BMW X1 je dokonalé vozidlo pre tých, čo chcú interpretovať radosť z jazdy v súlade so svojimi vlastnými potrebami a želaniami. Jeho SAV proporcie budia markantný dojem, jeho interiér prezentuje mimoriadnu flexibilitu. Prostredníctvom BMW xLine, BMW Sport Line a M Šport balíka ponúka tri dizajnové svety, ktoré vám umožnia zvýrazniť tak exteriér, ako aj interiér. Vďaka kombinácii opatrení BMW EfficientDynamics a efektívnych motorov BMW TwinPower Turbo, benzínových aj naftových, disponuje BMW X1 pozoruhodne nízkou spotrebou paliva aj emisiami, vo všetkých motorizáciách.

Bezprecedentné a neprehliadnuteľné: Úplne prvé BMW X2. Najextrovertnejší model z rodiny BMW X je ideálny pre každého, kto chce objavovať nové cesty a ocení pri tom agilnú dynamiku, vysoko precízny handling a prvotriednu konektivitu. Práve BMW X2 ako prvé prináša balík M Šport X, ktorý kombinuje dynamický charakter M Šport balíka so špecifickými charakteristikami vozidla BMW X – v absolútne nezameniteľnej podobe a so športovými atribútmi, ktoré nenechávajú priestor na žiadne pochybnosti. Stačí, ak odpoviete na jedinú otázku: Ste pripravení pre BMW X2?

Ako úplne prvé Sports Activity Vehicle vo svojej triede prišlo aj BMW X3 v úlohe priekopníka. Najnovšia generácia všestranného automobilu pokračuje v tradícii. Vysoko komfortné a extrémne flexibilné BMW X3 je ideálne na každodenné výzvy aj cestovanie na dlhé trate. Jeho exteriér má typický charakter BMW X a svojím interiérom prináša pozitívnu inšpiráciu, so starostlivo vyberanými materiálmi vytvárajúcimi atmosféru špičkovej kvality. BMW X3 presvedčí aj hospodárnosťou svojich úsporných naftových a benzínových motorov.

BMW X4 je neprehliadnuteľné, vždy a všade. Vo svojom extrovertnom dizajne kombinuje štýlovosť s výkonnosťou a spája dva prvky, ktoré v tomto segmente nikdy predtým spojené neboli: pre modely X typickú mohutnosť s estetikou klasického kupé. Motory BMW TwinPower Turbo a štandardná výbava s prvkami ako Variabilné športové riadenie a Performance Control sú dôkazom impulzívnosti jeho charakteru.

BMW X5 vo svojej tretej generácii opäť prekonáva svoje vlastné štandardy – ako Sports Activity Vehicle, ktoré poskytuje mimoriadny luxus vo všetkých oblastiach, kde sa kladú tie najvyššie nároky. Garanciou toho je rozsiahly arzenál inteligentných technológií, ktoré dvíhajú efektivitu, jazdnú dynamiku, komfort a všestrannosť na celkom novú úroveň – tak na ceste, ako aj v teréne.

Mohutné aj športové. S robustnosťou modelu X aj eleganciou kupé. BMW X6 rúca všetky bariéry. Jeho motory BMW TwinPower Turbo sú silnou kombináciou dynamiky a efektivity, pohon xDrive pomáha preniesť ich nevšedný potenciál na cestu. K nim sa pridáva špičková výbava, ako napríklad balík Design Pure Extravagance a materiály najvyššej kvality. Je ihneď jasné, že toto vozidlo mieri rovno na najvyšší stupienok, a to aj svojou mimoriadnou funkčnosťou.

Či už hľadáte nový alebo jazdený automobil BMW X, všetky informácie, výsledky testov aktuálnych modelov, ponuky financovania a lízingu modelov BMW X nájdete tu, samozrejme aj spolu s BMW predajcami na dohodnutie skúšobnej jazdy.