent Plus vrátane 3D Surround View

  Balík výbavy Parkovací asistent Plus zjednodušuje parkovanie a manévrovanie s vozidlom. Obsahuje systém Surround View s funkciami Top View, Remote 3D View, PDC a Parkovací asistent s lineárnym navádzaním, ktorý dokáže vozidlo zaparkovať priečne aj pozdĺžne, plne automaticky. Systém počas jazdy nízkou rýchlosťou okolo zaparkovaných vozidiel premeriava potenciálne voľné miesta. *

  * Presné informácie o dostupnosti týchto služieb a rozsahu ich funkčnosti na slovenskom trhu vám poskytne váš miestny autorizovaný predajca BMW.

 • On-Street Parking Information

  On-Street Parking Information zobrazí vodičovi pravdepodobnosť výskytu voľných parkovacích miest na ulici v navigačnom systéme BMW vo vybraných veľkých mestách. Miera pravdepodobnosti je znázornená vyznačením konkrétnych zón rozličnými farbami. Tmavo modrá znamená vysokú pravdepodobnosť a svetlo modrá nízku pravdepodobnosť nájdenia voľného miesta.*

  * Presné informácie o dostupnosti týchto služieb a rozsahu ich funkčnosti na slovenskom trhu vám poskytne váš miestny autorizovaný predajca BMW.

 • Diaľkovo ovládané parkovanie

  Funkcia Diaľkovo ovládané parkovanie umožňuje vodičovi pohodlne vystúpiť z vozidla, pomocou diaľkového ovládania ho prednou časťou zaparkovať do tesnej garáže alebo na úzke miesto a následne s ním aj vycúvať von. Diaľkovým ovládačom na aktivovanie parkovania z priestoru mimo vozidla je kľúč BMW Display Key.

BMW CONNECTED.

Prepojte sa s vaším BMW. Aplikácia BMW Connected je vaším digitálnym asistentom osobnej mobility, ktorý sa postará o vaše potreby pred jazdou aj počas nej. Získajte prístup k vozidlu cez váš smartfón, hodinky smart watch alebo Amazon Echo, odosielajte ciele do navigačného systému alebo si nechajte pripomenúť stretnutia, aby ste na ne dorazili včas.

 • Remote 3D View

  Remote 3D View umožní vidieť okolie zaparkovaného vozidla na diaľku, pomocou smartfónu. Funkcia sa dá aktivovať cez aplikáciu BMW Connected (pre iOS). Zároveň umožní používateľovi na diaľku skontrolovať priestor okolo vozidla v 3D zobrazení. *

  * Presné informácie o dostupnosti týchto služieb a rozsahu ich funkčnosti na slovenskom trhu vám poskytne váš miestny autorizovaný predajca BMW.

 • BMW Connected Onboard

  Aký je môj nasledujúci cieľ cesty? Aká je na trase premávka? Aké je na mieste počasie? Všetky tieto informácie vám zobrazí aplikácia BMW Connected cez Connected Onboard. Je to vaše individualizované riadiace centrum vo vozidle, ktoré vám umožní ovládať funkcie ako napríklad Share Live Trip Status a Control My Home.

CONNECTED DRIVE SERVICES.

BMW radu 6 Gran Turismo ponúka veľký výber užitočných služieb združených do výbavy ConnectedDrive Services. Inteligentné technológie a funkcie spájajú vodiča s vozidlom a okolitým svetom a poskytujú mu cennú podporu počas cesty, pre ešte vyššiu bezpečnosť.

 • Concierge Service

  Bude zajtra v Ríme slnečno? Kedy mám odlet a kde je najlepšia reštaurácia v meste? Concierge Service vám pomôže pri cestovaní a podporí každú vašu požiadavku, na povel tlačidla, individuálne, osobne a rýchlo. Kdekoľvek ste, čokoľvek potrebujete.

 • Microsoft Office 365

  Pracujte produktívne už cestou do práce. Vďaka dokonalej integrácii Microsoft Office 365 vo vozidle je k dispozícii možnosť neustále synchronizovať e-maily, kontakty a položky v kalendári s inými koncovými zariadeniami a pracovať na nich priamo – dokonca aj bez smartfónu. Zároveň máte možnosť zúčastňovať sa konferenčných hovorov Skype for Business, ku ktorým sa automaticky pripojíte jediným kliknutím. Predpokladom využitia tejto služby je platný účet Microsoft Office 365, vrátane služby Exchange Online.

 • WiFi hotspot

  Zúčastňujte sa konferenčných video hovorov na tablete alebo si pozrite poslednú epizódu vášho obľúbeného seriálu na smartfóne. WiFi hotspot vás pripojí na internet s rýchlosťou LTE (ak je k dispozícii) cez SIM kartu inštalovanú vo vozidle. Vy a vaši pasažieri môžete surfovať na webe až s desiatimi zariadeniami.

 • Mobilná kompatibilita s bezdrôtovým nabíjaním

  Mobilná kompatibilita vrátane bezdrôtového nabíjania obsahuje bezdrôtový nabíjací port a dodatočné USB porty. Strešná anténa zlepšuje príjem mobilného signálu. Súčasne môžu byť cez Bluetooth pripojené dva mobilné telefóny a jeden audio prehrávač. Súčasťou výbavy je aj Bluetooth Office a technická príprava na WiFi hotspot. *

  * Presné informácie o dostupnosti týchto služieb a rozsahu ich funkčnosti na slovenskom trhu vám poskytne váš miestny autorizovaný predajca BMW. 

 • Kľúč Display Key

  Kľúč BMW Display Key zobrazí rozličné informácie o stave vozidla a umožní ovládať vybrané funkcie pomocou integrovaného dotykového displeja. Pomocou kľúča takto používateľ získa napríklad prístup k aktivácii nezávislého kúrenia.

 • BMW Head-Up displej

  Plnofarebný BMW Head-Up displej premieta pre jazdu relevantné informácie priamo do zorného poľa vodiča, čo mu umožní lepšie sa sústrediť na riadenie vozidla. Zobrazia sa informácie ako napríklad rýchlosť jazdy, navigačné pokyny, údaje od systému Speed Limit Info s indikáciou zákazu predbiehania, zoznamy položiek telefónneho adresára či zábavného systému, ako aj informácie a upozornenia od rozličných asistenčných systémov vodiča.

Spotreba paliva a emisie CO₂.

 • Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie.