NEOMYLNE VÝNIMOČNÉ.

Úplne prvé BMW radu 6 Gran Turismo.

NEOMYLNE VÝNIMOČNÉ.

Úplne prvé BMW radu 6 Gran Turismo.

NEOMYLNE VÝNIMOČNÉ.Úplne prvé BMW radu 6 Gran Turismo.

Výkon v kW (k) pri ot/min (BMW 640i xDrive Gran Turismo)

250 (340)/5500–6500

Krútiaci moment (Nm) pri ot/min (BMW 640i xDrive Gran Turismo)

450/1380–5200

Zrýchlenie 0-100 km/h v sek. (BMW 640i xDrive Gran Turismo)

5,3

BMW radu 6 Gran Turismo upúta unikátnou estetikou, ako aj veľkoryso dimenzovaným luxusným interiérom. Jeho špičkové jazdné vlastnosti sú zárukou športovej dynamiky – a maximálneho komfortu jazdy aj na dlhé trate. Toto vozidlo hovorí expresívnym jazykom o modernom dizajne a radosti z cestovania v štýle Gran Tour.

BMW 640i xDrive Gran Turismo(1):
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,7–8,2
Emisie CO2 v g/km (kombinované): 177–187

„BMW radu 6 Gran Turismo je určené pre náročných zákazníkov, ktorí si cenia individualitu, estetiku a výnimočný komfort jazdy.“
ADRIAN VAN HOOYDONK, RIADITEĽ DIZAJNU BMW GROUP

DOKONALÁ FORMA.

Exteriér BMW radu 6 Gran Turismo.

DOKONALÁ FORMA.

Exteriér BMW radu 6 Gran Turismo.

Skulpturálne formy a predĺžená silueta udeľujú BMW radu 6 Gran Turismo impozantný zjav. Pevne modelované povrchy a jemne splývajúca línia strechy vyžarujú eleganciu a športovosť zároveň. Markantné zadné partie vizuálne podčiarkujú dynamiku tejto výnimočnej koncepcie vozidla.

Zistiť viac

ŠTÝLOVÝ SPOLOČNÍK.

Komfort cestovania v BMW radu 6 Gran Turismo.

ŠTÝLOVÝ SPOLOČNÍK.

Komfort cestovania v BMW radu 6 Gran Turismo.

Kombinácia estetiky, priestrannosti a komfortu pasuje BMW radu 6 Gran Turismo na priekopníka štýlového cestovania na dlhé trasy. Aktívnymi podvozkovými technológiami plne využíva potenciál špičkových jazdných vlastností – pre pozoruhodnú agilitu pri každej rýchlosti.

Zistiť viac
„BMW radu 6 Gran Turismo je demonštráciou modernej alternatívnej koncepcie vozidla.“
MICHAEL MARKEFKA, RIADITEĽ EXTERIÉROVÉHO DIZAJNU AUTOMOBILOV BMW

BMW PERSONAL COPILOT.

Inteligentné asistenčné systémy vodiča od BMW.

BMW PERSONAL COPILOT.

Inteligentné asistenčné systémy vodiča od BMW.

Všetko pred očami: Výbava Driving Assistant Plus zo súboru BMW Personal CoPilot vám poskytuje spoľahlivého osobného pomocníka na cesty. Balík inteligentných asistenčných systémov vás podporí v monotónnych a neprehľadných dopravných situáciách, zvýši vašu bezpečnosť a komfort vo vašom BMW radu 6 Gran Turismo.

Zistiť viac

Spotreba paliva a emisie CO₂.

  • Tu uvedené hodnoty spotreby paliva a emisií CO2 boli stanovené na základe smernice EC 715/2007, vo verzii platnej k termínu schválenia vozidla. Hodnoty sa vzťahujú na vozidlá so štandardnou výbavou vo verzii, vyrobenej pre trh v Nemecku. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje doplnkovú výbavu a rozličné rozmery diskov kolies a pneumatík.

    (1) Tieto hodnoty platili do 15.4.2018. Prosím overte si dostupnosť u vášho predajcu BMW.

    Hodnoty vozidiel označených indexom (3) už vychádzajú z novej smernice WLTP, sú však prevedené späť do hodnôt ekvivalentných pre normu NEDC, aby bolo možné porovnanie medzi vozidlami. [S ohľadom na tieto vozidlá, pre dane z vozidiel alebo iné poplatky, súvisiace (okrem iného aj) s emisiami CO2, sa hodnoty CO2 môžu od tu uvedených líšiť, v závislosti od zákonov na jednotlivých národných trhoch.]

    Hodnoty efektivity CO2 boli stanovené podľa smernice EC 1999/94 a podľa smernice Pkw-EnVKV a vychádzajú z hodnôt spotreby paliva a emisií CO2, stanovených podľa testovacieho cyklu NEDC.

    Ďalšie informácie o oficiálnej spotrebe paliva, elektrickej energie a oficiálnych špecifických emisiách CO2 pre nové osobné automobily získate zo smernice „New Passenger Vehicle Fuel and Energy Consumption and CO2 Emission Guidelines ", dostupnej bezplatne na všetkých predajných miestach a na adrese "DAT Deutschland Automobil Treuhand GmbH, Helmut-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Deutschland alebo na adrese http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html.