BMW X7 M60i xDrive G07 LCI Frozen Marina Bay Blue bočný pohľad statický s horami v pozadí
X7 M60i xDrive
Shop The Look
Cena126.900 €
Spotreba paliva, kombinovaná12,9–12,1 l/100 km
Motor a typ palivaBenzín

NOVÉ BMW X7

BMW M

BMW X7 M60i xDrive.

Cena126.900 €
Spotreba paliva, kombinovaná12,9–12,1 l/100 km
Motor a typ palivaBenzín
NOVÉ BMW X7BMW X7 M60i xDrive.

BMW X7 M60i xDrive

Nové BMW X7 M60i xDrive očarí vysokým výkonom, charakteristickým dizajnom M automobilu a špičkovou funkčnosťou. 
 

 • Benzínový motor V8 M TwinPower Turbo vyvinie mohutný výkon 390 kW (530 k). 
 • Množstvo exteriérových aj interiérových dizajnových prvkov má M-špecifickú štylistiku. 
 • Vodič aj pasažieri si vychutnajú veľkorysú priestrannosť a komfort na troch radoch sedadiel v športovo elegantnom prostredí. 


BMW X7 M60i xDrive:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná, WLTP): 12,1–12,9
Emisie CO2 v g/km (kombinované, WLTP): 274–292

Zistiť viac

THE X7 M60i

BMW X7 M60i xDRIVE: VÝKON.

Pohonná jednotka, podvozok a výkony.

BMW X7 M60i.

 • Benzínový motor V8 M TwinPower Turbo s výkonom 530 koní
 • 8-stupňová prevodovka Steptronic Sport
 • M-špecifický podvozok so vzduchovým odpružením oboch náprav
 • 390 kW (530 k), 750 Nm, 0-100 km/h za 4,7 sekundy
BMW X7 M60i xDrive G07 LCI predobočný pohľad statický

BMW X7 M60i xDRIVE – TO NAJLEPŠIE.

JAZDNÁ DYNAMIKA A PRVKY DIZAJNU BMW X7 M60i xDRIVE.

BMW X7 M60i xDrive G07 LCI Frozen Marina Bay Blue zadobočný pohľad zhora jazda na ceste
Benzínový motor V8 M TwinPower Turbo BMW X7 M60i xDrive G07 LCI detailný pohľad

Benzínový motor V8 M TwinPower Turbo.

Benzínový motor V8 M TwinPower Turbo kombinuje inovácie ako sú dve turbodúchadlá s elektrickým obtokovým ventilom, spoločný výfukový trakt pre oba rady valcov a ešte výkonnejšiu riadiacu elektroniku s overenými systémami BMW. Spolu to generuje pozoruhodné výkonnostné parametre, v kombinácii s vysokou efektivitou a nízkymi emisiami.

M-špecifický podvozok BMW X7 M60i xDrive G07 LCI detailný pohľad

M-špecifický podvozok.

M-špecifický podvozok so vzduchovým odpružením oboch náprav umožňuje nevšedne dynamickú a zároveň komfortnú jazdu. Integrálne aktívne riadenie s natáčaním zadných kolies zvyšuje manévrovacie schopnosti aj stabilitu.

M Sport diferenciál BMW X7 M60i xDrive G07 LCI detailný pohľad

M Sport diferenciál.

M Sport diferenciál optimalizuje trakciu a jazdnú stabilitu pri rýchlej jazde v zákrutách, pri akcelerácii zo zákrut, pri zmene jazdného pruhu alebo na rozličných povrchoch cesty.  Trakcia sa optimalizuje pomocou elektronicky ovládaného zariadenia, ktoré redukuje rozdiel v otáčkach ľavého a pravého zadného kolesa. 

BMW X7 M60i xDrive G07 LCI Frozen Marina Bay Blue predný pohľad statický

Predný dizajn.

Nová interpretácia dvojitých predných svetlometov s delenou funkčnosťou osvetlenia ihneď začleňuje BMW X7 M60i xDrive do luxusnej triedy BMW. Obličky s logom M a vonkajšie M zrkadlá s dvojitými ramenami neomylne signalizujú pre M typickú dynamiku.

BMW X7 M60i xDrive G07 LCI Frozen Marina Bay Blue bočný pohľad statický

Bočný pohľad.

Svojimi dynamickými kontúrami a zvýraznenými vysokolesklými čiernymi povrchmi pôsobí BMW X7 M60i xDrive pri pohľade zboku obzvlášť autoritatívne a atleticky. Exkluzívne logo M pri výduchu Air Breather takisto podčiarkuje z tejto perspektívny jeho športovosť.

BMW X7 M60i xDrive G07 LCI Frozen Marina Bay Blue zadný pohľad statický

Zadný dizajn.

Vďaka svojmu širokému postoju, typickým dvojitým koncovkám výfuku a exkluzívnemu logu modelu zadné partie nezameniteľne odhalia výnimočnú dynamiku BMW X7 M60i xDrive. 

M kožený volant BMW X7 M60i xDrive G07 LCI kokpit

M kožený volant.

M kožený volant s multifunkčnými tlačidlami, logom M a integrovaným čelným airbagom vodiča má trojramenný dizajn. Jeho výraznejší veniec je potiahnutý kožou Walknappa s prešívaním v M farbách a vybavený tvarovanými opierkami na palce, pre priamy a športový pocit z riadenia – aj vďaka integrovaným radiacim pádlam.

BMW Curved Display a M-špecifický Light Bar BMW X7 M60i xDrive G07 LCI kokpit

BMW Curved Display a M-špecifický Light Bar.

BMW Curved Display kombinuje 12,3-palcový prístrojový displej a 14,9-palcový dotykový iDrive displej pre maximálny prehľad o všetkých dôležitých informáciách. Nový Light Bar sa tiahne pod ozdobnou lištou a inšpiruje svojou brúsenou štruktúrou aj M-špecifickou štylistikou.

7 miest na sedenie BMW X7 M60i xDrive G07 LCI interiér

7 miest na sedenie.

BMW X7 M60i xDrive má v štandardnej výbave sedem miest na sedenie. Šesťmiestna verzia je doplnkovou výbavou. A vďaka dvom samostatne posuvným a samostatne nastaviteľným sedadlám v druhom rade si vaši zadní pasažieri vychutnajú ešte vyšší komfort.

DIZAJN INTERIÉRU NOVÉHO BMW X7 M60i xDRIVE.

BMW X7 M60i xDrive G07 LCI dizajn interiéru video

BMW X7 M60i xDRIVE: KOKPIT A TECHNOLÓGIE.

M-ŠPECIFICKÉ PRÍSTROJE, INTUITÍVNA KONCEPCIA OVLÁDANIA, DIGITÁLNE SLUŽBY A INTELIGENTNÉ ASISTENČNÉ SYSTÉMY VODIČA PRE BMW X7 M60i xDRIVE.

BMW X7 M60i xDrive G07 LCI kokpit interiér s horami v pozadí
Kokpit BMW X7 M60i xDrive G07 LCI detailný pohľad

Kokpit.

M-špecifické prístroje a Light Bar s logom M sa postarajú o to, aby sa vám všetky dôležité informácie zobrazili v kokpite v exkluzívnej a modernej digitálnej forme.

BMW Live Cockpit Professional BMW X7 M60i xDrive G07 LCI detailný pohľad

BMW Live Cockpit Professional.

Dosiahnite svoj cieľ ešte komfortnejšie a bezpečnejšie: BMW Live Cockpit Professional pridáva ďalšie užitočné funkcie k obsahu výbavy BMW Live Cockpit Plus. Head-Up displej premieta pre jazdu relevantné informácie priamo do vášho zorného poľa. Augmented View ponúka živé zobrazenie navigačných pokynov, zasadených priamo do obrazu reálneho prostredia.

BMW iDrive BMW X7 M60i xDrive G07 LCI kokpit

BMW iDrive.

BMW iDrive a konfigurovateľný BMW Operating System 8 vám umožnia vychutnať si dokonalo intuitívny používateľský zážitok. Interakcia s vaším BMW X7 M60i xDrive je jednoduchá a prirodzená pomocou hlasu, dotyku, multifunkčným volantom alebo cez systém BMW Intelligent Personal Assistant.

BMW ConnectedDrive aktualizácie BMW X7 M60i xDrive G07 LCI interiér

BMW ConnectedDrive aktualizácie.

Vždy aktuálne: Výbava „BMW ConnectedDrive aktualizácie“ vám ponúka trvalý prístup k najnovším funkciám vozidla vo vašom BMW X7 M60i xDrive, ktoré si môžete komfortne nainštalovať vzdušným prenosom – presne vtedy, keď ich potrebujete.

Integrácia smartfónu BMW X7 M60i xDrive G07 LCI interiér

Integrácia smartfónu.

Prečo by ste sa mali vzdať funkcií svojho smartfónu vo vašom BMW, keď ich tam môžete využívať ako zvyčajne? Integrácia smartfónu bezdrôtovo prepojí vaše vozidlo s vaším smartfónom cez Apple CarPlay alebo Android Auto. Vďaka tomu môžete komfortne využívať známe funkcie a rozličné aplikácie priamo na displeji vozidla.

Komfortný vstup BMW X7 M60i xDrive G07 LCI ovládanie smartfónu pred BMW

Komfortný vstup.

Komfortný vstup umožní otvoriť všetky dvere vozidla a batožinového priestoru, bez manuálneho použitia kľúča. Po priblížení sa aktivuje uvítací pozdrav ešte pred automatickým odomknutím dverí. Zároveň môžete nastaviť BMW Digital Key na kompatibilnom smartfóne, alebo použiť kľúčovú kartu Key Card pre odomknutie a naštartovanie vozidla.

Driving Assistant Professional BMW X7 M60i xDrive G07 LCI interiér

Driving Assistant Professional.

Pre celý rok: Driving Assistant Professional udržiava nielen želanú rýchlosť a odstup od vozidla pred vami, ale tiež vaše BMW v strede jazdného pruhu, zásahmi do riadenia. Tým sa znižuje vaše zaťaženie obzvlášť na dlhých cestách. Ďalšie funkcie vám pomáhajú vyhnúť sa kolízii a prekročiť povolenú rýchlosť.

Parkovací asistent BMW X7 M60i xDrive G07 LCI interiér

Parkovací asistent.

Parkovací asistent vám zjednoduší parkovanie a manévrovanie v tesných priestoroch. Cúvacia kamera, ultrazvukové senzory a funkcia núdzového brzdenia sú prevenciou pred poškodením. Navyše, vaše BMW dokáže identifikovať vhodné parkovacie miesta pri prejazde okolo nich a v prípade potreby automaticky zaparkovať. Praktické: Asistent cúvania vás podporí napríklad v úzkych vjazdoch.
BMW Drive Recorder BMW X7 M60i xDrive G07 LCI interiér

BMW Drive Recorder.

BMW Drive Recorder vám umožní zaznamenať video z okolia vozidla a prehrať ho na iDrive displeji alebo vyexportovať cez USB na vaše zariadenie. S videom sa uložia aj synchronizované údaje o vozidle, napríklad rýchlosť jazdy alebo GPS pozícia. BMW Drive Recorder má dve čiastkové funkcie: Event Recorder a Crash Recorder.

TECHNICKÉ ÚDAJE BMW X7 M60i xDRIVE.

BMW X7 M60i xDrive.

Výkon v kW (k):

390 (530)

Zrýchlenie 0–100 km/h v sek:

4,7

Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná, WLTP):

12,1–12,9

Emisie CO2 v g/km (kombinované, WLTP):

274–292

*predbežné hodnoty

BMW X7 M60i xDrive G07 LCI technické údaje náčrt

ORIGINÁLNE BMW PRÍSLUŠENSTVO PRE NOVÉ BMW X7 M60i xDRIVE.

Originálne BMW príslušenstvo vám umožní prispôsobiť vaše BMW vašim osobným želaniam: Tieto produkty sú dokonalo vyladené pre BMW X7 M60i xDrive po stránke kvality, dizajnu aj výkonu.

21-palcový BMW disk z ľahkej zliatiny Y-spoke style 752 Jet Black BMW X7 M60i xDrive G07 LCI detailný pohľad

21-palcový BMW disk z ľahkej zliatiny Y-spoke style 752 Jet Black, kompletné zimné koleso, so systémom sledovania tlaku.

Vysoko kvalitný 21-palcový BMW disk z ľahkej zliatiny Y-spoke style 752 Jet Black. Kompletné zimné koleso so systémom sledovania tlaku a runflat pneumatikou, rozmer 9,5J x 21. Nie je možné použiť v kombinácii so snehovými reťazami.

Ísť na produkt
BMW strešný box 520 Black/Titanium Silver BMW X7 M60i xDrive G07 LCI detailný pohľad

BMW strešný box 520 Black/Titanium Silver.

Strešný box Black/Titanium Silver je zamykateľný, prístupný z oboch strán, má úložný objem 520 litrov a je kompatibilný so všetkými systémami strešných nosičov BMW.

Ísť na produkt
BMW vešiak na odevy pre Travel & Comfort systém BMW X7 M60i xDrive G07 LCI detailný pohľad

BMW vešiak na odevy pre Travel & Comfort systém.

Vešiak na odevy sa zaklikne do základného držiaka doplnkovej výbavy Travel & Comfort a dá sa použiť aj mimo vozidla.

Ísť na produkt

CENY, ÚVER A LÍZING PRE BMW X7 M60i xDRIVE.

BMW FINANCIAL SERVICES PRE BMW X7 M60i xDRIVE.

BMW X7 M60i xDrive G07 LCI Frozen Marina Bay Blue zadný pohľad statický s horami v pozadí s osobou

Či už úver alebo lízing, každá z našich ponúk je individuálne prispôsobená vašim potrebám a želaniam.

Pracovník BMW radí zákazníkovi

MÁTE ZÁUJEM O OSOBNÚ KONZULTÁCIU?

Ak máte otázky, požadujete ďalšie informácie, alebo si prajete špecifické ponuky na BMW X7 M60i xDrive, prosím kontaktujte BMW partnera vo vašej oblasti. Náš odborný BMW servisný personál vám ochotne poskytne individuálne poradenstvo telefonicky, ale aj priamo na mieste.

SPOTREBA PALIVA A EMISIE CO2.

BMW X7 M60i:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 13.3-12.2*
Emisie CO2 v g/km (kombinované): 303-278*

Hodnoty označené indexom* sú predbežné, alebo ešte neboli k dispozícii v čase uzávierky.

** doplnková výbava


Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.

Zistiť viac

SPOTREBA PALIVA A EMISIE CO2.

BMW X7 M60i xDrive:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná, WLTP): 12,1–12,9
Emisie CO2 v g/km (kombinované, WLTP): 274–292

* doplnková výbava

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.

Zistiť viac

SPOTREBA PALIVA A EMISIE CO2.

 • BMW X7 M60i xDrive:
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 12,9–12,1
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 292–274

  * doplnková výbava

  Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.