BMW X6

BMW X6. INTENZÍVNE NEZÁVISLÉ.

Sports Activity Coupé s cieľom dominovať

Nekompromisne nekonformné – BMW X6 znamená provokatívnu suverenitu. Vidieť to najmä v extrémne atletickej karosérii vozidla spolu s novým, výrazným dizajnovým jazykom, ktorý sa prejavuje v špičkovej exkluzivite a vizionárskych technológiách, ako napríklad impozantná BMW mriežka chladiča Iconic Glow. To všetko poukazuje predovšetkým na jednu vec: absolútnu dominanciu, ktorú nové BMW X6 dokazuje na každej trase vďaka výkonnému motoru, precíznemu podvozku a funkciám, ako napríklad balík xOffroad. S BMW X6 zažijete doposiaľ nevídaný spôsob prekonávania očakávaní.

Zistiť viac
BMW X6. INTENZÍVNE NEZÁVISLÉ.Sports Activity Coupé s cieľom dominovať

SEBAVEDOMIE V KRVI

Silná voľba pre nekonformných vodičov

BMW X6 s obľubou provokuje svojím sebavedomým postojom, elegantnou líniou strechy v štýle kupé a robustnými dizajnovými prvkami, ako sú napríklad šesťuholníkové lemy blatníkov, lichobežníkové koncovky výfuku alebo 22-palcové disky z ľahkej zliatiny. Svetlá BMW Laserlight a obličky Iconic Glow nechajú dominantný imidž vozidla vyniknúť ešte výraznejšie. Interiér je tak výnimočný a vznešený ako si len dokážete prestaviť, so sofistikovane vypracovanými detailmi, ako sú napríklad sklenené aplikácie Crafted Clarity alebo dômyselný systém ambientného osvetlenia. Mohutná estetika BMW X6, spolu s jeho dynamickými prvkami, vzbudzujú silné emócie a dodajú príjemný pocit sebaistoty.
BMW X6

OBLIČKY ICONIC GLOW.

BMW X6 má klasické mriežky BMW obličiek dodatočne zvýraznené funkciou Iconic Glow. Jej inovatívna technológia LED svetlených pásov generuje rozličné svetelné efekty, vďaka ktorým vozidlo vyniká na každej ceste a ktoré mu dodávajú unikátne divoký imidž, hodný pozornosti a rešpektu.
BMW X6

BALÍK xOFFROAD.

Balík xOffroad korunuje BMW X6 na kráľa každej cesty – na každom povrchu, v každom počasí. Piesok, kamene, štrk alebo sneh, BMW X6 je pripravené zdolať ich! Súčasť balíka xOffroad – adaptívny M podvozok – okrem iného automaticky odhaľuje rozdiely v tlaku vzduchu a okamžite upozorňuje vodiča na každú stratu tlaku.
BMW X6

BMW LASERLIGHT.

Pozoruhodné predné svetlomety BMW Laserlight s unikátnym X dizajnom dodávajú vozidlu dominantný a prestížny imidž a predlžujú dosah diaľkových svetiel až na 500 metrov, čiže zhruba na dvojnásobok bežných predných svetlometov. Podstatne zlepšenou viditeľnosťou prispievajú k vyššej bezpečnosti jazdy, hlavne v noci.
BMW X6

ŠPORTOVÝ DUCH.

BMW X6 je všestranne tvrdý hráč, niektoré jeho prvky však zvýrazňujú jeho športový charakter viac než iné. Veľkolepé 22-palcové disky kolies z ľahkej zliatiny jednoznačne pritiahnu pohľady z ulice a ani ohromujúci zvuk M Sport výfukového systému nemôže ostať nepovšimnutý.
BMW X6

STRECHA SKY LOUNGE.

Panoramatická strecha Sky Lounge zaručí interiér plný svetla. Cez deň vpúšťa do kabíny prirodzené exteriérové svetlo, čím zvýrazňuje dojem priestrannosti vozidla. A v noci sa o útulné a elegantné prostredie pre zmenu postará 15 000 svietiacimi prvkami.
BMW X6

CRAFTED CLARITY.

Sklenené aplikácie Crafted Clarity dodajú vášmu BMW X6 dotyk luxusu najvyššej triedy a jedinečnosti. Interiérové prvky, vyrobené z krištáľového skla, napríklad na páke prevodovky, ovládači hlasitosti alebo ovládači iDrive, povyšujú interiér vozidla na novú úroveň ušľachtilej elegancie.
BMW X6

AMBIENTNÉ OSVETLENIE.

Vytvorte si atmosféru nerušeného komfortu a relaxu, pre seba aj pre pasažierov, pomocou systému ambientného osvetlenia, ktorý okrem iného obsahuje diskrétne, avšak neprehliadnuteľné kontúrové svetlá vo dverách. Funkcia svetelného koberca vás uvíta výnimočným a štýlovým spôsobom, ktorý vás priam nabáda vyraziť vpred.
BMW X6

VYHRIEVANÉ A CHLADENÉ DRŽIAKY NÁPOJOV.

Držiaky nápojov, nachádzajúce sa v stredovej konzole, dokážu súčasnej vyhrievať aj chladiť dva nápoje, umiestnené pri sebe. Teplota sa reguluje ovládačmi vľavo a vpravo od panelu držiakov a informáciu o tom, či daný držiak práve chladí alebo vyhrieva, vám poskytne červené alebo modré osvetlenie.
BMW X6

BOWERS & WILKINS DIAMOND SURROUND SYSTÉM.

Vychutnajte si svoju obľúbenú hudbu v kvalite nahrávacieho štúdia, pomocou neuveriteľného Bowers & Wilkins Diamond Surround Sound systému. Obsahuje 20 reproduktorov, ideálne rozmiestnených v interiéri, cez ktoré prúdi výkon 1500 Wattov, s výsledným efektom dokonalého akustického zážitku pre celú posádku.
BMW X6

AMBIENT AIR.

Skompletizujte si unikátnu atmosféru vašej cesty vôňou podľa vášho výberu. Balík Ambient Air vám umožní zvoliť si z výberu viacerých atraktívnych aróm. A ak sa posádka nevie zhodnúť na jednej konkrétnej, tak môžete v kabíne súčasne striedať až dve rozličné vône.

Skontaktujte sa s nami a doprajte si radosť z vášho vysnívaného BMW.

Pokračujte v konfigurácii a nakonfigurujte si vaše vysnívané BMW X6.

Pokračujte v konfigurácii
BMW X6

Model M Sport

BMW X1
 • M Sport balík
 • Driving Assistant Professional
 • Digital key

 

 

Pokračujte v konfigurácii
BMW X6

Model xLine

BMW X1
 • Head-Up displej
 • BMW Live Cockpit Professional
 • Driving Assistant Professional

Pokračujte v konfigurácii
BMW X6

Model X6M

BMW X1
 • Pohon M xDrive
 • Balík Competition
 • Laserové LED svetlomety

OBJAVTE VŠETKY VERZIE!

BMW X6

Objavte silný arzenál bohatých možností.

Zistite všetko o silnej rodine BMW X6 a nájdite model, ktorý sa vám bude dokonalo hodiť.

PONUKA BMW FINANCIAL SERVICES SLOVAKIA S.R.O.

Úver 1,99%

BMW X6
X6 xDrive30d

Ponuka úverového financovania nie je určená pre súkromné osoby spotrebiteľov. Splátka je indikatívna a je kalkulovaná na uvedený model bez poistenia. Služby BMW Financial Services sú na Slovensku poskytované prostrednictvom BMW Financial Services Slovakia s.r.o.

Zistiť viac

Skontaktujte sa s nami a doprajte si radosť z vášho vysnívaného BMW.

Spotreba paliva a emisie CO₂.

 • BMW X6 M50i:
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 11,2–12,1
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 257–276

  Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.