BMW X6

BMW X6. INTENZÍVNE NEZÁVISLÉ.

Sports Activity Coupé s cieľom dominovať

Nekompromisne nekonformné – BMW X6 znamená provokatívnu suverenitu. Vidieť to najmä v extrémne atletickej karosérii vozidla spolu s novým, výrazným dizajnovým jazykom, ktorý sa prejavuje v špičkovej exkluzivite a vizionárskych technológiách, ako napríklad impozantná BMW mriežka chladiča Iconic Glow. To všetko poukazuje predovšetkým na jednu vec: absolútnu dominanciu, ktorú nové BMW X6 dokazuje na každej trase vďaka výkonnému motoru, precíznemu podvozku a funkciám, ako napríklad balík xOffroad. S BMW X6 zažijete doposiaľ nevídaný spôsob prekonávania očakávaní.

Zistiť viac
BMW X6. INTENZÍVNE NEZÁVISLÉ.Sports Activity Coupé s cieľom dominovať

SEBAVEDOMIE V KRVI

Silná voľba pre nekonformných vodičov

BMW X6 s obľubou provokuje svojím sebavedomým postojom, elegantnou líniou strechy v štýle kupé a robustnými dizajnovými prvkami, ako sú napríklad šesťuholníkové lemy blatníkov, lichobežníkové koncovky výfuku alebo 22-palcové disky z ľahkej zliatiny. Svetlá BMW Laserlight a obličky Iconic Glow nechajú dominantný imidž vozidla vyniknúť ešte výraznejšie. Interiér je tak výnimočný a vznešený ako si len dokážete prestaviť, so sofistikovane vypracovanými detailmi, ako sú napríklad sklenené aplikácie Crafted Clarity alebo dômyselný systém ambientného osvetlenia. Mohutná estetika BMW X6, spolu s jeho dynamickými prvkami, vzbudzujú silné emócie a dodajú príjemný pocit sebaistoty.

Skontaktujte sa s nami a doprajte si radosť z vášho vysnívaného BMW.

Pokračujte v konfigurácii a nakonfigurujte si vaše vysnívané BMW X6.

Pokračujte v konfigurácii
BMW X6

Model M Sport

BMW X1
 • M Sport balík
 • Driving Assistant Professional
 • Digital key

 

 

Pokračujte v konfigurácii
BMW X6

Model xLine

BMW X1
 • Head-Up displej
 • BMW Live Cockpit Professional
 • Driving Assistant Professional

Pokračujte v konfigurácii
BMW X6

Model X6M

BMW X1
 • Pohon M xDrive
 • Balík Competition
 • Laserové LED svetlomety

OBJAVTE VŠETKY VERZIE!

BMW X6

Objavte silný arzenál bohatých možností.

Zistite všetko o silnej rodine BMW X6 a nájdite model, ktorý sa vám bude dokonalo hodiť.

PONUKA BMW FINANCIAL SERVICES SLOVAKIA S.R.O.

Úver 1,99%

BMW X6
X6 xDrive30d

Ponuka úverového financovania nie je určená pre súkromné osoby spotrebiteľov. Splátka je indikatívna a je kalkulovaná na uvedený model bez poistenia. Služby BMW Financial Services sú na Slovensku poskytované prostrednictvom BMW Financial Services Slovakia s.r.o.

Zistiť viac

Skontaktujte sa s nami a doprajte si radosť z vášho vysnívaného BMW.

Spotreba paliva a emisie CO₂.

 • BMW X6 M50i:
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 11,2–12,1
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 257–276

  Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.