NEOMYLNE VÝNIMOČNÉ.

Úplne prvé BMW radu 6 Gran Turismo.

NEOMYLNE VÝNIMOČNÉ.Úplne prvé BMW radu 6 Gran Turismo.

Výkon v kW (k) pri ot/min (BMW 640i xDrive Gran Turismo)

250 (340)/5500–6500

Krútiaci moment (Nm) pri ot/min (BMW 640i xDrive Gran Turismo)

450/1380–5200

Zrýchlenie 0-100 km/h v sek. (BMW 640i xDrive Gran Turismo)

5,3

BMW radu 6 Gran Turismo upúta unikátnou estetikou, ako aj veľkoryso dimenzovaným luxusným interiérom. Jeho špičkové jazdné vlastnosti sú zárukou športovej dynamiky – a maximálneho komfortu jazdy aj na dlhé trate. Toto vozidlo hovorí expresívnym jazykom o modernom dizajne a radosti z cestovania v štýle Gran Tour.

BMW 640i xDrive Gran Turismo:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 9,4–10,5
Emisie CO2 v g/km (kombinované): 214–238

„BMW radu 6 Gran Turismo je určené pre náročných zákazníkov, ktorí si cenia individualitu, estetiku a výnimočný komfort jazdy.“
ADRIAN VAN HOOYDONK, RIADITEĽ DIZAJNU BMW GROUP

DOKONALÁ FORMA.

Exteriér BMW radu 6 Gran Turismo.

DOKONALÁ FORMA.

Exteriér BMW radu 6 Gran Turismo.

Skulpturálne formy a predĺžená silueta udeľujú BMW radu 6 Gran Turismo impozantný zjav. Pevne modelované povrchy a jemne splývajúca línia strechy vyžarujú eleganciu a športovosť zároveň. Markantné zadné partie vizuálne podčiarkujú dynamiku tejto výnimočnej koncepcie vozidla.

Zistiť viac

ŠTÝLOVÝ SPOLOČNÍK.

Komfort cestovania v BMW radu 6 Gran Turismo.

ŠTÝLOVÝ SPOLOČNÍK.

Komfort cestovania v BMW radu 6 Gran Turismo.

Kombinácia estetiky, priestrannosti a komfortu pasuje BMW radu 6 Gran Turismo na priekopníka štýlového cestovania na dlhé trasy. Aktívnymi podvozkovými technológiami plne využíva potenciál špičkových jazdných vlastností – pre pozoruhodnú agilitu pri každej rýchlosti.

Zistiť viac
„BMW radu 6 Gran Turismo je demonštráciou modernej alternatívnej koncepcie vozidla.“
MICHAEL MARKEFKA, RIADITEĽ EXTERIÉROVÉHO DIZAJNU AUTOMOBILOV BMW

BMW PERSONAL COPILOT.

Inteligentné asistenčné systémy vodiča od BMW.

BMW PERSONAL COPILOT.

Inteligentné asistenčné systémy vodiča od BMW.

Všetko pred očami: Výbava Driving Assistant Plus zo súboru BMW Personal CoPilot vám poskytuje spoľahlivého osobného pomocníka na cesty. Balík inteligentných asistenčných systémov vás podporí v monotónnych a neprehľadných dopravných situáciách, zvýši vašu bezpečnosť a komfort vo vašom BMW radu 6 Gran Turismo.

Zistiť viac

Spotreba paliva a emisie CO₂.

  • Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie.