BMW X1 je dokonalé vozidlo pre tých, čo chcú interpretovať radosť z jazdy v súlade so svojimi vlastnými potrebami a želaniami. Jeho SAV proporcie budia markantný dojem, jeho interiér prezentuje mimoriadnu flexibilitu. Prostredníctvom BMW xLine, BMW Sport Line a M Šport balíka ponúka tri dizajnové svety, ktoré vám umožnia zvýrazniť tak exteriér, ako aj interiér. Vďaka kombinácii opatrení BMW EfficientDynamics a efektívnych motorov BMW TwinPower Turbo, benzínových aj naftových, disponuje BMW X1 pozoruhodne nízkou spotrebou paliva aj emisiami, vo všetkých motorizáciách.

 

BMW X3 bolo vo svojej triede prvým Sports Activity Vehicle. Aj v aktuálnej generácii prináša do svojho segmentu množstvo inovácií: Napríklad v oblasti čiastočne autonómnej jazdy a inteligentného pohonu všetkých kolies BMW xDrive dvíha BMW X3 radosť z jazdy na novú úroveň. Tú dosahuje aj svojím presvedčivým expresívnym vzhľadom, vysoko kvalitným prostredím v interiéri a silnými benzínovými aj naftovými motormi BMW TwinPower Turbo. Nové dobrodružstvo sa práve začína.


BMW X4 je neprehliadnuteľné, vždy a všade. Vo svojom extrovertnom dizajne kombinuje štýlovosť s výkonnosťou a spája dva prvky, ktoré v tomto segmente nikdy predtým spojené neboli: pre modely X typickú mohutnosť s estetikou klasického kupé. Motory BMW TwinPower Turbo a štandardná výbava s prvkami ako Variabilné športové riadenie a Performance Control sú dôkazom impulzívnosti jeho charakteru.

 

BMW X5 vo svojej tretej generácii opäť prekonáva svoje vlastné štandardy – ako Sports Activity Vehicle, ktoré poskytuje mimoriadny luxus vo všetkých oblastiach, kde sa kladú tie najvyššie nároky. Garanciou toho je rozsiahly arzenál inteligentných technológií, ktoré dvíhajú efektivitu, jazdnú dynamiku, komfort a všestrannosť na celkom novú úroveň – tak na ceste, ako aj v teréne. To najlepšie z oboch svetov kombinuje výnimočne komfortný plug-in hybridný model s pohonom všetkých kolies: BMW X5 xDrive40e iPerformance.

 

Mohutné aj športové. S robustnosťou modelu X aj eleganciou kupé. BMW X6 rúca všetky bariéry. Jeho motory BMW TwinPower Turbo sú silnou kombináciou dynamiky a efektivity, pohon xDrive pomáha preniesť ich nevšedný potenciál na cestu. K nim sa pridáva špičková výbava, ako napríklad balík Design Pure Extravagance a materiály najvyššej kvality. Je ihneď jasné, že toto vozidlo mieri rovno na najvyšší stupienok, a to aj svojou mimoriadnou funkčnosťou.

 

Či už hľadáte nový alebo jazdený automobil BMW X, všetky informácie, výsledky testov aktuálnych modelov, ponuky financovania a lízingu modelov BMW X nájdete tu, samozrejme aj spolu s BMW predajcami na dohodnutie skúšobnej jazdy.