BMW X5

BMW X5. SILA PRESTÍŽE.

Sebavedomý vzhľad ukrýva vysokú technologickú precíznosť.

Toto je šéf, ktorý ukáže každému, kde je jeho miesto: BMW X5. Jeho majestát je okamžite zjavný – je vysoké, silné a elegantné. Mohutné jednodielne obličky naznačujú to, čo sa bude diať, keď sa zhlboka nadýchne. A ani vyšperkovaný X dizajn predných svetlometov nenechá nikoho na pochybách o vodcovstve. BMW X5, vybavené novými technológiami pre vyššiu bezpečnosť a maximálnu jazdnú dynamiku na každom povrchu, presne vie, kam ide. A ako sa tam dostane prvé.

Zistiť viac
BMW X5. SILA PRESTÍŽE.Sebavedomý vzhľad ukrýva vysokú technologickú precíznosť.

VEĽKORYSÝ ŠTÝL

Unikátny temperament s nezlomným sebavedomím

BMW X5 má silný imidž nového šéfa v meste. Šesťuholníkové jednodielne obličky, nápadné predné svetlá a dômyselne tvarovaná kapota dodávajú predným partiám hrdý a prominentný vzhľad. Panoramatická strecha Sky Lounge pomáha vrhať svetlo na elegantné a sofistikované prvky interiéru, vytvorené pre atmosféru dokonalého komfortu a rafinovaného štýlu. Ohromujúce dynamické parametre pramenia z prvkov ako je napríklad benzínový 6-valcový motor alebo špičková trakcia pohonu všetkých kolies xDrive. Veľkorysý charakter vozidla je ideálne okorenený jeho športovým duchom a terénnym talentom.

BMW X5 - Balík xOffroad

BALÍK xOFFROAD.

Ak sa tešíte na to, že popreháňate BMX X5 aj v náročnejšom teréne, môžete si zvoliť dobrodružne ladený xOffroad balík, ktorý obsahuje vzduchové odpruženie, uzávierku diferenciálu, terénne programy a zakrytovanie podvozka.
BMW X5 - Laserové predné svetlá

LASEROVÉ PREDNÉ SVETLÁ.

Rozjasnite cestu high-tech laserovými prednými svetlometmi, ktorých diaľkové svetlá sú doplnené o laserovú technológiu. V noci výrazne zlepšia viditeľnosť, bez oslnenia vodičov pred vami a v protismere a poskytujú dosah až do obdivuhodných 530 metrov.
BMW X5 - Akustické čelné sklo

AKUSTICKÉ ČELNÉ SKLO.

Nové BMW X5 uvádza akustické čelné sklo, ktoré zlepší zvukový komfort tým, že lepšie odfiltruje prenos hluku od motora, premávky aj prúdiaceho vzduchu. Vychutnajte si nerušené konverzácie s vašimi pasažiermi alebo si na cestách užívajte zvuk hudby.
BMW X5 - Driving Assistant Professional

DRIVING ASSISTANT PROFESSIONAL.

Driving Assistant Professional obsahuje množstvo špičkových asistenčných systémov, ktoré optimálne zvýšia bezpečnosť aj komfort vašej jazdy. Asistent riadenia a jazdného pruhu, asistent núdzového zastavenia a asistent udržiavania jazdného pruhu s aktívnou ochranou pred bočným nárazom sú iba niektoré z balíka funkcií, spríjemňujúcich vaše dni na kolesách.
BMW X5 - Remote Software Upgrade

REMOTE SOFTWARE UPGRADE.

Chcete, aby bolo vaše BMW vybavené najnovšími technologickými inováciami bez toho, aby ste museli navštevovať vášho BMW servisného partnera? Objavte funkciu Remote Software Upgrade a inštalujte si aktualizácie na diaľku.

BMW X5 - Digital Key

DIGITAL KEY.

Ak máte so sebou smartfón, nepotrebujete použiť kľúč od vozidla. Digital Key a kľúčová karta Key Card vám umožnia zamknúť, odomknúť aj naštartovať vozidlo. Stiahnite si digitálny kľúč na váš Android smartfón a zdieľajte ho s rodinou alebo priateľmi!

Skontaktujte sa s nami a doprajte si radosť z vášho vysnívaného BMW.

Pokračujte v konfigurácii a nakonfigurujte si vaše vysnívané BMW X5.

Pokračujte v konfigurácii
BMW X5

X-Line

BMW X1
 • xLine
 • Driving Assistant Professional
 • Digital key

 

 

Pokračujte v konfigurácii
BMW X5

Základný model

BMW X1
 • Head-Up displej
 • Digital key
 • Driving Assistant Professional

Pokračujte v konfigurácii
BMW X5

M Sport balík

BMW X1
 • M Sport balík
 • BMW Live Cockpit Professional
 • Laserové LED svetlomety

OBJAVTE VŠETKY VERZIE!

BMW X5

Preskúmajte všestrannú ponuku modelov BMW X5

BMW X5 je k dispozícii v mnohých vzrušujúcich verziách, z ktorých vyžaruje dominancia a veľkorysosť. Vyberte si ten variant, ktorý najviac vyhovuje vašej osobnosti.

PONUKA BMW FINANCIAL SERVICES SLOVAKIA S.R.O.

Úver 1,99%

BMW X5
X5 xDrive25d

Ponuka úverového financovania nie je určená pre súkromné osoby spotrebiteľov. Splátka je indikatívna a je kalkulovaná na uvedený model bez poistenia. Služby BMW Financial Services sú na Slovensku poskytované prostrednictvom BMW Financial Services Slovakia s.r.o.

Zistiť viac

Skontaktujte sa s nami a doprajte si radosť z vášho vysnívaného BMW.

Spotreba paliva a emisie CO₂.

 • BMW X5 xDrive40i:
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 8,9–10,7
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 204–244

  BMW X5 xDrive30d:
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 6,6–8,0
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 174–210

  BMW X5 xDrive45e:
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 1,2–1,7
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 27–39
  Spotreba elektrickej energie v kWh/100 km (kombinovaná): 24,3–27,7

  Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.