M automobil BMW X7 M50i vo farbe Mineral White, G07, stojaci, predný pohľad

THE X7

M AUTOMOBIL BMW X7 PODROBNE

THE X7M AUTOMOBIL BMW X7 PODROBNE

NEODOLATEĽNE ATRAKTÍVNE: OBJAVTE PRVKY VÝBAVY BMW X7 M50i

Silný. Autoritatívny. Elegantný. M automobil BMW X7 kombinuje prvotriedny M špecifický dizajn s vynikajúcimi terénnymi schopnosťami. Dokonalo vyladený motor a luxusné prvky výbavy zaručujú vysoký komfort a výnimočné zážitky z jazdy. S prvkami ako M aerodynamický balík predstavuje BMW X7 M50i sebavedomý výkon z hľadiska vzhľadu aj jazdnej dynamiky. Okrem toho, elegantný interiér, inovatívne asistenčné systémy a množstvo digitálnych technológií, poskytujú dokonalý komfort.

Zistiť viac

VÝKON VYLADENÝ DO DOKONALOSTI

MOTORIZÁCIA, JAZDNÁ DYNAMIKA A DIZAJN BMW X7 M50i: PREHĽAD

Dokonalá radosť z jazdy: Jazdná dynamika a dizajn M automobilu BMW X7 stanovujú nové štandardy vo svojej triede. Športový charakter podčiarkujú extrémne výkonné športové komponenty, ako je 8-stupňová prevodovka Steptronic Sport a M Sport výfukový systém – štandardná výbava, ktorá odlišuje BMW X7 M50i. Športový a luxusný vzhľad dotvárajú exkluzívne M špecifické vlastnosti a dizajnové akcenty exteriéru aj interiéru.

BMW X7 M vo farbe Mineral White, G07, stojace vozidlo, trojštvrťový predný pohľad zľava
Motor BMW X7 M50i, G07, označenie modelu vzadu

BMW X7 M50i

BMW X7 M50i ponúka vynikajúcu precíznosť a agilitu. Dynamické vlastnosti sú lepšie a intenzívna radosť z jazdy je zaručená vďaka špecifickému nastaveniu podvozka modelu M50i, variabilnému športovému riadeniu, M Sport brzdám v štandardnej výbave, M Sport diferenciálu a M Sport výfukovému systému.
BMW X7 M s M Sport diferenciálom, G07, detail zadnej časti

M Sport diferenciál

M Sport diferenciál optimalizuje trakciu a jazdnú stabilitu pri zmene jazdných pruhov alebo pri zrýchľovaní vo výjazde zo zákruty, pri prejazde zákrut vysokými rýchlosťami alebo na rôznych povrchoch ciest. Trakcia je optimalizovaná pomocou elektronicky ovládaného zariadenia, ktoré redukuje rozdiel otáčok medzi jednotlivými zadnými kolesami.
BMW X7 M s prevodovkou Steptronic Sport, G07, kokpit

Prevodovka Steptronic Sport

8-stupňová prevodovka Steptronic Sport umožňuje športové radenie prevodových stupňov. Či už automaticky alebo manuálne pomocou radiacej páky, alebo pádlami pod volantom – pre komfortné plachtenie alebo dynamickú športovú jazdu. V režime SPORT a s radiacou pákou v ľavej polohe S/M, sú zmeny prevodových stupňov nakonfigurované pre najvyšší výkon.
BMW X7 M s M Sport výfukovým systémom, G07, zadný pohľad

M Sport výfukový systém

M Sport výfukový systém prináša zvuk, ktorý je možné nastaviť na ešte intenzívnejší pomocou tlačidiel jazdnej dynamiky v programoch SPORT a SPORT+, zatiaľ čo program orientovaný na komfort uprednostňuje diskrétnejšiu akustiku motora.
BMW X7 M s M Sport brzdami, G07, detail kolesa z ľahkej zliatiny

M Sport brzdy

M Sport brzdy so štvorpiestikovými pevnými strmeňmi vpredu a jednopiestikovými plávajúcimi strmeňmi vzadu v modrej farbe s označením M a veľkými brzdovými kotúčmi pre mimoriadne vysoký brzdný účinok.
BMW X7 M s M aerodynamickým balíkom, G07, trojštvrťový bočný pohľad sprava

M aerodynamický balík

M aerodynamický balík podčiarkuje atletický charakter vozidla a zlepšuje obtekanie vzduchu. Balík obsahuje predný nárazník s väčšími nasávacími otvormi vzduchu, špeciálne bočné prahy a zadný nárazník s difúzorom v metalickej farbe Dark Shadow.
BMW X7 M s riadiacim systémom podvozka Executive Drive Pro, G07, trojštvrťový zadný pohľad

Executive Drive Pro

Riadiaci systém odpruženia Executive Drive Pro zaisťuje výnimočný komfort jazdy a zároveň vynikajúcu jazdnú dynamiku. Systém je založený na aktívnych stabilizátoroch, ktoré sa pri jazde priebežne elektromechanicky regulujú, čím znižuje náklony karosérie na minimum.
BMW X7 M s M koncovkou výfuku, G07, detail koncovky výfuku

M špecifické koncovky výfuku

M špecifické koncovky výfuku v Cerium Grey sú vizuálnym vyjadrením a vozidlo robia ešte športovejším.
BMW X7 M s M diskami kolies z ľahkej zliatiny V-spoke 755 M, G07, detail kolesa

M disky kolies z ľahkej zliatiny

22“ M disky kolies z ľahkej zliatiny V-spoke style 755 M Bicolour Cerium Grey, so zmiešanými runflat pneumatikami, vpredu 9,5J x 22 s pneumatikami 275/40 R22, vzadu 10,5J x 22 s pneumatikami 315/35 R22.
BMW X7 M, kokpit s M koženým volantom, G07

M kožený volant

M kožený volant s multifunkčným ovládaním, znakom M a integrovaným airbagom s trojlúčovým dizajnom. Veniec volantu obšitý čiernou kožou „Walknappa“ a čiernym prešívaním s tvarovanými plochami, zabezpečuje priame, atletické riadenie.
BMW X7 M, interiér s M multifunkčnými sedadlami, G07

M multifunkčné sedadlá

M multifunkčné sedadlá pre vodiča a spolujazdca v exkluzívnom dizajne a s logom M na opierkach hlavy odrážajú atletický vzhľad vozidla. Dolné časti sedadiel a vysoké bočné opierky zvýrazňujú vzhľad škrupiny a zaručujú bezchybnú bočnú oporu. Spolu s komplexným rozsahom možností nastavenia poskytujú maximálnu mieru komfortu.
BMW X7 M, interiér s panoramatickou sklenenou strechou Sky Lounge, G07

Panoramatická sklenená strecha Sky Lounge

Panoramatická sklenená strecha Sky Lounge vytvára atmosférické prostredie, najmä v tme, so svetelnou grafikou zloženou z viac ako 15 000 svetelných prvkov. Svetelný dizajn sa dá prepnúť medzi šiestimi farbami ambientného osvetlenia.
BMW X7 M, interiér s rozšíreným koženým čalúnením BMW Individual Merino, G07

BMW Individual rozšírené kožené čalúnenie Merino

BMW Individual rozšírené kožené čalúnenie Merino VATQ Tartufo, čierna farba interiéru.

PRIESTOR PRE INOVÁCIE

INOVATÍVNE VLASTNOSTI M AUTOMOBILU BMW X7

Výnimočný komfort BMW X7 M50i sa začína ešte skôr naž nastúpite. Je to preto, že s funkciou Digital Key už nebudete potrebovať ani tradičný kľúč. Inovatívne technológie, ako sú asistenčné systémy vodiča BMW Personal CoPilot a ďalšie pokročilé služby ConnectedDrive, pomáhajú, aby bola každá jazda čo najpríjemnejšia. Priekopnícky informačno-zábavný systém ovládaný gestami zostáva neustále aktuálny vďaka pravidelným aktualizáciám softvéru na diaľku.

BMW X7 M kokpit so zameraním na prístrojový panel a panel vodiča, G07
Šikmý nízky uhol záberu BMW Live Cockpit Professional modelu BMW X7 M, G07

BMW Live Cockpit Professional

BMW Live Cockpit Professional s funkciou navigácie zahŕňa dve vysoko kvalitné zobrazovacie jednotky: 12,3-palcový dotykový iDrive displej a plne digitálny 12,3-palcový prístrojový displej. BMW Operating System 7 sa dá riadiť aj ovládačom iDrive Touch Controller.
BMW X7 M, muž a žena sediaci v aute, žena používa ovládanie gestami

BMW ovládanie gestami

S funkciou ovládania gestami BMW Gesture Control je možné ovládať určité funkcie pomocou definovaných pohybov rúk. Pri vybraných operáciách systém rozpozná gestá, ako napríklad „swiping“ alebo „pointing“ pre prijatie alebo odmietnutie prichádzajúceho hovoru, alebo krúživý pohyb ukazováka pre nastavenie hlasitosti.
BMW X7 M, Driving Assistant Professional: Detail panelu vodiča, G07

Driving Assistant Professional

Driving Assistant Professional ponúka optimálny komfort a bezpečnosť v monotónnych a náročných situáciách v premávke. Okrem obsahu balíka výbavy Driving Assistant zahŕňa aj prvky Asistent riadenia a jazdného pruhu s rozšírenou funkčnosťou, Asistent zmeny jazdného pruhu, Asistent núdzového zastavenia a Asistent udržiavania jazdného pruhu s aktívnou ochranou pred bočným nárazom.
BMW X7 M, parkovací asistent Plus: Detail panelu vodiča, G07

Parkovací asistent Plus

Parkovací asistent Plus zjednodušuje parkovanie a manévrovanie s vozidlom. Okrem iného obsahuje systém Surround View, vrátane Top View, Panorama View, Remote View 3D, ako aj priečny parkovací asistent, systém Active Park Distance Control s funkciou núdzového brzdenia, Parkovací asistent s priečnym aj pozdĺžnym navádzaním a Asistent cúvania.
BMW X7 M, asistent parkovacieho miesta: Detail panelu vodiča, G07

Asistent parkovacieho miesta

Snažíte sa nájsť parkovacie miesto v blízkosti cieľa? Je to jednoduchá úloha s asistentom parkovacieho miesta. Navrhuje voľné miesta vo veľkých parkovacích zariadeniach alebo na ulici a na základe vášho výberu nájde pre vás najlepšiu trasu s najvyššou pravdepodobnosťou dostupného voľného miesta. S pomocou PARK NOW môžete taktiež zaplatiť za parkovacie miesto bezhotovostne.
BMW X7 M, Remote Software Upgrade: Detail panelu vodiča, G07

Remote Software Upgrade

Chcete, aby bol softvér vášho BMW vždy aktuálny? S funkciou Remote Software Upgrade bude vaše BMW vždy ako nové. Aktualizácie sa inštalujú na diaľku, rovnako ako v prípade vášho smartfónu. Takýmto spôsobom si môžete aktivovať aj ďalšie funkcie vo vašom vozidle.
BMW X7 M, šikmý pohľad zhora, Welcome Light Carpet sa premieta do vstupného priestoru pred dvere vodiča, G07

Welcome Light Carpet

Funkcia Welcome Light Carpet premieta pred dvere vozidla grafiku a vytvára príjemné prostredie už pri nastupovaní. Vystupovanie z auta v tme je teda ešte bezpečnejšie a pohodlnejšie.
BMW X7 M, interiér so systémom Harman Kardon Surround Sound System, G07

Systém Harman Kardon Surround Sound System

Tónovo dokonalý systém Harman Kardon Surround Sound System obsahuje 464 W digitálny zosilňovač, deväť kanálov a 16 reproduktorov. Jeho sofistikovaný zvuk dokonale vypĺňa vnútorný priestor.
BMW X7 M, interiér, šikmý pohľad na zábavu na zadných sedadlách Professional na zadnej strane predných sedadiel, G07

Zábava na zadných sedadlách Professional

Zábava na zadných sedadlách Professional obsahuje dve samostatné 10,2“ farebné, naklápacie obrazovky s vysokým rozlíšením s dotykovou funkciou a jednotku Blu-ray. Týmto spôsobom je možné počas jazdy využívať navigačné a internetové funkcie (ak existuje zmluva o využívaní mobilnej technológie). Súčasťou je aj port USB a pripojenia pre MP3 prehrávače, herné konzoly a slúchadlá (aj bezdrôtové).
BMW X7 M, interiér, detail stredovej konzoly so zameraním na držiak na nápoje s reguláciou teploty, G07

Držiak na nápoje s reguláciou teploty

Držiaky na nápoje s reguláciou teploty.v stredovej konzole môžu individuálne chladiť alebo ohrievať uložené nápoje. Regulácia teploty sa aktivuje pomocou tlačidiel vľavo a vpravo. Ambientné osvetlenie tiež indikuje funkciu (modré pre chladenie alebo červené pre ohrievanie).
BMW X7 M, interiér, detailný záber na automatickú klimatizáciu s 5-zónovým ovládaním, G07

Automatická klimatizácia s 5-zónovým ovládaním

Vďaka automatickej klimatizácii s 5-zónovým ovládaním je možné nezávisle od seba nastaviť teplotu pre vodiča a spolujazdca, ľavú a pravú stranu druhého radu sedadiel a pre 3. rad sedadiel. Všetci spolucestujúci si tak môžu vychutnať to najpríjemnejšie prostredie.

SPOTREBA PALIVA A EMISIE CO₂

BMW X7 M50i:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 12,3–12,8
Emisie CO2 v g/km (kombinované): 280–293

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.

 

 


Zistiť viac