BMW Series 2

INŠPIRUJE INDIVIDUALITOU.

Úplne prvé BMW radu 2 Gran Coupé ohromí aj očarí.

Nie je to typické coupé, ale skôr neuveriteľný zážitok: úplne prvé BMW radu 2 Gran Coupé predstavuje novú formu autority s výrazným charakterom v kompaktnej triede. Je to predovšetkým nekompromisná estetika zameraná na výkon, ktorá nezameniteľným spôsobom odhaľuje svoje ambície. Nie elegantné, ale extravagantné. Nie konvenčné, ale individuálne. Nie bežné – ale mimoriadne. V súlade s najmodernejšími technológiami a dokonale vyladenými dynamickými vlastnosťami, sa BMW radu 2 Gran Coupé s ľahkosťou odlišuje od davu a sleduje svoju vlastnú cestu.

Zistiť viac
INŠPIRUJE INDIVIDUALITOU.Úplne prvé BMW radu 2 Gran Coupé ohromí aj očarí.

 

 

  ŠTÝLOVÝ PREDOBRAZ

  BMW radu 2 Gran Coupé stanovuje nové štandardy vo svojej triede.

  Dych vyrážajúci dizajn rozvíri povetrie v uliciach. Nezameniteľné predné partie okamžite pritiahnu pohľady, je to však línia strechy splývajúca ponad bezrámové bočné okná a nápadne športové zadné partie, ktorá tu má hlavné slovo. Elegantné a štýlové, zároveň však extravagantné a nápadné – toto auto je individualistom do špiku kostí. Jeho interiér upúta pozornosť exkluzívnymi detailmi a špičkovými materiálmi. Objavte dva 10,25-palcové digitálne displeje, panoramatickú sklenenú strechu alebo športové sedadlá čalúnené kožou Dakota, ktoré vám poskytnú dotyk luxusnej funkčnosti.
  BMW radu 2 Gran Coupé

  ŠTVORDVEROVÉ KUPÉ

  BMW radu 2 Gran Coupé s hrdosťou prináša koncepciu štvordverového kupé do prémiového kompaktného segmentu. Táto myšlienka, veľmi úspešná vo väčších triedach vozidiel, má ambíciu získať si aj srdcia vodičov menších, agilnejších a do mesta vhodnejších áut. Ste pripravení na všetky tie nové príležitosti?
  BMW radu 2 Gran Coupé - Bezrámové dvere

  BEZRÁMOVÉ DVERE

  Atraktívnym a nezameniteľným detailom nového BMW radu 2 Gran Coupé sú jeho dvere s bezrámovými oknami, ktoré priťahujú pozornosť k jeho športovému charakteru. Zužujúca sa línia bočných okien podčiarkuje dobrodružnú náturu a dynamický tvar vozidla.
  BMW radu 2 Gran Coupé - Adaptívne LED svetlá

  ADAPTÍVNE LED SVETLÁ

  Toto auto rozhodne neprehliadnete, jeho adaptívne LED svetlá ho však robia ešte lepšie viditeľným a rozoznateľným na uliciach aj po tme. Tvar svetiel korešponduje s dynamickými formami vozidla a ich dizajn je tak ikonický, ako aj vysoko funkčný.
  BMW radu 2 Gran Coupé - Digital Key

  DIGITAL KEY

  Teraz môžete mať kľúč k svojmu novému BMW radu 2 Gran Coupé vždy po ruke – s novou funkciou digitálneho kľúča vám váš smartfón poskytne jednoduchý a komfortný prístup do vozidla. Digital Key je kompatibilný so systémom iOS aj Android a umožní vám zamknúť, odomknúť aj naštartovať vaše BMW pomocou smartfónu.
  BMW radu 2 Gran Coupé - BMW Live Cockpit Professional

  BMW LIVE COCKPIT PROFESSIONAL

  BMW Live Cockpit Professional je pre modely M Sport a M235i štandardnou výbavou. Obsahuje intuitívnu navigačnú funkciu s dvoma 10,25-palcovými displejmi s vysokým rozlíšením - prístrojovým aj ovládacím, vrátane dotykového ovládania, alebo ovládania cez iDrive Touch Controller.
  BMW radu 2 Gran Coupé - Apple CarPlay

  APPLE CARPLAY

  Nenechajte sa pri riadení vášho BMW radu 2 Gran Coupé ničím rušiť, vďaka Apple CarPlay - táto funkcia bezdrôtovo pripojí k vozidlu váš smartfón aj s obľúbenými aplikáciami, ako sú napríklad WhatsApp, iMessage, Spotify alebo Apple Music. Na cestách vás bude sprevádzať aj Siri a bude počúvať vaše povely, zadávané tlačidlom hlasového ovládania na volante.
  BMW radu 2 Gran Coupé - Osvetlené lišty Berlin

  OSVETLENÉ LIŠTY BERLIN

  Unikátny charakter vášho BMW radu 2 Gran Coupé pomôžu zvýrazniť osvetlené interiérové lišty Berlin v spracovaní High Matte v kokpite aj na ďalších miestach kabíny. Rafinované osvetlenie z týchto líšt vrhá nové svetlo na sofistikovaný a dômyselný interiér.
  BMW radu 2 Gran Coupé - Panoramatická sklenená strecha

  PANORAMATICKÁ SKLENENÁ STRECHA

  Panoramatická sklenená strecha vám maximálne umožní vychutnať si priestor, slnko a slobodu. Keď je zatvorená, zaplaví interiér svetlom. A keď ju otvoríte a chcete si trochu prevetrať hlavu, automaticky vám poskytne pocit, že medzi vami a oblohou už nie je nič. Navyše môžete jej efekt ovládať funkciou naklopenia, odsunutia, roletou a veterným deflektorom.

  Skontaktujte sa s nami a doprajte si radosť z vášho vysnívaného BMW.

  NÁVRH KONFIGURÁCIÍ PRE BMW 2 Gran Coupé.

  POKRAČUJTE V NAVRHNUTEJ KONFIGURÁCII A NAKONFIGURUJTE SI VAŠE VYSNÍVANÉ BMW 2 Gran Coupé.

  Pokračujte v konfigurácii
  BMW radu 2 Gran Coupé.

  Model M Sport

  BMW radu 2 Gran Coupé
  40.330
  • Intelligent Personal Assistant
  • Bezrámové okná dverí
  • Adaptívne LED svetlomety

  Pokračujte v konfigurácii
  BMW radu 2 Gran Coupé.

  Luxury Line

  BMW radu 2 Gran Coupé
  40.153
  • Head-Up displej
  • Podsvietené interiérové lišty
  • BMW Live Cockpit Professional

  Pokračujte v konfigurácii
  BMW radu 2 Gran Coupé.

  Sport Line

  BMW radu Gran Coupé
  38.689
  • Adaptívny podvzok
  • Digital key
  • Asistent parkovania

  OBJAVTE VŠETKY VERZIE!

  BMW radu 2 Gran Coupé

  Spoznajte bližšie tvorcu nových pravidiel hry vo svojej triede.

  BMW radu 2 Gran Coupé je k dispozícii v množstve verzií - každá z nich je úžasná, dobrodružná a pripravená, aby ste ju objavili.

  PONUKA BMW FINANCIAL SERVICES SLOVAKIA S.R.O.

  Úver 1,99%

  BMW radu 2 Gran Coupé
  218i

  Ponuka úverového financovania nie je určená pre súkromné osoby spotrebiteľov. Splátka je indikatívna a je kalkulovaná na uvedený model bez poistenia. Služby BMW Financial Services sú na Slovensku poskytované prostrednictvom BMW Financial Services Slovakia s.r.o.

  Zistiť viac

  Skontaktujte sa s nami a doprajte si radosť z vášho vysnívaného BMW.

  Spotreba paliva a emisie CO₂.

  • BMW M235i xDrive Gran Coupé:
   Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,1-7,8
   Emisie CO2 v g/km (kombinované): 162-177

   Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.