BMW radu 3

BMW RADU 3. IKONA V POHYBE.

Ikonický dizajn prepisuje definície očakávaní a stanovuje nové štandardy.

Sotva vyrazilo na cesty a už zanecháva úplne nové BMW radu 3 Sedan za sebou všetko, vrátane konvencií a očakávaní. Táto ikona opäť raz predvádza, ako dokáže prepísať svoju vlastnú definíciu. Už samotný jej priekopnícky dizajnový jazyk avizuje úsvit novej éry. Na pohon ultimatívneho športového sedanu slúžia ešte silnejšie a efektívnejšie motory. A je tu nová sila: Stačí povedať „Hej BMW“ a úplne nové BMW radu 3 rozozná váš hlas a bude počúvať každé vaše slovo.

Zistiť viac
BMW RADU 3. IKONA V POHYBE.Ikonický dizajn prepisuje definície očakávaní a stanovuje nové štandardy.

ŠTÝLOVO V POPREDÍ

Privezte svoje sny k skutočnosti s nespochybniteľným vodcom triedy

Uhladené, športové a štýlové – nové BMW radu 3 je skutočným lídrom na ceste inovácií. Metalický lesk nového laku Phytonic Blue dodáva vozidlu ešte viac vzrušujúci vzhľad. Inovatívne technické a komfortné riešenia, napríklad svetlá Laserlight alebo akustické sklo, garantujú ozaj vysoké jazdné pôžitky. Interiér nového BMW radu 3 je o elegancii a modernosti – s množstvom atraktívnych dizajnových prvkov a technologických vylepšení.
BMW radu 3

BMW LASERLIGHT

Očarujúce predné svetlomety BMW Laserlight s modrými zvýrazňovacími prvkami garantujú pozoruhodný dosah diaľkových svetiel až do 600 metrov – dvojnásobok oproti bežným predným svetlám. Lepšia viditeľnosť prináša vyššiu bezpečnosť a viac komfortu, obzvlášť po zotmení.
BMW radu 3

AKUSTICKÉ SKLO

Vychutnajte si ticho pri jazde s novým inovatívnym akustickým presklením, ktoré filtruje prenos neželaného hluku do kabíny. Alebo si radšej doprajete nerušený zvuk hudby z Harman Kardon Surround Sound systému?
BMW radu 3

ŠPORTOVÝ DIZAJN

Aerodynamický dizajn nového BMW radu 3 garantuje excelentnú jazdnú dynamiku. Tuhšie pruženie prispieva k športovo vzrušujúcemu handlingu, ktorý pocítite s každým otočením volantu. K tomu sa pridajú nápadnejšie prvky ako napríklad 19-palcové M kolesá, ktoré vyniknú na každej ceste a dodajú vášmu vozidlu dynamického a športového ducha.
BMW radu 3

MOJE ZVYKY

Vaše BMW sa teraz dokáže naučiť vaše vodičské zvyklosti a aktivovať vaše preferované nastavenia: vyhrievanie volantu, sedadiel, klimatizácia... Všetko sa vám prispôsobí v modernom automatickom BMW štýle.
BMW radu 3

APPLE CAR PLAY

Ani za volantom vášho BMW sa nemusíte vzdať vašich obľúbených aplikácií. Apple CarPlay vám zaručí bezdrôtové prepojenie s vaším iPhone a jeho aplikáciami, ako sú napríklad WhatsApp, Spotify alebo Apple Music. Môžete tiež osloviť Siri, pomocou tlačidla hlasového ovládania na volante.
BMW radu 3

BMW LIVE COCKPIT PROFESSIONAL A SYSTEM 7

BMW Live Cockpit Professional obsahuje nový BMW Operating System 7, vysoko kvalitný dotykový 10,25-palcový centrálny displej a 12,3-palcový plne digitálny prístrojový displej s vysokým rozlíšením. System 7 dokážete pohodlne ovládať cez iDrive Touch Controller.
BMW radu 3

INTELLIGENT PERSONAL ASSISTANT

Vaše BMW radu 3 teraz dokáže byť aj veľmi osobné – jeho nový BMW Intelligent Personal Assistant sa naučí vaše zvyklosti a zapamätá si vaše špecifické správanie za volantom. Na základe toho sa vozidlo dokáže postarať o váš dobrý pocit a poskytne vám všetky dôležité informácie o vozidle. Stačí povedať "Hey, BMW".

Nájdite pre vás dokonalé BMW radu 3!

BMW radu 3 Sedan

Model M Sport

BMW radu 3
 • M Sport balík
 • Driving Assistant Professional
 • Digital key

BMW radu 3 Sedan

Model Luxury Line

BMW radu 3
 • Head-Up displej
 • Live Cockpit Professional
 • BMW Laserové svetlomety

BMW radu 3 Sedan

Model Sport Line

BMW radu 3
 • BMW Live Cockpit Professional
 • Driving Assistant Professional
 • Laserové LED svetlá

OBJAVTE VŠETKY VERZIE!

BMW radu 3

BMW radu 3 je bohaté na množstvo úžasných variácií.

Objavte všetky varianty dych vyrážajúceho BMW radu 3. Ktorý sa k vám bude dokonalo hodiť?

PONUKA BMW FINANCIAL SERVICES SLOVAKIA S.R.O.

Úver 1,99%

BMW radu 3 Sedan
318i

Ponuka úverového financovania nie je určená pre súkromné osoby spotrebiteľov. Splátka je indikatívna a je kalkulovaná na uvedený model bez poistenia. Služby BMW Financial Services sú na Slovensku poskytované prostrednictvom BMW Financial Services Slovakia s.r.o.

Zistiť viac

Spotreba paliva a emisie CO₂.

 • BMW 320d Sedan:
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 4,7–5,6
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 122–145

  BMW 330i Sedan:
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 6,4–7,3
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 147–167

  BMW 330e Sedan:
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 1,3–1,6
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 30–36

  Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.