Nové BMW X5.

NOVÉ BMW X5.

Dominantná sila a športová elegancia.

* Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.

Zistiť viac
NOVÉ BMW X5.Dominantná sila a športová elegancia.

PODSTATNÝ ROZDIEL - VĎAKA PLUG-IN HYBRIDNEJ TECHNOLÓGII

Nové BMW X5 - plug-in hybridná technológia

Niektoré nové definície sú základom pre úplne novú kategóriu a plug-in hybridy sú toho výborným dôkazom. Nové BMW X5 prináša cestu zmeny. S elektrickým dojazdom až do 110 km a nabíjacím výkonom až do 7,4 kW, ako aj so systémovým výkonom zvýšeným na 360 kW (489 k), zaručí maximálne jazdné zážitky. Emisie CO2 boli znížené iba na 18-26 g/km. Jazdu si vychutnáte bez kompromisov s maximálnou rýchlosťou až 250 km/h a zrýchlením z 0 na 100 km/h za 4,8 sekundy. Vďaka rozličným možnostiam nabíjania veľmi rýchlo zistíte, aký vysoký komfort táto zmena priniesla do vášho života.

  VŽDY OČAKÁVAJTE VIAC

  Nové BMW X5 stelesňuje pozoruhodnú fúziu špičkovej dynamiky a športovej elegancie, v bezkonkurenčnom štýle, s odvahou a inteligenciou. Exteriér vám dodá štýl v meste a uvedie vás do vyššieho životného štandardu. Extrémne komfortný interiér vás naplní pocitom pohody. Nové BMW X5 má silný charakter. Presne ako vy.
  Nové BMW X5 - nová predná časť

  NOVÁ PREDNÁ ČASŤ

  Rozsiahle zmeny dizajnu udelili novému BMW X5 vzhľad úplne nového modelu. BMW obličky a predné svetlomety boli od základu prepracované a vďaka nim získali predné partie ešte expresívnejší výzor a dojem ešte väčšej šírky.

  Nové BMW X5 - interiér plný kvality

  INTERIÉR PLNÝ KVALITY

  Nové BMW X5 zanechá silný dojem. Športové sedadlá s bedrovými opierkami sú ergonomické a maximálne komfortné. Sú čalúnené materiálom najvyššej kvality, presne ako palubná doska - ozdobne prešívanou syntetickou kožou Sensafin - sofistikovaným vegánskym materiálom.

  Nové BMW X5 - osvetlite si cestu

  OSVETLITE SI CESTU

  Trojrozmerný dizajn, moderný dynamický vzhľad a harmonická štylistika produkujú silný vizuálny dojem z trojrozmerných LED zadných svetiel nového BMW X5. Denné svetlá šípového tvaru a osvetlené obličky Iconic Glow pridajú ďalšiu extra atraktivitu.

  Nové BMW X5 - nový pohľad

  NOVÝ POHĽAD

  Nový displej ponúka novú perspektívu. Preto je BMW Curved Display na palubnej doske nového BMW X5 centrálnym elementom vizuálnej príťažlivosti. Jeho inovatívny vzhľad, najmodernejšie ovládanie a najvyššia miera digitalizácie sú vaším novým pohľadom.

  Nové BMW X5 - kompletná asistencia

  KOMPLETNÁ ASISTENCIA

  Nové BMW X5 ponúka pokročilé asistenčné systémy vodiča na najvyššej úrovni, napríklad Driving Assistant Professional, Parkovací asistent Professional alebo Ovládanie gestami. Takéto komplexné odhodlanie urobí z vášho jazdného zážitku sen.

  Nové BMW X5 - najmodernejšia konektivita

  NAJMODERNEJŠIA KONEKTIVITA

  Nové BMW X5 má vo výbave BMW Live Cockpit Plus a najnovší BMW Operating System 8, ktorý podporuje kompletný arzenál možností interakcie medzi vami a vaším vozidlom. Systém disponuje učenlivou inteligenciou, ktorá si zapamätá vaše individuálne zvyklosti a prispôsobí sa im.

  Naštudujte si novú definíciu SAV s novým BMW X5.

  NÁVRHY KONFIGURÁCIÍ PRE NOVÉ BMW X5.

  NOVÉ BMW X5 JE PRE TÝCH, KTORÍ OČAKÁVAJÚ VIAC.

  Pokračujte v konfigurácii
  X5 xDrive30d

  ESENCIA

  BMW X5 xDrive30d
  84.260
  • xLine balík
  • LED predné svetlomety a LED zadné svetlá
  • BMW Live Cockpit Plus a BMW Zakrivený Display

   

   

  Pokračujte v konfigurácii
  X5 xDrive40i

  ROVNOVÁHA

  X5 xDrive40i
  Od 101.800
  • Adaptívne LED svetlomety
  • BMW Live Cockpit Professional
  • Balík xOffroad

  Pokračujte v konfigurácii
  X5 M60i xDrive

  OSOBITOSŤ

  X5 M60i xDrive
  Od 121.320
  • M Sport Pro balík
  • M Sport diferenciál
  • M aerodynamický balík

  OBJAVTE ĎALŠIE MOŽNOSTI

  Nové BMW X5 - ďalšie možnosti

  Preskúmajte všestrannú ponuku modelov BMW X5

  BMW X5 je k dispozícii v mnohých vzrušujúcich verziách, z ktorých vyžaruje dominancia a veľkorysosť. Vyberte si ten variant, ktorý najviac vyhovuje vašej osobnosti.

  PONUKA BMW FINANCIAL SERVICES SLOVAKIA S.R.O.

  Úver 1,99%

  BMW X5
  X5 xDrive25d

  Ponuka úverového financovania nie je určená pre súkromné osoby spotrebiteľov. Splátka je indikatívna a je kalkulovaná na uvedený model bez poistenia. Služby BMW Financial Services sú na Slovensku poskytované prostrednictvom BMW Financial Services Slovakia s.r.o.

  Zistiť viac

  Spotreba paliva a emisie CO₂.

  • BMW X5 xDrive40i:
   Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 8,9–10,7
   Emisie CO2 v g/km (kombinované): 204–244

   BMW X5 xDrive30d:
   Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 6,6–8,0
   Emisie CO2 v g/km (kombinované): 174–210

   BMW X5 xDrive45e:
   Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 1,2–1,7
   Emisie CO2 v g/km (kombinované): 27–39
   Spotreba elektrickej energie v kWh/100 km (kombinovaná): 24,3–27,7

   Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.