Úplne nové BMW radu 7 predstavuje mimoriadnu prestíž, maximálny výkon a jedinečný komfort. Jeho sebavedomie podčiarkuje pôsobivá predná časť s charakteristickou mriežkou chladiča. Na bočných stranách zvýrazňujú jeho osobitý charakter Air Breather. Interiér s rozšíreným stehovaním a vysoko kvalitnými interiérovými lištami ponúka mimoriadne luxusné prostredie.

BMW radu 7 rozširuje radosť z jazdy a bezpečnosť pomocou digitálnych a automatizovaných funkcií a asistentov. BMW Personal CoPilot kombinuje viaceré asistenčné systémy, ktoré pomáhajú vodičovi v rôznych situáciách a niektoré úlohy vykonávajú namiesto vodiča. S funkciou BMW Live Cockpit Professional, vrátane operačného systému Operating System 7.0, je ovládanie ešte jednoduchšie a intuitívnejšie.

Okrem 6-valcového motora BMW TwinPower Turbo alebo výkonného 8-valcového benzínového motora, BMW radu 7 Sedan s plug-in hybridmi BMW 745e/Le kombinuje pôsobivý výkon radového 6-valcového motora BMW TwinPower Turbo s efektivitou najnovšej generácie vysokonapäťovej batérie.

Zistiť viac