BMW iX3

BMW iX3. ZMENA JE NA CESTE.

THE 7. THE EXCELLENCE.

Prvé čisto elektrické BMW iX3 naznačuje veci, ktoré prídu.

BMW iX3 prináša novú éru radosti z jazdy bez emisií. Preskúmajte prvé čisto elektrické BMW Sports Activity Vehicle, kombinuje to najlepšie z oboch svetov: jazdnú dynamiku a prémiovú kvalitu BMW X3 so zvýšeným výkonom a efektivitou piatej generácie technológie BMW eDrive. S dojazdom až do 460 km* a spotrebou elektrickej energie už od 18,5 kWh/100 km* stanovuje BMW iX3 nové meradlá. A vďaka inteligentným produktom a na mieru šitým službám BMW Charging bude aj proces nabíjania jednoduchší, rýchlejší a efektívnejší než kedykoľvek predtým. Plne vyvinuté a čisto elektrické: BMW iX3 už dnes uskutočňuje elektrizujúcu budúcnosť.


*Údaje podľa metódy WLTP, zatiaľ predbežné a nepotvrdené – po potvrdení a na jednotlivých trhoch sa môžu meniť.

Hodnoty označené indexom ⁽¹⁾ sú predbežné.

Zistiť viac
BMW iX3. ZMENA JE NA CESTE.Prvé čisto elektrické BMW iX3 naznačuje veci, ktoré prídu.

NABITÉ POTENCIÁLOM PRE ZMENU.

Nová definícia jazdných zážitkov.

BMW iX3 je prvé čisto elektrické Sports Activity Vehicle v rodine BMW. Silne definované línie modelov X kombinuje s úžasne futuristickými dizajnovými prvkami a rafinovanými ekologickými materiálmi. Klasický prvok BMW – obličky – bol prepracovaný do modernej podoby a nové 20-palcové aerodynamické kolesá tento výnimočný vzhľad dokonalo dopĺňajú. Elektrický pohon BMW eDrive poskytuje senzačné výkony a inovatívna výbava zintenzívňuje nevšedný dojem jazdy vo vozidle nových čias.
BMW iX3

BMW eDRIVE

BMW iX3 je vybavené piatou generáciou pohonu BMW eDrive, ktorá disponuje ohromujúcim výkonom. Pocíťte neprerušovanú akceleráciu s maximálnym krútiacim momentom dostupným už od rozbehu. Nová verzia systému eDrive spája elektromotor, elektronické systémy a prevodovku do ucelenej jednotky, ktorá zlepšila pomer výkonu a hmotnosti asi o 30 %.
BMW iX3

REKUPERÁCIA

BMW iX3 je schopné rekuperácie, čiže premeny kinetickej energie, uvoľnenej pri brzdení brzdami alebo motorom, na elektrickú energiu. Tou sa následne dobíja batéria vozidla a predlžuje sa jeho dojazd.
BMW iX3

NABÍJANIE A DOJAZD

Piata generácia pohonu BMW eDrive disponuje vynikajúcim nabíjacím výkonom 150 kW a garantuje najdlhší možný dojazd v histórii elektrických BMW. Na rýchlonabíjacích staniciach BMW iX3 jednoducho nabijete na 80 % približne za pol hodiny.
BMW iX3

NOVÉ AERO KOLESÁ

Nové pozoruhodné 20-palcové aero kolesá sú o 15 % ľahšie a majú o 5 % nižší odpor vzduchu než predošlá verzia aerodynamických kolies BMW. Teraz sú k dispozícii vo farbe Jet Black, na provokovanie závistlivých pohľadov z ulice.
BMW iX3

ADAPTÍVNY PODVOZOK

Adaptívny podvozok vám umožňuje prispôsobiť sa konkrétnym jazdným podmienkam – dokáže zlepšiť komfort pruženia aj jazdnú dynamiku. Môžete si zvoliť medzi režimom COMFORT pre ozaj pohodlnú jazdu, alebo SPORT, s tuhším nastavením účinku tlmičov.
BMW iX3

PARKOVACÍ ASISTENT PLUS

Zažite vyššiu dimenziu parkovania, ktorú vám predvedie Parkovací asistent Plus. Tento systém obsahuje praktické prvky ako napríklad Surround View, Top View, Panorama View, podporu pozdĺžneho parkovania a asistenta cúvania.
BMW iX3

DRIVING ASSISTANT PROFESSIONAL

BMW – skutočný líder v odbore asistenčných jazdných technológií – uvádza množstvo funkcií, ktoré zjednodušujú náročné situácie v premávke: Varovný systém opustenia jazdného pruhu, Asistent udržiavania jazdného pruhu, Kolízne varovanie, Aktívny systém udržiavania rýchlosti s funkciou Stop & Go alebo Surround View s Top View.
BMW iX3

ASSISTED DRIVING VIEW

Assisted Driving View poskytne vodičovi lepšie pochopenie okolia vozidla a okolitej premávky. Animovaný 3D displej v prístrojovom paneli prezentuje dáta, založené na informáciách o vozidle v reálnom čase a poskytne tým vodičovi väčšiu kontrolu nad jazdou.
BMW iX3

BMW LIVE COCKPIT PROFESSIONAL

BMW Live Cockpit Professional zahŕňa inovatívny Operating System 7, praktický 12,3-palcový centrálny dotykový iDrive displej a plne digitálny 12,3-palcový prístrojový displej – a to všetko pre ešte lepší prehľad v kokpite a jednoduchšie a intuitívnejšie ovládanie.
BMW iX3

INTEGRÁCIA SMARTFÓNU

Využívajte Apple CarPlay a Android Auto pre integrovanie vášho smartfónu do vášho BMW iX3. Bezdrôtové pripojenie vám umožní prístup k vašim obľúbeným aplikáciám zvyčajným spôsobom cez iDrive displej vozidla, prístrojový panel a Head-Up displej.
BMW iX3

DIGITAL KEY

Teraz môžete mať kľúč od vášho BMW iX3 vždy v ruke – s novou funkciou digitálneho kľúča vám váš smartfón zaručí jednoduchý a komfortný prístup do vášho vozidla. Digital Key je kompatibilný so systémom iOS aj Android a umožní vám zamknúť, odomknúť a naštartovať vaše BMW pomocou vášho smartfónu.

Zvoľte si nový smer s BMW iX3

BMW iX3

Model Inspiring

BMW iX3
 • BMW Live Cockpit Professional
 • BMW Driving Assistant Professional
 • LED svetlomety

BMW iX3

Model Impressive

BMW iX3
 • 20-palcové disky kolies
 • Adaptívne LED svetlomety
 • Koža Vernacsa black

BMW iX3

Model Impressive

BMW iX3
 • Prvky Shadowline
 • BMW Live Cockpit Professional
 • Adaptívne LED svetlomety

OBJAVTE VŠETKY VERZIE!

BMW iX3

Zistite viac o ponuke BMW iX3.

Odhaľte neuveriteľné možnosti tohto futuristického vozidla.

Spotreba paliva a emisie СО₂.

 • BMW iX3:
  Spotreba elektrickej energie v kWh/100 km (kombinovaná): 18,6–19,0
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 0
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 0

  Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.