Nové BMW radu 2 Active Tourer

NOVÉ BMW RADU 2 ACTIVE TOURER.

Pripravené na každú výzvu, ktorú prinesie život.

Úplne nové, robustnejšie a dynamickejšie BMW radu 2 Active Tourer je dokonalou zmesou efektívnej praktickosti a vzrušujúcej športovosti. Atletický dizajn dodáva vozidlu silnú atmosféru vysokého výkonu. Ultra moderný a prehľadný interiér prekvapí príjemnou priestrannosťou, jednoduchou ovládateľnosťou a špičkovými prvkami konektivity pre garanciu ultimatívneho jazdného komfortu. Zlepšené jazdné výkony robia toto energické vozidlo ešte viac pripraveným na to, aby vás každý deň sprevádzalo na veľkej jazde životom.

Zistiť viac
NOVÉ BMW RADU 2 ACTIVE TOURER.Pripravené na každú výzvu, ktorú prinesie život.

  BMW RADU 2 ACTIVE TOURER PLUG-IN-HYBRID

  BMW radu 2 Active Tourer plug-in-hybrid

  Jednoducho zapojíte a bez námahy nabijete – BMW radu 2 Active Tourer PHEV ponúka výnimočnú kombináciu efektivity v meste a športovej dynamiky na dlhších trasách mimo mesta. Jeho čisto elektrický dojazd do 80 km umožní vodičovi vychutnať si tichú elektrickú jazdu s nulovými lokálnymi emisiami. Vďaka výbave obsahujúcej všetky potrebné prvky je nabíjanie bezproblémové, doma aj na verejnej nabíjacej stanici. Vyberte si z dvoch motorizácií: BMW 225e xDrive alebo výkonnejšie BMW 230e xDrive – a pripravte sa zažiť novú dimenziu jazdy.

  VIAC ENERGIE.

  Športovejší imidž vysiela výraznejšie signály.

  Prepracovaný dizajn komfortne kompaktného BMW radu 2 Active Tourer dodá vozidlu ostrý imidž a odhodlaný charakter. Aerodynamicky optimalizovaný tvar s predĺženými oknami a vzrušujúcim pozadím zvýrazňuje dynamickú siluetu. Zväčšené osemuholníkové obličky a elegantné LED predné svetlomety generujú typický športový výzor. Nové BMW radu 2 Active Tourer je unikátnou kombináciou športovej estetiky a funkčnej všestrannosti.
  Predné svetlomety s LED technológiou

  PREDNÉ SVETLOMETY S LED TECHNOLÓGIOU

  Štíhle a ostro krojené predné svetlomety s LED technológiou sú umiestnené vysoko, aby zvýraznili bojovný športový charakter vozidla. Doplnkové adaptívne LED predné svetlomety dodajú vozidlu jeho typický výzor "tváre so štyrmi očami". Komfort a bezpečnosť jazdy zvyšuje množstvo funkcií osvetlenia, napríklad neoslňujúce diaľkové svetlá. 

  Bočné okná a sklenená strecha

  BOČNÉ OKNÁ A SKLENENÁ STRECHA

  Elegantne predĺžená grafika bočných okien a zvýraznené A-stĺpiky posilnia vizuálny imidž dynamiky. Veľké elektricky ovládané panoramatické strešné okno vpustí do interiéru viac svetla, vďaka čomu pôsobí už aj tak priestranná kabína ešte veľkorysejšie. Množstvo svetla prenikajúceho do interiéru jednoducho ovládate krycou roletou.

  Zadný dizajn

  ZADNÝ DIZAJN

  Progresívny a viac dynamický dizajn vidíte aj na zadnej časti nového BMW radu 2 Active Tourer. Štíhlejšie D-stĺpiky, spolu s úzkymi zadnými svetlami, generujú energetický a oduševnený imidž. Odrazky s lemovaním v tvare písmena L zlepšujú aerodynamiku zadných partií a ukryté koncovky výfuku prispievajú k ešte vyššej celkovej ergonomickosti.

  Nové osemuholníkové obličky

  NOVÉ OSEMUHOLNÍKOVÉ OBLIČKY

  Najatraktívnejším prvkom dizajnu nového BMW radu 2 Active Tourer sú výrazné osemuholníkové obličky. Ich podstatne väčší rozmer a výrazné kontúry podčiarkujú atletický temperament vozidla. Centrálna oblasť obličiek obsahuje radarové senzory a aktívne vzduchové klapky.

  Mild-hybrid modely pre vyššiu efektivitu

  MILD-HYBRID MODELY PRE VYŠSIU EFEKTIVITU

  Nové BMW radu 2 Active Tourer je pripravené čeliť výzvam. Modely 220i a 230i sú vybavené výkonnou, zároveň však hospodárnou 48-voltovou mild-hybridnou technológiou s elektromotorom integrovaným do prevodovky. Pri procese rekuperácie sa kinetická energia vznikajúca pri brzdení mení na elektrickú, čím sa zvyšuje celková efektivita vozidla. Tým sa znižujú emisie CO2 a spotreba paliva, zároveň sa však výkon zvyšuje o 10 kW (14 k) a krútiaci moment o 40 Nm.

  Nový iDrive a BMW Curved Display

  NOVÝ iDRIVE A BMW CURVED DISPLAY

  Dôkladne prepracovaná nová verzia systému BMW iDrive prepisuje definíciu orientácie na vodiča. Špičkový BMW Operating System 8 umožní dokonalo intuitívny užívateľský zážitok s ovládaním gestami a hlasom. Novinkou je aj zaoblený BMW Curved Display, integrovaný do kokpitu, s digitálnym informačným a zábavným systémom. Jeho úchvatná estetika je zladená s čistým dizajnom prvkov interiéru.

  Asistencia vodiča

  ASISTENCIA VODIČA

  Nové BMW radu 2 Active Tourer je vybavené množstvom asistenčných systémov vodiča pre maximálne komfortný jazdný zážitok. 

  Asistent pozornosti a Active Guard zaručia extra bezpečnosť a užitočné budú hlavne na dlhých cestách. Parkovací asistent zjednoduší priečne aj pozdĺžne parkovanie, vrátane cúvania. Arzenál asistenčných systémov si môžete aj rozšíriť, podľa svojich konkrétnych potrieb.

  BMW Intelligent Personal Assistant

  BMW INTELLIGENT PERSONAL ASSISTANT

  BMW Intelligent Personal Assistant je pozoruhodne užitočná funkcia, ktorá povyšuje interakciu vodiča s vozidlom na úplne novú úroveň. Vo vybraných svetových jazykoch môžete dokonca komunikovať s vozidlom prirodzenou rečou. Stačí napríklad povedať "I´m cold" ("Je mi zima") a vaše vozidlo okamžite prispôsobí klimatizáciu. BMW Intelligent Personal Assistant tiež môže sám vykonať určité povely, aby sa vodič mohol plne sústrediť na cestu.

  Komfort spolu s moderným dizajnom

  KOMFORT SPOLU S MODERNÝM DIZAJNOM

  Prepracovaný interiér vozidla charakterizuje výnimočná priestrannosť, unikátna pre model s takto kompaktnými vonkajšími rozmermi. Vnútorný priestor je príjemný aj vďaka čistým, redukovaným a moderným dizajnovým riešeniam. Interiér nového BMW radu 2 Active Tourer generuje ultra modernú atmosféru, spájajúcu športovosť s klasickou eleganciou.

  Functions On Demand

  FUNCTIONS ON DEMAND

  Aj keď má nové BMW radu 2 Active Tourer už v štandarde úžasné množstvo špičkovej výbavy, vodič má vždy k dispozícii možnosť vylepšiť si arzenál na vyššiu úroveň presne podľa svojich potrieb a preferencií. Na mieru šité funkcie a individuálne vybrané prvky si dokážete v rámci ponuky Functions On Demand pridať aj inštaláciou na diaľku, vzdušným prenosom.

  Bezdrôtový nabíjací priestor

  BEZDRÔTOVÝ NABÍJACÍ PRIESTOR

  Nové BMW radu 2 Active Tourer je vybavené odkladacím priestorom na bezdrôtové nabíjanie. Je prakticky umiestnený pri držiakoch nápojov, zariadi jednoduché induktívne nabíjanie a umožní vám používať váš smartfón bez akýchkoľvek obmedzení, v každom okamihu cesty.

  Vaše nové BMW radu 2 Active Tourer je bližšie než si myslíte.

  NÁVRHY KONFIGURÁCIÍ PRE NOVÉ BMW RADU 2 ACTIVE TOURER.

  NÁJDITE SI DOKONALÉ BMW RADU 2 ACTIVE TOURER PRE JAZDU VÁŠHO ŽIVOTA!

  Pokračujte v konfigurácii
  BMW 216i Active Tourer

  ESENCIA.

  BMW 216i Active Tourer
  32.710
  • Automatická prevodovka s dvojitou spojkou
  • BMW Live Cockpit Plus
  • Parkovací asistent s funkcioiu Active Park Distance Control a Cúvacou kamerou

  Pokračujte v konfigurácii
  BMW 218d Active Tourer

  ROVNOVÁHA.

  BMW 218d Active Tourer
  42.875
  • Adaptívne LED svetlomety
  • Komfortný vstup a štartovanie
  • 18" AI disky Star-spoke 837 Bicolour

  Pokračujte v konfigurácii
  BMW 230e xDrive Active Tourer

  OSOBITOSŤ.

  BMW 230e xDrive Active Tourer
  59.683
  • Adaptívny M podvozok
  • Plug-in hybrid technológia
  • Špecifické prvky výbavy M Sport balíka

  ZOZNÁMTE SA S RODINOU NOVÉHO BMW RADU 2 ACTIVE TOURER.

  Nové BMW radu 2 Active Tourer

  Objavte celú modelovú ponuku.

  Vyberte si model BMW radu 2 Active Tourer, ktorý presne naplní vaše špecifické potreby.

  PONUKA BMW FINANCIAL SERVICES SLOVAKIA S.R.O.

  Úver 1,99%

  BMW radu 2 Active Tourer

  Ponuka úverového financovania nie je určená pre súkromné osoby spotrebiteľov. Splátka je indikatívna a je kalkulovaná na uvedený model bez poistenia. Služby BMW Financial Services sú na Slovensku poskytované prostrednictvom BMW Financial Services Slovakia s.r.o.

  Zistiť viac

  Právne vyhlásenie

  • BMW 220i Active Tourer:
   Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 6,1–6,5
   Emisie CO2 v g/km (kombinované): 139–148

   Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.

   Pre motorizácie 18i a 20i: V závislosti od okolitých podmienok nastáva krátkodobé zvýšenie maximálneho výkonu spaľovacieho motora, približne o 10 % nad jeho menovitú hodnotu. Trvanie navýšenia výkonu sa predlžuje s klesajúcou okolitou teplotou (približne 5 sekúnd pri +25° C, približne 40 sekúnd pri -20° C).