BMW M240i xDrive Coupé G42 2021 metalíza Black Sapphire predobočný pohľad jazdný Shop The Look
Cena54.300 €
Výkon motora374 k (275 kW)
Motor a typ palivaBenzín

THE 2

BMW M240i xDrive Coupé G42 2021 metalíza Black Sapphire predobočný pohľad jazdný

NOVÉ BMW M240i xDRIVE COUPÉ.

Cena54.300 €
Výkon motora374 k (275 kW)
Motor a typ palivaBenzín
THE 2NOVÉ BMW M240i xDRIVE COUPÉ.

Radikálne športové. Revolučné a nezávislé. BMW M240i xDrive Coupé prostredníctvom svojej dych vyrážajúcej a temperamentnej agility produkuje nevídanú jazdnú dynamiku. Predovšetkým je však čisto a jednoducho zábavné. Pri akcelerácii, prejazdoch zákrut alebo šprintoch po rovinkách letí jeho otáčkomer do výšin rovnako svižne ako váš pulz a hladiny adrenalínu. Jeho progresívna trojpriestorová karoséria zároveň zvýrazňuje nekompromisne športové ambície z každého aspektu a prezentuje BMW M240i xDrive Coupé v najlepšom možnom svetle.

BMW M240i xDrive Coupé:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 8,1 − 8,8 l 
Emisie CO₂ v g/km (kombinované): 185 − 200 g/km

 

Zistiť viac

DYNAMIKA BMW M240i xDRIVE COUPÉ.

Pohonná jednotka, podvozok a jazdné výkony.

BMW M240i xDRIVE COUPÉ.

Vzrušujúca jazdná dynamika a agilita s plnou udržateľnosťou pre každodenné využitie.
 • Radový benzínový 6-valec M TwinPower Turbo s výkonom 374 koní
 • M Sport podvozok, M Sport diferenciál a M Sport brzdy
 • Inteligentný pohon všetkých kolies BMW xDrive
 • 275 kW (374 k), 500 Nm, 0–100 km/h za 4,3 sekundy
BMW M240i xDrive Coupé G42 2021 metalíza Black Sapphire predobočný pohľad

Skontaktujte sa s nami a doprajte si radosť z vášho vysnívaného BMW.

BMW M240i xDRIVE COUPÉ – TO NAJLEPŠIE.

Jazdná dynamika a prvky dizajnu BMW M240i xDrive Coupé.

Vzrušujúca dynamika s dych vyrážajúcim výzorom: Radový benzínový šesťvalec M TwinPower Turbo s výkonom 374 koní (275 kW) a ďalšie športovo dimenzované prvky, napríklad Adaptívny M podvozok, M Sport diferenciál alebo Variabilné športové riadenie, pasujú BMW M240i xDrive Coupé na preborníka v oblasti sily a agility, s extrémne precíznou ovládateľnosťou. Vysoké športové ambície ešte viac zvýrazňuje M aerodynamický balík a M technologický balík. Atletický vzhľad kompletizujú M špecifické dizajnové prvky v spracovaní Cerium Grey a exkluzívne detaily interiéru.
BMW M240i xDrive Coupé G42 2021 metalíza Black Sapphire zadobočný pohľad jazdný
BMW M240i xDrive Coupé G42 2021 radový benzínový 6-valec BMW M TwinPower Turbo detailný pohľad

Radový benzínový 6-valec M TwinPower Turbo.

Špičkový atlét, ktorý prináša čistú radosť z jazdy: Radový benzínový 6-valec M TwinPower Turbo disponuje mimoriadnym ťahom a výrazným charakteristickým M zvukom. Je vybavený technológiami Double-VANOS, Valvetronic, High Precision Injection a TwinScroll turbodúchadlom, vďaka ktorým generuje pozoruhodný výkon.
Variabilné športové riadenie Adaptívny M podvozok BMW M240i xDrive Coupé G42 2021

Adaptívny M podvozok a Variabilné športové riadenie.

Adaptívny M podvozok sa kedykoľvek dokáže elektronicky prispôsobiť podmienkam na ceste aj vodičskému štýlu. Zároveň máte k dispozícii možnosť meniť charakter podvozka pomocou ovládača jazdného zážitku, s preferenciou na komfortnú alebo športovú jazdu s výrazne agilnejším handlingom. Variabilné športové riadenie vrátane systému Servotronic sa postará o priame a agilné reakcie na pokyny volantom pri optimálnej námahe potrebnej na jeho ovládanie. Prevodový pomer riadenia sa mení v závislosti od uhla natočenia volantu. Vďaka tomu sa zlepšuje handling pri dynamickej jazde a zároveň sa znižuje námaha nutná na točenie volantom pri parkovaní a manévrovaní.
BMW M240i xDrive Coupé G42 2021 BMW podvozok M Sport diferenciál

M Sport diferenciál.

M Sport diferenciál optimalizuje trakciu a jazdnú stabilitu pri rýchlej jazde v zákrutách, pri akcelerácii zo zákrut, pri zmene jazdného pruhu alebo na rozličných povrchoch cesty. Trakcia sa optimalizuje pomocou elektronicky ovládaného zariadenia, ktoré redukuje rozdiel v otáčkach ľavého a pravého zadného kolesa.
BMW M240i xDrive Coupé G42 2021 metalíza Black Sapphire bočný pohľad prevodovka Steptronic Sport

Prevodovka Steptronic Sport.

8-stupňová prevodovka Steptronic Sport ponúka mimoriadne dynamické radenie. V automatickom aj manuálnom režime, voliacou pákou aj pádlami na volante – pre komfort na cestách, ale aj pre mimoriadne dynamickú jazdu. V režime SPORT PLUS a s voliacou pákou v ľavej pozícii S/M sa radenie prispôsobí maximalizácii jazdných výkonov.
BMW M240i xDrive Coupé G42 2021 M Sport brzdy metalíza Blue detailný pohľad

M Sport brzdy.

M Sport brzdy sú vybavené štvorpiestikovými pevnými strmeňmi vpredu a jednopiestikovými plávajúcimi strmeňmi vzadu s metalickým lakovaním Blue a označením M, ako aj väčšími kotúčmi, pre garanciu vysokého brzdného výkonu. Sú prispôsobené extrémne dynamickému potenciálu vášho BMW a umožňujú dosiahnuť mimoriadne športový štýl jazdy s excelentným brzdením na mokrom povrchu.
BMW M240i xDrive Coupé G42 2021 metalíza Black Sapphire predný dizajn

Predný dizajn.

Predná časť BMW M240i xDrive Coupé je ultimatívnou demonštráciou športovosti, ale aj nezávislosti: Prelis na kapote hovorí sám za seba. Expresívne obličky s rámom v spracovaní Cerium Grey majú novátorské klapky, ktoré sa otvárajú alebo zatvárajú podľa reálnej potreby prísunu vzduchu. Špecifické predné svetlomety sú odkazom na legendárne kupé ikony BMW, ako bolo napríklad BMW 2002, zatiaľ čo M špecifický predný nástavec – ako súčasť štandardného M aerodynamického balíka – svojimi ostro tvarovanými trojuholníkovými krajnými vzduchovými vstupmi v spracovaní Cerium Grey podčiarkuje pozoruhodnú dynamiku tohto M automobilu.
BMW M240i xDrive Coupé G42 2021 metalíza Black Sapphire zadný dizajn

Zadný dizajn.

Zadné partie BMW M240i xDrive Coupé pôsobia extrémne atleticky. Kompaktné zadné svetlá s pozíciou až celkom na krajoch zvýrazňujú široký postoj, zatiaľ čo štandardný zadný spojler vo farbe karosérie zlepšuje jazdné vlastnosti optimalizovaním aerodynamiky, spolu so zvýraznením vizuálnej športovosti. K tomuto efektu prispieva aj M špecifický zadný nástavec, ktorý upúta pozornosť nápadným difúzorom vo vysokolesklom čiernom spracovaní, so špecifickou šesťuholníkovou vložkou. Celkový dynamický dojem kompletizujú koncovky výfuku voľného tvaru v spracovaní Cerium Grey.
BMW M240i xDrive Coupé G42 2021 metalíza Black Sapphire bočný pohľad

Bočný dizajn.

Bočný pohľad na BMW M240i xDrive Coupé odhaľuje radikálnu siluetu, typickú pre športové kupé. Agilné trojpriestorové usporiadanie s predĺženou prednou kapotou, krátkymi prevismi a dozadu posunutou kabínou pre posádku vytvára extrémne dynamický dojem. Sekcia vertikálne orientovaných obličiek, naklonená smerom dopredu a známa ako „žraločí nos“, pridá bočnému dizajnu ešte viac vizuálnej dynamiky. M kryty vonkajších zrkadiel v spracovaní Cerium Grey a precízne línie bokov tiahnúce sa od predných po zadné svetlá, zvýrazňujú športové ambície vozidla.
BMW M240i xDrive Coupé G42 2021 M Sport sedadlá

M Sport sedadlá.

M Sport predné sedadlá nastaviteľné viacerými smermi, so škrupinovým tvarom a čiastočne integrovanými opierkami hlavy, poskytujú vynikajúcu bočnú oporu pre vás a vášho predného spolujazdca. Okrem iného je možné regulovať aj šírku ich operadla. Ich špeciálny dizajn s čiernym logom M je optimálnym doplnkom športových schopností vozidla.
BMW M240i xDrive Coupé G42 2021 M kožený volant

M kožený volant.

M kožený volant s multifunkčnými tlačidlami, logom M a integrovaným čelným airbagom vodiča má trojramenný dizajn. Jeho veniec je potiahnutý kožou Walknappa Black s čiernym prešívaním a vybavený opierkami na palce, pre priamy a športový pocit z riadenia.
BMW M240i xDrive Coupé G42 2021 M interiérové lišty panely dverí detailný pohľad

M interiérové lišty.

Osvetlené M interiérové lišty unikátne prezentujú M farby v interiéri, ktorému je súdené pritiahnuť všetky pohľady. Panely dverí, osvetlené v M farbách, zvýrazňujú exkluzívny športový charakter vozidla, zatiaľ čo efekt zoslabovania umocňuje dynamiku, ktorou je známe najsilnejšie písmeno na svete.

KOKPIT VODIČA A TECHNOLÓGIE.

Koncepcia ovládania, digitálne služby a asistenčné systémy vodiča v BMW M240i xDrive Coupé.

Extrémne koncentrovaný s nekompromisne dobrou konektivitou: Kokpit orientovaný na vodiča vás v BMW M240i xDrive Coupé obklopí špičkovou technológiou. Vychutnajte si inteligentné asistenčné systémy vodiča počas jazdy aj parkovania alebo komunikujte so svojím BMW pomocou systému BMW Intelligent Personal Assistant. Navyše, k dispozícii sú mnohé prvky konektivity a digitálne služby, ktoré vám poskytnú ideálne pripojenie k vášmu BMW a ku svetu – pre modernú mobilitu najvyššej možnej úrovne.
BMW M240i xDrive Coupé G42 2021 BMW Live Cockpit Professional

BMW Live Cockpit Professional.

BMW Live Cockpit Professional s navigačnou funkciou obsahuje dve vysoko kvalitné zobrazovacie jednotky, vrátane 10,25-palcového displeja systému iDrive s dotykovým ovládaním a plne digitálneho 12,3-palcového prístrojového displeja. BMW Operating System 7 sa riadi aj pomocou ovládača iDrive Touch Controller.
BMW M240i xDrive Coupé G42 2021 BMW Intelligent Personal Assistant

BMW Intelligent Personal Assistant.

Nebolo by skvelé, keby sa vaše BMW správalo ako váš osobný expert na vozidlo? Komunikujte so svojím vozidlom pomocou systému BMW Intelligent Personal Assistant. Využívajte hlasové povely na ovládanie rozličných funkcií vozidla. Nechajte si vysvetliť všetko o vozidle, čo vám pomôže ešte lepšie spoznať vaše BMW.
BMW M240i xDrive Coupé G42 2021 Driving Assistant

Driving Assistant.

Balík bezpečnostnej výbavy Driving Assistant obsahuje Kolízne varovanie s funkciou brzdenia, Speed Limit Assist, vrátane Speed Limit Info s indikáciou zákazu predbiehania a náhľadom, ako aj Zadný varovný systém pred premávkou zboku. Balík funkcií kompletizujú Varovný systém opustenia jazdného pruhu, Varovný systém zmeny jazdného pruhu s aktívnym návratom, ako ja Zadné kolízne varovanie.
BMW M240i xDrive Coupé G42 2021 Parkovací asistent Plus

Parkovací asistent Plus.

Parkovací asistent Plus zjednodušuje parkovanie a manévrovanie s vozidlom. Obsahuje okrem iného Surround View s funkciami Top View, Panorama View, ako aj pomoc pri priečnom parkovaní, funkciu núdzového brzdenia, funkciu Active PDC, Parkovací asistent s pozdĺžnym a priečnym navádzaním a Asistent cúvania.
BMW M240i xDrive Coupé G42 2021 Integrácia smartfónu

Integrácia smartfónu.

Prečo by ste sa mali vzdať funkcií svojho smartfónu vo vašom BMW, keď ich tam môžete využívať ako zvyčajne? Integrácia smartfónu umožní vášmu vozidlu podporovať Apple CarPlay® a Android Auto® pomocou jeho bezdrôtového spojenia s vozidlom. Vďaka tomu môžete komfortne využívať známe funkcie a rozličné aplikácie aj vo vozidle.
BMW M240i xDrive Coupé G42 2021 Remote Software Upgrade

Remote Software Upgrade.

Vždy najnovšia verzia softvéru na palube. Remote Software Upgrade sa postará o to, aby bolo vaše BMW vždy ako nové. Stačí stiahnuť aktualizácie cez aplikáciu My BMW alebo cez SIM kartu zabudovanú vo vozidle a nainštalovať ich. Takýmto spôsobom sa dajú aktivovať aj ďalšie dostupné funkcie vo vašom vozidle.

TECHNICKÉ ÚDAJE M AUTOMOBILU BMW RADU 2 COUPÉ.

BMW M240i xDRIVE COUPÉ.

Výkon v kW (k) pri ot/min:

275 (374)/5500–6500
Krútiaci moment v Nm pri ot/min:

500/1900–5000
Zrýchlenie 0–100 km/h v sek:

4,3

Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná):

8,1 − 8,8 l 

BMW M240i xDrive Coupé G42 2021 metalíza Black Sapphire
BMW kolesá a pneumatiky – detailný pohľad na EU štítky

BMW KOLESÁ A PNEUMATIKY.

Pneumatiky pre naše vozidlá podrobujeme prísnym testom, ktoré zahŕňajú až do 50 kritérií, čiže podstatne viac, než predpisuje celoeurópsky platné zákonné označovanie pneumatík štítkami. Tu nájdete všetky informácie o vlastnostiach pneumatík, použitých na vozidlách BMW.

M PERFORMANCE DIELY A ORIGINÁLNE BMW PRÍSLUŠENSTVO PRE M AUTOMOBIL BMW RADU 2 COUPÉ.

BMW M240i xDrive Coupé ponúka dynamické jazdné pôžitky a množstvo športovej výbavy. Pre vaše špeciálne potreby má k dispozícii Originálne BMW príslušenstvo. Ponúkame bohatý výber individuálnych doplnkov a extra prvkov, dokonalo zladených s týmto výnimočným športovým automobilom po stránke kvality, dizajnu aj výkonu, so zárukou maximálnej pridanej hodnoty – nech už máte na mysli čokoľvek.

M Performance obličky karbónové BMW radu 2 Coupé G42 2021

M Performance obličky, karbónové.

Ukážte svoj štýl: Rám M Performance obličiek je vyrobený z vysoko kvalitného prémiového karbónu. Pre obzvlášť športový, elegantný a individuálny výzor.
Ísť na produkt
M Performance zadný spojler karbónový BMW radu 2 Coupé G42 2021

M Performance zadný spojler, karbónový.

M Performance karbónový zadný spojler zvýrazňuje prémiovú kvalitu aj dynamický vzhľad vozidla a garantuje optimalizovanú aerodynamiku.
Ísť na produkt
M Performance difúzor karbónový BMW radu 2 Coupé G42 2021

M Performance difúzor, karbónový.

M Performance difúzor z karbónu poskytuje modernejší výzor – a športový vzhľad vozidla ešte viac zvýrazňuje.
Ísť na produkt
20-palcové M Performance kované disky Y-spoke 795 M Jet Black matné BMW radu 2 Coupé G42 2021

20-palcové M Performance kované disky Y-spoke style 795 M Jet Black matné.

20-palcové M Performance kované disky Y-spoke style 795 M Jet Black matné. Sada kompletných letných kolies so systémom sledovania tlaku v pneumatikách a runflat pneumatikami.
Ísť na produkt
M Performance volant BMW radu 2 Coupé G42 2021

M Performance volant.

Rukolapné fakty: Vďaka vencu potiahnutému Alcantarou sa volant obzvlášť príjemne a pevne drží pre športovejší pocit z reakcií riadenia.
Ísť na produkt
M Performance poťah operadla Alcantara/Carbon Fiber Dry BMW radu 2 Coupé G42 2021

M Performance poťah operadla Alcantara/Carbon Fiber Dry.

M Performance operadlo vyrobené z karbónu s otvoreným pórom a Alcantary dodá vášmu sedadlu vysoko kvalitný športový vzhľad.
Ísť na produkt
BMW strešný box 320 Black/Titanium Silver BMW radu 2 Coupé G42 2021

BMW strešný box 320 Black/Titanium Silver.

Strešný box Black/Titanium Silver je zamykateľný, prístupný z oboch strán, má úložný objem 320 litrov a je kompatibilný so všetkými systémami strešných nosičov BMW.
Ísť na produkt
BMW zadný nosič na bicykle Pro 2.0 BMW radu 2 Coupé G42 2021

BMW zadný nosič na bicykle Pro 2.0.

Ľahký a pevný BMW zadný nosič na bicykle Pro 2.0 pre dva klasické alebo elektrické bicykle. Maximálne prípustné zaťaženie 60 kg, možnosť kompaktného zloženia.
Ísť na produkt
BMW koberčeky do každého počasia predné BMW radu 2 Coupé G42 2021

BMW koberčeky do každého počasia predné.

Dokonalo rozmerovo pasujúce a odolné BMW koberčeky do každého počasia chránia predný priestor pre nohy pred vlhkosťou a znečistením. V čiernej farbe, s ozdobou z nehrdzavejúcej ocele.
Ísť na produkt
BMW rohož do batožinového priestoru BMW radu 2 Coupé G42 2021

BMW rohož do batožinového priestoru.

Čierne koberčeky, s dokonalo presným rozmerom, na ochranu pred vlhkosťou a znečistením.
Ísť na produkt
19-palcový M Performance disk z ľahkej zliatiny Y-spoke 898 M Frozen Gunmetal Grey BMW radu 2 Coupé G42 2021

19-palcové M Performance disky z ľahkej zliatiny Y-spoke style 898 M Frozen Gunmetal Grey.

19-palcové M Performance disky z ľahkej zliatiny Y-spoke style 898 M Frozen Gunmetal Grey. Sada kompletných letných kolies so systémom sledovania tlaku v pneumatikách.
Ísť na produkt
BMW Advanced Car Eye 2.0 BMW radu 2 Coupé G42 2021

BMW Advanced Car Eye 2.

V prípade narušenia vysoko citlivá full-HD kamera automaticky nahrá situáciu pred vozidlom aj za ním.
Ísť na produkt
BMW radu 2 Coupé G42 2021 metalíza Thundernight predobočný pohľad statický pred skladiskom

BMW RADU 2 COUPÉ.

BMW radu 2 Coupé inšpiruje svojou temperamentnou dynamikou vrátane pohonu všetkých štyroch kolies a moderným komfortom vysoko kvalitného interiéru.

CENY, ÚVER A LÍZING PRE M AUTOMOBIL BMW RADU 2 COUPÉ.

BMW FINANCIAL SERVICES PRE BMW M240i xDRIVE COUPÉ.

BMW radu 2 Coupé G42 2021 metalíza Thundernight bočný pohľad statický pred skladiskom

Na mieru šité produkty financovania od BMW Financial Services vás privedú do cieľa rýchlo a flexibilne. Či už úver alebo lízing, každá z našich ponúk je individuálne prispôsobená vašim potrebám a želaniam. Zistite viac o atraktívnych možnostiach úveru alebo o výhodných ponukách lízingu pre vaše BMW M240i xDrive Coupé.

SERVIS A ASISTENČNÉ SLUŽBY PRE BMW M240i xDRIVE COUPÉ.

Pracovník servisu BMW pomáha zákazníkovi

MÁTE ZÁUJEM O OSOBNÚ KONZULTÁCIU?

Ak máte otázky, požadujete ďalšie informácie, alebo si prajete špecifické ponuky na BMW M240i xDrive Coupé, prosím kontaktujte BMW partnera vo vašej oblasti. Náš odborný BMW servisný personál vám ochotne poskytne individuálne poradenstvo telefonicky, ale aj priamo na mieste.

Skontaktujte sa s nami a doprajte si radosť z vášho vysnívaného BMW.

BMW SERVICE INCLUSIVE PRE BMW M240i xDRIVE COUPÉ.

Pracovník servisu BMW zdraví zákazníka

#whateverhappens. Všestranne bezstarostná jazda: Tento balík vám ponúka 100-percentnú transparentnosť a jednoduché plánovanie na vami vybraný časový alebo kilometrový rozsah.

 • Kontrola vozidla v súlade so smernicami BMW
 • Servis mikrofiltrov
 • Servis brzdovej kvapaliny

Spotreba paliva a emisie CO2 BMW M240i xDrive Coupé.

BMW M240i xDrive Coupé:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 8,1 − 8,8 l 
Emisie CO₂ v g/km (kombinované): 185 − 200 g/km


Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.

Zistiť viac

Spotreba paliva a emisie CO₂ BMW M240i xDrive Coupé.

 • BMW M240i xDrive Coupé:
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): –
  Emisie CO₂ v g/km (kombinované): –

  Hodnoty spotreby paliva, emisií CO₂, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO₂, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.