BMW X1 je perfektné vozidlo pre tých, ktorý každý deň hľadajú nové výzvy. Jeho proporcie SAV demonštrujú pôsobivú sebadôveru a jeho interiér enormnú flexibilitu. V líniách BMW xLine, BMW Sport Line a modelil M Sport ponúka tri dizajnové svety, ktoré umožňujú vytvorenie odlišných výrazov v exteriéri a v interiéri. Vďaka kombinácii prvkov BMW EfficientDynamics a benzínových a naftových motorov BMW TwinPower Turbo dosahuje model BMW X1 mimoriadne nízku spotrebu paliva a nízke hodnoty emisií u všetkých motorových verzií.

BMW X3 ako prvé vozidlo typu Sport Activity Vehicle bolo zakladateľom novej triedy vozidiel. Aktuálna generácia je opäť nositeľom inovácií vo svojom segmente: s progresívnymi funkciami ako čiastočne autonómne riadenie a inteligentný pohon všetkých kolies BMW xDrive, posúva BMW X3 radosť z jazdy na úplne novú úroveň. Dosahuje to expresívnym, atletickým vzhľadom, mimoriadne kvalitným interiérom a výkonnými naftovými a benzínovými motormi BMW TwinPower Turbo. Vždy pripravené na nové dobrodružstvá. Model BMW X3 xDrive30e dotvára ponuku dostupných pohonov ako plug-in hybrid.

Elektrické a elektrizujúce: Každý detail, každá charakteristika, všetko na BMW i3 s pohonom eDrive je vytvorené pre rušný mestský život. Vďaka pohonu elektrickým motorom s nulovými emisiami garantuje BMW i3 mestskú mobilitu tam, kde ju potrebuje najviac: v centrách, kde už sa pre niektoré vozidlá zavádzajú obmedzenia. Z dynamickej perspektívy ohromí BMW i3 svojou dych vyrážajúcou akceleráciou z nízkej rýchlosti, dokonca už z pokoja – a pridá k tomu ekologický aspekt vďaka vysokonapäťovej lítium-iónovej batérii, ktorá mu poskytne každodenný dojazd až do 260 km, čo znamená pokrytie nielen metropoly, ale aj všetkých jej spádových oblastí. A umožní mu aj komfortné výlety za mesto, bez obáv o dojazd.

BMW X4 púta pozornosť vždy a všade. So svojim extrovertným dizajnom v sebe kombinuje životný štýl a výkon a spája dve veci, ktoré v tomto segmente ešte nikto predtým nespojil. Typický X výkon a estetiku klasického coupé. S vysoko výkonnými BMW TwinPower Turbo motormi a štandardným vybavením ako variabilné športové riadenie a Performance Control, ukazuje BMW X4 naplno svoj impulzívny charakter.

BMW X5 vo svojej štvrtej generácii opäť prekonáva svoje vlastné štandardy – ako Sports Activity Vehicle, ktoré poskytuje mimoriadny luxus vo všetkých oblastiach, kde sa kladú tie najvyššie nároky. Garanciou toho je rozsiahly arzenál inteligentných technológií, ktoré dvíhajú efektivitu, jazdnú dynamiku, komfort a všestrannosť na celkom novú úroveň – tak na ceste, ako aj v teréne. To najlepšie z oboch svetov kombinuje výnimočne komfortný plug-in hybridný model s pohonom všetkých kolies: BMW X5 xDrive40e Plug-in Hybrid.

Mohutné aj športové. S robustnosťou modelu X aj eleganciou kupé. BMW X6 rúca všetky bariéry. Jeho motory BMW TwinPower Turbo sú silnou kombináciou dynamiky a efektivity, pohon xDrive pomáha preniesť ich nevšedný potenciál na cestu. K nim sa pridáva špičková výbava, ako napríklad balík Design Pure Extravagance a materiály najvyššej kvality. Je ihneď jasné, že toto vozidlo mieri rovno na najvyšší stupienok, a to aj svojou mimoriadnou funkčnosťou.

Monument vo svojej triede: BMW X7 predstavuje nový druh automobilového luxusu. Svojou prvotriednou eleganciou a majestátnym zjavom definuje novú éru radosti z jazdy. A s prevratným dizajnom zanechá trvalý dojem hneď na prvý pohľad.

Či už hľadáte nový alebo jazdený automobil BMW X, všetky informácie, výsledky testov aktuálnych modelov, ponuky financovania a lízingu modelov BMW X nájdete tu, samozrejme aj spolu s BMW predajcami na dohodnutie skúšobnej jazdy.

Zistiť viac