BMW radu 2 Active Tourer

BMW RADU 2 ACTIVE TOURER. MESTO V KRVI.

Brázdite ulice mesta so štýlom a pozoruhodnou dynamikou.

Na pulze mesta: s radosťou, štýlom a charakterom. BMW radu 2 Active Tourer už neoddeliteľne patrí k najväčším metropolám. Presne tak ako námestia, kaviarne, ulice a križovatky. S hravou ľahkosťou a skúseným majstrovstvom zvláda veľkomestské výzvy. Či už sa dynamicky a agilne prepletá úzkymi uličkami, alebo naháňa časovo náročný program svojou všestrannosťou a efektivitou, je to vždy dokonalé vozidlo pre všetkých, ktorí sú aktívni a v pohybe

Zistiť viac
BMW RADU 2 ACTIVE TOURER. MESTO V KRVI.Brázdite ulice mesta so štýlom a pozoruhodnou dynamikou.

PLNÉ ENERGIE

Pripravené držať tempo s najaktívnejšími mestskými vodičmi.

Sofistikovaný dizajn, spolu so špecifickými atraktívnymi detailmi BMW radu 2 Active Tourer, vás uchvátia a ohromia. Dynamická silueta s horizontálnou líniou lemu zvýrazňujú športový naturel vozidla. Vyberte si niektorý z motorov s technológiou TwinPower Turbo, napríklad hospodárny trojvalcový naftový alebo vysokootáčkový štvorvalcový benzínový, pre ešte viac vzrušenia pre vaše každodenné mestské jazdy. Objavte prvotriedny interiér plný intuitívnych technologických riešení, vytvorených pre maximálny jazdný komfort.
BMW radu 2 Active Tourer

BMW xDRIVE

Ak ste mimo mesta, BMW radu 2 Active Tourer je pripravené zdolať ešte náročnejšie cesty s inteligentným pohonom všetkých kolies BMW xDrive, ktorý poskytne vynikajúcu ovládateľnosť v zložitejších jazdných situáciách, v každom počasí.
BMW radu 2 Active Tourer

BMW LED predné svetlomety

BMW LED predné svetlomety s ICON dizajnom udeľujú BMW radu 2 Active Tourer atraktívny a silný imidž pravého mestského hráča, ale aj so zvýšeným výkonom a jazdnou bezpečnosťou.
BMW radu 2 Active Tourer

PLUG-IN HYBRID

BMW 225xe Active Tourer je nabité atmosférou mesta a pozitívnou energiou. Toto všestranné vozidlo kombinuje efektívny pohon s výnimočnou jazdnou dynamikou, typickou pre BMW. BMW EfficientDynamics technológia BMW eDrive umožní dojazd do 45 km v elektrickom režime, s nulovými miestnymi emisiami a minimálnym hlukom.
BMW radu 2 Active Tourer

HEAD-UP DISPLEJ

Zostaňte sústredení na cestu, so všetkými podstatnými informáciami priamo na úrovni vášho pohľadu, vďaka doplnkovému Head-Up displeju. Toto inovatívne zariadenie zobrazí parametre ako napríklad rýchlosť jazdy, navigačné pokyny či dáta zo smartfónu, komfortne, do vášho zorného poľa.
BMW radu 2 Active Tourer

INOVATÍVNA KONCEPCIA OVLÁDANIA

Všetky zobrazovacie a ovládacie jednotky v BMW radu 2 Active Tourer sú usporiadané prehľadným spôsobom pre maximálne jednoduchú a intuitívnu obsluhu. Sú logicky zoradené do kategórií jazda, komfort, zobrazenie a ovládanie, čo vám umožní zachovať si koncentráciu a odpútať pohľad od cesty na minimálne potrebný čas.
BMW radu 2 Active Tourer

PRÍPRAVA PRE APPLE CAR PLAY

Získajte bezpečný prístup k vášmu smartfónu a všetkým vašim obľúbeným aplikáciám. Vychutnajte si iMessage, WhatsApp, Spotify alebo Apple Music vo vašom vozidle cez praktické bezdrôtové pripojenie.
BMW radu 2 Active Tourer

KOMFORTNÉ NABÍJANIE

Využívajte váš smartfón bez obmedzení počas jazdy v BMW radu 2 Active Tourer. Bezdrôtové pripojenie v nabíjacom priečinku a dodatočný USB port zabezpečia jednoduché nabíjanie. Strešná anténa vozidla sa postará o kvalitný príjem signálu. Bluetooth umožní súčasne pripojiť dva telefóny a jeden audio prehrávač.

Nájdite každodenného spoločníka vašich ciest v BMW radu 2 Active Tourer!

BMW radu 2 Active Tourer

Model Luxury Line

BMW radu 2 Active Tourer
 • Head-up Display
 • Driving Assistant
 • Komfortný vstup

BMW radu 2 Active Tourer

Model M Sport

BMW radu 2 Active Tourer
 • M Sport balík
 • Navigačný systém Plus
 • Parkovací asistent

BMW radu 2 Active Tourer

Model Sport Line

BMW radu 2 Active Tourer
 • Navigačný systém Plus
 • Head-Up displej
 • Komfortný vstup

OBJAVTE VŠETKY VERZIE!

BMW radu 2 Active Tourer

Ponuka BMW radu 2 Active Tourer čaká na to, aby ste ju objavili.

Nájdite dokonalé vozidlo, ktoré vás prevezie vašimi dňami v komforte a s radosťou, v  BMW radu 2 Active Tourer.

Spotreba paliva a emisie CO₂.

 • BMW 220i Active Tourer:
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 6,1–6,5
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 139–148

  Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.

  Pre motorizácie 18i a 20i: V závislosti od okolitých podmienok nastáva krátkodobé zvýšenie maximálneho výkonu spaľovacieho motora, približne o 10 % nad jeho menovitú hodnotu. Trvanie navýšenia výkonu sa predlžuje s klesajúcou okolitou teplotou (približne 5 sekúnd pri +25° C, približne 40 sekúnd pri -20° C).