BMW iX3

NOVÉ BMW iX3. DOBRODRUŽSTVO ČAKÁ.

THE 7. THE EXCELLENCE.

Vychutnajte si pocit slobody – po všetkých stránkach.

* Hodnoty spotreby paliva, emisií CO₂, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO₂, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.

Zistiť viac
NOVÉ BMW iX3. DOBRODRUŽSTVO ČAKÁ.Vychutnajte si pocit slobody – po všetkých stránkach.

ELEGANTNÝ PRIESKUMNÍK.

Objavte bezchybného spoločníka na cesty v novom BMW iX3.

BMW iX3, vytvorené tak, aby bolo vaším najspoľahlivejším čisto elektrickým spoločníkom, očarí svojimi dynamickými možnosťami a na cestách vám poskytne vysoký komfort aj bezpečnosť. Piata generácia technológie BMW eDrive, nainštalovaná v BMW iX3, zaistí ešte sebaistejší pohyb a radosť z elektrickej jazdy vďaka precízne vyváženej karosérii a aerodynamickým vlastnostiam. Luxusný interiér s dôkladne premyslenými riešeniami dizajnu skompletizuje celkový dojem vytvorenia svojej vlastnej triedy.
NOVÉ BMW iX3 – NABÍJACÍ VÝKON

BMW CHARGING

Vaše BMW iX3 a BMW Charging vám poskytnú výhody množstva na mieru šitých ponúk pre nabíjanie doma aj na cestách, vrátane pozoruhodného nabíjacieho výkonu až do 150 kW.

BMW iX3 NA KĽUKATEJ CESTE

ELEKTRICKÝ DOJAZD

BMW iX3 s hrdosťou využíva nový aerodynamický súbor, ktorý prináša vylepšený akustický komfort interiéru počas jazdy, ale aj optimalizovaný koeficient odporu vzduchu, ktorý prispieva k predĺženiu dojazdu až do 460 km.

BMW iX3 S NOVÝMI ZADNÝMI SVETLAMI

FULL-LED ZADNÉ SVETLÁ

Trojrozmerná štruktúra full-LED zadných svetiel, ktoré sú v štandardnej výbave, spolu s koncovkami výfuku voľného tvaru, je doplnená prepracovanou ochranou podlahy, pre celkovo markantný zjav zadných partií.

BMW iX3 A AKUSTICKÉ ČELNÉ SKLO

AKUSTICKÉ ČELNÉ SKLO

BMW iX3 má vo výbave akustické čelné sklo, navrhnuté tak, aby redukovalo hluk, prenikajúci do kabíny z premávky, prúdenia vzduchu, kolies aj vibrácií.

OBRAZOVKA BMW iX3 NA PALUBNEJ DOSKE

BMW LIVE COCKPIT PROFESSIONAL

BMW Live Cockpit Professional s navigačnou funkciou obsahuje plne digitálny 12,3-palcový prístrojový displej a 12,3-palcový dotykový iDrive displej s vysokým rozlíšením.

INTERIÉR BMW iX3

DRIVING ASSISTANT PROFESSIONAL

Driving Assistant Professional ponúka plný komfort a vyššiu bezpečnosť v každodenných dopravných situáciách. Je doplnkom k ďalším funkciám asistovanej jazdy, ako sú napríklad Aktívny systém udržiavania rýchlosti s funkciou Stop & Go, Asistent riadenia a udržiavania jazdného pruhu, Speed Limit Assist, Asistent núdzového zastavenia alebo Detekcia semaforov, ktorá vozidlo automaticky zastaví na červenú.

BMW iX3

BMW DRIVE RECORDER

Kompletný záznam v prípade kolízie. BMW Drive Recorder využíva kamery asistenčných systémov vodiča pre zhotovenie záznamu z priestoru okolo vozidla, s jeho uložením a následnou možnosťou zobrazenia na iDrive displeji pri zaparkovanom vozidle, vrátane možnosti exportu cez USB port. V prípade kolízie automaticky ukladá obrázky z intervalu 20 sekúnd pred nárazom a po ňom.

Skontaktujte sa s nami a doprajte si radosť z vášho vysnívaného BMW.

Objavte dôveryhodného spoločníka na cesty v BMW iX3!

Pokračujte v konfigurácii
BMW iX3

Model Inspiring

BMW radu 3
  • BMW Live Cockpit Professional
  • BMW Driving Assistant Professional
  • LED svetlomety

Pokračujte v konfigurácii
BMW iX3

Model Impressive

BMW X4 xDrive 30i M Sport balík G02 Brooklyn Grey predobočný pohľad
  • 20-palcové disky kolies
  • Adaptívne LED svetlomety
  • Koža Vernacsa black

Pokračujte v konfigurácii
BMW iX3

Model Impressive

BMW X4 xDrive 30d M Sport balík G02 Tansanite Blue predobočný pohľad
  • Prvky Shadowline
  • BMW Live Cockpit Professional
  • Adaptívne LED svetlomety

OBJAVTE VŠETKY MOŽNOSTI!

BMW iX3

Izvedite več o NOVEM BMW iX3

BMW iX3 ima številne funkcije in osupljivo opremo. Raziščite svoje možnosti in poiščite popoln BMW iX3 za svoje potrebe.

Skontaktujte sa s nami a doprajte si radosť z vášho vysnívaného BMW.

PONUKA BMW FINANCIAL SERVICES SLOVAKIA S.R.O.

Úver 1,99%

BMW radu iX3

Ponuka úverového financovania nie je určená pre súkromné osoby spotrebiteľov. Splátka je indikatívna a je kalkulovaná na uvedený model bez poistenia. Služby BMW Financial Services sú na Slovensku poskytované prostrednictvom BMW Financial Services Slovakia s.r.o.

Zistiť viac

Právne vyhlásenie

  • * Hodnoty spotreby paliva, emisií CO₂, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO₂, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.