BMW M235i xDrive Gran Coupé F44 2020 Black Sapphire metalíza predobočný pohľad
M235i xDrive Gran Coupé
Shop The Look
Cena55.300 €
Spotreba paliva, kombinovaná7,1–7,8 l/100 km
Motor a typ palivaBenzín

THE 2

BMW M

BMW M235i xDRIVE GRAN COUPÉ.

Cena55.300 €
Spotreba paliva, kombinovaná7,1–7,8 l/100 km
Motor a typ palivaBenzín
THE 2BMW M235i xDRIVE GRAN COUPÉ.

Extrovertná športovosť BMW M235i xDrive Gran Coupé dominuje pri pohľade z každej strany, vďaka svalnatým bokom, jemne splývajúcej streche a robustným zadným partiám. Dokonalo zladené komponenty jazdnej dynamiky a extrémne výkonný motor pomáhajú tomuto vrcholovému športovcovi stanoviť nové meradlá vo svojom segmente. Interiéru dominujú exkluzívne M detaily a špičkové technológie, ako napríklad systém hlasového ovládania Intelligent Personal Assistant. Pre nové ciele – a pre žiadne obmedzenia.

Zistiť viac

THE 2 Gran Coupé.

DIZAJN EXTERIÉRU A INTERIÉRU BMW M235i xDRIVE GRAN COUPÉ.

Vnútri športové, zvonku atletické: BMW M235i xDrive Gran Coupé prezentuje nekompromisnú dynamiku každým svojím detailom. Neprehliadnuteľný je M aerodynamický balík ako aj exkluzívne M detaily vo farbe Cerium Grey. Špecifické prvky ako napríklad BMW obličky so sieťovým dizajnom, voľný tvar koncoviek výfuku alebo M zadný spojler dopĺňajú svalnatý tvar a kontúry športového kupé, zatiaľ čo výbava ako napríklad M Sport sedadlá alebo M pedále dovádzajú interiér k maximálnej dynamickej dokonalosti.
BMW obličky so sieťovým dizajnom BMW M235i xDrive Gran Coupé F44 metalíza Black Sapphire detailný pohľad

BMW obličky so sieťovým dizajnom.

BMW obličky so sieťovým dizajnom vo farbe Cerium Grey a prepracovaným dizajnom vnútornej mriežky. Táto štruktúra, inšpirovaná pretekmi, dodáva hĺbku a hodnotu prednej časti a vytvára vysoko kvalitný a dynamický akcent v detailoch.
M aerodynamický balík BMW M235i xDrive Gran Coupé F44 Black Sapphire metalíza predný pohľad

M aerodynamický balík.

M aerodynamický balík s M špecifickým predným nástavcom, bočnými prahovými nástavcami a zadným nástavcom je vizuálnym signálom čistej dynamiky. Časti komponentov majú farbu karosérie a dopĺňajú ich prvky v metalíze Dark Shadow. Na BMW M235i sú vložky vyhotovené vo vysokolesklom čiernom spracovaní.
M zadný spojler BMW M235i xDrive Gran Coupé F44 Black Sapphire metalíza zadný pohľad

M zadný spojler.

M zadný spojler zvýrazňuje atletickú siluetu vozidla a redukuje neželaný aerodynamický vztlak. Vytváraním prítlaku na zadnej náprave zvyšuje smerovú stabilitu jazdy.
M špecifický výfukový systém BMW M235i xDrive Gran Coupé F44 Black Sapphire metalíza zadný pohľad

M špecifický výfukový systém.

Vďaka svojmu minimálnemu protitlaku podporuje M špecifický výfukový systém na oboch stranách mohutný výkon motora. Jeho výrazný zvuk sa dá ovládať pomocou integrovaného mechanizmu výfukového ventilu a zdôrazňuje športovú príťažlivosť vozidla. Koncovky výfuku v úprave Cerium Grey sú výrazným vizuálnym prvkom.
M Sport sedadlá BMW M235i xDrive Gran Coupé F44 interiér

M Sport sedadlá.

M Sport sedadlá s integrovanými opierkami hlavy ponúkajú vodičovi a prednému spolujazdcovi vynikajúcu bočnú oporu vďaka výrazným bočniciam sedákov aj operadiel.

M bezpečnostné pásy BMW M235i xDrive Gran Coupé F44 interiér

M bezpečnostné pásy.

M bezpečnostné pásy s napínačom a obmedzovačom ťahu sa prezentujú exkluzívnym tkaným dizajnom v klasických M farbách a zvýrazňujú vysokú kvalitu športovo ladeného interiéru.
M kožený volant BMW M235i xDrive Gran Coupé F44 kokpit

M kožený volant.

M kožený volant s multifunkčnými tlačidlami, logom M a integrovaným čelným airbagom vodiča má trojramenný dizajn. Jeho veniec je potiahnutý kožou Walknappa Black s čiernym prešívaním a vybavený opierkami na palce, pre priamy a športový pocit z riadenia.
Interiérové lišty Illuminated Brooklyn BMW M235i xDrive Gran Coupé F44 interiér

Interiérové lišty Illuminated Brooklyn.

Interiérové lišty Illuminated Brooklyn so zvýraznením Triangle na prístrojovej doske a obložení dverí dodávajú interiéru progresívnu atmosféru s vysokou hodnotou. Trblietavý vzor diskrétne podsvietených líšt vytvára atraktívnu a príjemnú atmosféru vo vozidle.

JAZDNÁ DYNAMIKA BMW M235i xDRIVE GRAN COUPÉ.

M Sport riadenie, 8-stupňová prevodovka Steptronic a M Sport podvozok radia BMW M235i xDrive Gran Coupé do rýchleho jazdného pruhu v jeho segmente. V kombinácii s extrémne silným a vysoko efektívnym benzínovým 4-valcovým motorom TwinPower Turbo sa vyčleňuje z davu a poľahky predvádza sebaistotu, na každej trase.
M Sport podvozok BMW M235i xDrive Gran Coupé F44

M Sport podvozok.

M Sport podvozok znižuje vozidlo približne o 10 mm. Je vybavený pružinami s nižším zdvihom a tvrdšími tlmičmi aj stabilizátormi. Výsledkom sú ešte priamejšie reakcie podvozka, vhodné pre mimoriadne dynamickú jazdu.
M Sport brzdy BMW M235i xDrive Gran Coupé F44 Black Sapphire metalíza

M Sport brzdy.

M Sport brzdy sú vybavené štvorpiestikovými pevnými strmeňmi vpredu a jednopiestikovými plávajúcimi strmeňmi vzadu s modrým lakovaním a logom M, ako aj väčšími kotúčmi, pre garanciu vysokého brzdného výkonu.
Benzínový 4-valec M TwinPower Turbo BMW M235i xDrive Gran Coupé F44

BMW M235i xDrive.

Špičkový atlét, ktorý vám poskytne čistú radosť z jazdy: 4-valcový benzínový motor M TwinPower Turbo v BMW M135i je mimoriadne výkonný, pretože je vybavený novými piestami, väčším turbodúchadlom, optimalizovaným vedením nasávaného vzduchu, vysoko výkonným chladiacim balíkom a klapkovým výfukovým systémom M.
M Sport riadenie BMW M235i xDrive Gran Coupé F44 kokpit

M Sport riadenie.

M Sport riadenie so systémom Servotronic sa postará o priame a agilné reakcie na pokyny volantom pri optimálnej námahe potrebnej na jeho ovládanie. Vaše vozidlo vďaka tomu reaguje presnejšie a poskytuje obzvlášť dynamický pocit z riadenia, predovšetkým na kľukatých cestách.
Balík M Performance BMW M235i xDrive Gran Coupé F44 Black Sapphire metalíza bočný pohľad

BALÍK M PERFORMANCE.

Balík M Performance zvyšuje športový potenciál vozidla a zabezpečuje maximálny výkon pri zrýchlení. Nižšia hmotnosť navyše výrazne zvyšuje jazdnú dynamiku. Výrazné dizajnové prvky v čiernej farbe a 18“ M odľahčené kované disky kolies zviditeľňujú balík M Performance zvonku.

ASISTENČNÉ SYSTÉMY A FUNKCIE KOMFORTU V BMW M235i xDRIVE GRAN COUPÉ.

BMW M235i xDrive Gran Coupé je technicky progresívne až do najmenšieho detailu. Inovatívne asistenčné systémy vodiča, ako je napríklad Asistent cúvania, vás podporia počas jazdy, zatiaľ čo BMW Intelligent Personal Assistant povýši komunikáciu vodiča a vozidla na vyššiu úroveň a Digital Key vám poskytne viac komfortu vďaka tomu, že umožní zamykanie a odomykanie dverí vozidla smartfónom.
Bezpečnostný balík Driving Assistant BMW M235i xDrive Gran Coupé F44 interiér

Driving Assistant.

Balík bezpečnostnej výbavy Driving Assistant obsahuje kamerové kolízne varovanie s funkciou brzdenia, Speed Limit Assist, vrátane Speed Limit Info s indikáciou zákazu predbiehania a náhľadom, ako aj Varovný systém opustenia jazdného pruhu. K tomu sa pridávajú radarové systémy: Zadný varovný systém pred premávkou zboku, Varovný systém zmeny jazdného pruhu a Zadný predkolízny systém.
Parkovací asistent BMW M235i xDrive Gran Coupé F44 interiér

Parkovací asistent.

Parkovací asistent zjednodušuje parkovanie. Cúvacia kamera poskytne lepší pohľad na oblasť za vozidlom. Funkcia Active PDC zvýši ochranu pred poškodením vozidla pri parkovaní. Parkovací asistent zaparkuje vozidlo automaticky, na pozdĺžne aj priečne parkovacie miesta a dokáže tiež vyviezť vozidlo z pozdĺžneho parkovacieho miesta. Asistent cúvania pomáha vodičovi pri jazde na spiatočku, napríklad v úzkych priestoroch.
Aktívny systém udržiavania rýchlosti s funkciou Stop & Go BMW M235i xDrive Gran Coupé F44

Aktívny systém udržiavania rýchlosti.

Aktívny systém udržiavania rýchlosti s funkciou Stop & Go automaticky udržiava v rozsahu rýchlosti od 30 do 160 km/h predvolený odstup od predchádzajúceho vozidla, vrátane zastavovania a rozbiehania v kolóne. Speed Limit Assist umožňuje prevziať rýchlostný limit do systému udržiavania rýchlosti. Varovanie pred kolíziou spredu s funkciou brzdenia reaguje aj na stojace vozidlá, chodcov a cyklistov.
BMW Live Cockpit Professional BMW M235i Gran Coupé F44 interiér

BMW Live Cockpit Professional.

BMW Live Cockpit Professional s navigačnou funkciou obsahuje dve vysoko kvalitné zobrazovacie jednotky, vrátane 10,25-palcového displeja systému iDrive s dotykovým ovládaním a plne digitálneho 10,25-palcového prístrojového displeja. BMW Operating System 7 sa riadi aj pomocou ovládača iDrive Touch Controller.
BMW Intelligent Personal Assistant BMW M235i Gran Coupé F44 interiér

BMW Intelligent Personal Assistant.

„Hey BMW, I'm hungry." Váš BMW Intelligent Personal Assistant nájde najbližšiu reštauráciu a okamžite k nej naplánuje trasu. Dokáže však toho ešte oveľa viac. BMW Intelligent Personal Assistant vám pomôže aj s funkciami vozidla. A prehľadne vysvetlí užitočné prvky. Pomôže vám jednoducho a intuitívne ovládať vaše BMW.

Remote Software Upgrade BMW M235i Gran Coupé F44 interiér

Remote Software Upgrade.

Takto sa vaše BMW udržiava v aktuálnom stave. Aktualizácie Remote Software Upgrade sa dajú stiahnuť cez aplikáciu My BMW alebo vo vozidle a potom nainštalovať.

Integrácia smartfónu BMW M235i xDrive Gran Coupé F44

Integrácia smartfónu.

Prečo by ste sa mali vzdať funkcií svojho smartfónu vo vašom BMW, keď ich tam môžete využívať ako zvyčajne? Integrácia smartfónu prepojí váš smartfón bezdrôtovo s vaším vozidlom cez Apple CarPlay alebo Android Auto. To vám umožní komfortne využívať jeho funkcie a rozličné aplikácie priamo cez iDrive displej vozidla.

M automobily BMW radu 2 F44 Digital Key

BMW Digital Key.

BMW Digital Key premení váš kompatibilný smartfón* na kľúč od vozidla. Pre odomknutie stačí pridržať smartfón pri kľučke dverí a pred naštartovaním vášho BMW položiť smartfón na jeho odkladacie miesto. Okrem toho môžete poslať Digital Key až piatim ďalším osobám a napríklad im obmedziť maximálnu rýchlosť, čo je ideálne pre vodičov nováčikov.

 

*BMW Digital Key je kompatibilný iba s vybranými smartfónmi. Zoznam kompatibilných smartfónov nájdete na adrese bmw.com/digitalkey. Použitie BMW Digital Key si vyžaduje výbavu Teleservices.

TECHNICKÉ ÚDAJE BMW M235i xDRIVE GRAN COUPÉ.

BMW M235i xDrive.

Výkon v kW (k):

225 (306)

Zrýchlenie 0–100 km/h v sek:

4,8*

Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná):

7,2 - 7,8

Emisie CO₂ v g/km (kombinované):

162 - 175

BMW M235i xDrive Gran Coupé F44 Black Sapphire metalíza zadobočný pohľad jazdný

CENY, ÚVER A LÍZING PRE BMW M235i xDrive GRAN COUPÉ.

BMW FINANCIAL SERVICES PRE BMW M235i xDRIVE GRAN COUPÉ.

BMW M235i xDrive Gran Coupé F44 metalíza Snapper Rocks Blue bočný pohľad so ženou

Dosiahnite svoj cieľ rýchlo a flexibilne s na mieru šitými produktmi financovania od BMW Financial Services. Či už úver alebo lízing, každá z našich ponúk je individuálne prispôsobená vašim potrebám a želaniam. Zistite viac o atraktívnych možnostiach úveru alebo o výhodných ponukách lízingu pre vaše BMW M235i xDrive Gran Coupé.

BMW SERVICES.

SERVIS A ASISTENČNÉ SLUŽBY PRE BMW M235i xDRIVE GRAN COUPÉ.

BMW Service Inclusive

BMW Service Inclusive.

#whateverhappens: Všestranná a bezstarostná jazda pre elektrické vozidlá: Tento balík vám ponúka plnú transparentnosť a jednoduché plánovanie. Sami si zvolíte dĺžku 4 alebo 6 rokov – prípadne 3 roky ak máte vozidlo na lízing. Obsah servisného balíka:
 • Servis kontroly vozidla
 • Servis mikrofiltrov
 • Servis brzdovej kvapaliny
Zistite viac o BMW Service Inclusive
BMW Teleservices

BMW Teleservices.

Inovatívne služby Teleservices od BMW ConnectedDrive pre váš automobil BMW vám pomôžu zbaviť sa starostí: Keď je nutná údržba, alebo keď sa objaví porucha, poskytnú vášmu vybranému BMW servisnému partnerovi všetky relevantné údaje vozidla. Váš servisný partner vás následne bude kontaktovať a dohodne si s vami termín. Takto sa môžete spoľahnúť na rýchly a jednoduchý servis bez toho, aby ste na všetko museli myslieť sami. Jediné podmienky: Vaše vozidlo musí byť zaregistrované online na BMW ConnectedDrive portáli a musíte mať zvoleného servisného partnera. Objavte hneď teraz spôsoby, akými môžu BMW Teleservices vniesť viac komfortu do vášho života.
Zistite viac o BMW Teleservices
BMW Roadside Assistance

BMW Roadside Assistance.

Bezplatná asistenčná služba BMW Roadside Assistance je k dispozícii pre všetkých BMW vodičov nonstop, 365 dní v roku. Stačí jediný telefonát a naši odborníci vám pomôžu buď po telefóne, alebo aj priamo na mieste, ak si to situácia vyžiada.
Zistite viac o BMW Roadside Assistance
Pracovník BMW radí zákazníkovi

MÁTE ZÁUJEM O OSOBNÚ KONZULTÁCIU?

Ak máte otázky, požadujete ďalšie informácie, alebo si prajete špecifické ponuky na BMW M235i xDrive Gran Coupé, prosím kontaktujte BMW partnera vo vašej oblasti. Náš odborný BMW servisný personál vám ochotne poskytne individuálne poradenstvo telefonicky, ale aj priamo na mieste.

Spotreba paliva a emisie CO₂.

BMW M235i xDrive Gran Coupé:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,2–7,8
Emisie CO₂ v g/km (kombinované): 162–175

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO₂, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO₂, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.

* K dispozícii iba s doplnkovým M Performance balíkom.

Zistiť viac

Spotreba paliva a emisie CO2.

 • BMW M235i xDrive Gran Coupé:
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,2–7,8
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 162–175

  Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.
  * K dispozícii iba s doplnkovým M Performance balíkom.