MOTOR+

BMW M

3,0-litrový radový benzínový 6-valec M TwinPower Turbo.

MOTOR+

3,0-litrový radový benzínový 6-valec M TwinPower Turbo.

MOTOR+3,0-litrový radový benzínový 6-valec M TwinPower Turbo.

Srdcom BMW M4 Cabrio je radový benzínový 6-valec M TwinPower Turbo. S divokou silou a nezameniteľným zvukom. Súhra medzi optimálne zladenými technológiami zo sveta motoršportu mu umožňuje dosiahnuť výkon 317 kW (431 k), ktorý môže pomocou doplnkového balíka M Competition narásť až na 331 kW (450 k).

Zistiť viac
BMW M

Z 0 NA 100 ZA 4,4 SEKUNDY.

Z 0 NA 100 ZA 4,4 SEKUNDY.

Radový 3,0-litrový benzínový 6-valec M TwinPower Turbo spája to najlepšie z oboch svetov: vysokootáčkový charakter s maximom až 7600 za minútu a krútiaci moment vrcholiaci hodnotou až 550 Nm. Dve turbodúchadlá, priame vstrekovanie paliva a typické M vyladenie sú zárukou toho, že motor okamžite zareaguje aj na ten najjemnejší dotyk akcelerátora s maximálnou rozhodnosťou. Množstvo inovácií, ako napríklad konštrukcia bez vložiek valcov alebo ľahší kovaný kľukový hriadeľ, zlepšujú dynamiku aj akceleráciu, znižujú spotrebu paliva a umožňujú dosiahnuť takmer presný pomer rozloženia hmotnosti na nápravy 50:50. Odmenou je bezprecedentne agilný handling, nezameniteľne sprevádzaný zvukom M motora.

Spotreba paliva a emisie CO₂.

 • BMW M4 Cabrio(1):
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 9,5 (8,7)
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 218 (203)

  Hodnoty v zátvorkách platia pre vozidlo so 7-stupňovou M dvojspojkovou prevodovkou so systémom Drivelogic.

  Tu uvedené hodnoty spotreby paliva, elektrickej energie a emisií CO2 boli stanovené na základe smernice EC 715/2007, vo verzii platnej k termínu schválenia vozidla. Hodnoty sa vzťahujú na vozidlá so štandardnou výbavou vo verzii, vyrobenej pre trh v Nemecku. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje doplnkovú výbavu a rozličné rozmery diskov kolies a pneumatík.

  (1) Tieto hodnoty platili do 15.4.2018. Prosím overte si dostupnosť u vášho predajcu BMW.

  Hodnoty efektivity CO2 boli stanovené podľa smernice EC 1999/94 a podľa smernice Pkw-EnVKV a vychádzajú z hodnôt spotreby paliva, elektrickej energie a emisií CO2, stanovených podľa testovacieho cyklu NEDC.

  Ďalšie informácie o oficiálnej spotrebe paliva, elektrickej energie a oficiálnych špecifických emisiách CO2 pre nové osobné automobily získate zo smernice „New Passenger Vehicle Fuel and Energy Consumption and CO2 Emission Guidelines ", dostupnej bezplatne na všetkých predajných miestach a na adrese "DAT Deutschland Automobil Treuhand GmbH, Helmut-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Deutschland alebo na adrese http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html.