M automobily BMW X6 BMW Individual špeciálny lak Urban Green F96 2020 SUV predobočný pohľad
Cena131.410 €
VýkonAž do 625 k (460 kW)
Motor a typ palivaBenzínNafta

THE X6 M

M automobily BMW X6 BMW Individual špeciálny lak Urban Green F96 2020 SUV predobočný pohľad

M AUTOMOBILY BMW X6.

Cena131.410 €
VýkonAž do 625 k (460 kW)
Motor a typ palivaBenzínNafta
THE X6 MM AUTOMOBILY BMW X6.

BMW X6 M Competition, BMW X6 M, BMW X6 M50i a BMW X6 M50d.

M automobily BMW X6 predvádzajú svoju extrovertnú dominantnosť vynikajúcou jazdnou dynamikou, expresívnym M dizajnom a bezkonkurenčnou agilitou. Objavte tri nápadné SAC (Sports Activity Coupé) modely. BMW X6 M50i ohromí svojou unikátnou kombináciou dynamiky, komfortu a efektivity. BMW X6 M s pohonom M xDrive inšpiruje luxusným interiérom a jazdnou dynamikou, ktorú definujú gény z motoršportu. Adrenalínom nabité jazdné zážitky sú ešte výraznejšie v ešte výkonnejšom a okázalejšom BMW X6 M Competition s pohonom M xDrive.


BMW X6 M Competition:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 13,0-13,5
Emisie CO₂ v g/km (kombinované): 297-305

BMW X6 M:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 13,0–13,5
Emisie CO₂ v g/km (kombinované): 297–305

BMW X6 M50i:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 11,2–12,1
Emisie CO₂ v g/km (kombinované): 257–276

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO₂, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO₂, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.

Zistiť viac

THE BMW X6M

M AUTOMOBILY BMW X6 V POROVNANÍ.

Prehľad najdôležitejších dynamických faktov: pohonná jednotka, podvozok a jazdné výkony.

BMW X6 M COMPETITION.

Maximálna jazdná dynamika a najvyššia exkluzivita.
BMW X6 M Competition F96 2020 SUV BMW Individual špeciálny lak Urban Green predobočný pohľad

BMW X6 M.

Jazdná dynamika a exkluzivita špičkovej úrovne.
BMW X6 M F96 2020 SUV predobočný pohľad

BMW X6 M50i.

Vysoký výkon a športová atmosféra.
BMW X6 M50i G06 2018 SUV v metalíze Manhattan predobočný pohľad

BMW X6 M50d.

Sila a efektívnosť s plnou udržateľnosťou pre každodenné využitie.
BMW X6 M50d G06 2018 SUV v metalíze Manhattan predobočný pohľad
  • BMW X6 M COMPETITION.
  • BMW X6 M.
  • BMW X6 M50i.
  • BMW X6 M50d.

BMW X6 M COMPETITION A BMW X6 M – VYSOKOVÝKONNÉ PRVKY.

Inšpirované motoršportom: technológie pohonu a podvozka.

Výnimočné výkony a dynamika BMW X6 M Competition a BMW X6 vychádzajú zo sústavy vývojovo pokročilých technológií pohonu a podvozka, odvodených z motoršportu. Či už sa pohodovo presúvate, alebo sa preháňate po pretekárskom okruhu, vždy máte k dispozícii typický M jazdný pocit, definovaný precíznosťou a agilitou.
Vysokovýkonný benzínový 8-valec BMW M TwinPower Turbo BMW X6 M Competition F96 2020 SUV

Vysokovýkonný benzínový 8-valec M TwinPower Turbo.

Najnovšia verzia vysokovýkonného benzínového 8-valcového motora M TwinPower Turbo zaručuje dynamiku pri dodržaní najmodernejších štandardov. Vysokootáčkový motor produkuje výkon 460 kW (625 k). Dve turbodúchadlá vynikajú vďaka spoločnému výfukovému traktu v strede medzi dvoma radmi valcov optimálnou charakteristikou odozvy. Motor V8 je navrhnutý aj pre extrémne zaťaženie na pretekárskom okruhu.

M špecifický podvozok BMW X6 M Competition F96 2020 SUV

M špecifický podvozok.

M špecifický podvozok s aktívnym M diferenciálom výnimočne zvýrazňuje dynamický potenciál vozidla. Okrem voľby troch jazdných režimov COMFORT, SPORT a SPORT+ máte k dispozícii aj výber z troch rozličných nastavení Dynamickej kontroly stability (DSC), s cieľom prispôsobiť mieru stabilizačného účinku vášmu preferovanému jazdnému štýlu.
BMW X6 M Competition a M xDrive BMW Individual špeciálny lak Urban Green SUV F96 2020 bočný pohľad

M xDrive.

BMW M xDrive s Aktívnym M diferenciálom garantuje maximálnu možnú trakciu a jazdnú dynamiku pre každodennú jazdu aj na pretekársku trať. M špecifická technológia kombinuje typickú agilitu zadného pohonu s ovládateľnosťou pohonu všetkých kolies. Môžete si zvoliť spomedzi dvoch nastavení pohonu 4WD a 4WD Sport.
8-stupňová prevodovka M Steptronic so systémom Drivelogic BMW X6 M Competition F96 2020 SUV interiér

8-stupňová prevodovka M Steptronic Sport so systémom Drivelogic.

8-stupňová prevodovka M Steptronic Sport so systémom Drivelogic ponúka množstvo možností radenia prevodových stupňov: od extrémne dynamického po mimoriadne komfortné, od plynulého po úsporné. Môžete radiť manuálne pomocou voliacej páky alebo pádiel pod volantom, prípadne prepnúť vozidlo do automatického režimu a nechať prevodovku vykonávať svoju prácu samočinne.
BMW X6 M Competition a M Servotronic F96 2020 SUV kokpit

M Servotronic.

M Servotronic zabezpečí optimálny účinok posilňovača riadenia, jeho prispôsobovaním aktuálnej rýchlosti jazdy. Navyše garantuje za každých okolností priamy a športový pocit z riadenia. Systém je špecificky kalibrovaný pre vozidlá M a ponúka dve rôzne charakteristické krivky.
Brzdy M Compound BMW X6 M Competition F96 2020 SUV detailný pohľad

Brzdy M Compound.

Vďaka použitiu špeciálnej kombinácie materiálov dosahujú M Compound brzdy vynikajúce hodnoty spomalenia a sú mimoriadne stabilné a odolné. Zároveň sú pozoruhodne ľahké, čo má pozitívny dopad na agilitu, dynamiku a akceleráciu. Strmene lakované modrou metalickou farbou a označené logom M sú vizuálnym identifikátorom týchto vysokovýkonných M špecifických bŕzd.
M Sport výfukový systém BMW X6 M Competition BMW Individual špeciálny lak Urban Green F96 2020 SUV zadný pohľad

M Sport výfukový systém.

M Sport výfukový systém poskytuje variabilnú zvukovú kulisu prostredníctvom integrovaného klapkového mechanizmu. V režimoch SPORT a SPORT+, zvolených tlačidlami jazdnej dynamiky, je pocit z jazdy zintenzívnený výraznou zvukovou kulisou výfuku, zatiaľ čo na komfort orientované režimy zvuk motora diskrétne utlmia.

BMW X6 M COMPETITION – PRVKY DIZAJNU.

M špecifické dizajnové detaily exteriéru aj interiéru.

Špičkový atlét plný charakteru: BMW X6 M Competition navonok prezentuje nielen svoj excelentný výkon, ale aj progresívny dizajn. Nápadné M prvky v čiernom spracovaní a doplnkovo v karbónovej verzii podporujú dynamický vzhľad tohto vysokovýkonného SAC od expresívne tvarovaného predného nástavca až po majestátne zadné partie. V interiéri sa M prvky ako napríklad M multifunkčné sedadlá s osvetleným logom X6 M a plne integrovanými opierkami hlavy, alebo M špecifická páka prevodovky, starajú o exkluzívnu športovosť kokpitu orientovaného na vodiča.
BMW X6 M Competition F96 2020 SUV BMW Individual špeciálny lak Urban Green bočný pohľad
M špecifické obličky BMW X6 M Competition F96 2020 SUV BMW Individual špeciálny lak Urban Green SUV exteriér

M špecifické obličky.

M špecifické obličky s čiernymi lištami s dvojitým dizajnom a rámom v čiernej farbe s logom X6 M podčiarkujú športový charakter vášho vozidla.
M žiabre BMW X6 M Competition F96 2020 SUV BMW Individual špeciálny lak Urban Green exteriér

M žiabre v čiernej farbe.

M žiabre v predných blatníkoch a integrované logo X6 M v čiernom spracovaní na modeli X6 M.
M karbónové kryty vonkajších spätných zrkadiel X6 M Competition F96 2020 SUV BMW Individual špeciálny lak Urban Green exteriér

M karbónové kryty vonkajších spätných zrkadiel.

Doplnkové M karbónové kryty vonkajších spätných zrkadiel ešte viac zvýrazňujú športový dizajn vozidla.
M karbónový zadný spojler X6 M Competition F96 2020 SUV BMW Individual špeciálny lak Urban Green exteriér

M karbónový zadný spojler.

Doplnkový M karbónový zadný spojler zvýrazňuje výkonnú, športovú siluetu vozidla a výrazne redukuje neželaný vztlak zadnej nápravy.
Koncovky výfuku v spracovaní Black Chrome BMW X6 M Competition F96 SUV BMW Individual špeciálny lak Urban Green exteriér

Koncovky výfuku v spracovaní Black Chrome.

Exkluzívne M Competition koncovky výfuku v spracovaní Black Chrome na ľavej a pravej strane zadného difúzora podčiarkujú športový charakter vozidla.
Prahové lišty s označením „X6 M Competition“ BMW X6 M Competition F96 2020 SUV detailný pohľad

Prahové lišty s označením „X6 M Competition“.

Vodiča a spolujazdca privítajú v interiéri nástupné prahové lišty predných dverí s označením „X6 M Competition“. Toto označenie na čiernom poklade v prahových lištách predných dverí vyžaruje kvalitu a exkluzivitu.
M multifunkčné sedadlá s celokoženým čalúnením Merino BMW X6 M Competition F96 2020 SUV interiér

M multifunkčné sedadlá.

M multifunkčné predné sedadlá s exkluzívnym dizajnom a osvetleným logom M na opierke hlavy zvýrazňujú dynamický vzhľad vozidla. Hlbšie sedáky a vyššie bočné konzoly vytvárajú škrupinovú štruktúru a garantujú bezchybné bočné vedenie tela. V kombinácii s komplexnými možnosťami nastavenia to prináša maximálny komfort. Dvojfarebné kožené čalúnenie Merino Black s kontrastnou farbou Midrand Beige je vyhradené exkluzívne pre model X6 M Competition. Toto čalúnenie dopĺňajú bočné časti a kolenné opierky na stredovej konzole z alcantary.
Kolenné opierky BMW X6 M Competition F96 2020 SUV interiér detailný pohľad

Kolenné opierky.

Na stredovej konzole BMW X6 M Competition sa nachádzajú kolenné opierky pre vodiča a spolujazdca, ktoré im poskytujú extra bočnú oporu, najmä pri mimoriadne dynamickej jazde.
M bezpečnostné pásy BMW X6 M Competition F96 2020 SUV interiér

M bezpečnostné pásy.

M bezpečnostné pásy s napínačom a obmedzovačom ťahu sa prezentujú exkluzívnym tkaným dizajnom v klasických M farbách a zvýrazňujú extrémne vysokú kvalitu športovo ladeného interiéru.
M volič prevodových stupňov s tlačidlom Drivelogic BMW X6 M Competition F96 2020 SUV interiér stredová konzola

M volič prevodových stupňov s tlačidlom Drivelogic.

M volič prevodových stupňov s tlačidlom Drivelogic a tlačidlom P výborne sadne do ruky vodiča a extrémne jednoducho sa ovláda.
M špecifický prístrojový panel BMW X6 M Competition F96 2020 SUV kokpit

M špecifický prístrojový panel.

Plne digitálny, M špecifický prístrojový panel, poskytuje všetky relevantné informácie, vrátane možnosti individuálneho nastavenia zobrazeného obsahu. Okrem toho môžete zredukovať zobrazené informácie na to najzákladnejšie s funkciou M View, takže pri mimoriadne dynamickej jazde budete vidieť len tie najdôležitejšie informácie.
M obličky BMW X6 M F96 2020 SUV predný pohľad
21-palcové M disky z ľahkej zliatiny Bicolour Orbit Grey BMW X6 M F96 2020 SUV detailný pohľad
Zadný nástavec BMW X6 M F96 2020 SUV zadný pohľad
M kožený volant s kontrastným prešívaním BMW X6 M F96 2020 SUV kokpit
M multifunkčné sedadlá s osvetleným logom X6 M BMW X6 M F96 2020 SUV interiér

BMW X6 M: TO NAJLEPŠIE Z DIZAJNU.

Od rámu mohutných M obličiek, cez bočné M žiabre a kryty zrkadiel, až po koncovky výfuku a logo X6 M vzadu – chrómované dizajnové prvky pridávajú športové a elegantné korenie k exteriéru BMW X6 M. Mohutná podpora prichádza aj od veľkých 21-palcových diskov kolies z ľahkej zliatiny v spracovaní Bicolour Orbit Grey. Exkluzívny charakter pokračuje aj v interiéri. Už počínajúc prahovými lištami s logom X6 M v brúsenom chróme prezentuje kabína vskutku nevšedné detaily ako napríklad M kožený volant s kontrastným prešívaním alebo M multifunkčné predné sedadlá s elegantným čalúnením z jemnej kože Merino. Výnimočnú atmosféru kompletizujú vysoko kvalitné prvky výbavy ako napríklad BMW Live Cockpit Professional s 12,3-palcovým iDrive displejom s vysokým rozlíšením a 12,3-palcovým prístrojovým displejom.

BMW X6 M50i – TO NAJLEPŠIE.

Jazdná dynamika a prvky dizajnu BMW X6 M50i a BMW X6 M50d.

Rozlúčte sa s priemernosťou: S prevratnými pohonnými technológiami, ako je výkonný benzínový motor TwinPower Turbo, spolu s ďalšími extrémne precíznymi komponentmi, ako napríklad Adaptívny M podvozok Professional a pohon všetkých kolies xDrive, ponúka BMW X6 M50i agilitu najvyššej úrovne.
Muž stojí pri BMW X6 M50i G06 2018 SUV v zadobočnom pohľade
Benzínový 8-valec BMW TwinPower Turbo BMW X6 M50i G06 2018 SUV

BMW X6 M50i.

Benzínový 8-valec M TwinPower Turbo v BMW X6 M50i kombinuje variabilný manažment ventilov Valvetronic a Double-VANOS s priamym vstrekovaním paliva High Precision Injection. Dosahuje maximálny výkon 390 kW (530 k) a najvyšší krútiaci moment 750 Nm. Obe turbodúchadlá sú kompaktne umiestnené medzi dvoma radmi valcov.

BMW X6 M50i G06 2018 SUV Prevodovka Steptronic Sport kokpit M kožený volant

Prevodovka Steptronic Sport.

8-stupňová prevodovka Steptronic Sport s funkciou Launch Control ponúka mimoriadne dynamické radenie, tak automatické ako aj manuálne, voliacou pákou alebo radiacimi pádlami – pre komfortnú aj športovú jazdu. V režime SPORT a s voliacou pákou v ľavej pozícii S/M sa radenie prispôsobí maximalizácii jazdných výkonov.
BMW X6 M50i a M50d Adaptívny M podvozok G06 2018 SUV

Adaptívny M podvozok.

Adaptívny M podvozok sa kedykoľvek dokáže elektronicky prispôsobiť podmienkam na ceste aj vodičskému štýlu. Zároveň máte k dispozícii možnosť meniť charakter podvozka pomocou ovládača jazdného zážitku, s preferenciou na komfortnú alebo športovú jazdu s výrazne agilnejším handlingom.
BMW X6 M50i a Páka prevodovky s označením M G06 2018 SUV detailný pohľad

Páka prevodovky s označením M.

Stredová konzola je vybavená farebným označením M v oblasti pred pákou prevodovky, ktoré zvýrazňuje športovú atmosféru v interiéri a poukazuje na dynamické jazdné vlastnosti vozidla.
BMW X6 M50i M Sport výfukový systém G06 2018 SUV

M Sport výfukový systém.

M Sport výfukový systém produkuje zvuk, ktorý je možné prispôsobiť pre ešte intenzívnejší zážitok z motora v režimoch SPORT a SPORT+, zvolených tlačidlami jazdnej dynamiky, zatiaľ čo na komfort orientovaný režim zvuk motora diskrétne utlmí. * K dispozícii iba pre BMW X6 M50i.
BMW X6 M50i a Inteligentný systém pohonu všetkých kolies xDrive G06 2018 SUV

BMW xDrive.

Inteligentný systém pohonu všetkých kolies BMW xDrive plynulo a variabilne rozdeľuje hnaciu silu motora medzi prednú a zadnú nápravu, pre maximálnu trakciu, jazdnú dynamiku a bezpečnosť v každej situácii. Elektronicky riadené prerozdeľovanie pohonu dokáže už v zárodku eliminovať nedotáčavosť alebo pretáčavosť a zlepšiť tak agilitu aj stabilitu.
BMW X6 M50i Interiér so zameraním na Ovládač jazdného zážitku G06 2018 SUV

Ovládač jazdného zážitku.

Ovládač jazdného zážitku ponúka vodičovi možnosť voľby medzi štandardným jazdným režimom COMFORT, na efektivitu orientovaným režimom ECO PRO a dynamicky zameraným režimom SPORT. Nový interaktívny režim Adaptive plynulo prispôsobuje Adaptívny podvozok, prevodovku Steptronic aj riadenie aktuálnej jazdnej situácii.
BMW X6 M50i exteriér disk z ľahkej zliatiny G06 2018 SUV

22-palcové M disky z ľahkej zliatiny 747 M.

22-palcové M disky z ľahkej zliatiny V-spoke style 747 M sú základom stabilného postoja BMW X6 M50i a M50d. Ich dizajn v M špecifickej farbe Cerium Grey kompletizuje športový a autoritatívny výzor oboch SAC.
Detailný pohľad BMW X6 M50i M karbónový zadný spojler G06 2018 SUV

M karbónový zadný spojler.

M karbónový zadný spojler zvýrazňuje výkonnú, športovú siluetu vozidla a výrazne redukuje neželaný vztlak zadnej nápravy.
BMW X6 M50i M50d G06 2018 SUV interiér M kožený volant

M kožený volant.

M kožený volant s multifunkčnými tlačidlami, logom M a integrovaným čelným airbagom vodiča má trojramenný dizajn. Jeho veniec je potiahnutý kožou Walknappa Black s čiernym prešívaním a vybavený opierkami na palce, pre priamy a športový pocit z riadenia.
BMW X6 M50i M50d G06 2018 SUV detailný pohľad na M karbónové kryty vonkajších zrkadiel

M karbónové kryty vonkajších spätných zrkadiel.

M karbónové kryty vonkajších spätných zrkadiel ešte viac zvýrazňujú športový dizajn vozidla.

M AUTOMOBILY BMW X6: ASISTENCIA VODIČA A DIGITÁLNE TECHNOLÓGIE.

M automobily BMW X6 ohromia nielen svojím výkonom a dizajnom, ale tiež ponúkajú rozsiahly arzenál asistenčných systémov a inteligentných funkcií. Inovatívne prvky ako napríklad BMW Display Key zreteľne ilustrujú špeciálny komfort týchto vozidiel už skôr než nastúpite. Prevratné asistenčné systémy vodiča vás podporia počas celej jazdy, až po finálny parkovací manéver. BMW Live Cockpit Professional a M špecifický Head-Up displej vám neustále poskytujú dôležité informácie, zatiaľ čo BMW Intelligent Personal Assistant máte po ruke ako zdroj pomoci a poradenstva počas jazdy.
Driving Assistant Professional M automobily BMW X6 F96 2020 SUV Interiér

Driving Assistant Professional.

Driving Assistant Professional ponúka optimálny komfort a bezpečnosť počas kritických alebo monotónnych dopravných situácii. Okrem obsahu balíka výbavy Driving Assistant zahŕňa aj prvky ako Asistent riadenia a jazdného pruhu s rozšírenou funkčnosťou, Asistent zmeny jazdného pruhu, Asistent núdzového zastavenia a Asistent udržiavania jazdného pruhu s aktívnou ochranou pred bočným nárazom.
Parkovací asistent Plus M automobily BMW X6 F96 2020 G06 SUV Interiér

Parkovací asistent Plus.

Parkovací asistent Plus zjednodušuje parkovanie a manévrovanie s vozidlom. Obsahuje okrem iného Surround View s funkciami Top View, Panorama View, ako aj pomoc pri priečnom parkovaní, funkciu núdzového brzdenia, funkciu Active PDC, Parkovací asistent s pozdĺžnym a priečnym navádzaním a Asistent cúvania.
BMW Intelligent Personal Assistant M automobily BMW X6 F96 2020 G06 SUV Interiér

BMW Intelligent Personal Assistant.

Nebolo by skvelé, keby sa vaše BMW správalo ako váš osobný expert na vozidlo? Komunikujte so svojím vozidlom pomocou systému BMW Intelligent Personal Assistant. Využívajte hlasové povely na ovládanie rozličných funkcií vozidla. Nechajte si vysvetliť všetko o vozidle, čo vám pomôže ešte lepšie spoznať vaše BMW.
M špecifický Head-Up displej M automobily BMW X6 F96 2020 SUV Interiér

M špecifický Head-Up displej.

Plnofarebný BMW Head-Up displej s M špecifickým zobrazením premieta všetky pre jazdu relevantné informácie priamo do zorného poľa vodiča a umožní mu lepšie sa sústrediť na riadenie vozidla. Zobrazí informácie ako aktuálnu rýchlosť jazdy a v závislosti od výbavy aj navigačné pokyny, údaje od systému Speed Limit Info s indikáciou zákazu predbiehania, ako aj zoznamy položiek telefónneho adresára či zábavného systému. *K dispozícii pre BMW X6 M Competition a BMW X6 M.
BMW Live Cockpit Professional M automobily BMW X6 F96 2020 G06 2020 SUV Interiér

BMW Live Cockpit Professional.

BMW Live Cockpit Professional s navigačnou funkciou obsahuje dve vysoko kvalitné zobrazovacie jednotky, vrátane 10,25-palcového displeja systému iDrive s dotykovým ovládaním a plne digitálneho 12,3-palcového prístrojového displeja. BMW Operating System 7 sa riadi aj pomocou ovládača iDrive Touch Controller.