INFOTAINMENT+

BMW M

Konektivita v BMW M4 Cabrio.

INFOTAINMENT+Konektivita v BMW M4 Cabrio.

BMW M4 Cabrio vám poskytne podporu tak na ceste, ako aj na pretekárskej trati, pomocou množstva inovatívnych technológií, zameraných na zvýšenie komfortu aj bezpečnosti, na úrovni stanovenia nových štandardov. Dokonca si dokážete zaznamenávať všetky informácie, relevantné pre výkon vodiča, po zlomkoch sekundy. Alebo si vychutnávať komunikáciu po sieti, získavať informácie a ponuku zábavy na najvyššej úrovni. Radosť z jazdy nikdy predtým nebola takáto pokroková.

Zistiť viac

NOVÝ DIZAJN ROZHRANIA.

Ovládanie informačného a zábavného systému vozidla je teraz ešte jednoduchšie, prehľadnejšie a viac informatívne. Vodič môže využiť dotykovú obrazovku na usporiadanie šiestich okien hlavného menu s obsahom Navigácia, Médiá, Komunikácia, ConnectedDrive, Moje vozidlo a Správy, v ľubovoľnom poradí. Okná sú zobrazené vo forme živých záložiek namiesto statického menu.


PRÍPRAVA PRE APPLE CARPLAY®.

Príprava pre Apple CarPlay® podporuje komfortné bezdrôtové využitie vybraných funkcií zariadenia iPhone® vo vozidle. To umožňuje zobraziť a ovládať pomocou užívateľského rozhrania a hlasového ovládania vozidla (svetovými jazykmi) obsah smartfónu vrátane hudby, textových správ, správ iMessages, telefonovania, Siri® aj vybraných externých aplikácií.*
 

* Presné informácie o dostupnosti týchto služieb a rozsahu ich funkčnosti na slovenskom trhu vám poskytne váš miestny autorizovaný predajca BMW.

BMW HEAD-UP DISPLEJ S M ŠPECIFICKÝMI FUNKCIAMI.

BMW HEAD-UP DISPLEJ S M ŠPECIFICKÝMI FUNKCIAMI.

Plnofarebný BMW Head-Up displej s M-špecifickými funkciami premieta pre jazdu relevantné informácie priamo do zorného poľa vodiča, čo mu umožní lepšie sa sústrediť na riadenie vozidla. Na povel tlačidla dokáže vodič zvoliť M-špecifické zobrazenie, ktoré obsahuje indikátor preradenia, dynamické zobrazenie otáčok, ako aj informáciu o zaradenom prevode.

Zistiť viac

BMW CONNECTED.

Prepojte sa s vaším BMW. Aplikácia BMW Connected je vaším digitálnym asistentom osobnej mobility, ktorý sa postará o vaše potreby pred jazdou aj počas nej. Získajte prístup k vozidlu cez váš smartfón, hodinky smart watch alebo Amazon Echo, odosielajte ciele do navigačného systému alebo si nechajte pripomenúť stretnutia, aby ste na ne dorazili včas.

Spotreba paliva a emisie CO₂.

  • BMW M4 Cabrio:
    Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 10,2–10,5
    Emisie CO2 v g/km (kombinované): 233–239

    Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie.