BMW radu 2 Active Tourer

BMW RADU 2 ACTIVE TOURER. MESTO V KRVI.

Brázdite ulice mesta so štýlom a pozoruhodnou dynamikou.

Na pulze mesta: s radosťou, štýlom a charakterom. BMW radu 2 Active Tourer už neoddeliteľne patrí k najväčším metropolám. Presne tak ako námestia, kaviarne, ulice a križovatky. S hravou ľahkosťou a skúseným majstrovstvom zvláda veľkomestské výzvy. Či už sa dynamicky a agilne prepletá úzkymi uličkami, alebo naháňa časovo náročný program svojou všestrannosťou a efektivitou, je to vždy dokonalé vozidlo pre všetkých, ktorí sú aktívni a v pohybe

Zistiť viac
BMW RADU 2 ACTIVE TOURER. MESTO V KRVI.Brázdite ulice mesta so štýlom a pozoruhodnou dynamikou.

PLNÉ ENERGIE

Pripravené držať tempo s najaktívnejšími mestskými vodičmi.

Sofistikovaný dizajn, spolu so špecifickými atraktívnymi detailmi BMW radu 2 Active Tourer, vás uchvátia a ohromia. Dynamická silueta s horizontálnou líniou lemu zvýrazňujú športový naturel vozidla. Vyberte si niektorý z motorov s technológiou TwinPower Turbo, napríklad hospodárny trojvalcový naftový alebo vysokootáčkový štvorvalcový benzínový, pre ešte viac vzrušenia pre vaše každodenné mestské jazdy. Objavte prvotriedny interiér plný intuitívnych technologických riešení, vytvorených pre maximálny jazdný komfort.

Skontaktujte sa s nami a doprajte si radosť z vášho vysnívaného BMW.

NÁVRH KONFIGURÁCIÍ PRE BMW radu 2 Active Tourer.

POKRAČUJTE V NAVRHNUTEJ KONFIGURÁCII A NAKONFIGURUJTE SI VAŠE VYSNÍVANÉ BMW 2 Active Tourer.

Including of /content/bmw/marketSK/bmw_sk/sk_SK/always-on/f45-lp/jcr:content/par/moodpreconfiguration_1189234923/par/PreConfigurationItem1 failed Including of /content/bmw/marketSK/bmw_sk/sk_SK/always-on/f45-lp/jcr:content/par/moodpreconfiguration_1189234923/par/PreConfigurationItem2 failed Including of /content/bmw/marketSK/bmw_sk/sk_SK/always-on/f45-lp/jcr:content/par/moodpreconfiguration_1189234923/par/PreConfigurationItem3 failed

OBJAVTE VŠETKY VERZIE!

BMW radu 2 Active Tourer

Ponuka BMW radu 2 Active Tourer čaká na to, aby ste ju objavili.

Nájdite dokonalé vozidlo, ktoré vás prevezie vašimi dňami v komforte a s radosťou, v  BMW radu 2 Active Tourer.

Skontaktujte sa s nami a doprajte si radosť z vášho vysnívaného BMW.

PONUKA BMW FINANCIAL SERVICES SLOVAKIA S.R.O.

Úver 1,99%

BMW radu 2 Active Tourer

Ponuka úverového financovania nie je určená pre súkromné osoby spotrebiteľov. Splátka je indikatívna a je kalkulovaná na uvedený model bez poistenia. Služby BMW Financial Services sú na Slovensku poskytované prostrednictvom BMW Financial Services Slovakia s.r.o.

Zistiť viac

Spotreba paliva a emisie CO₂.

  • BMW 220i Active Tourer:
    Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 6,1–6,5
    Emisie CO2 v g/km (kombinované): 139–148

    Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.

    Pre motorizácie 18i a 20i: V závislosti od okolitých podmienok nastáva krátkodobé zvýšenie maximálneho výkonu spaľovacieho motora, približne o 10 % nad jeho menovitú hodnotu. Trvanie navýšenia výkonu sa predlžuje s klesajúcou okolitou teplotou (približne 5 sekúnd pri +25° C, približne 40 sekúnd pri -20° C).