Sila. Kontrola. Komfort. Vďaka svojmu unikátnemu dizajnu, výnimočnej agilite a pozoruhodným motorom rozhýbe BMW radu 8 Coupé nielen otáčkomer, ale aj návaly adrenalínu. Luxusný športový automobil s mnohými exkluzívnymi pretekárskymi prvkami je dokonalou fúziou špičkovej kvality a maximálnej dynamiky.


BMW radu 8 Cabrio: športový automobil luxusnej triedy vozidiel BMW a priekopník nového štýlu slobody. Vozidlo zdokonalené do najmenšieho detailu, ktoré demonštruje svoj dynamický potenciál s neuveriteľnou eleganciou. Jeho dizajn je silný a estetický, jeho pohon je mimoriadne výkonný a obdivuhodne agilný. Toto vozidlo prepisuje definíciu luxusného športového automobilu vysoko emotívnym spôsobom. Absolútny komfort spája s technologickou inováciou a ambicióznu športovosť transformuje na neobmedzenú radosť z jazdy.

BMW radu 8 Gran Coupé je úchvatný štvordverový športový automobil so štedrým pocitom priestoru. Jeho štýl je založený na úplne novom dizajnovom jazyku pre luxusné športové vozidlá, ktorý odhaľuje nespútanú silu a pôsobivú agilitu. BMW radu 8 Gran Coupé dodržiava tento nekompromisne športový sľub každým metrom asfaltu svojimi temperamentnými motormi. Na všetkých štyroch sedadlách – v neodolateľne exkluzívnom a zároveň pôsobivo športovom prostredí.

Zistiť viac