BMW radu 2 Active Tourer

BMW RADU 2 ACTIVE TOURER. MESTO V KRVI.

Brázdite ulice mesta so štýlom a pozoruhodnou dynamikou.

Na pulze mesta: s radosťou, štýlom a charakterom. BMW radu 2 Active Tourer už neoddeliteľne patrí k najväčším metropolám. Presne tak ako námestia, kaviarne, ulice a križovatky. S hravou ľahkosťou a skúseným majstrovstvom zvláda veľkomestské výzvy. Či už sa dynamicky a agilne prepletá úzkymi uličkami, alebo naháňa časovo náročný program svojou všestrannosťou a efektivitou, je to vždy dokonalé vozidlo pre všetkých, ktorí sú aktívni a v pohybe

Zistiť viac
BMW RADU 2 ACTIVE TOURER. MESTO V KRVI.Brázdite ulice mesta so štýlom a pozoruhodnou dynamikou.

PLNÉ ENERGIE

Pripravené držať tempo s najaktívnejšími mestskými vodičmi.

Sofistikovaný dizajn, spolu so špecifickými atraktívnymi detailmi BMW radu 2 Active Tourer, vás uchvátia a ohromia. Dynamická silueta s horizontálnou líniou lemu zvýrazňujú športový naturel vozidla. Vyberte si niektorý z motorov s technológiou TwinPower Turbo, napríklad hospodárny trojvalcový naftový alebo vysokootáčkový štvorvalcový benzínový, pre ešte viac vzrušenia pre vaše každodenné mestské jazdy. Objavte prvotriedny interiér plný intuitívnych technologických riešení, vytvorených pre maximálny jazdný komfort.

Nájdite každodenného spoločníka vašich ciest v BMW radu 2 Active Tourer!

BMW radu 2 Active Tourer

Model Luxury Line

BMW radu 2 Active Tourer
 • Head-up Display
 • Driving Assistant
 • Komfortný vstup

BMW radu 2 Active Tourer

Model M Sport

BMW radu 2 Active Tourer
 • M Sport balík
 • Navigačný systém Plus
 • Parkovací asistent

BMW radu 2 Active Tourer

Model Sport Line

BMW radu 2 Active Tourer
 • Navigačný systém Plus
 • Head-Up displej
 • Komfortný vstup

OBJAVTE VŠETKY VERZIE!

BMW radu 2 Active Tourer

Ponuka BMW radu 2 Active Tourer čaká na to, aby ste ju objavili.

Nájdite dokonalé vozidlo, ktoré vás prevezie vašimi dňami v komforte a s radosťou, v  BMW radu 2 Active Tourer.

Spotreba paliva a emisie CO₂.

 • BMW 220i Active Tourer:
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 6,1–6,5
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 139–148

  Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.

  Pre motorizácie 18i a 20i: V závislosti od okolitých podmienok nastáva krátkodobé zvýšenie maximálneho výkonu spaľovacieho motora, približne o 10 % nad jeho menovitú hodnotu. Trvanie navýšenia výkonu sa predlžuje s klesajúcou okolitou teplotou (približne 5 sekúnd pri +25° C, približne 40 sekúnd pri -20° C).