BMW X1

NECH VÁS SILA SPREVÁDZA.

Výrazný imidž a športový charakter – nové BMW X1 prichádza.

Na míle vzdialené: BMW X1 je tu, aby určovalo štandardy. Jeho chuť po dobrodružstvách odzrkadľuje predovšetkým jeho atletický dizajn. Na prvý pohľad je to model X so všetkým, čo k tomu patrí: jeho exteriér charakterizujú krátke previsy a dlhý rázvor osí kolies typický pre SAV (Sports Activity Vehicle). Svoje ambície jasne vyjadruje presvedčivou dynamikou a agilitou. A vďaka veľkej univerzálnosti a flexibilite v kombinácii s inovatívnymi technológiami, zabezpečuje maximálny komfort každým metrom jazdy.

Zistiť viac
NECH VÁS SILA SPREVÁDZA.Výrazný imidž a športový charakter – nové BMW X1 prichádza.

PEVNÉ JADRO

Preskúmajte silný charakter BMW X1.

Nové BMW X1 inšpiruje každým detailom. Jeho atletický tvar a nápadné dizajnové prvky, napríklad veľké jednodielne obličky alebo nový tvar predného nárazníka s LED svetlami, vyžarujú dominanciu a silu. Aj zadné partie auta sú výrazné, so zväčšenými koncovkami výfuku a novým dizajnom zadných LED svetiel. Elegantný interiér je dokonalo zladený s robustným inšpirujúcim exteriérom vozidla.
BMW X1 - adaptívne LED svetlomety

ADAPTÍVNE LED SVETLOMETY

Súbor adaptívnych LED svetlometov zahŕňa tlmené svetlá, diaľkové svetlá s asistentom proti oslneniu (BMW Selective Beam) a LED smerovky. BMW X1 dokáže poskytnúť aj osvetlenie zákrut a prispôsobiť osvetlenie meniacim sa jazdným podmienkam.
BMW X1 - BMW xDrive

xDRIVE

Systém pohonu všetkých kolies BMW xDrive dokáže dodať vášmu BMW X1 ešte viac sebavedomia a pripraví ho na každú situáciu na ceste, v každom počasí. Silu motora rozdeľuje variabilne medzi prednú a zadnú nápravu, pre záruku najlepšej možnej trakcie a optimálnej dynamiky.
BMW X1 - Bezkontaktné otváranie batožinového priestoru

BEZKONTAKTÉ OTVÁRANIE BATOŽINOVÉHO PRIESTORU

Zvyknete mať plné ruky? Automaticky ovládaný systém vám umožní otvoriť dvere batožinového priestoru cieleným mávnutím nohou pod zadným nárazníkom. S týmto zariadením, orientovaným na používateľa, si vychutnáte ešte vyšší komfort.
BMW X1 - Ambientné osvetlenie interiéru

AMBIENTNÉ OSVETLENIE INTERIÉRU

Balík ambientného osvetlenia interiéru obsahuje rozličné LED svetelné zdroje, ktoré vytvárajú unikátnu atmosféru čistého komfortu a sofistikovanosti vo vašom BMW X1. Vyberte si zo šiestich rozličných svetelných scén, pre útulné a atraktívne osvetlenie kabíny kombináciou priameho a nepriameho svetla.
BMW X1 - Apple CarPlay

APPLE CARPLAY

Nenechajte sa pri riadení vášho BMW X1 ničím rušiť, zároveň sa však nevzdávajte dôležitých funkcií, ktoré ponúka váš iPhone. Apple CarPlay vás bezdrôtovo prepojí s vaším smartfónom a umožní vám využívať vaše obľúbené aplikácie ako napríklad iMessage, WhatsApp, Spotify alebo Apple Music
BMW X1 - Parkovací asistent

PARKOVACÍ ASISTENT

Parkovací asistent vám pomôže pozdĺžne zaparkovať vaše BMW X1. Jeho systém vyhľadáva optimálne parkovacie miesto pri prejazde okolo neho nízkou rýchlosťou. Len čo miesto nájde, prevezme ovládanie riadenia, pričom vodič musí ovládať iba prevodovku, akcelerátor a brzdu.
BMW X1 - Driving Assistant Plus

DRIVING ASSISTANT PLUS

Driving Assistant Plus združuje všetky inovatívne riešenia pre zvýšenie plynulosti a komfortu vášho jazdného zážitku. Kolízne varovanie odhaľuje prekážky a automaticky spomalí alebo sa im vyhne. Asistent udržiavania jazdného pruhu vám pomáha bezpečne zostať na ceste a funkcie ako Asistent pre hustú premávku alebo Parkovací asistent vám zvýšia pôžitok z jazdenia v meste.

Objavte atraktívnu ponuku, ktorej neodoláte!

BMW X1.

M Sport model

BMW X1
45.198
 • M Sport balík
 • Adaptívne LED svetlomety
 • Komfortný vstup

 

 

BMW X1

Model X Line

BMW X1
42.292
 • Head-Up displej
 • Adaptívne LED svetlomety
 • Balík ambientného osvetlenia

BMW X1

Model Sport Line

BMW X1
od 41.834
 • Drivind Assistant
 • Head-Up display
 • Adaprívny podvozok

OBJAVTE VŠETKY VERZIE!

BMW X1

Toto silné vozidlo je pripravené držať krok so silou vašej osobnosti.

Nové BMW X1 čaká, že vás bude môcť sprevádzať na vašich každodenných cestách. Nájdite dostupné modely online a spoznajte silu tohto dravca.

PONUKA BMW FINANCIAL SERVICES SLOVAKIA S.R.O.

Úver 1,99%

BMW X1
X1 sDrive18i

Ponuka úverového financovania nie je určená pre súkromné osoby spotrebiteľov. Splátka je indikatívna a je kalkulovaná na uvedený model bez poistenia. Služby BMW Financial Services sú na Slovensku poskytované prostrednictvom BMW Financial Services Slovakia s.r.o.

Zistiť viac

Spotreba paliva a emisie CO₂.

 • BMW X1 xDrive20i:
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,3–8,1
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 165–183

  BMW X1 xDrive25e:
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 1,7–1,9
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 39–43

  Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.