INFOTAINMENT+

BMW M

Konektivita v BMW M4 Cabrio.

INFOTAINMENT+

Konektivita v BMW M4 Cabrio.

INFOTAINMENT+Konektivita v BMW M4 Cabrio.

BMW M4 Cabrio vám poskytne podporu tak na ceste, ako aj na pretekárskej trati, pomocou množstva inovatívnych technológií, zameraných na zvýšenie komfortu aj bezpečnosti, na úrovni stanovenia nových štandardov. Dokonca si dokážete zaznamenávať všetky informácie, relevantné pre výkon vodiča, po zlomkoch sekundy. Alebo si vychutnávať komunikáciu po sieti, získavať informácie a ponuku zábavy na najvyššej úrovni. Radosť z jazdy nikdy predtým nebola takáto pokroková.

Read more
BMW M

NOVÝ DIZAJN ROZHRANIA.

Ovládanie informačného a zábavného systému vozidla je teraz ešte jednoduchšie, prehľadnejšie a viac informatívne. Vodič môže využiť dotykovú obrazovku na usporiadanie šiestich okien hlavného menu s obsahom Navigácia, Médiá, Komunikácia, ConnectedDrive, Moje vozidlo a Správy, v ľubovoľnom poradí. Okná sú zobrazené vo forme živých záložiek namiesto statického menu.


ZÁZNAM RADOSTI Z JAZDY: M APPS.

BMW M4 Cabrio je viac než len automobil – je výzvou pre vodičov, ktorí sa chcú neustále zlepšovať. A s tým im pomôžu aplikácie BMW M Laptimer a GoPro. Pre lepšie časy na kolá, najlepšiu možnú akceleráciu a tie najkrajšie spomienky na nedávne jazdné dobrodružstvá.

 • Aplikácia BMW M Laptimer

  Aplikácia BMW M Laptimer umožňuje presne zaznamenávať a následne aj analyzovať dáta z jazdy po pretekárskom okruhu. Nahraté informácie sa zároveň dajú zdieľať cez sociálne médiá. Údaje ako napríklad pozícia akcelerátora, uhol natočenia riadenia a sily zrýchlenia (hodnoty G), sa tiež dajú odoslať e-mailom. K dispozícii je aj GoPro rozhranie.

 • Aplikácia GoPro

  Bezplatná GoPro aplikácia umožní ovládať GoPro kameru, upevnenú na vozidle alebo vo vozidle, diaľkovo cez systém iDrive v BMW M4 Cabrio. Takto máte pohodlne pod kontrolou snímanie obrázkov aj videa pomocou ovládača iDrive. Prostredníctvom WiFi je tiež možné kameru zapnúť alebo vypnúť, ako aj konfigurovať ju a kontrolovať stav jej nabitia.

PRÍPRAVA PRE APPLE CARPLAY®.

Príprava pre Apple CarPlay® podporuje komfortné bezdrôtové využitie vybraných funkcií zariadenia iPhone® vo vozidle. To umožňuje zobraziť a ovládať pomocou užívateľského rozhrania a hlasového ovládania vozidla (svetovými jazykmi) obsah smartfónu vrátane hudby, textových správ, správ iMessages, telefonovania, Siri® aj vybraných externých aplikácií.*
 

* Presné informácie o dostupnosti týchto služieb a rozsahu ich funkčnosti na slovenskom trhu vám poskytne váš miestny autorizovaný predajca BMW.

BMW HEAD-UP DISPLEJ S M ŠPECIFICKÝMI FUNKCIAMI.

BMW HEAD-UP DISPLEJ S M ŠPECIFICKÝMI FUNKCIAMI.

Plnofarebný BMW Head-Up displej s M-špecifickými funkciami premieta pre jazdu relevantné informácie priamo do zorného poľa vodiča, čo mu umožní lepšie sa sústrediť na riadenie vozidla. Na povel tlačidla dokáže vodič zvoliť M-špecifické zobrazenie, ktoré obsahuje indikátor preradenia, dynamické zobrazenie otáčok, ako aj informáciu o zaradenom prevode.

Read more

BMW CONNECTED.

BMW Connected je osobný asistent mobility, ktorý zjednodušuje každodennú mobilitu vodiča a pomáha mu dosahovať cieľ cesty vždy včas a bez stresu. Informácie, relevantné pre mobilitu, ako aj odporúčanie optimálneho času odjazdu, sú k dispozícii aj na diaľku cez iPhone® alebo hodinky Apple Watch® a dajú sa priamo preniesť do vozidla.*


* Presné informácie o dostupnosti týchto služieb a rozsahu ich funkčnosti na slovenskom trhu vám poskytne váš miestny autorizovaný predajca BMW.

Spotreba paliva a emisie CO₂.

 • BMW M4 Cabrio:
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 9,5 (8,7)
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 218 (203)

  Hodnoty v zátvorkách platia pre vozidlo so 7-stupňovou M dvojspojkovou prevodovkou so systémom Drivelogic.

  Hodnoty spotreby sú stanovené podľa jazdného cyklu ECE a závisia od rozmeru diskov kolies a pneumatík. Zobrazené modely obsahujú doplnkovú výbavu.

  Ďalšie informácie o oficiálnej spotrebe paliva, elektrickej energie a oficiálnych špecifických emisiách CO2 pre nové osobné automobily získate zo smernice „New Passenger Vehicle Fuel and Energy Consumption and CO2 Emission Guidelines“, dostupnej bezplatne na všetkých predajných miestach a na adrese "DAT Deutschland Automobil Treuhand GmbH, Helmut-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Deutschland alebo na adrese http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html.

  Hodnoty spotreby paliva, elektrickej energie a emisií CO2 závisia od použitého rozmeru diskov kolies a pneumatík. Uvedené hodnoty nesúvisia s konkrétnym vozidlom a nie sú súčasťou produktovej ponuky; ich cieľom je výlučne porovnanie medzi dvoma rozličnými typmi vozidiel. Emisie CO2, vznikajúce pri výrobe a dodávke paliva alebo iných zdrojov energie, nie sú pri stanovení emisií CO2 zohľadnené, v súlade s direktívou 1999/94/EC.