BMW iX3

NOVÉ BMW iX3. DOBRODRUŽSTVO ČAKÁ.

THE 7. THE EXCELLENCE.

Vychutnajte si pocit slobody – po všetkých stránkach.

Dokonalá kombinácia veľkolepého imidžu, športového charakteru a neobmedzených možností – BMW iX3 je stelesnením slobody na kolesách. Aerodynamické prvky a modré akcenty zvýrazňujú elektrický charakter vozidla v maximálnej miere. Jeho atletická silueta a ušľachtilý zjav majú veľkú vizuálnu silu a jeho vynikajúce jazdné vlastnosti zanechajú trvalý dojem. Vyrazte za dobrodružstvom v tomto unikátnom Sports Activity Vehicle.

Zistiť viac
NOVÉ BMW iX3. DOBRODRUŽSTVO ČAKÁ.Vychutnajte si pocit slobody – po všetkých stránkach.

ELEGANTNÝ PRIESKUMNÍK.

Objavte bezchybného spoločníka na cesty v novom BMW iX3.

BMW iX3, vytvorené tak, aby bolo vaším najspoľahlivejším čisto elektrickým spoločníkom, očarí svojimi dynamickými možnosťami a na cestách vám poskytne vysoký komfort aj bezpečnosť. Piata generácia technológie BMW eDrive, nainštalovaná v BMW iX3, zaistí ešte sebaistejší pohyb a radosť z elektrickej jazdy vďaka precízne vyváženej karosérii a aerodynamickým vlastnostiam. Luxusný interiér s dôkladne premyslenými riešeniami dizajnu skompletizuje celkový dojem vytvorenia svojej vlastnej triedy.
NOVÉ BMW iX3 – NABÍJACÍ VÝKON

BMW CHARGING

Vaše BMW iX3 a BMW Charging vám poskytnú výhody množstva na mieru šitých ponúk pre nabíjanie doma aj na cestách, vrátane pozoruhodného nabíjacieho výkonu až do 150 kW.

BMW iX3 NA KĽUKATEJ CESTE

ELEKTRICKÝ DOJAZD

BMW iX3 s hrdosťou využíva nový aerodynamický súbor, ktorý prináša vylepšený akustický komfort interiéru počas jazdy, ale aj optimalizovaný koeficient odporu vzduchu, ktorý prispieva k predĺženiu dojazdu až do 460 km.

BMW iX3 S NOVÝMI ZADNÝMI SVETLAMI

FULL-LED ZADNÉ SVETLÁ

Trojrozmerná štruktúra full-LED zadných svetiel, ktoré sú v štandardnej výbave, spolu s koncovkami výfuku voľného tvaru, je doplnená prepracovanou ochranou podlahy, pre celkovo markantný zjav zadných partií.

BMW iX3 A AKUSTICKÉ ČELNÉ SKLO

AKUSTICKÉ ČELNÉ SKLO

BMW iX3 má vo výbave akustické čelné sklo, navrhnuté tak, aby redukovalo hluk, prenikajúci do kabíny z premávky, prúdenia vzduchu, kolies aj vibrácií.

OBRAZOVKA BMW iX3 NA PALUBNEJ DOSKE

BMW LIVE COCKPIT PROFESSIONAL

BMW Live Cockpit Professional s navigačnou funkciou obsahuje plne digitálny 12,3-palcový prístrojový displej a 12,3-palcový dotykový iDrive displej s vysokým rozlíšením.

INTERIÉR BMW iX3

DRIVING ASSISTANT PROFESSIONAL

Driving Assistant Professional ponúka plný komfort a vyššiu bezpečnosť v každodenných dopravných situáciách. Je doplnkom k ďalším funkciám asistovanej jazdy, ako sú napríklad Aktívny systém udržiavania rýchlosti s funkciou Stop & Go, Asistent riadenia a udržiavania jazdného pruhu, Speed Limit Assist, Asistent núdzového zastavenia alebo Detekcia semaforov, ktorá vozidlo automaticky zastaví na červenú.

BMW iX3

BMW DRIVE RECORDER

Kompletný záznam v prípade kolízie. BMW Drive Recorder využíva kamery asistenčných systémov vodiča pre zhotovenie záznamu z priestoru okolo vozidla, s jeho uložením a následnou možnosťou zobrazenia na iDrive displeji pri zaparkovanom vozidle, vrátane možnosti exportu cez USB port. V prípade kolízie automaticky ukladá obrázky z intervalu 20 sekúnd pred nárazom a po ňom.

Skontaktujte sa s nami a doprajte si radosť z vášho vysnívaného BMW.

ODPORÚČANÉ KONFIGURÁCIE PRE NOVÉ BMW iX3.

Pokračujte v konfigurácii
ESENCIA.

BMW iX3

BMW iX3
  • Adaptívne LED svetlomety
  • BMW M aerodynamický balík
  • BMW Live Cockpit Professional

Pokračujte v konfigurácii
ROVNOVÁHA.

BMW iX3

BMW iX3
  • Asistent parkovania Plus
  • Head-up displej na čelnom skle
  • BMW M Shadowline svetlomety

Pokračujte v konfigurácii
OSOBITOSŤ.

BMW iX3

BMW iX3
  • BMW laserové svetlomety
  • Adaptívny M podvozok
  • Vyhrievanie volantu

FINANCOVANIE VÁŠHO VYSNÍVANÉHO BMW S 0 % ÚROKOM.

Užite si radosť z jazdy s novým BMW a my sa postaráme o výhodné financovanie vášho vozidla. Práve teraz máte ideálnu príležitosť ušetriť svoje peniaze vďaka našej špeciálnej ponuke financovania od BMW Financial Services. Využite mimoriadne výhodné  financovanie vášho vysnívaného BMW s 0 % úrokom, ktoré je určené iba pre podnikateľov a korporátnych klientov. Financovanie na 36 mesiacov môžete vďaka BMW Financial Services uplatniť pri kúpe nového BMW. Ponuka je časovo obmedzená do 30. septembra 2023.

 

Zistiť viac
BMW i7.

Financovanie s úrokom 0 % od BMW Financial Services.

 

Úver s 0 % úrokomiX3
Cenníková cena modelu s DPH      69 950 €
Dĺžka financovania36
Splátka vopred50%
Mesačná splátka bez poistenia      972 €

Ponuka úverového financovania nie je určená pre súkromné osoby spotrebiteľov. Splátka je indikatívna a je kalkulovaná na uvedený model bez poistenia. Služby BMW Financial Services sú na Slovensku poskytované prostrednictvom BMW Financial Services Slovakia s.r.o.

Zistiť viac

BMW FINANCIAL SERVICES.

BMW FINANCIAL SERVICES.

Ponuky leasingu, úveru, ceny a poistné produkty od BMW Financial Services.

Vaše nové BMW je na dosah ruky. Potrebujete už iba dokonalé riešenie financovania s na mieru šitými možnosťami lízingu, úveru a poistenia. Preskúmajte naše atraktívne ponuky pre BMW lízing, BMW úver a BMW poistenie – a využite množstvo výhod a benefitov od BMW Financial Services.

OBJAVIŤ VIAC MOŽNOSTÍ

BMW X7 a BMW radu 7

Všetky vozidlá radu 7 neustále prekvapujú svojím prístupom k prepisovaniu definície moderného luxusu. Spoznajte ich bližšie.

OBJAVTE VŠETKY MOŽNOSTI!

BMW iX3

BMW iX3 je perfektne funkčný. Preskúmajte svoje možnosti a nájdite BMW iX3 pre svoje potreby.

Skontaktujte sa s nami a doprajte si radosť z vášho vysnívaného BMW.

Právne vyhlásenie

  • * Hodnoty spotreby paliva, emisií CO₂, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO₂, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.