NOVÉ BMW RADU 7

LUXUSNÁ TRIEDA NOVÉHO
BMW RADU 7

Nové BMW radu 7 zažiari svojím nezameniteľným dizajnom, ktorý hovorí veľmi jasnou rečou.

* Hodnoty spotreby paliva, emisií CO₂, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO₂, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.

Zistiť viac
LUXUSNÁ TRIEDA NOVÉHO <br> BMW RADU 7Nové BMW radu 7 zažiari svojím nezameniteľným dizajnom, ktorý hovorí veľmi jasnou rečou.

MAXIMÁLNE EFEKTÍVNE

Nabíjanie nového BMW radu 7 PHEV

Plug-in hybrid dokáže v každodennom živote priniesť výrazné zmeny a stať sa reálnym mostom k čisto elektrickým vozidlám. A keď tento most s novým BMW radu 7 prekročíte, už sa nebudete chcieť vrátiť. Plug-in hybrid má v čisto elektrickom režime dojazd až do 89 km, čím sa radí k najefektívnejším. A keďže sa batéria dá nabíjať výkonom až do 7,4 kW, z prázdneho do plného stavu sa dobije približne za tri hodiny. V kombinácii s technológiou BMW eDrive a kartou Charging Card sa elektrický pohon zdá byť nielen lepší, ale aj praktickejší. V týchto dňoch kráčajú inovácie ruku v ruke so zodpovednosťou. Preto sa pri výrobe nového BMW radu 7 v nemeckom Dingolfingu využívajú udržateľné procesy, ktoré šetria cenné zdroje. A to je iba začiatok dlhého zoznamu pozitívnych aspektov.

  SVIETI A ŽIARI

  Nové BMW radu 7 sotva prehliadnete. Vynikajúce prvky, dômyselný dizajn a starostlivo vyberané materiály najvyššej kvality s vysokým stupňom udržateľnosti ho robia jedným z najprestížnejších vozidiel na trhu.

  Oveľa výraznejší a špecifickejší vzhľad nového BMW radu 7 vidíte aj v najdrobnejších detailoch vozidla, ako sú napríklad dvojdielne predné svetlomety. Dojem z nich môže byť ešte viac umocnený doplnkovým trblietavým efektom Swarovski krištáľov alebo osvetlenými obličkami Iconic Glow. To najlepšie si predsa zaslúži, aby bolo zvýraznené a aby ste si ho lepšie zapamätali. Nové BMW radu 7 je špičkové vozidlo pre tých, ktorí hľadajú jazdný zážitok prispôsobený ich vlastnému štýlu, nálade a vkusu - pri zachovaní jedinečnosti.
  Predný dizajn nového BMW radu 7

  TYPICKÁ PREDNÁ ČASŤ

  Nápadné a nezameniteľné - nové BMW radu 7 sa vám svojím vzhľadom pevne vryje do mysle. Veľké zvislé obličky s osvetlenými kontúrami a delené predné svetlomety dávajú siedmej generácii BMW radu 7 veľmi špecifický výzor BMW novej éry.

  Priestrannosť prednej časti interiéru nového BMW radu 7.

  VIAC PRIESTORU PRE LUXUS

  BMW radu 7 luxusom vysoko prekoná mnohé iné vozidlá a k svojmu predchodcovi pridáva 131 milimetrov. Oblasť okna pred C-stĺpikom je bezrámová a chrómovaný prvok ostáva pri otvorení dverí na mieste, čím sú vizuálne aj fyzicky väčšie.

  Osvetlený BMW Interaction Bar

  INTERACTION BAR

  Centrálnym prvkom inovatívneho interiéru je BMW Interaction Bar, ktorý svojím vzhľadom pôsobí ako šperk z krištáľového skla. Tu sa teraz nachádza dotykové ovládanie funkcií ako klimatizácia či vyhrievanie zadného okna. Vďaka ambientnému osvetleniu a obrazovke BMW Curved Display má interiér jednoznačný high-tech šarm.

  31,3-palcová obrazovka Theatre Screen s rozlíšením 8K v novom BMW radu 7

  KINO ZÁŽITOK

  Interiér nového BMW radu 7 vás ohromí inováciami, od prémiového zábavného systému s 31,3-palcovou obrazovkou Theatre Screen s rozlíšením 8K až po displeje BMW Touch Command v zadných dverách alebo na zadnom rade sedadiel, ktoré umožnia ovládať nielen infotainment na obrazovke BMW Theatre Screen, ale aj režimy My Modes či funkcie sedadiel.

  BMW režimy My Modes

  V NÁLADE

  Luxus spočíva aj v slobode vášho rozhodnutia. V novom BMW radu 7 vám režimy My Modes umožnia zvoliť nielen zvuk, ktorý podporí alebo naopak zmení aktuálny stav vašej mysle, ale aj osvetlenie, teplotu, reakcie podvozka či funkcie sedadiel. To všetko preto, aby sa jazda maximálne prispôsobila vašim pocitom.

  Asistenti vodiča v novom BMW radu 7

  PARKOVACÍ ASISTENT

  Nové BMW radu 7 ponúka najkomplexnejšiu paletu štandardných aj doplnkových asistenčných systémov vodiča na trhu. Pri jazde aj parkovaní sa môžete spoľahnúť na tú najpokročilejšiu pomoc po stránke komfortu aj bezpečnosti. So štandardnými prvkami ako sú Personal eSIM 5G, BMW Maps, ConnectedDrive aj Remote Software Upgrade aktualizácie, výrazne stúpla aj praktickosť.

  BMW Curved Display a BMW Interaction Bar

  SPLNENÉ ŽELANIA

  Mnohé prvky, ktoré boli predtým za príplatok, má nové BMW radu 7 v štandardnej výbave: Personal eSIM 5G, aktualizácie ConnectedDrive a Remote Software Upgrade, či dokonca streamovanie YouTube videí na iDrive displeji. Rozšírili sa aj možnosti aplikácie My BMW.

  NÁVRHY KONFIGURÁCIÍ PRE NOVÉ BMW RADU 7.

  VYBERTE SI VZHĽAD PRE NOVÉ BMW RADU 7 SEDAN.

  Pokračujte v konfigurácii
  BMW 750e xDrive Sedan

  ELEGANCIA

  Pokračujte v konfigurácii
  BMW 740d xDrive Sedan

  TEMPERAMENT

  Pokračujte v konfigurácii
  BMW M760e xDrive Sedan

  OSOBITOSŤ

  OBJAVIŤ VIAC MOŽNOSTÍ

  Motorizácie nového BMW radu 7

  Všetky vozidlá radu 7 neustále prekvapujú svojím prístupom k prepisovaniu definície moderného luxusu. Spoznajte ich bližšie.

  PONUKA BMW FINANCIAL SERVICES SLOVAKIA S.R.O.

  Úver 1,99%

  BMW radu 7
  730d

  Ponuka úverového financovania nie je určená pre súkromné osoby spotrebiteľov. Splátka je indikatívna a je kalkulovaná na uvedený model bez poistenia. Služby BMW Financial Services sú na Slovensku poskytované prostrednictvom BMW Financial Services Slovakia s.r.o.

  Zistiť viac

  Právne vyhlásenie

  • BMW 745e Sedan:
   Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 1,8–2,1
   Emisie CO2 v g/km (kombinované): 40–48

   Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.